Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość pic na wodę
otóż to, nie ciągnij tematu bo wymyślasz coś czego bynajmniej ja nie napisałem, widocznie masz więcej miejsc o podobnej tematyce i gubisz się w tym co gdzie i komu napisać na szczęście mnie nic nie boli i nie myślisz co czytasz bo odniosłem się do zachowań ludzi (tych z wartościami) z portali katolickich w tym przede wszystkim z ZS.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub87
My "katole" - pragnący miłości, my "katole" budowanie pokoju na świecie,my "katole"- Jan Paweł II,my "katole" matka Teresa, my"katole" hospicja, my "katole"-walka z aborcją,my"katole" misje w Afryce,my "katole" pomagający samotnym,my "katole" przytułki dla bezdomnych, my"katole" pragnący zaprowadzić porządek wśród rządzących by nam wszystkim żyło się lepiej, my"katole" nie odrzucający bliźniego w potrzebie,my"katole"święci ,męczennicy....itd.itd.itd. Jesteśmy tak źli,siejemy strach i opustoszenie że trzeba z nami walczyć? Więc pytam się Was, czy w waszej wierze/poglądach/wyznaniach jest coś co tak uszczęśliwia śmiertelnika, nadaje sens jego życiu, pomaga czynić dobro, pokazuje co szlachetne, pozwala ruszyć sumienie i odpychać od zła,coś co daje mi przyczynę tego świata, coś co da mi umrzeć w spokoju że nie byłem tylko pasożytem tego świata ,coś co pokazuje mi że pieniądz nie jest w życiu najważniejszy,czy jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeste91
nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez popieram
popieram głos: 19:46 Dobry portal Ja zdecydowanie jestem na TAK i mam bardzo dobre zdanie o portalu Zapisani Sobie pl.Jednak pamiętać trzeba że to jest miejsce głównie dla osób wierzących,lub chociażby szanujących wartości ludzi wierzących,dlatego osoby które w gruncie rzeczy mają prześmiewcze podejście do Kościoła,nie będą się tam czuły dobrze.Mogą odnieść wrażenie że są manipulowane. To właśnie główny problem przeciwników takich portali - wierzacy naprawdę czują sie tam doskonale, osoby które gdzieś po drodze odesżły od kanonu czują się nieswojo bo chciałyby "ich wersja przeżwania wiary była OKLASKIWANA na forum" - a to jest niedopuszczalne na tego typu portalach. Przy okazji wyrazy uznania dla kaszuba :) widać że przeszedłeś SWOJE ... ale też widać że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub87
Dzieki:).Cieszę się że są tutaj ludzie kierujący się takimi samymi wartościami i mający odwagę bronić tego co "nasze"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest cos takiego
Więc pytam się Was, czy w waszej wierze/poglądach/wyznaniach jest coś co tak uszczęśliwia śmiertelnika, Jest to poczucie siły płynącej z przynależności do grupy, takie jak w dowolnym zwierzęcym stadzie, tylko że to nie jest żadna autentyczna wiara, najwyżej płytka religijność. Na marginesie, te jestem katoliczką, ale nie katolką - to mam już za sobą, Bogu dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
odwiedziłem po przerwie wątek i widzę dalsze wmawianie propagandy czyli odczucie, że was krytykują, mieszają z błotem itd., ludzie kochani rzecz w tym, że nikt was nie chce krzywdzić lecz wśród katolików są osoby myślące obiektywnie, a nie prostolinijnie i to wam się bardzo nie podoba, ci co myślą swoim rozumem, obeznani są życiem i światem to siedzą cicho bo "wylecą" na zbity pysk, tak, tak miłujący się "katolicy", w ten sposób traktujecie niewygodnych na portalu ZS. Bynajmniej są miejsca gdzie uświadomienie wam prawdy jest dopuszczalne i bardzo was to kole w oczy. ps: user "jest cos takiego" nic dodać, nic ująć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszub nie strugaj świętego, bo żeś się naruchał a teraz cnotki sobie szukasz za żone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odwiedziłam wątek po przerwie i ...czuję się jakbym oglądała 8999 odcinek mody na sukces :D Cały czas to samo.. pic na wodę odwiedziłem po przerwie wątek i widzę dalsze wmawianie propagandy czyli odczucie, że was krytykują, mieszają z błotem itd., x A czy bierzesz pod uwagę Piceńku drogi kochany że na kafe są jeszcze inne wątki nie tylko ten? ;) Czy chciałbys naprawdę aby podać Ci tu linki do wszystkich tych w ktorych jechano po katolikach jak po szmatach ubikacyjnych, tylko i wyłącznie za to samo wyznanie? Mógłbys sie wtedy wielce zawstydzić swoich ziomków... Niektore z nich były tak ohydne że je aż zlikwidowano (np ten w którym wypowiadał sie niejaki inżynier bann..który dosł wymiotował na katolików.) W zasadzie takie wymiociny są tu bardzo częste,wręcz nagminne.Są wątki zakładane tylko i wyłącznie w jednym celu-wyszydzić,ośmieszyc nasza wiarę.Uzytkownicy z nickami Benedyktałe czy inni,zakladają wątki pt seks w Watykanie od 12 rzycia, innych nie pomnę w tej chwili ale tego jest masa,masa,masa.Nawet nie wchodzę na nie ale juz sam tytuł jest ewidenty.obelżywy, w tytułach sa już umieszczane tezy typu że ksieża to banda zdzierców,pedofili, że katolicy to ciemnogród,ciemna masa,itd.A wewnątrz? Na całkiem niewinnych watkach, o czymkolwiek wystarczy ze wejdzie ktoś kto ujawnil w innym watku swoje wyznanie, albo w jakis sposob okaże poparcie katolicyzmowi lub ujawni swoje poglądy,to mimo że absolutnie nikogo nie atakuje, nikomu nie ubliża, nic kompletnie,pisze na jakis temat,spokojnie,kulturalnie,z życzliwością,to momentalnie,otrzyma w odp hasło"Ty obłudna wiedzmo" ,głupi tępy katol,ciemny moher,zaściankowwa mentalność, fałszywa swinia,itd.To nie są hasła wyssane z palca, ja to piszę na podst tego co mnie np napisano,i to co tu wymieniłam mój drogi Picusiu to nie jest nawet 1/5 obelg jakie tutaj przeczytałam wobec siebie oraz innych, za to tylko że jesteśmy katolikami.Inni mimo że bluzgaja, wyzywają, obrażaja inne osoby ot tak, nie dostaja takich obelg, a my dlatego ze jestesmy katolikami (nie takimi katolikamiAle czyli którzy nie zgadzają się z nauczaniem własnej religii i robią sobie z tego jaja) my dostajemy je notorycznie. Także to Twoje określenie o rzekomym"wmawianiu"wiesz...to mógłbys sobie darować, bo to jest naprawdę nie na miejscu... 2. ludzie kochani rzecz w tym, że nikt was nie chce krzywdzić lecz wśród katolików są osoby myślące obiektywnie, a nie prostolinijnie i to wam się bardzo nie podoba, ci co myślą swoim rozumem, obeznani są życiem i światem to siedzą cicho bo "wylecą" na zbity pysk, tak, tak miłujący się "katolicy", w ten sposób traktujecie niewygodnych na portalu ZS. Bynajmniej są miejsca gdzie uświadomienie wam prawdy jest dopuszczalne i bardzo was to kole w oczy. x A ja myślę że właśnie Ciebie i tutejsze osoby boli to że myślimy samodzielnie i nie dajemy się zmanipulować ani przekabacić mediom ani Wam na tę modną obecnie modłę, polegającą na odrzuceniu słowa Bożego w całości, tylko na powykrwaniu sobie z niego tego co jest łatwe i przyjemne.No i nie idziemy za stadem które beczy jeden ton"jaki to ten kosciol zły, jaki okropny, jaki paskudny,ze Bog to Bog ale KK nie ma z nim nic wspolnego,że Bog tak ale jakaś tam spowiedz, jakies tam msze,chodzenie do kosciola,phi,nieee, to tylko mohery tak robia, kosciółkowi,a my tacy mądrzy oswieceni my sobie z Bogiem na łące pogadamy...w domu wyznamy grzechy, a naszą eucharystia i komunią bedzie pozamałżenski seksik..Bog wszystko wybacza i wszystko rozumie.Durne mohery wymyslily dekalog.Papieże by zmusić ciemny lud do posluszenstwa wymyślil dogmtay i coś tam jeszcze.Aaa no-grzech wymyslil (tudzież czysciec,piekło i szztana-toż to oczywiste)Chodzi o kasę i trzymanie ciemnego w niewiedzy.Im większa bieda tym pokorniejsze owce.Kler to zło,czarni to pasozyty,KK chce by kobieta byla bita i byla nikim, katolicy sie codziennie biczują,spią na lozku z kolcami,nie wolno im mieć hobby,ani chodzic do lekarza... :) Jesli myslisz ze to urywek z pamietnika schozofrenika,to powiem Ci ze nie,to tylko niektore z cytatow z tutejszego cudnego forum :D I tak jeszcze mozna b dlugo długo,na szczęscie reszty głupot nie pamiętam :)heh to jest chyba jakis plus miec tak słaba pamięc w tym przypadku. Ps uświadamianie nam jakiejś rzekomej prawdy nie polega na obrażaniu i wyzywaniu.A tutaj tylko taką bronią się wojuje.Niestety. Dlatego taki a nie inny napisalam swoj pierwszy post, bo az sie zdziwilam ze tak milo powitales Kaszuba,poważnie.Bardziej można bylo sie spodziewac serii wyzwisk,także napisałam szczerze ze az sie zdziwilam na plus. A dlaczego roscisz sobie prawo do oceny tego kto myśli obiektywnie a kto nie ? Obawiam sie dla każdego z nas myślenie obiektywne będzie czym innym.Nie sądzisz? Ze ten "obiektywizm" jest czymś całkowicie subiektywnym? Tak na logiczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie Twojego poprzedniego postu do mnie ktory właśnie przeczytalam to cóż ..wypadałoby tylko podziękować serdecznie szanownej Inkwizycji pilnującą i oceniającej jaką kto ma wiarę -w osobie naszego kochanego Pana Pica ...:) Jak to"dobrze"że Cię tu mamy,Picus i że tak wnikliwie oceniasz ocenzurowujesz Gdyby nie Ty....:)- Skoro już z tak chirurgiczna precyzją ustaliłeś-skomentowałeś tę jakże fatalną i marną wiarę jaką prezentuję (oczywiście rozumiem że to nie taki Twoj kaprys,lecz wynik długotrwalej obserwacji mej skromnej osoby...;)-wnikliwie czytałeś wszystkie moje posty,i zebrałeś wywiad o mnie,kim jestem co robię,jak żyję,jak postępuję itd i dopiero na końcu orzekłeś autorytatywnie iż moja wiara jest ...do dupy :D No i wiesz- musze się z tym zgodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shesadda Tobie po prostu brakuje solidnego grzmocenia :P Stąd gdakasz na forum jak najęta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomijając moją skromną osobę ktora tu jest nieistotna to bardziej mnie zastanawia że z taka latwościa ferujesz wyroki o innych,generalizujesz uogólniasz, a przy tym (co ciekawe tym bardziej że gdzieś tam nadmieniasz o samodzielnym myśleniu...chm,dlaczego więc sam go nie uskutecznisz a tylko rozumujesz stereotypowoi i probujesz nas wcisnąć w jakies wymyślone przez siebie schemaciki ?Piszesz jakieś bajki,o rzekomym strachu,że niby na tym sie opiera katolicyzm.Ty tak naprawdę myslisz,czy tylko chciałeś dokuczyć ? :) W sumie sama nie wiem co lepsze... No ale wiesz,tak czy siak, -to nie jest wina katolików,że TOBIE się tak wydaje. Bowiem parafrazując luzno Mickiewicza-taki każdy widzi świata okręg jaki tępymi zakreśla oczy. Sorki za te "tępe"oczy ale to wieszcz nasz,nie ja :P Po prostu przykładasz do katolicyzmu własną (kompletnie nieprawidłową) miarkę.To wszystko.Patrzysz przez okular który Ci zniekształca obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulek to nie czytaj zamiast mnie obrażać-każe Ci ktoś? Wypad stąd -bar zamknięty :D Mleka brakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś patrzącemu z boku oddali, albo komuś kto nie zna Boga czy powodów dla których daje nam takie czy inne wskazówki może się wydawać że skoro mamy np przykazanie nie zabijaj, nie cudzołóz, to opiera sie to na strachu, pt nie rób czegoś (w domyśle -boooo,zostaniesz ukarany)Tylko że ten domysł już jest ludzki, CZYSTO LUDZKI jest czymś co tworzy umysł tej patrzącej z oddali osoby,ktora nie wie o tym że nie o karę tu chodzi, lecz o konsekwencje,a to duża różnica. Jest też teoria która mówi że zródłem strachu jest szatan,że to on daje ludziom takie pomysły. Nie wiem czy to prawda, sądzę że sam człowiek może takie durnoty wymyśleć, jeśli właśnie nie myśli nie analizuje wystraczająco gleboko tylko zadawala się czymś płytkim, co ktoś mu podsunie,tak sobie interpretuje wg własnego widzimiesie,po linni najmniejszego oporu. Kto już troszkę dojrzal,zacząl dorastać, ten widzi jasno że każda wskazówka Boga ,każdy "nakaz"i "zakaz" są dobrodziejstwem.Wynikają z miłości Boga do nas, bo chce dla nas dobrze, to są rzeczy dobre jak najbardziej dobre ,i ja sie z nimi w 100 pro zgadzam, sama bym lepszych nie wymyśliła (ba, nawet gdybym ja mialam wymyślec dekalog byloby w nim więcej przykazan z conajmniej 15 :) ,to rzeczy zapewniające nam szczęście,i ludziom ktorzy mają z nami kontakt, gdyby nam sie to wszystko udawalo stosowoać w życiu -swiat bylby niemalże rajem (pomijając rzeczy niezawinione,choroby i kataklizmy).Slowo Boże pokazuje ogólny kierunek,przemienia (w każdym razie powinno) wnetrze,absolutnie nie zwalnia od myślenia, właśnie je intensyfikuje (tak jak kodeks drogowy też nie zwalnia,ani zrobienie kursu prawa jazdy) niemniej bez przejscia tego kursu i zapoznania sie z prawami ruchu drogowego nie należy siadac za kólkiem.Ale myśleć i tak trzeba będąc kierowca, nawet gdy znasz ogólne zasady ruchu.Nie wiem czy to dobre porównanie ale chodzi o to że to są rzeczy "nasze".Coś co wypływa z mojego myślenia, to nie jest coś co mi ktoś tam narzucił,jakiś Bog, jakiś kosciol.Uważam że Bog miał rację, i myślę tak samo.Teraz.A nie zawsze tak bylo, i tez długo mi zajęło zanim do tego dotarłam, zanim to"wydumałam". No -koniec wywodu. Narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shesadda Ty naprawde potrzebujesz seksu :) Penis jest lekarstwem na twe żale i smutki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
"Nie warto się denerwować rzeczami, które nie są lub nie powinny być ważne dla naszego życia: na przykład ruchem ulicznym, oszczerstwami, plotkami." Shesadda - inteligentna osoba zastosuje się do powyższego cytatu... robisz tu za społecznego moralnika? masz z tego satysfakcję, lżej ci na duszy? zauważ jak marnujesz czas na głupoty zamiast poświęcić np. dla bliźniego, w każdej niewygodnej dla ciebie wypowiedzi widzisz spisek i wulgarną krytykę kościoła, a ja widzę problem, który tkwi w Tobie, a Boga wykorzystujesz jako ostatnią deskę ratunku, śmiem twierdzić, że ktoś mocno nadepnął ci na stopę i pogubiłaś się w swym żywocie. Nie wiem po co tworzysz elaboraty, bez ładu i składu, zobacz również swoje zachowanie wobec Zulugula100, krytykujesz nas, a sama nie lepiej sie prezentujesz, ulegasz nędznej prowokacji. Obiektywizm polega na zauważeniu dobra nawet u osób nieprzychylnych nam. Mnie szkoda byłoby czasu, aby zwiedzać fora w poszukiwaniu idiotyzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa Mamba.
Do Kaszub : Bardzo podoba mi się twoja dojrzałość, przypominasz mi jednego użytkownika z tamtego portalu i również bardzo inteligentnie się wypowiadał. Hmmm... ja również byłam na tym portalu ale już nie jestem i nie, nie zostałam usunięta by uprzedzić pytania. Czasem rozmyślam o tym i może tak miało być ? Co do forum strasznie wciąga ja musiałam się aż deaktywować, bo nie mogłam się skupić na sesji i no cóż fakt ludzie są tam różni ale miło mimo wszytko się przebywało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa Mamba.
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub1987
Do Mamba:) Dziękuje To prawda forum wciąga:) Pojawiają się tu nawet narkomani ze swoimi problemami i ogólnie można porozmawiać ze wszystkimi i o wszystkim oczywiście na poziomie, nie ma takiego kibla i zła jak tutaj... Najbardziej zaskoczyła mnie obecność ludzi którzy odnaleźli już swoje połówki i dalej są aktywni żeby pomagać i doradzać innym, tego nie znajdziecie na innych portalach:) Co do przeznaczeni.pl krytykuje się tam ten portal za oszustwa, również nie polecam. A tak przy okazji to niech niektórzy przeczytają swoje wpisy jeszcze raz i odpowiedzą na pytanie : ile we mnie jest kultury? co ja sobą reprezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa Mamba.
Do Kaszub: Ja osobiście uważam, że nawet taka kafeteria jest potrzebna. Określone portale mają pewną grupę odbiorców i skoro na nie jest popyt, to nadal bedą istnieć i nie zgodzę się, że tu jakieś zło panuje czy coś.. Nie demonizujmy.. Zawsze trafią się osoby o innych: pogladach, zaopatrywaniach na świat..Grunt to znaleźć swoje miejsce w społeczności i dać żyć innym :D Wracając do zapsanych sobie jest to specyficzny portal, chociażby dlatego, że tam się zawiązują przyjaźnie w realu a potem jak ktoś weźmie ślub, ciężko mu zrezygnować z przyjaciół, tylko dlatego, że poznał żonę/męża :) Oczywiście to nie reguła, ale ja zaobserowałam ten schemat i mi się to nawet podoba, bo przez to portal trochę przypomina wspólnotę. Ja na Prznaczonych również jestem i trochę inny poziom i aha to juz nie jest portal katolicki ale nie bedę doradzać gdzie kto ma się zapisać (gdyby oczywiscie wyraził taką chęć ). Oba portale maja sporo opinii w internecie, wystarczy poszperać i zadecydować co mu bedzie najbardziej pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szechatka
Przeznaczeni to nie katolicki portal? Jaki w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyłączam się do tych osób, które niestety mają jak najgorsze zdanie o Zapisanych Sobie :( Byłam na nim przez jakiś krótki czas i po lekturze wypowiedzi na tamtejszym forum stwierdziłam , że ten portal to tylko z nazwy jest katolicki i nic poza tym, a dlaczego? Otóż pewne najstarsze stażem( jak mniemam z numerów) osoby na tym forum swoimi wypowiedziami dawały świadectwo ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIE! Takiego poziomu agresji i opluwania "inaczej myślących" nie spodziewałam się ujrzeć na portalu katolickim. Dlatego też postanowiłam dobrowolnie usunąć swoje konto, gdyż z takimi "katolikami" nie chcę mieć nic wspólnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A EnkaCafee to jest właśnie jedna z tych osób, które tam na forum ZS zieją nienawiścią do bliźniego , a kreują się na "wielkie katoliczki" , co zgadłam EB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa Mamba.
DO Szechatka : Moim zdaniem przeznaczeni bardziej mieszanym portalem się stał. Owszem katolików można tam spotkać ale nagle znaleźli się w mniejszości. Więcej jest ateistów i rozwodników po ślubie kościelnym... Z tego co wiem kosciół się już wycofał i nie popiera tego portalu. Założenie było dobre i kiedyś faktycznie to było miejsce, że tak powiem do swatania ludzi chcący żyć tak jak naucza kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z ZS
jateżtakuważam A ja przyłączam się do tych osób, które niestety mają jak najgorsze zdanie o Zapisanych Sobie Byłam na nim przez jakiś krótki czas i po lekturze wypowiedzi na tamtejszym forum stwierdziłam , że ten portal to tylko z nazwy jest katolicki i nic poza tym, a dlaczego? Otóż pewne najstarsze stażem( jak mniemam z numerów) osoby na tym forum swoimi wypowiedziami dawały świadectwo ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIE! Takiego poziomu agresji i opluwania "inaczej myślących" nie spodziewałam się ujrzeć na portalu katolickim. Dlatego też postanowiłam dobrowolnie usunąć swoje konto, gdyż z takimi "katolikami" nie chcę mieć nic wspólnego Jak dawno temu byłaś/eś na forum zapisanisobie ? ja tam jestem od czerwca i nigdy nie było tam czegokolwiek podobnego do tego o czym piszesz. Dla mnie to wygląda na CZERNY PIJAR kogoś kto jest związany z przeznaczeni.pl albo innym podobnym serwisem. tematy poruszane na forum (przynajamniej od czasu jak tam jestem) są jawnie widoczne na stornie głównej tego serwisu. Skandaliczne jest że takie KŁAMSTWA są rozpowszechniane JAWNIE w internecie. Ten serwis jak zapisałam się był bezpłatny i choć każdy mógł tam założyć profil to naprawdę panowała tam niezwykłą atmosfera. Po wprowadzeniu opłat nadal jest to miejsce miłe dla ludzi o poglądach chrześcijańskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
Zgodnie z ostatnim pomiarem, który został zrobiony 15 marca 2013 ta witryna jest odwiedzona przez 1,466 globalnych użytkowników Internetu co miesiąc. Przez ostatnie 360 dni serwis utrzymuje tendecje zniżkową, za okres 15 luty - 15 marca serwis stracił 2700 userów. Także jak dobitnie widać w kraju z dominującą religią chrześcijańską serwis traci i to mocno. Pozostanie grono wzajemnej adoracji, które od dawna skutecznie do tego dąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisani sobie traci bo z darmowego stał sie płatny 20 zł i dla tego ja terz sie juz nie udzielam na tamtejszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magda z ZS ...Niestety mylisz się sądząc ,że moja wypowiedź to "wyssane z palca" bzdury konkurencyjnego serwisu, bo jednak byłam na zs ponad rok i duuuuużo przez ten czas zaobserowałam o czym wczesniej pisałam. Aha i jeszcze też wspomnę o tym ,że na zs jest również pełno rozwodników ( miałam 2 propozycje od takich osób), róznej maści dewiantów ( w tym seksualnych) i innych typków, których nie spodziewalam się na takim serwisie spotkac. Więc nie zachwalaj tak zs, bo to Ty jesteś nieobiektywna w swojej opinii i mam prawo podejrzewać ,że to Ty jesteś człowiekiem PR z Zapisanych Sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfikka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×