Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość Rammadam
Byłam na portalu Zs, to super portal i jest tam wiele wspaniałych osób, ale rzeczywiście niektóre osoby na forum są apodyktyczne i złośliwe, np AA, EB i DB oraz kilku panów którzy wyzamiatają każdego kto napisze coś nie po ich myśli.Nie uważam ich za katolików,są to osoby złośliwe nie zauważające swego postępowania. I rzeczywiście dają bardzo antychrześcijanskie świadectwo. Ale oprócz nich są też inni, naprawdę fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylem to wiem
Portal niby jest katolicki, ale osoby a w szczegolnosci moderacja juz nie. Nie mozna pisac wlasnego zdania (nei chodzi tu nawet o poglady na temat seksu albo jakie kontrowersyjne sprawy, albo neiktore sprawy religijne) bo od razu blokuja konto. Pelno niedojzalych uzytkowniczek tam siedzi, ktore obrazaja sie za byle co i od razu donosza do moderatora, ktory blokuje konto Moderacja tylko kase wyludza za oplaty ... Nie jestem z serwisu p... tylko pisze jak bylo i niestety jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijlo
Nie rozumiem moze mam skrajne poglady ,ale to wlasnie jest dla takich ludzi jak ja jęsli ktos uwaza to za chore niech sie trzyma z dala od tego portalu, uwazam ,że nalezy usuwać wszelkie wypowiedzi nie zgodne z nauka kosciola ,chore nie wchodz ,nikt nie każe ci sie zadawac z bada dziwakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanikkii
a chcesz miec nascioro lub 20 dzieci? przeciez nikt na nie kasy nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijolo
Znam ponad 100 par malżeńskich ktore maja od 2 do 3 dzieci , nikt im kasy nie daje,to jakies chore co ty tu wypisujesz Bóg nigdzie nie w Piśmie świętym nie mowi rozmnażajcie sie jak kroliki, to tylko chorzy ludzie widza to co chca widzieć,to jakies głupty w świecie prawdziwego chrześcijanina pan Bóg daje sposoby takzę aby nie mieć więcej dzieci i one sa zgodne z nauka kościoła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanikkii
kaplani w kazaniach i mediach kaza miec jak najwiecej dzieci -nawet w nędzy a to z e jest tak wiele rodzin co maja nascie dzieci swiadczy o tym ze metody naturalne sa nieskuteczne-kaplani i politycy o tym wiedza i dlatego je nakazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolor turkusowy
Witam, poczytalam wpisy w tej dyskusji. Widze, ze mozna tu otwarcie wyrazic swoje zdanie i to jest dobre. Cieszy mnie to, ze zarowno osoby wierzace, jak tez i niewierzace maja wolnosc wypowiedzi i nie sa skrepowane istnieniem jakiejs nadajacej ton grupy. Niestety widze tez, ze poziom niektorych wypowiedzi jest skandaliczny. Dotyczy to osob, ktore nie identyfikuja sie z nauczaniem Kosciola Katolickiego. Szkoda, poniewaz kultura obowiazuje kazdego - niezaleznie od wyznania i swiatopogladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfik2
Na pewno osoby nadające ton na forum na klimaty polityczne pozostawiają duży niesmak. (a przykłado tytuł: "Kto ma w d*** obecnego prezydenta" był dla modów niekontrowersyjny) Moderacja jedynie mnie ocenzurowała jedną niedość prawomyślną wypowiedź. Puki to było za darmo - można było uznać, że stosunek ceny do jakości był tolerowalny. Jak za coś takiego należy płacić - są lepsze darmowe portale. I ten bym najwyżej pozostawiał konesorom kochającym te (narodowo-katolickie, nie mylić z chrześcijańskimi) klimaty bądź desperatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
ja zostałem zbanowany na forum zapisanisobie w zeszłym roku za krytykę kreacji EB;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benedyyykt
znacie ciekawe i neutralne portale tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzeznaczona
Byłam na przeznaczeni kilka dni, zastanawiałam się nad kontem premium i skutecznie się zniechęciłam i do premium i do tego portalu jako portalu katolickiego: otóż pod moim zdjęciem zaczęła udzielać się pewna osoba, bez zdjęcia, bez żadnych danych, i nie wiadomo dlaczego zaczęła sugerować, że muszę być niewyobrażalnie gruba bo nie wrzuciłam zdjęcia całej sylwetki. Taa.. jakby sylwetka była ważniejsza od tego, co dana osoba sobą reprezentuje. W kwestii wyjaśnienia moja sylwetka nie jest idealna (60kg/163cm), ale nie jestem też wielorybem co sugerowała owa osoba i szczerze zniesmaczyło mnie to. Nie ma to jak Polak-quasiKatolik, który chcąc podbudować swoje ego i ukryć swoje ewentualne braki w innych dziedzinach nawrzuca innym na forum publicznym i jest na tyle odważny, że robi to anonimowo. Poza tym co drugi profil na pytanie o współżycie przed ślubem czy antykoncepcje ma "nie chcę odpowiadać na to pytanie", lub uznają i to i to, a do tego uczestniczą we mszy tylko od wielkiego święta. Nie mówiąc o rozwodnikach. Ok, niby jest opcja, że Twojego profilu nie mogą przeglądać osoby o innych poglądach niż Twoje, tylko co z tego, jak te rubryki można w każdej chwili zmienić, zobaczyć kogoś profil i wrócić do starych ustawień. W nowej wersji serwisu administracja całkiem się wyłożyła, pojawiają się profile - fejki ze zdjęciami osób ściągniętymi z neta lub kotkami, motylkami czy innymi badziewiami, czasami wystarczy zerknąć na rubrykę "mają to coś" żeby zobaczyć dziewczynę świecącą golizną w pozycji no cóż, moim zdaniem nie pasującej do "portalu ludzi z wartościami". Ludziom nawet nie chce się porządnie wypełnić rubryczek z odpowiedziami na pytania, a na podstawie zdjęcia trudno ocenić, czy kogoś charakter nam pasuje czy nie, to nie fotka.pl. Z tego portalu zrobiła się druga Sympatia.pl, co ja mówię - Sympatia jest bardziej przyjazna użytkownikowi niż Przeznaczeni. Nawet logo przeznaczeni.pl zmieniło się z o ile pamiętam krzyża na dwie obrączki. Nie wiem jak jest na zapisanisobie, ale jeśli opinie poprzedników są prawdziwe to w Polsce brakuje porządnego, katolickiego portalu randkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisani sobie.pl świetny portal bez reklam i spamu, opłata 30 pln za rok i ma się pełną funkcjonalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
Do nieprzeznaczona Ja nazywam te katoliczki koncesjonowanymi lub "nowoczesnymi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
Z darmowych jest tylko stworzeni.pl. Trochę ludzi z zapisanisobie.pl przeszło tam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykkatolik
Nieprzeznaczona - nie ma takiego portalu, każdy ma swoje wady. Na temat przeznaczeni.pl nie ma sensu się wypowiadać - wystarczy poczytać opinie w internecie. Jest jeszcze zapisanisobie.pl - archaiczny, uboga funkcjonalność, portal zdominowany przez osoby w wieku 30/40 lat - głównie stare sfrustrowane panny, forum jest juz legendarne - taki poziom hamstwa ze świecą szukać. Dziewczyny nie mają tam wesoło, mężczyzn mało i muszą same cały czas wykonywać inicjatywe. Stworzeni.pl - to portal społecznościowy, 3/4 ludzi nie ma tam zdjęć tylko jakies kotki albo grzybki, interfejs tragiczny w obsłudzę, do tego dziwaczne zasady. Niestety nie ma porządnego portalu dla katolików - albo opanuje go banda świrów, albo kasa zeszmaci jego poziom. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do krytykkatolik Twoja ocena zapisanisobie.pl (a w szczególności forum) wskazuje na to że nigdy TAM nie byłeś :) Polecam zanim ocenisz sprawdź jak wygląda przedmiot oceny ;) Chyba że jesteś kimś kto związany jest "biznesowo" z innym serwisiem konkurencyjnym np p.pl czy jak widzę kolejnym s.pl...;) To co dzieje się na forum z zapisanisobie widać nawet na pierwszej stronie tego serwisu(bez logowania). Nie wiem KIM trzeba być by krytykować np. osoby wzajemnie wspierające się modlitwą(co raczej naturalne w katolickim serwisie). Resztę pozostawiam do oceny czytającym... sprawdźcie sami :) Internet jest pełen "czarnych interesownych pijarowców" z tym że w tym konkretnym przypadku taka "negatywna reklama" tylko zachęca do sprawdzenia - bo zwykle jest tak przejaskrawiona( jak w powyższym przypadku) że sugeruje coś kompletnie przeciwnego ;) I rzeczywiście tak jest. Przy okazji zapisanisobie ma roczny abonament w wysokości 25 zł (a nie 30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargaaamel
Każdy może sprawdzić, ale osobiście nie polecam miejsca ludzi zagubionych życiowo i w kontaktach interpersonalnych,nieporadnych, po różnych przejściach próbujących usilnie nawracać innych. Wiodącą aktywność przejawia grono wzajemnej adoracji, które eliminuję ludzi mających inne zdanie lub poglądy, a nadmienię, że jest to wbrew wiarze. Przykładem jest specjalnie utworzony pokój w ramach onet-czat gdzie bez podania kim się jest od razu jest się wyrzucanym z pokoju, ciekawe czego się boją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor turkusowy
Gargaaamel i inni: co dokladnie nie podoba sie wam na forum zs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykatolik
No to zobaczmy, w czym niby się myliłem :) W tym że zapisanisobie.pl to archaiczny profil?... Można wstawić maksymalnie tylko 3 zdjęcia(małej wielkości),nie można blokować niechcianych profili, nie ma opcji prywatności, każda najmniejsza zmiana na profilu powoduje moderacje, na forum nie można nawet wyszukać swoich własnych postow czy edytować - ŻENADA. Co do mężczyzn, to napisałem prawdę, dziewczyny same narzekają na brak ich aktywności, nie raz muszą same ich zapraszać, z resztą w większościt to ofiary życiowe i ciamajdy, rekordziści są tam już 5 lat szukając swojego ,,ideału'' :D Co do tego że forum jest opanowe przez stare baby, to każdy wie i widzi :D Wystarczy że przypomnę temat o nauczycielach, gdzie jeden forumowicz pokazał jakimi idiotkami one są i dostał bana :D Oczywiście po donosie :) Każdy kto tylko ma inne poglądy/ jest bystrzejszy jest gnojony, więc zamknij jape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przezn. Kuzynka kolezanka i ja znalaLysmy mezow wiec chyba warto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor turkusowy
Ale co z forum zs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargaaamel
Pomijam kwestię techniczne takie jak brak usuwania własnych wpisów lub komentarzy czy ich edytowania, głównym "ale" jest problem garstki ludzi, którzy nie tolerują odmiennego zdania i nie mam tu na myśli obrażania, wulgaryzmów itp. itd. W ZS tolerowana i propagowana jest wiara w Kościół, wiara w Boga jest na marginesie, to co powie "kościółek" jest święte, a osoby podważające tezy są krytykowane, lekceważone, poniżane i oczywiście usuwane. Można sobie zadać pytanie - czego się boją? Chrześcijanie nie są idealni i nie są najlepsi na świecie i warto mieć to na uwadze. Argumentacja, że dzięki ZS ktoś się poznał i ślubował się małostkowa ponieważ w różnych miejscach ludzie poznają się i są ze sobą. Pozostaje aspekt jacy ludzie wiążą się ze sobą i co z tego wychodzi po czasie, zważywszy, że o większości nieudanych związków nie dowiadujemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor turkusowy
Az tak bardzo źle raczej nie jest na tym forum zs. Niewiele jest osob w spoleczenstwie, ktorzy maja szerokie horyzonty. Wiekszosc ludzi widzi swiat przez pryzmat swoich zapatrywan. To dotyczy wszystkich - katolikow, ateistow, protestantow itd. Problem ten nie jest wiec tylko problemem forum zs, ale wszystkich grup spolecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargaamel
i te zapatrywania wypada uszanować, niestety nie jest to praktykowane w ZS, to specyficzne miejsce, czuje się tam pewną hermetyczność, zresztą po wprowadzeniu odpłatności ruch bardzo zmalał, a forum oblegają głównie osoby ze "starymi" numerami totalną porażką tego miejsca jest uniemożliwienie kontaktu pomiędzy osobami tej samej płci czyli nie mężczyzna nie może mieć kolegów, a kobieta koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapobserwować można osoby które uważają się za wszystko wiedzących o wierze a przeważnie ich poglądy są poglądami heretyckimi. Osoby te są bardzo aktywne, propagują różne ruchy, wiara ich bardzo postępowa. Dla kogoś kto wyraża tradycję kościoła nie ma tam co szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza ona
A ja potwierdzam to nie bywale chamstwo na forum zs - same agresywne, sflustrowane stare panny po 30-40 lat atakujace kogo popadnie i bez powodu. 'to nasze forum ,jestesmy tu najdluzej i nikt nam nie podskoczy, jestesmy najlepsze' - to pisza stare baby ktore nie moga sobie znalezc chlopaka. chyba wiadomo jaka jest przyczyna.. ja jestem calkiem mloda dziewczyna wiec licze ze poznam kogos na studiach lub w pracy, bo na pewno nie tam z tymi babami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poznasz a może nie, w życiu różnie jest i wtedy będziesz jak te baby, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA7777
ZAPISANI SOBIE TO NACIĄGACZE NA KASE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg74
nadal prym wiedzie na forum ZS niejaka E.B.? Podobno wychodzi za mąż, więc może atmosfera się oczyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delilah_1
Widzę, że dyskusja się rozwinęła, podgrzeję więc trochę temat (a może raczej odgrzeje ;) ). W pierwszym poście osoba, która założyła temat pisze o kobietach oziębłych, które nie dadzą się pocałować - nic z tych rzeczy. Te czasy, w których mówiło się, że seks ma jakieś grzeszne podłoże i jest nieczysty już dawno minęły! Naprawdę, to są stereotypy z czasów naszych babć, już żaden normalny ksiądz tak do seksu nie podchodzi i nie uczy młodych wiernych takich rzeczy. Wręcz przeciwnie, mówi się o seksie jako najpiękniejszym i najcenniejszym okazaniem miłości w czynie. To, że te dziewczyny chciałyby, żeby temu towarzyszyła też obrączka na palcu wynika z faktu, że zależy im na pełnym oddaniu się sobie na wzajem, z pełną odpowiedzialnością za bycie razem. Faktycznie, większość popiera czystość przedmałżeńską i uważa ją za wielką wartość, ale jak najbardziej da się pocałować, objąć, wziąć za rękę itd. Absolutnie nie są to osoby oziębłe i kompletną bzdurą jest to, że abstynencja na którą się decydują będzie później skutkowała strachem przed współżyciem. Wręcz przeciwnie - osoba umiejąca kochać dojrzale czeka na ten moment z niecierpliwością. To tak jak z każdą inną sprawą - sukces na który długo pracowaliśmy, który wymagał od nas wyrzeczeń i wysiłku smakuje znacznie lepiej niż coś co przyszło bez wysiłku, na co nie musieliśmy czekać. Faktem też niestety jest, że wiele osób z tego portalu wchodzi w jakieś dziwne konflikty i kłótnie na forum, ale wydaje mi się, że to jest jakaś niewielka część użytkowników. Jak się przejrzy forum, to pojawiają się ciągle te same osoby, więc to jest jakiś mały procent wszystkich użytkowników. To jest chyba kwestia charakteru, zwróćmy uwagę, że najbardziej "kolorowe" osoby krzyczące najgłośniej i stojące na czele różnych konfliktów mają tendencje do rozpychania się łokciami, nietolerancji itd. Głupota ma to do siebie, że głupiec brnie przez życie nie zważając na konsekwencje i wymachując szabelką. Jest tak, że często jak się wyjdzie na tym forum z jakąś kontrowersyjną myślą, to można zginąć pod naporem krytyki :) Dlatego ja na tym portalu mam konto, ale na forum się nie wypowiadam, bo chyba jestem za mało konserwatywna. Ogólnie, to jeśli ktoś ma taki światopogląd, że czystość przedmałżeńska nie jest dla niego zbyt ważną wartością, Boga traktuje w życiu jak dodatek, który czasem jest drogowskazem, czasem nie, to może mieć kłopot ze znalezieniem sobie tam dziewczyny, bo ona będzie wolała wybrać kogoś kierującego swoim życiem trochę inaczej, choć kto wie :) Z tego co widzę, to jest na tym portalu kilka pań i panów ze zdjęciami profilowymi ze ślubu, niektóre z tych osób nadal wypowiadają się na forum, bo zawarły tam przyjaźnie i chcą pozostać w kontakcie, jednak nie wiem ile z tych osób poznało swoją drugą połowę właśnie w tym serwisie. Jeśli poznali się właśnie tam, to chyba jest to całkiem niezłe miejsce, bo natrafiłam już chyba na 5 takich profili ze zdjęciami ślubnymi, jeśli nie więcej. Ja osobiście nikogo tam jeszcze poważnego nie poznałam. Jest jeden chłopak, który mi się spodobał, ale przestał odpisywać... Nie wiem dlaczego, ale to chyba jest męska przypadłość w ogóle, nie tylko na tym portalu. W każdym razie czekam i trochę szukam :) Mam nadzieję, że pomogłam, jeśli ktoś zastanawia się nad kontem w tym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×