Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tobiaszkowa

Suknie ślubne w Krakowie

Polecane posty

Gość gosc11
Nie polecam na Filipa. Bylam zawiedziona i szwagrieka tez musiala duzo poprawiac.U mnie kolo sie rozchodzilo musialam kleic, nie mowilam nic o terenie a byl! guzik sie caly czas odpinal. jedynie to gora byla fajna prawie tak jak chcialam. Pani Malgorzata nie slucha klijentek tylko robi po swojemu....moze i ma racje ale u nas byla porazka ....:( mimo wszystko slub super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon adesso na ul. Szlak. Bardzo ładne sukienki, a ceny przystępne (np. 1600 za suknię szytą na miarę, a 800 za taką z wystawy). Ceny są niższe, ponieważ pani która te suknie szyje jednocześnie jest właścicielką salonu, więc wszystkie przeróbki są na miejscu i odpadają koszty pracowników. Ja tam będę szyć suknie mimo, że nie jestem z Krakowa. Wklejam link: http://sukniekrakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia1977
Hej dziewczyny ja polecam Salon Elizabeth na Gertrudy.moze maly ale jest tam mila atmosfera pani Agnieszka bardzo pomocna doradzi zmierzy co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Polecam salon Madonna w Rynku i na Floriańskiej. Byłam pozytywnie zaskoczona obsługą i cenami. W ogóle nie zamierzałam tam wchodzić, ale ze względu na to, że nigdzie nie znalazłam tego czego szukałam poszłam właśnie do Madonny. W obu salonach zostałam profesjonalnie obsłużona. Szczerze powiedziawszy nawet się nie umawiałam za pierwszym razem, poszłam ot tak tylko zajrzeć i od razu zostałam obsłużona. Mogłam przymierzyć każdą sukienkę, pani obsługująca mnie pokazywała mi różne modele, fachowo doradzała. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo że nie jestem z Krk od początku wiedziałam że na Długiej coś znajdę :) cały dzień spacerów bo miejsc jest tam mnóstwo ale koniec z końcem swoją suknie kupiłam właśnie tam w salonie evita. Szukałam miejsca gdzie kupię coś oryginalnego o co nie było łatwo, a poza tym dodatkowo udało mi się kupić w jednym miejscu dodatki, buty itp a nawet ubrać tam MĘŻA :D bardzo miła obsługa i panie liczą się z tym co się mówi nawet w kwestii funduszy i mimo że moja suknia pierwotnie do tanich nie należała, koniec z końcem cena była super, przeróbki w cenie i rabaty na wszystkie dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam śliczną sukienkę, rozmiar S/XS (sznurowana - duże możliwości zmiany rozmiaru) http://www.gumtree.pl/cp-suknie-slubne/krakow/sprzedam-sliczna-suknie-34-36-szal-gratis-581491761?Guid=1453d36b-35a0-a20b-26c4-ed7effffe037 Szyta na miarę, dwuwarstwowa, szerokie ramiączka podszyte od spodu, wyszywane kamykami, szeroki pas wyszywany kamieniami, sznurowanie z tyłu, krótki tren (nie przeszkadza w tańcu), wszyty biustonosz, krój podkreśla talię i wysmukla sylwetkę, podkreśla biust, nie opina się na brzuchu ani biodrach ;). Szal - gratis, prosty, z tego samego materiału. Możliwość przymiarki - Kraków, Nowa Huta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupowałam suknię od pani Obajtek i panie uszyły ją według mojego życzenia. Całość pięknie zrobiona i skrojona. Słyszałam opinię o tej firmie i ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że suknia była super zrobiona. Nie rozumiem tylko tego szumu i antyreklamy,która mimo wszystko i tak przyciąga. Dziwne, w innych salonach pustki i panie siedzą znudzone, a u pani Obajtek ruch jak w Rzymie... Pani Małgorzata to konkretna babka, i to podejście bardzo mi się podobało. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ślub i wesele miałam jak w bajce, a w sukni czułam się jak księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie podoba się podejście do klientek tej pani Obajtek. Delikatniemówiąc jest niemila... Suknie takie sobie, szału nie robią. Jak szybko weszłam, tak szybko wyszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A według mnie suknie pani Obajtek nie ustępują miejsca tym ze salonów, pani Małgorzata nie jest niemiła, jest konkretna i rzeczowa i o to chodzi. W innych salonach panie siedzą znudzone i ledwo raczą zauważać klientki. A tu jest zupełnie odwrotnie, ona szyje dla dziewczyn .Nigdy nie zdarzyło mi się, by była niemiła. Jak dla mnie - bardzo OK. Suknia od niej piękna, szyła mi taką jak chciałam, terminowo, na czas, z dobrego materiału .... to prawda, nie reklama, brałam ślub 26.04. b.r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam coś zupełnie innego, wystarczyło tylko powiedzieć, że coś się nie podoba od razu inny ton. Nie mam miłych wspomnień zwiazanych z tym salonem. I nie zgadzam się, że w innych salonach sprzedawczynie źle traktują klientki, bo jest zupełnie inaczej. Byłam w wielu i praktycznie w każdym zostałam profesjonalnie obsluzona. Zwłaszcza w pasażu weneckim, Karolinie, Elisabett Pasion, Nabla no i w obu Madonnach (Rynek i Floriańska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaatum
Ja również nie jestem zadowolona z obsługi w tym salonie i jakości materiałów oraz sposobu wykonania. Na przymiarki trzeba czekac, przychodzi się do salonu i traktują Cię jak powietrze, dopiero po jakimś czasie łaskawie się mną zainteresowano. Wykonanie sukni niedokładne, byle jakie. Jeśli ktoś chce być w 100 % zadowolony ze swojej sukni to radzę omijać ten salon z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wie ktoś w którym miesiącu zaczynają się wyprzedaże sukien na ul Długiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa
czy możecie mi polecić jakies konkretne salony w Krakowie do których mogę się udać ślub w pażdzierniku a ja jeszcze bez sukni.Fajnie by było gdybyście miały jeszcze namiary na dobrą brafiterke bo niestety mam spory biust i bez biustonosza sie nie obejdzie. I jeszcze jedno czy muszę się umawiać na przymiarki telefonicznie czy mogę sobie tak poprostu przyjść.Dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja suknia szyje się w Karina w pasażu weneckim. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Panie są bardzo miłe i dobrze doradzają. ślub w lipcu wiec jeszcze kilka przymiarek mnie czeka zwłaszcza ze pozmieniałam prawie cały projekt gotowej sukni i muszą ją uszyć od podstaw. Polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiałam się nad suknią z salonu Karina w pasażu. Bardzo fajna obsługa, konkretna, profesjonalna. Jednak nie zdecydowałam się, bo znalazłam inną, idealną w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Październikowa - brafitterę znajdziesz np. na ul Krakowskiej, pod arkadami - jest tam mały sklepik, który się nazywa "Brafitteria" właśnie. Bardzo fajne panie tam obsługują. Niestety - ceny niemałe... Ale zwykle staniki dobrze dobrane mają takie ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa
cena nie gra roli grunt żeby biustonosz utrzymał moje piersi :) jade w przyszłym tygodniu. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem...znam ten problem :) Polecanym przez "biuściaste" sklepem jest też Intimo4you - aktualnie mają salon w Plazie zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaa83
Drogie Panie, Bardzo odradzam salon Kreacja Żannet w Krakowie na ul. Długiej!!! W zeszlym roku w czerwcu zdecydowałam się na sukienkę z tego salonu. Ta, którą przymierzyłam była piękna, koronkowa idealna dla mojej figury ze ślicznym małym trenem. Bardzo dobrze skrojona i uszyta - ta z salonu, którą przymierzałam... Sympatyczna Pani pomierzyła mnie dokładnie, pozapisywała wszystko, zapłaciłam zaliczkę... Niestety to co otrzymałam na pierwszej przymiarce było okropną porażką!!! Suknia zupełnie inaczej wyglądała od tej, którą przymierzałam za pierwszym razem! Zupełnie inaczej uszyta! Jak gdyby, ktoś próbował podrobić krój oryginalnej sukni!!! Po drugiej przymiarce nie było lepiej.... I niestety nie było już czasu na kolejne zmiany i przymiarki, do ślubu poszłam w tym czymś... Dodam jeszcze, że koszt mojej sukienki to 3 300zł, więc nic taniego. DZIEWCZYNY! NIE KUPUJCIE w Kreacja Żannet w Krakowie na ul. Długiej!!! Bardzo Was proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja absolutnie nie polecam salonu GRACJA w pasażu weneckim. Byłam tam niecały tydzień temu. Siedzi jedna baba i ogląda kolorowe pisemka - nie robi nic! Spytałam czy mogę przymierzyć suknie. Spytała mnie o termin. Mówię że kwiecień 2015. A ona na to, że absolutnie nie ma takiej możliwości! Ona ma co robić, a kolekcja się zmienia i ona udostępnia mierzenie sukni tylko tym Paniom, które mają ślub w tym roku. Jak chcę to mogę się zgłosić w styczniu.. Za to polecam salon Karolina - profesjonalna i miła obsługa, świetne suknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzisiaj w Pasazu Weneckim. Duzy wybor i kilka mi się nawet bardzo podobalo ale jeszcze decyzji nie podjelam. Za to mój narzeczony w poniedziałek wybiera się tam po garnitur bo maja super modele i teraz duza promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Pasaż Wenecki. Wszystko tam jest. I suknie i garnitury... większość bardzo ładna. Ja zamawiałam w salonie Maja i przy odbiorze nie było żadnych problemów. Jedziemy jeszcze po garnitur bo mają bardzo eleganckie a do tego teraz duże promocje wiec skorzystamy. Prawie wszystko już załatwione i byle do ślubu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska1085
Hej. Wlaśnie wczoraj zamowilam swoją wymarzoną suknie w salonie Maja w Pasażu Weneckim i zupełnie tego nie planując kupiliśmy także smoking dla narzeczonego. Miał być czarny klasyczny garnitur ale pani nas przekonala do smokingu. Rzeczywiscie Jarek wygladal w nim o niebo lepiej niż w garniturze. Wczesniej mierzyl klasycznyw Galerii Krakowskiej i mi się nie podobalo. Ten jest z wloskiej kolekcji i ma zupełnie inny fason. Mam wiec i najpiekniejsza suknie i rewelacyjny garnitur:))) Ta promocja o której piszecie faktycznie jest ale trzeba placic gotowka wiec mielismy wycieczke do bankomatu. Mimo to polecam skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Dlugiej jest najwięcej salonow. Ja znalazłam trzy sukienki. Jedną w Mendelsonie a dwie w Pasażu Weneckim no i teraz się zastanawiam. Na podjecie decyzji mam jeszcze jakies trzy tygodnie wiec glowa trochę boli:) Jak ktoś chce kupic taniej to teraz tam maja duże promocje do końca września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie chce wydawac dużo kasy na jeden raz to przeciez zawsze może wypozyczyc suknie i garnitur czy smoking. My wypozyczalismy w Pasażu Weneckim. Sukienke w Karinie a smoking w Mr. Prestige i zaoszczędziliśmy polowe kasy. Zastanowcie się czy warto wydac kilka tysięcy na jeden dzień a później wrzucic to wszystko do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagodzinska
Albo Mendelson albo Karolina, ewentualnie Pasaz Wenecki. Najsensowniejsze salony w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaGzyl
Hej. Jestesmy po wizycie w Pasażu Weneckim. Oplacalo się zaryzykować i poczekać z zakupem sukni i garnituru. Teraz maja dużo nizsze ceny. Na wszystko dostaliśmy spory rabat. Mamy suknie z Marii i Magdaleny i garnitur Mr. Prestige. Rewelacja. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×