Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość aVILAAAA skoncz dziewcze te
sram mordom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem Cię .,.,.,.,.,.,
ja sram dupom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aVILAAAA skoncz dziewcze te
zabawne jaki ty masz dziekco problem ze zrozumieniem tego co sie do ciebie pisze no ale jak twoje slownictwo nie wykracza poza przeklenstwa to dziwne zebys rozumiala inne wyrazy i ich kontekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aVILAAAA skoncz dziewcze te
tak sram że obsrałam klawiature :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie wszyscy to zauważyli, to jest to dział ŚLUBY i WESELA. Sa fora na ktorych ludzie rozmawiaja o dietach, sa tez takie, na ktorych rozmawiaja o chomikach, a sa tez poswiecone zyciu uczuciowemu. To jest miejsce przeznaczone do rozmow o slubach i weselach i dlatego wlasnie na takie tematy tutaj ludzie rozmawiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
niech założą topa : hipokrytki łączmy się to OK :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisujcie juz dziewczyny. Temat powinien zostac zgloszony do moderacji i zamkniety. A autorka niech odpisuje tym rynsztkowym jezykiem sama sobie. Nie dajcie sie prowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
kwik rozpaczy to wytłumacz mi czemu tutaj na forach nie ma facetów tylko siedza same baby? pytanie oczywiscie retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
ja odpowiem:D bo chłopy mają ważniejsze sprawy niż ciągłe dupczenie o ślubie. Ale co racja to racja tylko takim współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
filoetowy dzbaneczek no tak jak nie ma sie czym bronić bo agrumentów brak to najlepiej zgłosić do kasacji paniusia z wybrakowanym mózgiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
te co tak po nas jadą to pustostany 🖐️ co tylko sukieniusia się liczy i oprawa. Ciekawe jak tam u was z religią? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
Żal tutaj cokolwiek pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
buka dokładnie :D Faceci maja zainteresowania,pasje potrafią nie być tacy płytcy i powierzchowni i dlatego nie pierdolą o tych szopkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale po co ta dyskusja
Ktos chce zaistniieć poniewaz nie ma swego zycia prywatnego, jak skończycie tą dyskusje temat wygasnie. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
To Ty nie masz zadnych argumentow, tylko wulgaryzmami rzucasz. Na dodatek sama siebie popierasz pod innym nickiem co widac na 1 rzut oka :D Tobie widocznie czegoś w życiu brakuje, ze taka nieszczęsliwa jestes. Skoro Cie tak szopka ślubna nie interesuje, to co robisz na takim forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
Buka z religią ? 100% tutaj dawało dupska dawało wczesniej ale wielce biała kieckę ( oznaka dziewictwa) do koscioła to zakładają HIPOKRYZJA CUCHNIE NA KILOMETR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
"Ciekawe jak tam u was z religią? "--> U mnie nijak, biorę ślub cywilny, jak Cię to tak bardzo interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
BO MI SIE CHCE ŚMIAĆ z takich naiwniar jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
czasami bardzo żałuję że jestem babą :O dlatego przebywam w męskim towarzystwie tam przynajmniej można się wyluzować a nie tylko wieczne słuchanie o sukienusiach pierdółeczkach i inne piździoły ! ehhh pozdro dla wyluzowanych bab ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze śmieszy
Ty na prawde musisz miec patologiczny zwiazek, skoro ukochanemu "dajesz dupska" :D Ja ze swoim się kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
18:47 Mnie zawsze śmieszy "Ciekawe jak tam u was z religią? "--> U mnie nijak, biorę ślub cywilny, jak Cię to tak bardzo interesuje. nie o takich mi chodzi bo ty postępujesz zgodnie z zasadami ;) ale o hipokryzje jaką opisuje Avila ! rzygać mi się chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
buka przynajmniej myslisz logicznie i mądrze :D pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
Ty na prawde musisz miec patologiczny zwiazek, skoro ukochanemu "dajesz dupska" Ja ze swoim się kocham jak zwał tak zwał to tylko estetyka literowa ciesze sie że chociaz ty nie wypierasz sie ze jestes Hipokrytką to sie ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
Aaaavila - ja ciebie również :* :D \ hipokryzji STOP :O i ciągłemu pierdzieleniu o przygotowaniach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
Mnie zawsze śmieszy - a skoro sama pisałaś że żal się tu wypowiadać to jeszcze o czymś chcesz napomnieć ?:D czy tylko wyzywać nas że mamy dość ciągłego słuchania/czytania o tym?:D czasem tu człowiek wchodzi z nudów i czyta to po prostu włos na głowie STAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
Tak jest HIPOKRYTKOM STOP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaavila
czasami woła o pomstę do nieba są takie co maja slub w 2015 roku a juz lamentują że nie mogą sukienki znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
1. ślub i wesela to dział dotyczący przygotowania ślubu i wesela 2. tematy, o których piszesz są w dziale uczucia ew. erotyczny. Tam nie ma segregacji na panienki, przedślubne, poślubne i porozwodowe. Tam jest kwestia uczuć. Kobiety przed ślubem tam zakładają tematy. Gdyby było jak mówisz, to by się dopiero bajzel zrobił w weselach i ślubach. Rozumiem Twoje przesłanie, ale nie masz racji, tzn. Twoje argumenty są nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka nn
. ślub i wesela to dział dotyczący przygotowania ślubu i wesela hehe tak nie ma to jak siedzieć 24 na dobę gadać i pisać o tych przygotowaniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×