Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnnnnnnnn

pierwszy raz z prostytutką

Polecane posty

Gość brynyrn
nie wolno mieć pierwszego razu z miłością! Pierwszy raz albo z dziwką albo z cichodajką z disco, tyle że cichodajka może go obsmarować później na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z kraini czubów
Racja! Zabierasz coś bardzo cennego przyszłej dziewczynie. Pomyśl, czy Tobie nie zależałoby na tym,by była dziewica? Czy nie cieszyłbyś się, że kochana osoba nie miała w sobie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się cieszyłam,
brynyrn dlaczego nie wolno? Bo ty tak mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z kraini czubów
powiem tak: co wy ludzie wiecie o miłości i tych sprawach? żyjecie w świecie wykreowanym przez media, programy na mtv i flmy typu "american pie" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
o co wam chodzi z tym, że ona jest niby brudna że obciagała setkom innych? Przecież zęby myje - a obciaga facetowi tylko w gumie chyba że on chce inaczej skoro go brzydzą usta że miały kontakt z penisami. Czemu nie brzydzicie się tak dłoni? ??????? Penis jest 100 razy czyściejszy od dłoni. Podajecie dłoń innym dłoniom, a brzydzicie się podać penisa w usta dziwki? Paranoja jakaś i totalna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Emmm
Ja miałam pierwszy raz jako dziewica z prawiczkiem i nie zamieniłabym tego na nic innego :) Jeszcze bardzo oboje się kochaliśmy, co daje jeszcze większą satysfakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się cieszyłam,
mój chłopak miał 21 lat, ale ja już dziewicą nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
ja bym nie chciał mieć dziewicy - przynajmniej nie chciałem nigdy mieć dziewicy na dziewczynę. Wyrwać dziewicę aby ją bzyknąć, ściemnić coś i zostawić raz mi się zdarzyło i to nie było przyjemne - tysiąc razy lepszy seks jest z prostytutką. KOBIETY - NIE WCISKAJCIE FACETOM SWOJEGO CHOREGO KOBIECEGO MYŚLENIA - nam zależy na seksie, a nie uczuciach, miłości, namiętności. Wolimy szybki numerek z nowo poznaną panną w pociągu niż godzinny seks ze swoją dziewczyną. Podobno kobiety wykazują się empatią - to dlaczego jej tutaj nie widać po was w tym wątku? Zacznijcie myśleć jajami :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się cieszyłam,
00:08 spadaj podszywie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das peins
alicja z kraini czubów Racja! Zabierasz coś bardzo cennego przyszłej dziewczynie. Pomyśl, czy Tobie nie zależałoby na tym,by była dziewica? Czy nie cieszyłbyś się, że kochana osoba nie miała w sobie innych? buahahah, bo przyszła dziewczyna na pewno będzie nietknięta :classic_cool: takie rzeczy tylko w erze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do das peins
Nawet jak miała wcześniej chłopaka to nie znaczy, że nie doceni tego, że będzie jego pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się cieszyłam,
Ja miałam 22 lata. Tak do wiadomości podszywacza. Nie wiem co ci daje to podszywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mówię to co... :P
A mój chłopak już nie jest prawiczkiem i szczerze jak mi to powiedział to zabolała mnie ta wiadomość strasznie... Miałam nadzieję, że będzie jeszcze prawiczkiem. Tym bardziej, że z tamtej dziewczyny nie traktował poważnie. Jakbyśmy oboje byli przed pierszym razem to bym była dopiero szczęśliwa.. On też żałuje, że nie będę jego pierwszą. Więc nie uogólniajcie, że każdy facet traktuje seks jak rytuał. Bo mój na pewno nie. On się martwi zawsze o mnie, żebym ja miała z tego największą przyjemność. Przy mnie mu ciągle staje a przy innych laskach albo np jak oglądamy różne filmy to nie. Więc nie każdy facet taki jest. Ja bym skreśliła faceta, który pierwszy raz miał z dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onnnnnnnnnn
Poproś kolegów żeby ci wsadzili w dupę po kolei! To będzie idealne rozdziewiczenie. Jak cię lubią to ci pomogą! Jeden będzie robił laskę, a drugi cię rozdziewiczy od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko!
Tym bardziej, że z tamtej dziewczyny nie traktował poważnie. Nie traktował poważnie, ale był z nią i nie nazywaj jego byłej dziwką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres lub pospieszny
to ze moze jeszcze tego nie robiles moze stac sie twoim ogromnym plusem, nawet nie wiesz jak wielkim, dla wielu kobiet wbrew pozorom to wazne i pozostaje ta mysl, ze jest sie ta pierwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
Dla kobiet raczej ważne jest, aby być tą ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to?
Dla kobiet raczej ważne jest, aby być tą ostatnią. A mężczyzna nie chce być ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres lub pospieszny
nie pitol jak potluczony tylko czytaj co kobiety pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mówię to co... :P
Do o matko Naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że SKREŚLIŁABYM faceta, który pierwszy raz przeżył z dziwką! A nie, że była mojego faceta jest dziwką. Najpierw czytaj uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
mężczyzna też chce być ostatni ale nie pierwszy bo to znaczy, że wiecznie ostatni nie będzie. Im laska miała więcej partnerów tym jest bardziej podniecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stantutaj
"Przy mnie mu ciągle staje a przy innych laskach albo np jak oglądamy różne filmy to nie. Więc nie każdy facet taki jest. " Łał, ależ ciekawe obserwacje. A jaki zawiły proces myślowy i wniosek zaskakujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mówię to co... :P
stantutaj możesz bardziej rozwinąć co masz na myśli? Mi chodziło o to, że gdyby mój facet poszedł do jakiejś prostytutki to pewnie i tak nic by z tego nie wyszło bo go one w ogóle nie kręcą. Więc dlaczego wszystkich facetów wrzucamy do tzw jednego wora. Nie każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mówię to co... :P
I na podstawie mojej jednej wypowiedzi potrafisz ocenić czy jestem inteligentna? :D zaje.bista jesteś. Nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyms
jakie to piekne, posypaly sie kobiece wypowiedzi jakie to piekne przezyc sex z prawiczkiem... tylko ze zadna takiego niechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankakokosanka
brynyrn- a idź ty w chooooooo ! skąd ty się urwałes? to, że ty masz w dupie uczucia i zaliczasz panienki to nie znaczy, że każdy facet tak ma. Bo widzisz, wielu jest kochających, marzących o własnej rodzinie,stabilizacji, szczęściu. Ty jesteś pseudofacetem, który buduje swoją samoocenę na podstawie ilości zaliczonych panienek. Jesteś żałośny i zdecydowanie mówię CI: goń się! :) A raczej uganiaj dalej za BRUDNYMI dziwkami. Z resztą, czy równo pod sufitem może mieć facet, który nie uznaje miłości, lubi dziwki i nie uważa ich za obrzydliwe, a w dodatku mówi, że kobiety , które miały więcej facetów są UWAGA CYTUJE: "bardziej podniecające". O ludzie. Przecież Ty się leczyć powinieneś, koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarka19866
A ja a z moim facetem bylismy dla siebie pierwszymi i jestesmy niezmiernie szczesliwi, ze tak sie stalo. Zalowalabym wszyskiego, co byloby zwiazane z seksem i innym facetem. Gówno wiecie o milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość face83
Do facetów zobaczcie jak sie babska bulwersują bo to prawda lepiej zapłacic bo takie laski cicho dające to i tak kosztują.Wiec chłopaki do burdeli bo jak się ochjtacie to was juz nie bedzie stac ha ha.Ci.....pa to jest lepsza od sprzęgła nigdy sie nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brynyrn
Roksankakokosanka - ty z twoimi poglądami to powinnaś w klasztorze wylądować. Dziwi cię to co jest oczywiste i normalne. Tępo oczekujesz od mężczyzn, że będą myśleć jak kobiety zamiast na odwrót. Ja mam rodzinę, żonę którą kocham co mi nie przeszkadza w onanizacji młodymi dziwkami. Człowiek sukcesu to jest Berlusconi - to jest prawdziwy facet, który nie ma problemu z tym żeby płacić za kolejne niewolnice wynajęte na godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksankakokosanka
To dowaliłeś koleś z tym klasztorem! haha:D zdziwiłbyś się. nie jestem żadnym moherem , czy kimś o tym pokroju. Uwielbiam seks, nie tylko w łóżku przy zgaszonym świetle... Masz żonę i dziecko? Brawo! Gratuluję żonie przeeeecudownego wyboru. O zgrozo. Kończę dyskusję, nie jesteś dla mnie partnerem do konwersacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×