Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnnnnnnnn

pierwszy raz z prostytutką

Polecane posty

Gość nyms
dokladnie , kobiety ci nigdy niepowiedza nic dobrego, a powiedza to co szlachetne bo ich egzystencja to wlasnie robienie sie na swiete, piekne slowa przykrywajaca ich brudną egzystencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjijknmk
naucz się, że jak będziesz słuchał rad kobiet to zostaniesz pantoflem. Kobieta to ma być dla ciebie mięso bez uczuć i pragnień. Dopiero jak poznasz tą właściwą to ją traktuj jak własną matkę, a reszta to jak w przysłowiu - "WSZYSTKIE KOBIETY TO DZIWKI POZA NASZYMI MATKAMI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
IMO13246, Nie generalizuj, ja nie raz doradziłam kumplowi tak, ze poderwał fajną dziewczynę, albo wręcz podstawiłam jakąś "koleżankę", zeby zaliczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Niezapomniane chwilę tylko z dobrym zapleczem. Wejdź na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
Faktycznie czasem wydaje mi się, że jestem z innej planety niż większośc dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankakokosanka
Nie rob tego, po prostu. W moich oczach bylobys skreslony. Mialabym cie za jakas zyciowa niedorajde, nieudacznika, ktory byl tak sfrustrowany i nie potrafil sie powstrzymac, ze puscil sie z brudna dziwka, ktora mialo stu a moze i wiecej kolesi. Dla mnie to obrzydliwe. Zaloze sie,ze jesi poznasz kobiete, ktora pokochasz pomyslisz sobie "co ja najlepszego chcialem zrobic??". jestem pewna, ze ukochana kobieta bedzie wniebowzieta, ze nikogo przed nia nie miales. masz dopiero 18 lat, nie cisnieniuj sie. Znajdziesz normalna dziewczyne, chodz w tych czasach to trudne, nie zaprzeczę (obserwujac to, co dzieje się w koło- (koffane dzieffczynki, uwiebiajace impressski w gronie psiapsiolek ) Nie traktuj seksu ,jako czegos, do czego musisz sie przygotowac nie wiadomo jak. Bez przesady. Myslisz,ze dziewczyna, ktora cie pokocha bedzie zla, gdy podczas waszego pierwszego razu cos nie wyjdzie, ze wysmieje cie i zostawi??? Musialaby byc po prostu pustakiem, ktory nie kochał. Pomysl pomysl zanim to zrobisz. A kolegow masz zajebistych, nie ma co:\. Wielcy przyjaciele-doradcy. Cos mi sie wydaje,ze sami sa ciekawi jak to jest i chca cie rzucic "na pierwszy ogien". Daj sobie czas. Wspomnisz moje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhunjo
musi właśnie sporo zaliczyć przed tym nim pozna właściwą, bo tak to jeżeli będzie ta jedyna to wtedy ją zdradzi aby zobaczyć jak to jest z inną. Tak samo jest z kobietami - nigdy nie brać dziewic na żony. Nie rozumiem podejścia ludzi, którzy się brzydzą tym, że laska miała 100 lub więcej. A ilu ludziom wy podaliście rękę w życiu? Co cipka jest jakimś wyjątkowym organem który się psuje od dotyku innych? Jak by tak było z dłonią to by wam poodpadały dawno. Do tego fakt, że miała setki przede mną, jest dodatkowo podniecający - że jest wyuzdana nimfomanką, która nie może żyć bez kutasa, że mój fiut będzie dla niej zaledwie chwilą, a ona potrzebuje więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankakokosanka
Uuuuu, napisałam post po przeczytaniu pierwszego Twojego autorze. Dopiero teraz widzę, jak tu krzyczą ci 'pseudo maczo', którzy pewnie zaliczyli dziwkę nie raz i teraz wybielają się wychwalając bzykanie brudnej, rozlazłej dziwki. No cóż, widocznie jestem z innego pokolenia już.. bo mi za chuuu*a (za przeproszeniem) taka postawa nie imponuje. Wręcz odrzuca. I nie pieprzcie bezuczuciowe świnie, że trzeba zaliczyć dziwkę, bo to lepsze niż cichodajke na dyskotece --- a po co w ogole zaliczać na siłę?? nie lepiej poczekać????????? Co ja tu będę pisała. Napiszę tylko,że mi właśnie zaimponowała wręcz odwrotna postawa, niż sugerują tutaj ci "męzczyźni" Dobranoc dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankakokosanka
"Nie rozumiem podejścia ludzi, którzy się brzydzą tym, że laska miała 100 lub więcej. A ilu ludziom wy podaliście rękę w życiu? Co c*pka jest jakimś wyjątkowym organem który się psuje od dotyku innych? Jak by tak było z dłonią to by wam poodpadały dawno. Do tego fakt, że miała setki przede mną, jest dodatkowo podniecający - że jest wyuzdana nimfomanką, która nie może żyć bez kutasa, że mój fiut będzie dla niej zaledwie chwilą, a ona potrzebuje więcej. " ------- o luudzie! SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Roksanka a może Ty go rozprawiczysz? Nie? To Twoje wywody można o dupę rozbić i wyrzucic do kosza. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyms
niewiem jak mozna dogodzic dziwce dajac penisa i kase i jeszcze dojezdzajac do niej... PRZECIESZ TO NIE KOBIETA MILOSC TYLKO KOBIETA POZERACZKA DAJCIE SPOKUJ KOBIETY PRZECIESZ ZA TE MYSLACE O MILOSCI UCHODZA ,, GDZIE TA MILOSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURWAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Przystopuj. Weź głęboki oddech. A teraz skup sie i napisz to jeszcze raz, tyle że po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankakokosanka
IMO- nie rozumiem Twojego podejścia do tego typu spraw.. od kiedy to seks jest czymś, co trzeba zaliczyć, odbębnić, złapać doświadczenie w tej kwestii,aby potem, łaskawie, z wielkiej miłości zrobić to z ukochaną. Jestem młoda, ale pozwolę sobie nazywać cie dzieciakiem, bo na takiego tu wychodzisz. Lubisz przygodny seks, uważasz go jako coś w rodzaju sportu,a kobiety traktujesz przedmiotowo to OK- rób tak póki Ci sił starczy....Ale nie wkręcaj innym, jak to cudownie stracić cnotę z dziwką, bo ośmieszasz się. Dla mnie to przejaw frustracji, bycia nieudacznikiem i ciotą, która pod presją kretyńskich kolegów zrobi to z DZIWKĄ w DOMU KOLEGI. Żałosne. Nie chciałabym mieć nic do czynienia z facetem, który korzystał z usług dziwek. Ups, teraz przeleciałam sobie po tych 2-ch stronach tego topiku, w poszukiwaniu Twoich wypowiedzi i dopiero teraz znalazłam tę: "Spokojnie pasztetrony, nie denerwujcie sie bo miesiączki dostaniecie. Masz wporzo kolegów autorze, korzystaj. A poza tym młody jeszcze jesteś i może nie wiesz tego, ale NIGDY nie pytaj panienek o radę. Szczególnie w sprawach damsko-męskich. Pytaj swoich doswiadczonych kolegów co na d**y działa, co wypada robic a co nie.(naprawde doswiadczonych nie tych, co tylko głosno krzyczą jacy to maczo z nich nie są...) Kaszaloty, frustratki, idiotki i podszywy - cmoknijcie mnie w moje dyndajace dzwony! HA! "-----------> tak więc, z kimś o tak niskim poziomie nie rozmawiam, sprawdź czy słoma ci z butów nie wystaje, maluczki człowieku. niepotrzebnie pisałam tyle, no ale cóż, i tak wysyłam moją wypowiedź, szkoda mi mojego zmarnowanego czasu,aby wypowiedzi nie dodać. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
Nie szykuj się tak na seks z dz*wka bo może ci nawet ze stresu nie stanąć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
Dlaczego dla kobiet pierwszy raz jest czymś wyjątkowym? Dla mężczyzn to jest po prostu coś - rytuał który trzeba przejść aby stać się samcem. Nieważne z kim ale lepiej jak będzie to doświadczona kobieta. Do tego płacić za seks jest lepsze niż udawać, że się za niego nie płaci i się poniżać podlizując się byle głupiej szmacie z dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
może mu nie stanąć dobrze za pierwszym razem u prostytutki ale spuścić się na pewno spuści na niepełnym wzwodzie. Do tego sobie pomaca za kilka groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
Eeee tam ;) Ja tam nie czuje tego klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stantutaj
> Nie szykuj się tak na seks z dz*wka bo może ci nawet ze stresu nie stanąć ;D To i tak lepiej niżby miał mu nie stanąć podczas zabawy z jakąś niedojrzałą siksą, która by z tego aferę zrobiła na pół miasta. Prostytutka będzie wiedziała o co chodzi i przejmie inicjatywę. Weźmie do ręki, do buzi i go doprowadzi do orgazmu. Przy drugim razie pewnie będzie już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
Ja się na tym nie znam, ale wg mnie dobrze by było jakbyś z tym poczekal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiajsze kobiety maja
kilku facetów przed mężem więc się zamknijcie drogie kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnn
ulalal ile wypowiedzi, dzięki bardzo :) takie z końcówki najtrafniejsze moim zdaniem to na pewno "" Dla mężczyzn to jest po prostu coś - rytuał który trzeba przejść aby stać się samcem. Nieważne z kim ale lepiej jak będzie to doświadczona kobieta. Do tego płacić za seks jest lepsze niż udawać, że się za niego nie płaci i się poniżać podlizując się byle głupiej szmacie z dyskoteki."" i ''To i tak lepiej niżby miał mu nie stanąć podczas zabawy z jakąś niedojrzałą siksą, która by z tego aferę zrobiła na pół miasta. Prostytutka będzie wiedziała o co chodzi i przejmie inicjatywę. Weźmie do ręki, do buzi i go doprowadzi do orgazmu. Przy drugim razie pewnie będzie już lepie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbfgbgfbgfbg
tak? Dzisiejsze kobiety?? A ja wysnuwam nieco inne wnioski. no chyba że masz na myśli dzisiejsze 15-tki, z nich to na stówe za 10 lat wyrosną takie pokroju "kurewek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
No to masz zonka, bo ja mam i miałam tylko jednego mężczyznę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
Jeśli nie czujesz potrzeby zrobienia tego z kimś wyjątkowym, to faktycznie nie masz co czekać. Możesz zarówno iśc do prostytutki, jak i zrobić to "po koleżeńsku" skoro nie masz dziewczyny. Ja uważam, że wokół pierwszego razu robi się za dużo szumu. Wiadomo, że pierwszy seks nie będzie mega zajebisty, jest to po prostu pewnien etap, który trzeba przejsć, gdy poczujesz, że to odpowiedni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon co z ciebie wyrośnie?
e no to zmienia postać rzeczy. to idź i włóż kuta*a nawet koleżance z ławki :]]]. myślałam, że masz jakieś ambicje, że poczekasz na miłość, ale w takim razie idź puść się z kur*ą. BRAWO! Ło żesz. To osiągnięcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczna pochwa
a po co ci prostytutka? niech ci koledzy kupia szuczna pochwe i potrzymaja jak bedziesz odbywal swoj pierwszy raz. Skoro, jak ktos napisal, nalezy traktowac prostytutke jak narzedzie do masturbacji, to moze naprawde sztuczna pochwa lepsza? przynajmniej wiesz ze zadnej choroby nie zlapiesz. A jesli chodzi o to puszczalstwo dziewczyn, to nie przesadzajmy. Mam kilka naprawde dobrze wygladajacych kolezanek ktore stracily dziewictwo sporo po 20 tce. Ja sama mialam 22 lata i bylam z tym chlopakiem juz od 3 lat.(no ale swojej urody nie bede oceniac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się cieszyłam,
że mój chłopak był prawiczkiem. A miał 21 lat jak to zrobiliśmy. Myślę, że zabierasz coś wyjątkowego swojej przyszłej dziewczynie w ten sposób. Nie wiem po co tak desperacko postępować i iść do prostytutki dla której będziesz jednym z wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon co z ciebie wyrośnie?
aaa, tylko nie zapomnij wymacać wszystkiego, co nadaje się do tego, bo wiesz, tyle kasy to coś się należy. no i niech ci obciągnie porządnie, a fakcie, że obciągała setkom facetów, również tych brudnych, chorych, zapchlonych -zapomnij. liczy się przecież zaliczenie pierwszego razu. no i powodzenia w znalezieniu dziewczyny, której tenże fakt nie odrzuci. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
No, w końcu jakieś normalne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×