Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość casanowazurysnowa
Przede wszystkim radzę nabrać dystansu do tego co inni piszą, jego brak powinien być leczony - bynajmniej nie na koszt NFZ A skąd wiesz że 3/4 dziewczyn ma inne poglądy od moich ?.. Po pierwsze ich nie ujawniłem, a po drugie ja nie potrafie czytać w myślach i nie wiem jakie poglądy mają tysiące dziewczyn na zs :] To że ktoś się zapisuje na zs nie znaczy że ma poglądy zgodne z Kościołem albo że chce czekać z seksem do ślubu, nawet to że napisał tak na profilu nic nie znaczy :) Z chęcią pójde na sympatie mając na uwadze że wiele dziewczyn z zs ma tam też konta , i niektóre z nich nawet tam poznały swoich chłopaków :) Aczkolwiek gdybym szukał seksu znalazłbym go spokojnie na zs :)) Aha... i jeszcze jedno katoliczka też może dobra w łóżku :) być ,,boginią seksu'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aclla Gualca
istna moheriada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poprzednia wypowiedz
nie była przypadkiem skierowania do do autora wątku czyli astraxa ?względnie Zuluguli ,bo oni pisali że szukają panny do łóżka . Casanova nie bierz wszystkiego do siebie, nie jesteś tu sam :) a może ? ;) tylko gdzie to się leczy i na czyj koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam bogini seksu...
szybkiego ru...nka chłopaki szukaja a nie bogini seksu To na Zs ciężko będzie ale próbujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonikaa
niezła reklama portalu Zet-eS - dorosłe dzieci boga neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
@krasulowataa... Dziękuję za Twoją opinię ,jednak błędnie odczytujesz intencje moich wpisów. Moje wypowiedzi są ironiczne ale nie są niechrzescijanskie. Nie wywyższam się ani nikogo nie piętnowałam . Nie stawiam nikogo niżej, niestety te osoby same sprowadzają siebie do parteru własnymi słowami i rynsztokowym mięsem jakim obrzucają innych (nawet nieznanych sobie) ludzi. Iść wlasną drogą jest ok,jeśli się idzie i nie kopie innych uczestników ruchu na innych drogach . Jeśli nie idzie się w pokojowy sposób lecz wskakuje na drogę innych ludzi, wyzywając ich i oczerniając i generalnie robiąc syf który szkodzi innym to już w porządku nie jest. Chrześcijaństwo nie polega na tym by spokojnie na to patrzeć i się szeroko uśmiechać ... Idz człowieku wlasną drogą, tylko nie kładz w poprzek tej drogi sznurka z gwozdziami...Żyj i daj żyć innym. Czy nazwałam Rysia vel jakimś brzydkim słowem?On nazwał kobiety z Zs słowami bardzo obelżywymi, czy ja się zrewanżowałam? Napisałam że głupio miec kolegów idiotów, bo taka jest prawda, Jeśli ktoś wyraża sie w obelżywy sposób o nieznanych sobie kobietach nazywając je prostytutkami czy mówi że mają zryte berety,to czy to przejaw mądrości, a może dobrego wychowania ? I tak bardzo to łagodnie określiłam. Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale nie ma prawa szmacić innych ludzi. Granicą wolności jest godność drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny się tłumaczy
tylko się nie popłacz patrz lepiej na siebie, znajdź faceta i żyj bo na razie jesteś żałosnaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Hah, a to myślisz że ja nie żyjąc tu piszę? Z trumny ? ;) Powodów do płaczu też narazie nie mam-także nie martw się o mnie, ale dziękuję Ci za troskę-to miłe . :) Jeszcze dodam bo mi wcześniej zjadło kawałek tekstu Moje słowa:-//"Coś poczytaj może? (oprócz forów )To nie jest szkodliwe dla zdrowia,zapewniam "//- nie były złośliwością lecz rozsądną radą.To prawda-szkodliwe to nie jest.Przeciwnie--to dobra droga do nabycia realnej wiedzy o KK,ktorej osoba do której były skierowane na chwilę obecną nie posiada .Powtarza jedynie zasłyszane klasyczne slogany. Gdyby poczytała jaka jest nauka KK dowiedziałaby się że jest w błędzie. Ja też zaczynałam od lektury. Przecież nie ma sensu zachęcać go do rozmów z ksieżmi, lub co gorsza z katolikami do których czuje tyle obrzydzenia.Jedyną możliwością zdobycia wiedzy jaka naprawdę jest nauka KK jest lektura dokumentow koscioła, odpowiednich książek, czasopism, względnie posłuchanie dobrych katechez-możliwości jest całe mnostwo,trzeba tylko chcieć. Tak samo i to:- //"Haha widzę że tu obecne towarzystwo jest z gatunku ..ekhm, hyuijków i policostam, (to Twoja "dzieciarnia "gwarku"// Tutaj też nie napisałam nic złego przecież tak się podpisywał hyuijek, A na pierwszy rzut oka widać że to jedna i ta sama osoba. ,wypisuje te wszystkie . Nawet mam podejrzenia czy to "wielogłowe"stworzenie nie jest czasem wcieleniem gwarka, bo tak mu zgodnie przychwalał ten chór stworków. Przypadek ? ;) oj chyba nie. Dlatego napisałam dzieciarnia. Natomiast zgadzam się że "lekarz potrzebny jest nie zdrowym lecz tym tym którzy sie źle mają. " Tylko że ja ich nie uleczę, mogę co najwyżej powiedzieć im że są chorzy i potrzebują lekarza -to własnie zrobiłam.To jest pierwszy krok do zdrowia. Przez utwierdzanie ich w błędnym mniemaniu że są zdrowi, dobra im nie wyrządzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasulowataaa
Chodzi mi o to jaki pozostawiłas po sobie slad, pozytywny? uszczypliwością sprawiłaś że gwarek poczyta sobie Pismo Św? Masz prawo do swojego zdania, ale ja mam inne. Uwierz mi, są lepsze drogi ewangelizacji. a tak wogóle to nie jest dyskusja na forum, ale nie mam zadnego innego kontaktu do Ciebie, wiec sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Nie zamierzam tu nikogo ewangelizować ani nawracać . Nie podejmuję się takich rzeczy. Tym bardziej że tego typu forum nie uważam by było do tego właściwym miejscem. Ja zwyczajnie zareagowałam na to co przeczytalam , do czego mam prawo tak samo jak i Ty do innego zdania na ten temat. Zwróciłam uwagę -(nie rewanżując się obelgami za obelgi ,ani nie reagując epitetami na epitety ) czy dana osoba skorzysta z tego czy nie, to jej decyzja.I to wszystko. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika23
Tak sobie prześledziłam owy wątek i zapytam Enka o wiek, czy ma z przodu dwójkę, trójkę, a może więcej, niby jesteś oczytana, a prezentujesz tu profil zbuntowanej nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podejrzewam ze ktoś tu kręci
Podejrzewam (po przeczytaniu całości) ze wątek ten "sterowany" jest przez płatną konkurencję (patrz wpis Zulugula costam). Założyłem konto na ZS, serwis faktycznie bezpłatny(piszą że od 2007 roku) na forum są tylko 2 rodzaje podforów - ogólne i spotkań, żadnych ekscesów, sensowne rozmowy na rózne tematy, ludzie z calej Polski umawiają się na różne imprezy , osób pokroju Grega czy innych "jak na lekarstwo"... Naprawdę to co napisałem w pierwszym zdaniu wydaje się być prawdopodobne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika23
Enka, jola, casanova to klasyczny Troll w jednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Taa,nie dość że jola to jeszcze casanova ;) Skoro sama sobie wrzucam Twoim zdaniem to dlaczego tylko te trzy osoby ?Co tak mało? O krasulowatej jeszcze zapomnialaś i zuluguli. Conajmniej,bo być może jestem też gwarkiem i gregiem ? Oj dziewczyno (albo kim Ty tam jesteś bo może emerytem lat 60 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EnkaCafee
Właściwie dlaczego ja się dziwię ? Bierzesz miarę po sobie, skoro sam występujesz w tylu "odmianach",jako gwarek i wszystkie inne postaci tej przedziwnej menażerii . Najmarniej wyszła Ci ta wielogłowa hydra policostam,kalopiia,przydzieliłeś jej dość niewdzięczne zadanie, same bluzgi na niskim poziomie,(nudne i mało orginalne nawiasem mówiąc ) i ani jednego zdania z sensem. Ja Cię naprawdę rozumiem, że boli to iz zostałes usunięty ale to nie jest powod żeby wylewać teraz wiaderka frustracji po kątach.Co to pomoże? Napisz do moderacji, może Cię przywrócą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patika23
o rany, nie wiem do kogo bijesz i to nie moja brocha, chciałam się jedynie dowiedzieć o co ci chodzi, każdy wypisuje tu swoją opinię, pozytywną lub negatywną, zrobiłaś podobnie więc w czym twój problem, że nadal się produkujesz? osobiście nie znam portalu przeznaczeni ani jakieś zapisani to nie wypowiadam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknąć się baby!!!!!!!!!!!! Jak chcecie kwokać to raus na forum ZS, bo widzę że już z niego przylazły stare kury dziobać tutaj ! Wracając do tematu... ZS się kisi bo kierują nim osoby co nie umieją tego robić, moderator nie wpuszcza nowych osób na forum, moderuje profile w nieskończoność i nie odpowiada na wiadomości To że jest to darmowe nie znaczy że można robić to w gówniany sposób tak jak teraz To że z forum wyleciało wiele osób tylko dlatego że miało inne zdanie to żadna tajemnica Swoją drogą niektóre osoby z zs czytające ten wątek muszą mieć niezły ubaw, bo tutaj jest wolność słowa w przeciwieństwie do forum ZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitlerjugend
Aber ja herr Kommandant ;) Sie sind der wihtigste hier, klaar doch Ubaw jest , nie da sie zaprzeczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curra & prokura
Na zs już nie ma co dziobać , wszystko rozdziobały nam kruki i wrony ;) To >inne zdanie < jest inne niż ma chrześcijaństwo ? Czy katolictwo ? E niee , to nie powinni cię wyrzucać . W życiu . Tylko przenieść do działu "wyznanie niezidentyfikowane ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjadacz Schabowego
Z ZS nie usuwa się z powodu posiadania innego zdania . Usuwa się , jeżeli dana osoba nie szanuje wartości chrześcijańskich lub obraża pozostałych użytkowników na forum lub w wiadomościach prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zjadacz Schabowego
Niestety jest to prawda , a nie ściema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaa2
polecam portal stworzeni.pl gdzie panuje normalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że atmosfera z forum zs,,zagrożenia wrogiem'' przenosi się nawet tutaj ,mam gdzieś portal p.pl który ma też swoje wady i plusy -chcecie to piszcie o nim, ja piszę na temat zapisanych sobie. To że moderator tam olewa wiadomości pisane od uzytkowników, to jeszcze można zrozumieć - wiadomo to za darmo więc jakośc usług ma prawo być gówniana. Problem zs jest brak wolności wypowiedzi ,prosze nie walić ściemy że chodzi o ,,szanowanie wartości katolickich'' , wystarczy napisać że bojkotowanie madonny to idiotyzm czy że uważa się PIS za graje wariatów i wylatuje sie z forum,albo co gorsza wykazać że ktoś ze starszych uzytkowniów jest idiotą :] Krytykowanie p.pl jest śmieszne bo duża część użytkowników zs ma tam też konta i jakoś im to wadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julisiak
Zalozylam sobie konto na ZS, uzupelnilam wszystkie dane, a moderatorzy i tak nie akceptuja mojego konta. Co zrobic aby to sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderator nie akceptuje profilu wedle swojego kaprysu i sra na to czy komuś się to podoba czy nie, tak samo ma w dupie że będziesz do niego pisać z pretensjami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×