Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aVILAAAA

Współczuje mężom przyszłych (tutejszych) żon

Polecane posty

Gość Argumenty
ale się pyskówka zrobiła. Moje argumenty są "żadne"? Ok, niech i tak będzie. Powiedz mi tylko, co ci daje że sobie powrzucasz na dziewczyny na śluby i wesela? Że jakaś okazała się hipokrytką? Bo sama daje 200 a od innych chce 500? No i co z tego? Czemu tak cię to boli i czemu nie masz do tego dystansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuo się szerzy
i kto tu mięsem w kim rzuca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuo się szerzy
w kogo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jest forum
DYSKUSYJNE dział SLUBY I WESELA NIE fizyka kwantowa nie najnowsze marki samochodów nawet Czy uwazasz, ze przytomna kobieta zdecydowana na slub (po jakichs przemysleniach niewatpliwie!)cbedzie na takim forum rozdzierała szaty -pt czy dobrze robie. czy odpowiednio przezyje duchowo - jak piszesz - zwiazek? Na ten temat dyskutuje sie z przyszlym mezem, ew z bardzo bliskimi przyjaciolmi, moze z psychologiem, a nie z przypadkowymi osobami.Trzebaby napisac ksiazke, zeby przedstawic dokladnie to, co komu w duszy gra - kto by to pisal i kto czytal? Na forum , w ktore moze wejsc kazdy , takze zbluzgac( z powodem, czy bez) ordynarnymi slowami, mozna owszem, pytac wlasnie o sprawy czysto techniczne, organizacyjne. Zacznę wzniosła dyskusje nt moich przygotowan duchowych i ktos mi napisze - glupia cipo, obudzilas sie itd- no i co mi to da? A na pytanie gdzie kupic eleganckie biale majtki etc - moge dostac przynajmniej konkretna odpowiedz. Dodam jeszcze,ze faceci sa wzrokowcami, lubia, zeby dziewczyna na slubie/i nie tylko wygladala jak najładniej. Jak to zrobi - w to nie wnikają. A tego , ze samica przyciaga samca wygladem- zdrowym , ladnym= płodnym - nie zmienisz , to czysta biologia. Dla wyjasnienia - sama nie urzadzalam wesela, bo mi na nim nie zalezalo, mialam kolorowa sukienkę i 20 osób, wiec nie było podobnych problemow. Ale jesli ktos ma, to po to jest takie forum, zeby mogl sie popytac o sprawy , ktore go interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, czy w dziale "macierzyństwo" także zarzucasz kobietom, że od rana do wieczora piszą o dzieciach, a w dziale "seks", że wszycy piszą o seksie? :-) Czy byłaś już na forum miłośników samochodów wyścigowych oznajmić im, że ich życie jest puste, bo rozmawiają tylko o samochodach i w ogóle nie piszą o uczuciach, oraz na forum fanów muzyki rockowej, by im wytłumaczyć, że nie można rozmawiac tylko o muzyce? :) Są przeróżne fora dotyczące bardzo różnej tematyki, cóż w tym takiego bulwersujacego i dziwnego? Skoro już tak atakujesz i obrażasz wszystkich na około, może podasz jakieś rzeczowe argumenty, dlaczego radzenie sie innych w kwestiach organizacyjnych, Twoim zdaniem wyklucza miłość? To, że ktoś sie zapyta, co inni myślą na dany temat, nie oznacza, że tylko tym żyje, nie ma pasji ani zainteresowań, a jego życie uczuciowe jest jałowe :) To raczej Ty masz jakiś problem, bo przesiadujesz na forum które Ciebie nie dotyczy i bez powodu obrażasz i wyzywasz ludzi :) Więcej dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
autorko to jest forum całkowicie popieram i czekam na moją odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jest forum
no i chyba obalilysmy Twoja tezę, autorko, tak jak sobie zyczyłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
zaraz się pewnie okaże, że to żadne argumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaka
same se dopowiadajcie bo chcecie czytać tylko to co w wyobraźni se wyobrazicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaka
bo dla mnie to też przykre tak jak dla autorki że osoby które 24 na dobę klepią o jednym i tym samym faktycznie muszą mieć nudne życie. Przykład? od 7 rano do 22 posty z tego samego czarnego nicka. Hallo coś tu chyba nie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaka
i nie, nie siedzę 24 godziny to na forum żeby to twierdzić, wystarczy że wejdę na wątek i zobaczę wpisy :) naprawdę do tego nie trzeba siedzieć tu 24 na dobę aby to stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaka
przykład z innego topa : "Co dziennie już pyta kiedy zacznę sukni szukać , zastanawia się gdzie pojedziemy w podróż poślubną itd..rozmyśla o naszej przyszłości.Bardzo to miłe i fajne, czasem mi się zdaje że bardziej się cieszy z tego ślubu niż Ja Bo kiedy pyta się mnie kiedy kładziemy się spać "To o czym pogadamy?" dalej pada pytanie " o naszym weselu?;-D " nie dość, że pisze z błędami to takie nudne życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:09 [zgłoś do usunięcia] Argumenty ale się pyskówka zrobiła. Moje argumenty są "żadne"? Ok, niech i tak będzie. Powiedz mi tylko, co ci daje że sobie powrzucasz na dziewczyny na śluby i wesela? Że jakaś okazała się hipokrytką? Bo sama daje 200 a od innych chce 500? No i co z tego? Czemu tak cię to boli i czemu nie masz do tego dystansu? Już napisałem wczesniej co mi to daje Czytaj uważniej:) Nie cierpię hipokryzji i staram sie ja tępić wytykając owe błedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum , w ktore moze wejsc kazdy , takze zbluzgac( z powodem, czy bez) ordynarnymi slowami, mozna owszem, pytac wlasnie o sprawy czysto techniczne, organizacyjne. NO tak czego najlepszym przykładem jest temat cytuje "zakładacie do slubu stringi czy figi" no kurwa czysto techniczno -organizacyjna sprawa pełną gebą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaka
avilla - wiesz te hieny cię zbanują ale obiecaj że będziesz pisać z innych nicków jakby CO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
ej laska ale o co ci chodzi?? Zajmij sie swoim zyciem, chociaz pewnie przynudnawe jest skoro nie masz nic lepszego do roboty, tylko przesiadujesz pol dnia na forum i piszesz jak potluczona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze frustratki z innego topiku Wkrótce ślub i tylko KŁÓTNIA:-(( 11:32 Wesele 2011 Za 5 miesięcy bierzemy ślub i tylko sie Kłócimy nie tylko chodzi o wesele tylko tez o naszych rodziców, o Pieniadze, o robote w domu( mieszkamy razem). On nie Pokazuje zainteresowania naszym ślubie i mna. Obrazamy sie i nawet juz 3 dni nie Rozmawiamy On jest taki uparty nie mosze Przyznać swoje błędy. Jak to jest tak krotko przed slubem między wami? Czy to nie jest Hipokrytka strzelając focha że facet nie interesuje sie bzdetami slubnymi? To tego taki tępak z tej kobiety że wszczyna kłótnie ze swoim mężem o to ze nie ględzi dniami o przygotowaniach do ślubu czy mam przytaczać kolejne cytaty na tępote tutejszych kobiet ? A które to chcą zniszczyć przyszłym mężom życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkaka avilla - wiesz te hieny cię zbanują ale obiecaj że będziesz pisać z innych nicków jakby CO spokojnie nie zbanują:D ale jakby co i tak będę pod innym nickiem Hipokryzje trzeba wyplewić do ostatniego ziarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
jesteś moim idolem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
autorka ma dobre zamiary ale ze stadem rozwścieczonej watahy może być kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:49 [zgłoś do usunięcia] wkurzona jak diabli ej laska ale o co ci chodzi?? Zajmij sie swoim zyciem, chociaz pewnie przynudnawe jest skoro nie masz nic lepszego do roboty, tylko przesiadujesz pol dnia na forum i piszesz jak potluczona Czy to są te wasze Mega Argumenty? To już chyba 36 wpis o przesiadywaniu na kaffe Nie dosc ze hipokrytki to jeszcze nudne jak flaki z olejem Coraz bardziej mi żal tych waszych narzeczonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
one nie maja innych argumentów jak : -jesteście nieszczęśliwe -niekochane -żałosne -przesiadujecie 25 godzin na kafe bo 24 to za mało :P -i w ogóle żaden was nie chce stawiam piwo że to jeszcze z tysiąc razy tu wyskoczy :D bo nic innego nie mają do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argumenty
widzę, że nowy nick się "pojawił". Kobieto, jestem po ślubie na 110 osób przygotowanym w 5 miesięcy. Nie pisałam na forum śluby i wesela, bo miałam wsparcie w mężu. Ale to było moje wesele. Nie oznacza to, że byłam gorsza czy lepsza od tych, które pisały. Nie boli mnie to, że tyle przesiadują, bo jak wspomniałam - mnie to nie obchodzi - i siłą rzeczy nie wchodzę na forum i nie wiem w jakich godzinach przesiadują czarne nicki. Jednakże miałam kiedyś taki czas, że na uczuciowym byłam pół doby od poranka do wieczora z przerwami. Taka potrzeba była. Cóż, było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko to jest forum
kkaka - uwazasz, ze jak dziewczyne popędzisz z forum, to jej zycie bedzie ciekawsze? Co Ci szkodzi, ze to pisze? Pisze, bo to dla niej w tym momencie wazne, przyjemne. Moze ma na głowie kupe innych spraw i akurat to ja relaksuje? Ma na forum wesela opisywac swoj kazdy dzien, lacznie z tym, co przeczytała madrego( a skad wiesz, moze akurat). co robila w pracy ( a moze było to ambitne?) No i naprawdę nie ma obowiazku czytania. Co do fig i stringów - tak , to jest wlasnie problem z beznamiętnych gatunkow techniczno-organizacyjnych . Jesli robiłas kiedys projekty , niekoniecznie techniczne, powinnas wiedzic, jak pojemne jest takie okreslenie . Pisanie na kafeterii nie jest dzialaniem szczegolnie ambitnym, raczej relaksujacym, więc smieszy mnie Twoje darcie szat . Upewnij sie tez, co znaczy słowo hipokrytka, bo akurat pisanie o majtkach przejawem hipokryzji nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
może zostawicie ten topik dla osób które nie znoszą hipokryzji?:D bo dlaczego tylko wasze tematy mają istnieć a takie już nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipokryzja odnosi sie także do zachowań w tego typu tematach Kobieta łazi codzień w rozdartych reformach ale na ślub wiele ma dylemat figi czy stringi? rozumiesz już? To jest HIPOKRYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnike
widzę że to wy staracie się przepędzić osoby z forum które mają inne podejście niż wy;) niech ten topik istnieje bo ma prawo bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×