Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ashtrax

Przeznaczeni, Zapisanisobie - czy warto być na tych portalach ?

Polecane posty

Gość lusija25
kiedy zakładałaś konto Julisiak? bo ja czekam od miesiąca na moderację i bez efektu, nawet mail do moderacji nic nie pomógł, może serwis już nie jest obsługiwany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniły się zasady na zs - teraz każdy profil będzie kilkanaście dni w moderacji obowiązkowo, moderator po tym czasie zdecyduje wedle swojego kaprysu czy przepuścić nową osobe czy nie :D Co oczywiście oznacza że nowych osób nie będzie przybywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zapisanisobie stał się PŁATNYM portalem :D :D zobaczcie na fragment z ich strony : Po zarejestrowaniu (bądź edycji) danych strona użytkownika zostanie poddana moderacji - procesowi sprawdzenia czy profil użytkownika spełnia wymogi regulaminu. Po procesie moderacji użytkownik zostanie zawiadomiony wiadomością email o tym, że strona została pozytywnie zmoderowana, lub o powodach negatywnej moderacji. Po uzyskaniu informacji o pozytywnej moderacji profilu, aby korzystać z Pełnego zakresu usług oferowanych przez serwis, należy wnieść OPŁATĘ (szczegóły w regulaminie). :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysik9
od dziś serwis zapisani sobie jest PŁATNY, no to oznacza, że nie będzie przybywać nowych użytkowników jak dotychczas, część obecnych usunie profil, a aktywne pozostanie towarzystwo "zasiedziałe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksinik
nazbierali ludu a teraz wprowadzają odpłatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka sprawdz
Zulugula :) załozyłam tam godzinę temu profil. Włąsnie został zmoderowany. I jak na razie nie ma żadnych opłat. Dlaczego piszesz nieprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka sprawdz
sprawdziłam co do opłat - MAJĄ BYĆ! a nie są i wynosić tylko 20 zł ZA ROK a nie jak w przeznaczeni.pl(gdzie też mam konto) 99 zł za rok 5 razy mniej hm.... co Ty na to Specjanie zadałam sobie trud by to sprawdzić a zrobiłam to bo w google gdy przypadkowo wpisałam przeznaczeni.pl okazało się że Kosciół Katolicki JUŻ NIE POPIERA tego SERWISU BO KOJARZY ZWIĄZKI NIESAKRAMENTALNE (gość niedzielny, Fronda, wiara.pl) - i tam był w kometarzu wpis ze ktoś tam już dawno przeniósł się na zapisanisobie.pl. Tak jak napisałam wcześniej zapisanisobie nadal są serwisem bezpłatnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew ryczacej gesi
płatne jest tylko dla nowych , bo ja jeszcze nic nie dostałem do zapłacenia za zapisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo Natalka
Rozumiem, że wyspowiadasz się z kłamstw jakie tu wypisujesz bowiem obecnie w myśl regulaminu trzeba odczekać dłuższy czas na zmoderowanie profilu, zresztą dotąd nikt nie moderował w kilka minut bo moderacja zajmuje się serwisem w wolnym czasie. ZS będzie płatny od 21 grudnia, do konca roku promocja w postaci 20 zł, a w nowym roku 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia kłamiesz . Okres moderacji został wydłużony i to znacznie to raz, a dwa przejście moderacji zalezy od kaprysu moderatora, on ma wpływ na to co piszemy w swoim profilu, nie ma swobody wypowiedzi .Dziewczyny mają blokowane profile za zdjęcie z dekoltem (oczywiście te stare klochy siedzące na zs mogą wstawiać zdjęcie nawet z dupa wypietą do aparatu, wiemy wszyscy o jakiej pani z zs mowa) ,wystarczy napisać że inaczej cos sie postrzega niż kościół i ryzykujemy blokadą - i co warto mieć na uwadzę moderacja ma w dupie nasze protesty czy próby wyjaśnień, olewa wiadomości. Warto wiedzieć za co płacimy 25 zeta - za przestarzałe forum zdominowane przez grupe starych użytkowników, gdzie nie ma nawet możliwości edycji własnego posta, za kilka tysięcy aktywnych użytkowników, w większości bez zdjęć, za to że wystarczy zmienić słówko w profilu by nasz profil był moderowany dniami, za brak profesjonalnej obsługi klienta, za ubogą funkcjonalność i inne wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasalitta
a nie trzeba skanu błony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsffdfdsfffsd
Co tu dużo gadać i jedno i drugie gówno warte. Znaczy i p.pl i zs. Brak nowych ludzi, zatwardziałe towarzystwo wzajemnej adoracji + wrzutów siedzi od lat, a serwis wygląda jak kupa. Z moderatorami prawda, maja jakieś problemy emocjonalne chyba. W sumie te 25zł to nie pieniądz, ale myślę ze bardziej opłaca się zaprosić jakąś dziewczynę poznana w autobusie na kawę niż wydawać kasę na takie lipne portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valinkkaa
durne ciemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikx
płatne serwisy i zbieranina pogubionych życiowo ludzi a także moherowych beretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
polecam stworzeni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam było sympatycznie dotąd na Zs. Nie miałam problemu ze zmoderowaniem profilu, szybko to poszlo . Na forum choć się notorycznie narażałam ujawnianiem odmiennych poglądów, jakoś tam "wytrzymywalam" ;) Ale teraz tak sobie myślę .. że częściowo jest w tym nieco racji że forum Zs jest monolitem poglądów, gdzie poglądy inne niż prezentuje autorytatywna większość są wręcz miażdżone (w sposób często bezwzględny i dość podobny do tego który funkcjonuje tu na kafeterii, z tą jednak rożnicą -sama nie wiem czy na korzyść Zs czy nie-iż tam ladowanie" z buta" jest wykonywane nie wulgaryzmami czy bezpośrednimi obelgami jak tu, lecz raczej jest to robione w "białych rękawiczkach"zw sposob zawoalowany,a pomocą słów które ranią niejednokrotnie dużo mocniej niż przeklenstwa czy wulgaryzmy,za pomocą różnego typu"mądrości" którymi się można znęcić nad człowiekiem w sposób tak perfekcyjny...że przypomina to bicie w żołądek przez poduszkę aby nie bylo sincow...) A najgorsze w tym jest to że te osoby chyba nie robią tego wcale świadomie...Przynajmniej nie do końca, i nie wszystkie.I być może na tym jednak polega różnica mdz Zs a kafą .Oni naprawdę sądzą że czynią dobrze, że slusznie i że po Bożemu. A że przy tym zupełnie nie po Bożemu solą komuś rany, że walą po ryju na oślep -no cóż. Ale tak czy inaczej nie uważam by Zs byl złym portalem, ot po prostu na forum prym wiodą niezmiernie przemądrzale osoby, (a to nie ma związku z tym czy jest się katolikiem czy też nie),bardzo pewne siebie, które niekoniecznie wprowadzają w życie(przynajmniej forumowe) zasady katolickie. I to tyle.Myślę że z tego wynika cała ta opinia o Zs. To nie jest jakiś "gang zołz" ale zwyczajnie kilka zagubionych osób, którym sie wydaje że mają patent na rację, i skoro mają poparcie siebie nawzajem to po każdym kto wyraża sprzeciw przejadą się niczym walec drogowy. Co innego gdy ktoś nie szanuje wartości katolickich, to ja rozumiem że sie usuwa , to oczywiste. Ale tam oberwać można słono nie za brak szacunku do wartości, tylko właśnie za szacunek do nich. Cóż-czynnik ludzki.Nigdzie nie ma ludzi idealnych.Normalna rzecz. Czy tu jest inaczej? Jest tak samo. Jedynie opcja"polityczna" jest odwrotna, tam się podpierają katolicyzmem, a tu się podpierają antykatolicyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w całości jeśli chodzi o serwis Zapisani Sobie, to uważam że to bardzo serwis. To prawda że warto docenić fakt iż przed tyle czasu był bezpłatny . Rzeczywiście rzadko sie zdarza aby tak społecznie pracowali moderatorzy . Obecnie jest opłata (w porównaniu do innych tego rodzaju portali-dużo niższa -i to też się chwali ). Takze myślę że nie ma co narzekać . Są tam też ludzie o dobrym szlachetnym sercu, i byłoby zle nie wspomnieć o tym.Mnie np jakaś (zupełnie nieznana mi osoba) opłaciła pobyt na Zs :) Od innej znów otrzymałam całkiem za darmo książki :) To niesamowite gesty prawda? Także jednak jak widać ludzie starają się wcielać w życie ideały katolicyzmu, i nie jest tak że jedynie złe czy przykre rzeczy można tam napotkać . Można tam spotkać też wiele dobra . A że w każdej beczce miodu musi być odrobina dziegciu, to już -nic sie na to nie poradzi .Za słodko nigdy być nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Shesadda
Zgadzam się z Tobą ale z wyjątkiem tego ze teraz tzn od wprowadzenia opłat (25zł od 10.12.2012) nie ma na forum żadnego załatwiania "w białych rękawiczkach" kogokolwiek bo osoby które chciały "rozrabiać" nie opłaciły kont :) Zostały wyłącznie osoby które traktują ten serwis jako miejsce do szukania bratniej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agausia
A ja na zapisanisobie poznałam mojego narzeczonego i wcale nie mamy darykalnego podejścia do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewrrtrtt
autorze tego tematu jak chcesz sie pieprzyc bez slubu to idź na SYMPATIE, tam pelno dziwek, a nie zawracasz d... wartosciowym dziewczynom. swoją drogą co za obrzydliwy palant :D wymagac od kobiety, zeby mu d... dawala bez slubu, chore sa te czasy, zero szacunku do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargameel
ewewrrtrtt, ale jesteś obrzydliwa, typowa katolicka postawa agresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub87
witam, swoje konta na tych portalach założyłem nie dawno. Zaskoczyła mnie rejestracja na zs, o co pytają i w ogóle..Pomyślałem sobie w końcu coś dla mnie:) Popieram wszystkie kobieciny ,które bronią swej czystości. Sam kiedyś myślałem inaczej, że można przed i to nic wielkiego.Musiałem wiele przeczytać i wysłuchać mądrzejszych ludzi od siebie. Tak dzisiaj wiem że seks nie jest kluczem do szczęścia a jego dopełnieniem.Dlatego warto czekać i nie jest to żaden wstyd! Pokazuje to tylko naszą męskość i jaki mamy szacunek do kobiet. Jeśli Twoje potrzeby fizyczne przewyższają psychiczne to zapraszam na sympatie, ja już swoje konto usunąłem:) nie tego szukam Jeśli ktoś uważa że seks w wierze katolickiej służy tylko do poczęcia dziecka to zapraszam do tematu "Naturalne Metody Planowania Rodziny" pozdrawiam Krystian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
rozumiem, że Twój tekst jest na zlecenie, nie rób facet z siebie sieroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom kafeterii :((
Wreszcie jakiś mądry facet! Wreszcie logiczny tekst.Dobrze że są jeszcze tacy mężczyzni .Brawo Krystian :) Tak trzymaj. No ale oczywiście gdy ktoś napisze na kafe coś co ma sens, to od razy trzeba go wyśmiać.Bo samemu się nie umie cenić wartości, to trzeba wtedy w ramach poprawy własnego samopoczucia uznać że to pewnie tekst na zlecenie :O Ja już ostatnio myślę że to moderacja pisze te wszystkie komenty poniżające wartości. Bo ten portal musi być i pozostać dnem internetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub87
heh ,"na zlecenie" wiem co pisze i się tego trzymam rękami i nogami. Wybacz jeśli uraziłem Twoją męskość...., jeśli jesteś wierzący i świadomie praktykujący to wiesz o czym mówię;) Temat dotyczy przeznaczeni,zapisanisobie, mają one w nazwie "katolicki portal", więc jeśli masz inne wyznanie to na pewno się tam nie odnajdziesz , bo nasza wiara jest nie wygodna dla wiekszości ludzi i trzeba też do niej dorosnąć, coś o tym wiem;) A i jeszcze jedno rodziców mam i sierotą nie jestem jak mnie określiłeś... Jeśli krytyka sprawia Ci przyjemność to dawaj śmiało:) Możesz tu po mnie jechać ile wejdzie, nie rusza mnie to:) Ciekawe czy w realu też tak potrafisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
To ciekawe, że wytrwale siedzicie w tym "dnie internetu" szkalując niewygodne treści, każdemu chętnemu polecam zajrzeć do wspomnianych portali i osobiście ocenić, a wy, no cóż, nie mam zamiaru pastwić się nad Wami "pogubionymi" ludźmi , pewny siebie człowiek z zasadami nie będzie się udzielać w beznadziejnym jak to nazywacie ataku na was lecz zamilczy i nie będzie zwracać uwagi na coś bezwartościowego, spożytkuje ciekawiej czas kaszubie - trzymaj sie czego chcesz, jesteś wolny i żyjesz w wolnym kraju i jako mężczyzna przez duże M nie powinieneś się przejmować i zachować dystans, a dla twojej wiadomości poinformuję cię, że dla mnie nie ma różnicy wirtual czy real :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszub87
Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić ani marnować czasu na wymiane bezsensownych zdań. Chce Tobie pomóc,bo sam kiedyś miałem takie podejście i podążałem za stadem samców.Napisałeś, że szkalujemy i dociekamy niewygodnych spraw, otóż nie,ratujemy życie i zmierzamy ku dobru:) Antykoncepcja, aborcja,rozwody,udawanie małżeństw,domy dziecka to wszystko jest związane z czystością przedmałżeńską, domyślam się że to Cię najbardziej dotknęło w mojej pierwszej wypowiedzi, dlatego też odpowiedziałeś..Seks ,oczywiście że wspaniała sprawa, jednak nie możemy zapominać że to tylko chwila przyjemności ale coś co daje nowe życie.Kobiety również mają pociąg do współżycia, jednak z natury są o tyle mądrzejsze,że znają jego konsekwencje i wiedzą kiedy można ,kiedy nie.Tylko Kościół wie jak połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego poświęć 15min i poczytaj o Naturalnych Metodach Planowania Rodziny.Tutaj seks nie jest rzemiosłem a czymś co buduje miłość i najważniejsze- nie ingeruje w naturę i zdrowie kobiety.Wystarczy tylko powstrzymać się w dni płodne.Cieszę się że w realu jesteś taki sam. Tylko wiesz co,nigdy nie oceniałem i obrażałem od tak drugiego człowieka nie znająć go.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
ech Kaszubie, Ty chcesz mi pomóc? nieee, dziękuje, dam sobie radę, nawet mnie nie znasz, nie wiem czemu Twoje wypowiedzi krążą wokół seksu, skoro to wątek poświęcony portalą społecznościowym w wydaniu katolickim? nie wnikam w Twój problem bo nie jestem ekspertem w zagadnieniach psychologii, jak dla mnie to możesz kobietki całować wyłącznie w stópki i nic poza tym, a, że większość pań z portali o których tu piszemy być może nigdy nie dozna uciech cielesnych to ich sprawa, a kwestia czemu są same to już złożony i obszerny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę
heh, drobny błąd ortograficzny się wkradł: portalom ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×