Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość POPIERAM AVILLE
to odpowiedz mi na jedno pytanie dlaczego tak wiele kobiet nie cierpi jak faceci rozmawiaja o samochodach,meczach najebkach To wam wtedy strasznie przeszkadza i psioczycie ze tylko tych rzeczach potrafią gadac Ale jak wy pierdolicie non stop przez kilka lat o ślubach to faceci maja z wami rozmawiac o tym no nie jest to HIPOKRYZJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM AVILLE
i jeszcze jedno podpisuje sie pod tematem tez współczuje tym facetom takich żon jak sa tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
A kto tu siedzi 24 godziny na dobę ? Pomijając fakt, ze w tym momencie same tu siedzicie, na forum o tematyce ktora rzekomo was nie interesuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
Widać niektórzy tego potrzebują. Idąc tym tokiem myślenia to te wszystkie topiki w dziale macierzyństwo są zasiedlane przez hipokrytki, które zamiast siedzieć z dziećmi to 24h siedzą na kafe. Wyluzujcie autorko i jej alter ego. Każdy ma swoje życie. Nie wasze prawo ferować wyroki, i nie wasz obowiązek. A jak coś was denerwuje to tego unikajcie. Mniej nerwów i złych emocji. Nie czaję, po co pchać palce tam, gdzie zaboli i robić z tego publiczną wiwisekcję. Ale z drugiej strony widać coś autorkę boli i musi się wykrzyczeć. Cóż... ludzie to robią właśnie na kafe... 24h/dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
Przecież to widac na 1 rzut oka autorko, ze sama siebie popierasz pod innymi nickami, ten sam styl pisania, te same wulgaryzmy. To ja wspolczuje twojemu potencjalnemu męzowi takiej hetery za zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
"czy tylko wyzywać nas że mamy dość ciągłego słuchania/czytania o tym? " A gdzie ja Cie wyzywam ??? Pokaż mi, proszę. Bo zdaje mi się, że ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie używam wulgaryzmów i potrafię się wypowiedzieć z kulturą. Ja tu wchodze, żeby zasięgnąć porady czy poczytać coś, co mnie interesuje w tym momencie. A po co ty ? Posmiać się, zabić nude ? No to ciesz się, że takie forum istnieje, bo przynajmniej masz jakąś pasję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
Mnie zawsze śmieszy - czepiasz się jak rzep ogona :D wystarczy że któraś ma stałego nicka to znaczy że siedzi tu na okrągło na tym forum a ja taka sporadyczna w wolnej chwili co czytam : od czarnego nicka ślubnej panienki posty od 8 rano do 8 na wieczór :D to chyba daje do myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
Ja się nie czepiasz, pisz sobie pod kilkoma nickami, tylko Ci mowie ze to jest smieszne bo to po prostu widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
A swoja droga to sama musisz tu siedziec 24 h na dobe, skoro wiesz jakie nicki czarne o jakich godzinach piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
hahaha umiesz sprawdzać IP królewno?:D to sobie sprawdź że ja a autorka to całkowicie inne osoby :P po prostu boli was to że są osoby z innymi podejściami niż wasze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
w 10 minut przejrzę topik i nie muszę siedzieć 24 na dobę żeby to stwierdzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
Sorry, ale Ty o moim podejściu nie masz zielonego pojęcia, bo mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM AVILLE ubawilam sie
do lez rok po poznaniu maz mi sie oswiadczyl. Pol roku pozniej byl slub. Suknie przejrzalam na internecie wybralam model pojechalam przymierzylam zamowilam. Sale weselna wybralismy tak samo. Kilku znajomych nam polecalo rozejrzalam sie wsrod opinii wlasnie na tym forum to samo miejsce pojechalismy zobaczylismy a w domu obliczylismy liste gosci zamowilismy. z reszta bylo tak samo. wiec wybacz nie wiem o czym ty do mnie piszesz. Jakos nie mialam czasu zeby kilka lat truc tylek facetowi o przygotowaniach do slubu. Do tego obecnie jestem 5 lat po slubie i jakos przygotowania do niego nie spowodowaly braku tematow po zamozpojsciu ani nie doprowadzily do rozwodu. Nie mialam tez czasu na zajmowanie sie otoczka bo konczylam trudne studia i pracowalam. Po slubie jakos nie stalam sie kura domowa wciaz pracuje i caly czas podnosze swoje wyksztalcenie i kwalifikacje zawodowe. Teraz przyjaciolka wychodzi za maz o ogladamy forum zeby dowiedziec sie kilku potrzebych rzeczy. ale co ja bede dyskutowala masz swoj poglad o kazdej zagladajacej tu osobie to twoja sprawa baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
no wiesz, mnie by bylo szkoda nawet tych 10 minut na czytanie czegos, co mnie rzekomo nie interesuje .To co piszesz i w jaki sposob świadczy tylko o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
1. co do do tematów rozmów. Różnimy się od mężczyzn, także tematami zainteresowań. I to jest dobre i normalne. Czy będziemy osądzać dziewczynkę, że bawi się lalką, a chłopca, że samochodzikami? Wszyscy muszą bawić się "zabawkami edukacyjnymi" typu laptop mini? Twoje pytanie można odwrócić. Czemu mężczyzn denerwuje to, że rozmawiamy o ślubach, skoro oni sami rozmawiają o nudnych dla nas pierdołach. 2. tu, na kafe ludzie znajdują podobnych sobie ludzi, zainteresowanych tym samym. Do tego służą grupy tematyczne. Tu nikt nikogo na siłę nie zmusza do słuchania tematów, które go nie interesują. Taka jest różnica. 3. Lepiej chyba, że tu wychodzi ten cały stres dot. przygotowań (tak, tak, tu często chodzi o odreagowanie) niż na przyszłych ślubnych, prawda? Z tej strony patrząc, to jeśli zebrała się grupa gotowa wzajemni się dręczyć (zamiast kogoś innego), to chyba jest to zjawisko mocno pozytywne. 4. A jak coś kogoś denerwuje, to jego problem. Mam wrażenie, że na siłę szukasz jakiejś hipokryzji. Najpierw co do doboru tematów, teraz co do potrzeb. Co chcesz osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
Ja też suknie wybralam za 1 wizyta w salonie, wybranie kapeli i restauracji też nam nie zajelo wiele, a przyjecie mamy na 40 osob. i co w zwiazku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
tak oczywiście ja jestem teraz najgorsza a ty najwspanialsza i najcudowniejsza 🖐️ tylko osoby próżne szukają poklasku i pochwały. Ja nie oczekuję tego od nikogo. Akurat 10 minut mi wystarczy aby stwierdzić co nieco :D ale widocznie nie dociera to do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie posrajcie się
i zjedźcie z tych dziewczyn bo faktycznie trzeba mieć nieźle fiu bzdziu żeby nie mieć nic innego do roboty niż siedzenie tutaj i pisanie od rana do nocy o pierdołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
"Jakos nie mialam czasu zeby kilka lat truc tylek facetowi o przygotowaniach do slubu." A skad wiesz ze inne truja ?? I to kilka lat ?? Musialas na glowe ostro upasc. Przed slubem nie mialas czasu , a teraz masz za to czas i checi przesiadywac na forum slubnym :D Ja swojemu facetowi o niczym nie truje, jak juz to rozmawiamy bo to nie tylko moj ślub ale rowniez jego i dla niego to jest tak samo wazne, jak dla mnie. Nie gadamy o tym 24 h na dobe. Jestesmy 8 lat razem, a slub zaczelismy planowac w tym roku i za pare mies go bierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
ups chyba nie zauwazylas ze wlasnie sama tu siedzisz :D A poza tym co was to boli, ze ktos tu siedzi, czy na innych forach ?? na prawde musi sie wam nudzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie posrajcie się
i pisze to osoba po ślubie i weselu która załatwiła wszystko w 4 miesiące bo chciała mieć z głowy. ani razu nikogo tu się nie poradziłam bo mam rodzinę znajomych mamę tatę siostry brata przyjaciół i to wystarczyło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
No ok, ale jaki jest tak naprawdę problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Mnie zawsze śmieszy
szukasz współczucia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapska
autorko a ty juz po slubie czy moze stara panna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję wam wszystkim
szczekajcie po sobie ale nie macie racji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
:D:D:D:D Masakra :D Dobra, koniec, udławcie się swoim jadem :D Ja bede podczytywac, pośmiać się zawsze mozna przy okazji. I nie przejmujcie sie, każda potwora znajdzie swego amatora. tez kiedys poznacie co to szczescie i milosc i nie bedziecie sie wyżywać na innych na forum anonimowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję wam wszystkim
Mnie zawsze śmieszy - sama się nie udław 🖐️ może pisz z czarnego nicka a nie z pomarańczy bo wiem że masz stałego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję wam wszystkim
kiedys poznacie co to szczescie i milosc i nie bedziecie sie wyżywać na innych na forum anonimowo - dziękuję ale ja już mam męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
sram dupom i mordom jednocześnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM AVILLE ubawilam sie
Mnie zawsze śmieszy spokojnie moglabys przeczytac do konca moja wypowiedz zamiast mnie atakowac a moja wypowiedz tyczyla sie odpowiedzi na tezy autorki i jej podobnych z ktorymi sie nie zgadzam P.S. POPIERAM AVILLE ja tez mialam skromne wesele na 20 osob i nie wiem o co chodzi z ta zasciankowoscia z zajmowaniem sie otoczka i bog wie czym tylko dlatego ze sie tutaj zaglada matematyk bylby z ciebie zaden nigdy nie bylabys w stanie udowodnic swoich tez bo masz zle zalozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×