Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość EnkaCafee
A póki jeszcze nie poczytałeś to narazie ja Ci streszczę iż seks w kochającym się małżenstwie , jest jednym z najfajniejszych i najpiękniejszych sposobów wyrażenia miłości :) Jeśli między małżonkami jest prawdziwa miłość ,jedność ,wierność i oddanie , oraz jeśli żyją w przyjazni z Bogiem ,to ich seks jest święty. To właśnie mówi nam o seksie KK i ludzie kościoła -gdybyś od czasu do czasu odwiedzał kościoł wiedziałbyś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarek
EnkaCafee, to nie zgaduj-zgadula kto kim jest i wylewanie żali do kogoś, żeby go poniżyć, obrazić czy sprowokować lecz autorska ocena portalu, który być może w swoim założeniu miał być katolicki lecz opanowali go fanatycy bezgranicznie podporządkowani jakiejś idei i broniącej jej do końca (często wbrew rzeczywistości) do Ciebie skoroś już tu taka aktywna - no proszę, już nawet tu sięgają macki grupy "30+", jeśli masz problem ze sobą to świat wiertualny nie pomoże, ba, pogłębi ten problem, a co najważniejsze to nie obwiniaj o to bliźnich. Akurat nie opuściłem portalu, obserwuje to co się tam dzieje uważnie, zauważam jedynie jak skutecznie zamykacie usta niewygodnym osobom poprzez celowe przeszkadzanie w temacie, blokowanie czy wyrzucanie, to jest chrześciajńska i katolicka postawa? zioniesz nienawiścią bo nie ma tu funkcji usuń, co nie? chcę tu jedynie przestrzeć osoby mające w planie wybranie portalu ZS ps: dalsza polemika z Tobą nie ma żadnego sensu bo nie mam wiedzy jak rozmawiać z fanatykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orenischi
KK zatrzymal sie w sredniowiczu i gani przyjemosc z seksu małzenskiego-jest ksiązka -fajna do Smiania Wilfrieda wermtera -Czystosc -twoje szczescie -cytaty - Jesli na pierwszym miejscu jest przyjemnosc , wtedy zaczyna sie nieczystośc, Jesli nie mozesz miec dzieci to nie mozesz wspolzyc-ten medrzec gani nawet metody naturalne bo wg niego jesli baba wspolzyje podvzas dni niepłodnych to jej organizm cierpi z powodu niedokonania poczęcia -hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orenischi
potepil planowanie rodziny bo wg niego -,, dziecko powinno byc niespodzianka , zasadniczo oczekiwana z radością,, -ksiązka rodem ze sredniowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarek
Do reklamy portalu zapisani sobie pasuje Łukaszowa Ewangelia (10:3) "Idźcie! Oto posyłam was jako jagnięta między wilki." orenischi, kościół katolicki nie potępia seksu małżeńskiego, a niektórzy duchowni wręcz propagują seks małżeński nie tylko do prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie powinni zamykac
sie w enklawach ,nie tworzyć jednorodnych grup,bo to grozi sekciarstwem i podejrzewam,ze kobity na takim portalu mają niezle zryte beretki kazda nagorliwosc jest chorobliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarek
dobrze napisane, a jeśli już powstaje coś ukierunkowanego to powinno być prowadzone przez osobę z głową na karku, bo potem powstaje podział na lepszych i gorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinhawati
klery to samo zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polactwo i polki
to samo zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polidaktylia
sa siepaczami kleru moheru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epifania
tam sa żelazne dziewice i prawiki mohery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyujikol
takie mohery jesli sie spotkaja -to zadne kino, imprrezy -tlko w duzych miastach sa dyskoteki ewangelizacyjn e, i takie 2 mohery beda sie spotykac w koscilee, na cmentarzach i wspolnie sie modlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Nie wiem też jakiej to wg Ciebie idei bronią katolicy"wbrew rzeczywistości"? Portal w założeniu miał być katolicki i taki jest :) Nie zauważyłam aby jakimś "niewygodnym" ktoś zamykał usta. Co wg Ciebie znaczy niewygodny? Niekulturalny, obrażający innych, drwiący z naszej religii? Takie osoby się usuwa, a nie zamyka im usta. Bo po cóz wykłócać się z kimś kto nie podziela naszej wiary. Takich osób na tym portalu być nie powinno-jest to portal dla chrześcijan. A ja niczym nie zionę :) to kolejne Twoje urojenie, Nie projektuj na mnie wlasnych uczuć, nie jestem Tobą Słonko :) Jesteś chłopie moim bliznim (ha czy mi się to podoba czy nie ;) i niestety mam kurna obowiązek Cię kochać i w ramach tego uprzytomnić Ci (ale obawiam się że to się nie da..;) że niemożebne bzdury wymyślasz . Ech, nie wierzę że naprawdę jesteś takim złośliwcem na jakiego tu pozujesz . Ja rozumiem,masz żal bo zostałes wyrzucony-oki.Ale spróbuj się zastanowić co bylo tego powodem...Naprawdę sądzisz że ktoś chciał zrobić Ci na złość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Haha widzę że tu obecne towarzystwo jest z gatunku ..ekhm, hyuijków i policostam, (to Twoja "dzieciarnia "gwarku? ;) Tak sam z sobą gadasz-spoko, to musi fajne ;) To nie przeszkadzam, pogadajcie sobie, w swoim dialekcie wszystkie odłamy gwarkowej osobowosci o błonach etc ;) To już nie mój level. ;) ps-nie żebym miala coś do osób upośledzonych,to niczyja wina. Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enka i tego typu
chyba nigdy nie miałaś faceta i wylewasz swoje frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasulowataaa
EnkaCafee, generalnie zgadzam sie z Twoimi pogladami, poznałam swojego narzeczonego na tego typu portalu, jestem wierzącą i praktykująca katoliczką, ale niestety z przykrością czytam ton niektórych Twoich wypowiedzi. Dobrze jest wypowiadać swoje poglądy i sprzeciwiać się temu, co jest złe zTwojego punktu widzenia, ale uznajac ze Twoje wartosci wywodzą sie z wiary Katolickiej myślę że mogłabyś przykładem miłości bliźniego nie zniżać sie do poziomu niektóeych prześmiewców. zrozum że każdy idzie swoją drogą i to że teraz wysmiawa sie z koscioła, albo ma poglądy na temat seksu przedmałżenskiego to nie znaczy że trzeba go piętnować i stawiać niżej, bo takie wywarłam wrażenie czytajac teksty typu: "Wszystkiego dobrego Rysiu vel ... Dobieraj staranniej kolegów (głupio trochę mieć takich idiotów za kolegów nie?)" "Coś poczytaj może? (oprócz forów To nie jest szkodliwe dla zdrowia,zapewniam " "Haha widzę że tu obecne towarzystwo jest z gatunku ..ekhm, hyuijków i policostam, (to Twoja "dzieciarnia "gwarku? Tak sam z sobą gadasz-spoko, to musi fajne To nie przeszkadzam, pogadajcie sobie, w swoim dialekcie wszystkie odłamy gwarkowej osobowosci o błonach etc To już nie mój level. ps-nie żebym miala coś do osób upośledzonych,to niczyja wina." itd... Twije wypowiedzi sugeruja ze stawiasz sie wyżej, są ironiczne i totalnie niechrześcijańskie. Postaw sie na miejscu osoby która pisze te "mochery" itp i zastanów sie czy pokazałs jej swoją wypowiedzią coś, co przekonało by ją że wartości jakie wyznajesz są dobre? Ja na miejscu takiej osoby bym sie zniechęciła. Wiem co mówię, bo kiedys byłam innym człowiekiem i też "walczyłam z moherami" i na szczescie stanęły na mojej drodze osoby, które nie przekreślały mnie na wstepie, tylko wytrwale prowadziły do prawdy mimo mojej przekory. A wiesz co mnie w nich urzekło? pokora, uśmiech, otwartosć na wszystkich. Bo nie jest potrzebny lekarz zdrowym, ale tym którzy sie źle mają. wiec proszę zastanów sie nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vimanna
klery to samo zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aclla Gualca
czy kazdy zalogowany dostaje moher w prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasulowataaa
oczywiście, z wyhaftowanymi inicjałami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valinna vradda
a stringi z moheru czy barchany w prezencie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiichoo
bo przybędzie i nas ekskomunikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizystrata
zwiaza sie tacy z portalu ze soba i produkcja dzieci co rok lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wam co żal ?
To zróbcie sobie własne i nie będziecie tutaj tyle jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci to samo zło
dlatego najlepiej je wszystkie pozabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przeznaczeni.pl , jest moderacja na forum i nie ma wątków politycznych , a ludzie nie są wyrzucani po donosach ... Forum zs to swoisty kocioł ,wystarczy pokazać że ktoś jest debilem i od razu ban i won z forum! Najciekawsze osoby zostały wyrzucone ,cenzura, obłuda i jedno wielkie g***o teraz panuje na forum na zs . To że wiele osób rejestruje się na zs ściemniając w swoim profilu to każdy wie, wymusza to moderator który dowala się profilu jak coś mu nie pasi i nie toleruje innych poglądów od swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanowazurysnowa
A ja szaleje za Jolką z zs ... z Opolskiego , oblałbym ją miodem i obsypał cynamonem i schrupał taką malutką jak lis kure JOLCIA JESTEŚ SŁODKA :*:*:*:*:*:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka z opolskiego
hahahaaaa ja pierdziulę :D no to fajnie że mam tu fanów zarąbiście A le co to ja bez miodu niedobra czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casanowazurysnowa
Po prostu taki mały perwers ze mnie... chciałbym podkreślić Twój smak niczym wytrawny koneser... A Ty Ewelina się nie mondruj bo masz twarz aniołka ale dobrze wiem że fantazjujesz o dzikim afrykańskim wojowniku który Cie porwie i weżmie jak swoją niewolnice ,niczym ogier klacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze nie rozumiem ciebie
skoro masz potrzebe znalezienia panny która bedzie boginią seksu dlaczego chcesz ich szukać w miejscu gdzie 3/4 dziewczyny z innymi poglądami niz twoje , nie szukasz też zony w burdelu , idz na sympatie tam znajdziesz co potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×