Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość klapska
wspolczuje i co szlas do slubu w worku po kartoflach, butach po mamie i chabrami zamiast bukietu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
Jak to jest. Jedna osoba pisze, jak to ludzie siedzą na forum 24h/dobę i jakie to głupie rzeczy nie omawiają, a za chwile okazuje się, że jest stałym bywalcem. Nie czaję. Co jest tak przyciągającego w tym miejscu? możliwość dokopania tym, którym się udało? możliwość podleczenia swojego ego? wyżycie się za własne niepowodzenia? Trzeba być chyba mocno nieszczęśliwym, żeby wyszukiwać źdźbła w oczach innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w chujjjjjjjjjjj tu
hipokrytek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhhahhhhh
Jak to jest. Jedna osoba pisze, jak to ludzie siedzą na forum 24h/dobę i jakie to głupie rzeczy nie omawiają, a za chwile okazuje się, że jest stałym bywalcem. Nie czaję. Co jest tak przyciągającego w tym miejscu? możliwość dokopania tym, którym się udało? możliwość podleczenia swojego ego? wyżycie się za własne niepowodzenia? Trzeba być chyba mocno nieszczęśliwym, żeby wyszukiwać źdźbła w oczach innych... to czytaj ze zrozumieniem :D:D:D bo widać cienko każda z was ma te same "atgumenty" "nieszczęśliwe, samotne zgorzkniałe ":D a nie pomyślałaś może że baby z jajami które mają inne zajęcia niz wieczne siedzenie TU i pisanie o pierdołach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapominajcie że w necie
nie jesteście anonimami i każde słowo może zostać wykorzystane przeciwko WAS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
a nie pomyślałaś może że baby z jajami które mają inne zajęcia niz wieczne siedzenie TU i pisanie o pierdołach ===> Alez ty masz logike, buhaha Sama tu siedzisz, wiec chyba o sobie piszesz, kretynko. Od rana wałkujesz ten sam temat i to na forum ktore cie nie obchodzi, to zastanow sie czy z toba jest do konca fersztejn :D:D:DD:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
to żadne argumenty co przedstawiłaś babko o nicku argumenty to tylko zachowania pustych i jałowych kobiet Prawdziwa kobieta wie jaka kiecke kupic , wie jaki makijaż dobrać i jaka muzyka jej sie podoba Tylko nieudaczniczki beda gadac tutaj dniami, tygodniami ,miesiacami ilatami o teej samej kiecce i o tych samych fotografach ślubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
a ty sie nie radzilas NIKOGO ??? Ok, fajnie. tylko po co tu siedzisz?? Zastanow sie nad sama soba, co soba reprezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
czy mam wskazać takie tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
powiedz mi jedno. co cie to boli, ze ktos sie zapyta o cos na forum ???? masz problem z wlasna psychika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
ja sram mordom i dumom czasami bo zwykle mój luby wyskrobuje ze mnie łyżeczkom te fekały dodam że jestem hipokrytkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4732368 pierwszy lepszy temat z brzegu Czy normalne kobiety zakładają takie tematy? Czy normalne kobiety mają nagle dylemat przed slubem jakie majty założyć? Czy one kurwa nie wiedza w jakich im jest wygodniej? no czy to jest normalne i logiczne ze o takie pierdoły trzeba pytac na forum publicznym i w koncu pytanie czy to nie jest kobieta zjebana psychicznie ? BO JA UWAZAM ZE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
dumom i dupom jeden chooy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avila nie daj się
bo masz jaja a inne tylko dziury na sperme 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
Moze i jest ale dla mnie wiekszym zjebem jestes ty, skoro nie masz innych problemow tylko przesiadywac tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
powiedz mi jedno. co cie to boli, ze ktos sie zapyta o cos na forum ???? masz problem z wlasna psychika ? FRUSTRATKO mnie nei boli że ktoś o to pyta mnie boli ze potarfi ciągnać temat dopasowania kiecki przez lata Chce w ten sposób wytknać niektórych idiotek starszną infantylność i wskazać iż są przegranymi kobietami które krzywdzą mężów za których niebawem wyjdą O tym jest ten temat jakbyś pasztecie nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhhahhhhh
AnatolGąbkaa - oczywiście jestem kretynką bo się nie radzę nikogo z forum :D bardzo fajnie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
no i jeszcze sie podszywasz i piszesz co chwile z innego nicka no kto tu jest zjebany chyba nie trzeba mowic, kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
ja jestem zjebem dlatego zazdroszczę innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
Anatol Gąbka jeżeli nie masz nic już ciekawego do powiedzenia to wyjdź stąd już pasztecie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhhahhhhh
widzę że niektóre się proszą o przesyłanie IP która skąd jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
Nie umiesz czytac ze zrozumieniem, gdzie jest napisane ze jestes kretynka bo sie nie radzisz nikogo z forum ? gowno cie to powinno obchodzic kto sie kogo radzi, czy mamy, czy babci czy koleżanki, czy na forum. Tacy ludzie co sie wszedzie wpierdalaja w cudze sprawy to najgorsze dnoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhhahhhhh
bo ja a autorka to 2 różne osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
zjadam z dna wodorosty z fekałami bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
Takie typiary jak ty to zjeby genetyczne, co wpierdalaja obleśny nochal do spraw innych. przypadkowo znalazlem twoje zdjecie ze slbu : http://tnij.org/j8t5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
"mnie boli ze potarfi ciągnać temat dopasowania kiecki przez lata Chce w ten sposób wytknać niektórych idiotek " Pokaż mi pedałko topik, z pytaniem o kiecke, ktory autorka ciągnie kilka lat ! CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
Argumenty dopasowuje do autorki. tak sie sklada ze ty tez nie masz zadnych :D Podkuriwja sie dalej :D Niezly mam ubaw z ciebie ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnatolGąbkaa
dupa nie gęba srać nie potrzebuje za to gęba smród po mojej dupie czuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×