Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnnnnnnnn

pierwszy raz z prostytutką

Polecane posty

Gość taaa na bank
ale pitolicie :o dla mnie ktoś, kto korzysta z usług prostytutki byłby kimś, kto nie ma żadnych wewnętrznych hamulców, kto nie potrafi trzymać fiuta na wodzy i kto pewnie nadal z tych usług bedzie korzystał. Dla mnie to ktoś, kto jest obrzydliwy i byc moze czyms zarazony. Ktos tu napisal,ze dziwka robi laske tylko w gumce hahahahha, Wmawiaj tak sobie chłoptasiu, wmawiaj. Zapłaci jej taka ciota stówkę więcej i obciągnie mu z połykiem. Co wy myslicie,ze jak dziwce sie jakis koleś spodoba to obsluguje to tak jak jakiegos przystarego dziada z owlosionymi jajami?? jestescie w duzym bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
tu było napisane, że on jak się by miał jej brzydzić to może dać jej w usta w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Roksanka, zła jestes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Piti pitu. "DLA MNIE". "BO JA". "NIEMOGŁABYM"."TAKI JEST U MNIE SKREŚLONY". Nie zauważacie małej różnicy- nie chodzi o Was tylko o autora. A to, że Ty- losowa kafeterianko " nie mogła byś być z takim", nikogo nie obchodzi. Szczególnie, że byłabyś/jesteś z TAKIM. Dlaczego? Bo najzwyczajniej w świecie o tym nie wiesz. Autorze śmiało. Panienki co piszczą tu o czystosci i wielkich miłościach same kopnełyby Cię w dupę, gdybyś okazał się marny/niedoświadczony w łóżku. Dlatego trenuj - cipka to cipka, a Twoja wielka miłość, którą spotkasz na 100% zaraz po numerku z prostytutka, dziewicą nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja panienka
Panienki co piszczą tu o czystosci i wielkich miłościach same kopnełyby Cię w d**ę, gdybyś okazał się marny/niedoświadczony w łóżku. Żyj dalej w swoim patologicznym świecie EMO... Każda normalna kobieta wolałaby być tą pierwszą i nikogo nie zostawi z tego powodu, że nie ma doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja druga panienka
chyba żartujesz? Ja oczekuję od partnera, że będzie lepiej ode doświadczony życiowo i seksualnie i tak ma chyba większość z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
No nie moge... Faceci a zwłaszcza bryn bryn i jakieś omo czy emo czy ime -- macie cos z glowa..... Dla Was najwyrazniej tylko zycie sie na seksie opiera. Zycze powodzenia, a waszym "kobietom" wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna panienka
Ty druga nie pierdol głupot. Ja wolę partnera, a nie tatuśka. Do pewnych rzeczy fajnie się razem z ukochanym dochodzi. Wolę być jedyną, niż jedną z wielu. Potem bym myślała, że inna z nim robiła to co ja i nie byłaby tak fajnie. Jeszcze jak jedna, ale jak facet miał kilka i więcej przed partnerką to żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
NASTEPNA PANIENKA popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledzy cie moga wrabiac i pojawisz sie w internecie z toba w roli glownej. beda mieli ucieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna panienka
Asia też tak pomyślałam jak czytałam. Pewnie, że go wrabiają. Kamerka w mieszkaniu kumpla i potem tyłek autora będzie w internecie. Łatwe do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz co napisała Meyve
"Lepiej dla nas, że chcecie się bzykać z dziewczynami z imprezy. Masujecie nam stopy z nadzieją na więcej, a my i tak Wam odmawiamy." Dlatego właśnie "normalne" kobiety tak nie lubią prostytutek i starają się każdego odwieść od pomysłu zabawienia się z taką. Prostytutki po prostu robią nieuczciwą konkurencję : są tańsze i zawsze dostaniesz to czego oczekujesz. Nie wiem czy powinieneś pójść, czy nie, bo to indywidualna sprawa, ale wiem czego nie powinieneś robić. Prosić kobiet o radę w takich sprawach lepiej pogadaj z kolesiami. Co do postu powyżej, że niby będziesz gwiazdą internetu - to powiedz chłopakom, że jak ci chcą panienkę zafundować to lepiej w lokalu, to masz pewność, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Ps. Ja ze swojej strony bym polecił, ale weź jakąś sprawdzoną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa na bank
luuuuudzie, skąd się biorą takie IMO (EMO?:D:D:D) czy bryn bryn czy jakoś tak. Cipy wam w głowie i nic wiecej, zero ambicji, zero aspiracji, pewnie nie jesteście zdolni kochać i stworzyć własną rodzinę. To przecież za trudne. Dzieciaki,jak ktoś tu dobrze zauważył. większość kobiet , o ile nie wszystkie, wolą być tę jedyną dla swojego mężczyzny i cieszą się, gdy razem wkraczają w świat seksu,intymności, to smakuje o wiele lepiej. a kobiety,która wyśmiewają to pewnie jakieś stuknięte nimfomanki , takiego samego pokroju jak IMO i bryn. Pewnie takie własnie panny bzykacie, tzw. pustostany, worki na sperme etc. Dajcie spokój kobietki, przecież to istne przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic nie znaczy
"Zobacz co napisała Meyve" Meyve jest prostytutką i boi się o klientów idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobacz co napisała Meyve
Jeszcze więcej pobluzgaj może ci ciśnienie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic nie znaczy - tak jestem prostytutką. Twój ptaszek był taki mały, że zrezygnowałam z zawodu - obudził we mnie instynkt macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha dymi
Do taaa na bank Tak się niestety składa, że większość kobitek tylko deklaruje, że by chciały prawiczka. Tak na prawdę przecież chcecie takiego, który już wie co i jak. O prawiczkach marzą tylko nastoletnie idealistki, a potem, jak się okazuje, że gość nie wie jak się za nią zabrać to taka wzdycha i przewraca oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa na bank
"Ps. Ja ze swojej strony bym polecił"- hahaha i taki daj rady . Przecież ci krzyczący "maczo" mają za sobą stukanie (seksem tego nie nazwę) z prostytutką, więc wiadomo, ze beda wychwalać ! Bo co im zostało,biedaczkom. Czasu nie cofną, udowodnili, że nie stać ich na znalezienie porządnej,szanującej się dziewczyny,która ich pokocha ,więc musieli zamoczyć w brudnej cip.ie. smutne to strasznie. Współczuję wszystkim kobietom, która podczas pierwszych miesięcy związku-zakochania, motylków w brzuchu, rozanielenia dostają informację, że ich luby owszem ma za sobą pierwszy raz, ale z dupodajką :(:(buuu.. Od razu kopa w dupe i papa, bo dziwkarza nikt pod jednym dachem nie chce mieć. Zaraz IMO-EMO powie, że on w ogóle by nie mówił,to już w ogóle świadczy o zerowym poczuciu wartości moralnych, o braku jakichkolwiek zahamowań, norm etc etc. Tak źle i tak nie dobrze.Po prostu nieudaczniki i cioty. A teraz won do swoich pań, które mają pewnie tak rozwalone cipy, że ciężko wam się w nich odnaleźć :D:D:D no trochę wulgarnie,ale co ja zrobie, że nie mam szacunku do dziwkarzy? Brud, smród i ubóstwo- główne skojarzenia:D dobranoc dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa na bank
pieprzysz, pieprzysz chłopczyku. wiesz, ze istnieje cos takiego jak zakochanie, milosc,uczucie ??? dwie polowki jablka etc???? cos w tym rodzaju ? kojarzysz??? zaloze sie, ze w takim wypadku kobieta, jesli jest bardziej doswiadczona odpowiednio poprowadzi swojego partnera i na pewno nie zostawi kogos z takiego powodu, jesli go kocha . No chyba, że facet ma przypadlosc typu fiutek 5 cm-ostatnio byl taki topik:O. To zakrawa o niepelnosprawnosc, wiec... Ale normalny facet, normalne rozmiary i po prostu brak doswiadczenia , speszenie w tej kwestii??? Na 100000000% kobieta wolalaby sama go nauczyc, niz dowiedziec sie, ze ruchal wszystko co sie rusza, w tym dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Czacha dymi
Znam wiele par w których on nie był wcześniej w związku i mogę cię zapewnić, że żadna kobieta nie rzuciła faceta z tego powodu. Razem można zdobyć więcej doświadczenia niż podczas kilku numerków z różnymi paniami. Autor ma 18 lat i nie jest to wiek w którym można się wstydzić prawictwa i spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha dymi
do taa na bank Po 1 nie "macho", a wręcz przeciwnie - stąd wiem, że czasem nie opłaca się po prostu zabiegać o "normalne kobiety". Przeczytaj jeszcze raz cytat z tej Meyve. Wiem, że jako kobieta pewnie tego oczekujesz : stada frajerów którzy mając złudne nadzieje na coś więcej będą skakać jak im zagrasz. Niektórzy jednak nie chcą się męczyć na darmo. Chłopak pisał ,że jest nieśmiały do dziewczyn więc pewnie by grono owych "frajerów" zasilił. Po 2 -"jesli jest bardziej doswiadczona odpowiednio poprowadzi swojego partnera" - cytat z siebie. Widzisz hipokryzję : kobieta może być doświadczona, ale facet ma być prawiczkiem dla tej jedynej. Po 3 - cała ta miłość i te bzdety czasem niewiele znaczą, no powiedz nie kopnęłabyś ukochanego w d gdyby się okazało , że jednak jest inwalidą? Więc argument do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka
do Czacha dymi "cała ta miłość i te bzdety czasem niewiele znaczą, no powiedz nie kopnęłabyś ukochanego w d gdyby się okazało , że jednak jest inwalidą?" Ja napiszę za siebie, że jak coś się stanie to nie wyobrażam sobie żeby zostawić chłopaka. Oczywiście mam nadzieję, że dożyjemy w dobrym zdrowiu sędziwego wieku. "kobieta może być doświadczona, ale facet ma być prawiczkiem dla tej jedynej." Tu chodzi pewnie o sytuację doświadczonej, bo dziewicy to wiadomo, że zależy żeby ukochany też był. Doświadczonej też to nie będzie przeszkadzać jak niektórzy sugerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha dymi
takka Co do inwalidztwa - odpowiadałem tamtej babce , która stwierdziła ( w sumie słusznie ) że 5 cm wacek to kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha dymi
Doświadczonej może przeszkadzać, nie każda ma cierpliwość uczyć niedoświadczonego. A tak na marginesie - da się tu jakoś edytować posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka
"Przeczytaj jeszcze raz cytat z tej Meyve." Ja nie robię tego co ona i nie uważam, że jej to normalne zachowanie. Wolę seks związkowy, a nie dyskotekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka
"da się tu jakoś edytować posty?" Nie. I dobrze, bo nikt nic po czasie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takka, myślenie Ci dzisiaj nie wychodzi. Jestem grzeczną wierną dziewczynką, zażartowałam, że jestem prostytutką, a Ty uważasz, że jestem zwolenniczką seksu dyskotekowego :/ Miałaś 66,(6)% szansy trafienia w cokolwiek sensownego, ale Ci nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czacha dymi
Nie można też zmienić błędów , ani dopisać jak czegoś się zapomniało. Wystarczyłoby zaznaczenie , że post był edytowany i wiedziałabyś kto mataczy. Dobra koniec offtopa. Nie ma znaczenia czy lubisz seks dyskotekowy. Ale powiedz sama, ktora kobieta nie lubi jak faceci mający na coś więcej (seks czy związek akurat nie ważne ) zabiegają i stają dla niej na głowie, choć ona wie, że w końcu i tak mu powie sorry Bathory? Spotykając się z prostytutkami faceci odbierają kobietom tę frajdę z bycia paniami sytuacji i to je tak boli, a nie sam fakt, że koleś podupcył panienkę z roksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka
"Lepiej dla nas, że chcecie się bzykać z dziewczynami z imprezy. Masujecie nam stopy z nadzieją na więcej, a my i tak Wam odmawiamy." Jak to też był żart to nie ma sensu tego cytować. Sama piszesz o sobie jako dziewczynie z imprezy. Może i odmawiasz, ale udajesz przed facetami, że masz ochotę na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takka
"Spotykając się z prostytutkami faceci odbierają kobietom tę frajdę z bycia paniami sytuacji i to je tak boli, a nie sam fakt, że koleś podupcył panienkę z roksy." Mnie nic nie boli co robią obcy faceci. Jakby mój tak robił to by mnie bolało. Cieszę się, że byłam pierwsza i zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×