Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Skąd ty takie wnioski wyciągasz?? A czy twoj mąz wie, ze siedzisz teraz na forum ślubnym i pierdzielisz jakies idiotyzmy ???" i kolejna wariatka która nie wyobraża sobie że ktoś moze nie miec męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty za to masz duzo mądrego
ooooo, to juz wiem co cie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
jakiej pyskówki? ja tylko piszę że ten temat ma prawo istnieć jak każdy inny tutaj. Anty temat też niech będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty za to masz duzo mądrego
i nie życzę sobie żebyś mnie obrażała, bo ja tego nie zrobilam. Juz wiemy, czemu sie cudzymi męzami przejmujesz. Bo własnego nie masz ;) ot, cała filozofia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty za to masz duzo mądrego
Ok, niech będzie, ale nie dopuszczasz do siebie wypowiedzi innych i innych punktow widzenia, bo wciaz piszesz jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej pyskówki? ja tylko piszę że ten temat ma prawo istnieć jak każdy inny tutaj. Anty temat też niech będzie ale w przeswiadczeniu naszych hipokrytek takie tematy nie moga istniec bo niestety ale coś kogoś boli a jak coś kogoś boli to trzeba sie przyczyny bólu jak najszybciej pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty za to masz duzo mądrego
Powiedz mi, dlaczego jestem hipokrytką ? :D Ciekawi mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty za to masz duzo mądrego
Jak by z Toba kobieto szlo normalnie porozmawiać bez wzywisk i obrażania, to nikt by sie nie chcial pozbyc. Jakby wszyscy mieli takie samo zdanie to by nudno bylo. Ale jak ktos zaklada topik tylko po to, zeby urzadzac pyskowki i obrażac innych non stop to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
ja gdybym faceta nie miała to bym się nie popłakała :P ale widać niektóre chyba musiały cierpieć z samotności i nie rozumieją tych które np ich nie potrzebują do szczęścia :P z innej beczki. Ja np jestem bezdzietna x lat z wyboru. Po co mi dzieci? Tak, napiszcie mi że los mnie skrzywdził i nie mam gdzie jadu wylewać. Muszę sobie do kajecika to zapisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jest forum
"myslisz ze ich męzowie sa swiadomi z kim sie zadają? Czy myslisz że ich mezowie wiedzą że ich przyszłe żonki potrafia pie**olić przez 12 godzin o fryzurach,kieckach i tipsach?" No , jesli mąz nie jest swiadomy tego, z kim sie zadaje, to raczej kiepsko swiadczy o jego przenikliwosci i glebokim intelekcie, czego tu wspoczuc? Ze biedny Mis zle wybral? ubawiłam się. Ja akurat na forum nie gadam o tipsach , bo nie noszę. Nadal mnie zadziwia TYTUŁ tego topiku i dlatego tu weszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
"Odpieram bezpodstawne zarzuty tylko ... które najpierw sprowokowałaś. Nie wiem, czy zauważyłaś, ale nikt tu nie twierdzi, że pisanie o ślubie 24h/7 jest super, tylko wszyscy mają niesmak do tego, jak ty na tych dziewczynach psy wieszasz. Niestety, swoim stawianiem sprawy położyłaś temat. Nie wiem, może z plot już wyrosłam i nie interesuje mnie co jedna pani napisała drugiej, a trzecia pani podała jako wyznacznik całej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
napiszcie że czekacie aż usuną ten topik bo to wasze największe marzenie z tego co czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te co jadą po autorce
to największe świętoszki co pod ołtarzem w 1 ławce siedzą:D buahahha jasne. Brawo niech rozwija się topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
no cóż, tylko zakłamane topiki mają prawo istnienia. My które negujemy zachowania innych zostajemy zniszczone bo toć to nie wasza sprawa niech robią co chcą :D a właśnie nie. Będę sobie tu siedziała i pisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , jesli mąz nie jest swiadomy tego, z kim sie zadaje, to raczej kiepsko swiadczy o jego przenikliwosci i glebokim intelekcie, czego tu wspoczuc? Ze biedny Mis zle wybral? ubawiłam się." napisz jeszcze że co to za facet skoro brak mu tzw intuicji to juz padne ze śmiechu i będę kwiczał co ma przenikliwosc i intelekt do tego że jego przyszła żonka,w pracy albo podczas gdy przyszły mąż jest wpracy albo jak mieszkaja osobno siedzi na forum od miesiecy i pierdzieli np "czy założyć na swój slub stringi czy jednak gacie po tacie? coś ci sie chyba pomieszało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
pytajnike wydaje ci się, że wszystko wiesz. Piszesz jakby tu była jakaś ustawka, czyli prowokujesz i/albo spodziewasz się ciosów. Jak ci ktoś pisze spokojnie i rzeczowo to rzucasz, podobnie jak autorka coś o kasowaniu tematu, o jakiś kobietach, które się tu mają rzekomo zlecieć, o jakimś prawie do topiku (takie: przywal mi, a ja ci oddam między wierszami). A pisz sobie co chcesz, tylko miej świadomość, że "hipokryzja" na tym topiku od dawna nie jest głównym tematem. Choć coraz bardziej mi na myśl przychodzi, gdy czytam kolejne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
Argumenty - właśnie jesteś jedną z tych które opisałaś w wypowiedzi swej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
bo mnie zwyczajnie wasze zdanie nie obchodzi :) i wam się wydaje, że wszystko wiecie. Ja swojego zdania nie zmienię tylko dlatego, że któraś stąd się ze mną nie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jest forum
hipokryzja obłuda, dwulicowość, nieszczerość Jesli dziewczyna mowi ,ze cale dnie i noce rozmysla o slubie, o weselu - owszem, moze jest naiwna, moze w tym momencie monotematyczna ( choc jak ma byc na forum slubnym) , ale u licha, gdzie tu hipokryzja?? Gdyby ZADEKLAROWAŁA - ubiore sie slicznie, powiem chlopu, ze tak bede wygladac zawsze, ale rzecz jasna mam zamiar juz nastepnego dnia zmienic sie we flądre. To owszem, bylaby hipokryzja. Jesli tylko autorka tylko to PRZYPUSZCZA (czemu? - nie wiem, moze ma sama przewrotny charakter?)szafy pelne dziurawych majtek?). ze tak moze byc - to do hipokryzji piszacych ma sie nijak. No to chyba wyczerpałam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj kolejny przykład infantylizmu przyszłej żony,totalny kretynizm Odpowiedz na ten temat | [ wyloguj ] Kiedy lepiej wesele? 1 wrzesnia czy 4 sierpnia? 15:52 dsfdfafcew rok 2012 kurwa najlepiej 31 lutego niech weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
pytajnike Argumenty - właśnie jesteś jedną z tych które opisałaś w wypowiedzi swej proszę o konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
wy nie rozumiecie tematu :) NIE O SAME CHUJASTEWKA nam chodzi ale o to, że ciągłe dziecinne pisanie o pierdołach wiąże się z tym, że 99 procent tych lasek w nosie ma całe zasady KK i wiary a ślub jest zwykłą otoczką żeby było ładnie :) to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
nie wiem, co ci te dziewczyny zrobiły, że tak je poniżasz. Nie wiem też, co z tego masz. No napisała i co z tego? Od razu idiotka? kretynka? infantylna w dodatku? Skąd w tobie tyle złości. Co cię zżera kobieto? Co one ci zrobiły? I jeszcze to w "hipokryzję" ubierasz. Gdzie tu hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
to nazywamy hipokryzją. Ja akurat autorkę rozumiem. A laseczki może zamiast zakładać 1000000 tematów o jednym i tym samym zastanowiłyby się głębiej nas sensem ślubu kościelnego a nie całej otoczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jest forum
noz łopatologicznie - jak facet nie ma pojecia, z kim sie zeni, jakie kobieta ma zainteresowania i charakter , to jego sprawa, bylo poznac wczesniej, a wspolczuc nie ma czego. A moze Avilla to jednak facet?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dziewczyna mowi ,ze cale dnie i noce rozmysla o slubie, o weselu - owszem, moze jest naiwna, moze w tym momencie monotematyczna ( choc jak ma byc na forum slubnym) , ale u licha, gdzie tu hipokryzja??" Już ci wyjasniam Tak zgadza sie to monotematyczna,nudna i bezpłciowa kobieta Ale na tekst że jest kobietą bez pasji,zainteresowan i własnego życia odpowiada buńczucznie Ja? NIgdy w życiu? Mam wiele pasji i zajęć i wielona rzeczami sie interesuje Pytam sie co cie interesuje Ona KINO a co widziłas ostatnio fajnego - pytam A ona Shreka :D Co jeszcze cie intereuje no Podróże pytam to gdzie byłas ostatnio ona w Czechach TO JEST HIPOKRYZJA KOBIETY Z TEGO FORUM ŚLUBNEGO wiele psioczą że maja wiele innych zajec ale dziwnym trafem niektóre nicki widać tu codziennie które trzaskają i klepią w koło te same tematy rozumiesz już co mam na mysli pisząc o Hipokrytkach z tego forum? Czy mam jasniej wyjasnić ci tępa strzało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
21:27 [zgłoś do usunięcia] pytajnike wydaje ci się, że wszystko wiesz. - wg ciebie mogę nic nie wiedzieć nie oczekuję akceptacji od osoby której nawet na oczy nie widziałam :D nie interesuje mnie to Piszesz jakby tu była jakaś ustawka, czyli prowokujesz i/albo spodziewasz się ciosów. - jestem tylko za autorką, może i używa za ostrych słów ale niestety pisze prawdę ale do was nie dociera Jak ci ktoś pisze spokojnie i rzeczowo to rzucasz, podobnie jak autorka coś o kasowaniu tematu, o jakiś kobietach, które się tu mają rzekomo zlecieć, - właśnie ty się zleciałaś i chcesz mnie/ nas pouczyć ale po co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
1. "że 99 procent tych lasek w nosie ma całe zasady KK i wiary a ślub jest zwykłą otoczką żeby było ładnie" -a skąd to wiesz? 2. nawet jeśli to TAK pisząc niczego nie osiągniecie, co więcej, inni staną po 2 stronie (tych właśnie dziewczyn, nad którymi tak bezlitośnie się pastwicie). Niestety, jak ktoś kopie leżącego, wyśmiewa się za plecami, plotkuje i w dodatku rzuca obraźliwymi epitetami na lewo i prawo, to nie zdobywa uznania w oczach innych. No, chyba, że sobie podobnych. 3. można to wszystko inaczej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy nie rozumiecie tematu NIE O SAME CH*JASTEWKA nam chodzi ale o to, że ciągłe dziecinne pisanie o pierdołach wiąże się z tym, że 99 procent tych lasek w nosie ma całe zasady KK i wiary a ślub jest zwykłą otoczką żeby było ładnie to jest żałosne. pytajnike wątpie by zrozumiały te panny tą dygresję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×