Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Hej dziewczyny, Agabell piekny tekst kiedys go czytalam ale nadal wzrusza :) no i masz racje ciaza jast indywidualna i nawet w rodzinie roznie wychodzi ;) ciotka 2 lata temu jak z kuzynka chodzila to nie czula ruchow prawie wcale a ja czuje te ruchy od polowy 3 m-ca (ale tylko dlatego, ze mamy baaardzo aktywnego maluszka sam gin powiedzial, ze to rzadkosc-ja bym wolala zeby to w inteligecje poszlo a nie w rzuchliwosc ;) ) Dziewczyny blagam was nie denerwojcie sie na zapas, nie macie powodow to poco sie denerwowac? Kasia niestety w ciazy szybciej sie meczymy...no moze nie wszystkie ale jest to jeden z normalnych obiawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ciąża to dopiero początek naszych zmarwień. Jak się nasze maleństwa urodzą to dopiero się zaczniemy zamatrwiać. I tak już do końca naszych dni... Taki to już los matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabell nie wiem czemu ale mnie to rozbawilo... jakby to bylo w nasza nature wpisane, ze zawsze o cos musimy sie martwic. Ale pewnie tak bedzie zwlaszcza jak dziecko chore a ty nie wiesz co zrobic zeby pomoc. Dzewczyny czy wy tez czasem macie takie glupie mysli, ze po porodzie wszystkie ciotki rzuca sie na malenstwo jak sepy i nie beda was sluchac ?? nie wiem czy to dobrze ujelam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja wiem ze tam o jakas pomocna rade napewno poprosze ale nie dam sobie na łeb wejsc zeby mi dyktowały co mam robic itp;) heheh Aha i mam takie śmieszne pytanko:przeciekają Wam już piersi;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli, ze ja im powiem: prosze umyc rece a one tego nie zrobia bo dziecko ma sie uodparniac albo ze przesadzam... co do piersi to mi jak na razie tylko urosly 2 rozmary a pytanie wcale nie jest glupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :D Ja dzisiaj po wizycie u Gina :P Będe Miała Drugiego SYNA !!! Wiedziałam haha od początku :P Z małym wszystko ok :) ułożony główkowo :P spał i miał skrzyżowane rączkki i nóżki jak By juz mu bardzo ciasno było a to od czwartku 20 tydzień skończony :P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, gratulacje :) Już wiesz jak będzie miał na imię czy jeszcze nie ? Ja też czuję od początku, że będę miała syna, ale okaże się za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria to super,i przede wszystkim wazne ze wszystko jest wporzadku a zimieniem napewno cos fajnego wymyślisz;) Ja tez juz bym chciała wiedziec co mi sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratulacje! Coś jest w tych naszych przeczuciach, ja też od początku obstawiałam chłopaka i się sprawdziło. No i też mam problem z wyborem imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja wczoraj byłam na wizycie. Z maluszkiem jest wszystko ok. Rośnie i już dogania termin według OM co prawda tylko z kości udowej wychodzi o tydzień młodszy/młodsza bo z brzuszka i główki dogonił termin. Poza tym z macicą jest wszystko ok ale nadal mam brać diphergan i nospe, luteina została odstawiona. Co do płci to nie wiemy jeszcze. Wczoraj niby lekarz coś zasugerował że może chłopczyk ale według mnie to nie wyglądało na siusiaka raczej na rączkę (wątpię aby miał takiego dużego siusiaka) Daria moje gratulacje że już mniej więcej wiesz czy chłpczyk czy dziewczynka. Ja na 100% dowiem sie 2 marca na usg 3d pod warunkiem że dzidzia na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Daria gratulacje! :) Kasia sama widzisz, ze nie bylo sie czym martwic :) ja sie dopiero 9 marca dowiem co za szkrab we mnie zamieszkuje... o ile oczywiscie sie ujawni ;) i powiem wam, ze chcialabym zeby bylo to dziewczynka tak troche na przekor tesciowej bo ona na kazdym kroku mowi, ze chlopak bo ona tez tak miala i nie da sobie wytlumaczyc, ze ja jej genow nie mam ;) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!! Coś tu u nas zdecydowanie za spokojnie jest. Trzeba to zmienić! Ja o tej porzę się nudzę. Mąż ma nockę, a ja jak się za wcześnie położę to zbyt szybko nie usnę, więc gapię się w monitor. Wy pewnie już śpicie? No to do jutra, piszcie dużo co u was słychać bo to cenne podzielić się swoimi radościami i smutkami. Mam wprawdzie dwie znajome z pracy, które też mają termin na lipiec, ale nie mam z nimi kontaktu, a mam za to potrzebę pogadania. To pewnie z nadmiaru wolnego czasu. Dużo pozytywnej energii dla was i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata „Amelia Putzlacher "WYŚNIONEMU" Już nie sypiam na rozpalonym prześcieradle które skłębiła namiętność Nie przytulam ze smutkiem stygnącej poduszki której odebrał ciepło mój pan i władca Ktoś nowy zabrał mi spokój z nim spędzam bezsenne noce wśród wzburzonej pościeli Rozmawiamy ze sobą tajemnym szyfrem alfabetem starym jak świat Nurzamy się wśród pierzyn ostrożniej z każdym nowym miesiącem Matka i dziecko nienarodzone Wyśnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nasz maluszek coraz bardziej nas zaskakuje, teraz nie tylko zaczepia mnie ale tez Meza :) jak siedzi obok i rozmawiamy to puka dopuki M z nim nie pogada i poglaszcze po brzuchu :) A co zabawne maluszek dobrze wie z ktorej strony siedzi M bo zawsze z tej strony puka :D mialyscie cos podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, mój mąż jeszcze ani razu nie poczuł malucha. Jak zaczyna kopać to albo jestem sama, albo mąż śpi, a jak się tak zdarzy że akurat jest w pobliżu i położy rękę na brzuchu, to się dzidzia uspokaja i już nie puka. Mąż mówi że jeszcze się nacieszy kopniakami, ale widzę po nim że już by chciał je poczuć. Inteligentnego masz szkraba Mysza, też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma sie smiala, ze to moze byc dziewczynka i dlatego tate zaczepia ;) Agabell ja ci powiem szczeze, ze obawiam sie tej inteligencji... bede na glupia przy takim dziecku wychodzic ;) A moze niech twoj Maz zapuka do dziecka i poczeka na odpowiedz jak maluch nie spi to odpuka :) kiedys wrzucilam tu linka o zabawie z nienarodzonym dzieckiem http://www.mamazone.pl/artykuly/bede-mama/ciaza/zdrowie-i-badania/2009/co-lubi-maluch-w-brzuchu.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że mały uruchamia się przy męskich zakupach tzn. jak kupywaliśmy z M wędkę to strasznie się wiercił, wczoraj przy zakupie części do auta było podobnie, widać jaki ojciec taki syn. Ale to dobrze, bo jak podrośnie to wyślę obu na ryby, a ja będę miała relaks :). A ten artykuł super, ściągnęłam go wtedy jak pierwszym razem podałaś link i często do niego wracam, bo przestałam się wzruszać jak go czytam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell81: fajny wierszyk, bardzo mi sie spodobał:) Wy już czujecie ruchy a ja dalej nic, oczekuje tego dnia jak zbawienia bo wtedy wydaje mi sie ze w koncu bede mieć wieź z dzieckiem. Narazie nie czuje tego jak wy ze rozmawiacie i wogole. czasami wydaje mi sie ze nie mam instyktu macierzynskeigo:( Ale znowu z drugiej strony mysle sobie ze jak juz bede go czula w srodku to wtedy poczue cos magicznego:) A mi znowu wrociły mdlosci, znowu mam brak apetytu a tak juz fajnie bylo mogłam jesc wszystko a tu znowu od kilku dni jak nie mdlosci do poludnia to po poludniu zgaga. nie wiem czy jest mozliwe aby mdlosci wrocily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w ciąży wszystko jest możliwe!!! A ruchy poczujesz już niedługo, jeszcze będziesz miała ich dosyć pod koniec ciąży jak ci maluch spokoju nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny ile przytyłyście do tej pory? Bo mój gin. ciągle niezadowolony z mojej wagi- a to za dużo przybrałam, to znowu za mało i tak na każdej wizycie. Ogólnie na razie u mnie jest 5 na plusie, czyli średnia to 1 kg na miesiąc. Jeszcze tydzień temu znajomi się pytali gdzie ja mam tę ciążę, bo prawie nie było widać, a teraz w ciągu kilku dni brzuszek zrobił się na tyle widoczny, że już chyba nikt mi takiego pytania nie zada :) Wiecie co- nie mogę się przyzwyczaić to takiego wyglądu, niby wszyscy chwalą, że ładnie wyglądam, ale ja jeszcze nie oswoiłam się z brzuszkiem. Kasia jeszcze wtrącę zdanie co do tych ruchów dzidzi. Zauważ że każada z nas ma różne terminy, ja mam na 01.07 ty na 16.07, inne dziewczyny jeszcze później, więc i ruchy każda zaczyna czuć w nieco innym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się! Widać link, więc dodam jeszcze dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabell: Z wagą u mnie roznie bywa,na ostatniej wizycie 11 lutego wazylam ponad 82 kilo czyli 5 mi przybylo,dzisiaj sie wazylam i zeszło do 80,ale mialam naprawde niezle stresy i malo jadlam wiec mi ubylo,ale teraz staram sie nadrobic,z kalkulatora wychodzi ze na 20 tydzien ciazy na moj wzrost 1,77 waze prawidlowo,choc myslalam ze bede wazyc i wygladac jak wieloryb heheeh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewczyny! Ja wchodziłam w ciążę z nadwagą i kiedy byłam na ostatnim badaniu 31 stycznia (19 tydz) to nie przybyło mi ani kilograma. troche się tym martwiłam, sprawdzałam na forach i ciągle inne mamusie miały 2, 3 czasem 4 kg do przodu a ja nic. Ale mnie moja gin uspokoiła, Maleństwo żerowało na zapasach ;) Teraz juz kończę 21 tydz i jest 1 kg :) Mam natomiast inny problem: na ostatniej wizycie gin wspomniała o teście obciążęnia glukozą 50g. I wszystko fajnie bo wiem o co chodzi, ale nastepna wizyte mam na poczatek marca i to bedzie 23 tydz a takie badanie wykonuje sie miedzy 24 a 28 tc. Ale ide we wtorek na 3D to może tam sie czegoś dowiem ;) A co do kopniaków to ja coś tam czuje w tym brzuszku, ale taka jakas niepewna jestem czy to to ;) Mój Piotrek przykłada ucho do brzucha i mówi, że słyszy Maleństwo ;) hehe sama nie wiem co o tym myśleć ;) Ale sie rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie. Wiem ze kazda z was ma inny termin ale i tak chcialabym juz czuc. nieraz wieczorem sie mi wydaje ze to maluszek ale pozniej dochodze do wniosku ze to jelita:D Ja przytyłam narazie 2 kilo wiec nie jest to duzo. ale to dlatego ze mialam mdlosci calodzienne ktore nie pozwalaly jesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja też myślałam że jelita, a później te jelita dają się coraz bardziej we znaki i się okazuje że to dzidzia a nie trawienie. Ja tak ponad tydzień się zastanawiałam czy to ruchy, tak to było podobne do burczenia, trawienie lub innych bąbelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mi sie wydaje ze dzidzius nie moze tak bez przerwy mnie niby dotykać, nie wiem sama nie mam odniesienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie wątpliwości miałam właśnie w 18tc, w 19tc bylam już pewna. Kasia jak poczujesz ruchy, to na drugi dzień zaczniesz się martwić, że są za słabe, za rzadko itp. Ja tak mam, to też moja pierwsza ciąża i zawsze bez problemu znajduję powód do kolejnego zmartwienia i rozmyślań czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem własnie tego sie boje że momo że oczekuje na nie jak na zbawienie to pozniej bedzie jeszcze gorzej bo jak nagle nie bede czuc to wpadne w panike tym bardziej ze pierwsza ciaze starcilam i boje sie teraz wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×