Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Dziewczyny ja mam 1 usg 22 marca, to który to tydzień? 6 tydzień?nie wiem po co tak szybko mi ustalili może nie widać serca i się tylko zdenerwuje.. okres dostałam 9 lutego. Macie ja kalkulator, ale taki, w którym znajdę w jakim tyg będę danego tygodnia ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limehouse no to faktycznie szybko masz te usg ale to dobrze :) Podaję fajny kalkulator w którym możesz wybrać datę i Ci policzy w którym tygodniu ciąży będziesz danego dnia: http://parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html Nie denerwuj się jak nie będzie widać serduszka - to może być za wcześnie, ale za to na drugim usg już na pewno zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu tak wczesnie ci ustalili date skanu, ale w zwiazku z tym beda musiali ci druga ustalic na 12 tydzien, wiec sie ciesz ze nie bedziesz dlugo czekac i sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem zapisana w kilnice nieplodnosci na St MARY PADDINGTON i jak zadzwonilam do nich to spytali mnie sie czy chce wpasc na scan i zobaczyc co sie dzieje, ja ze oczywiscie ale wolalabym gdzies tak w 7 tyg, wiecej widac a tak bedzie to 5 tydzien i 4 dzien wedlug kalkulatora. jutro dzwonie do GP. pytalam sie czy zrobia mi badania krwi Beta , ale pani powiedziala ze jak test wyszedl pozytywny to dla nich oznacza ze w ciazy jestem. Spoko loko,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pierwszy skan mialam w takiej klinice i mi zrobili w 6 tyg i 4dniu serduszko juz bilo, ale znowu za tydzien musialam przyjsc zeby na 100 procent potwierdzic ze jest tylko jedno. ;) wiec zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Ja "walkę" z GP i szpitalem uważam za wygraną :) Dostałam list z wizytą na pierwszy skan już w tą środę!! Hehe jednak czasami trzeba trochę ostrzej do nich.. Już się nie mogę doczekać ale też się strasznie denerwuję! limehouse, anitia - super, że tak wcześnie zaoferowali Wam usg, ja to z nerwów nie wytrzymałam i poszłam prywatnie do polskiej kliniki gdzie sobie liczą 100 f za wizytę.. limehouse - jeżeli chcesz na 100% widzieć serduszko to zadzwoń i zapytaj się czy Ci mogą przełożyć wizytę o tydzień anitia - już za niedługo poczujesz ruchy nie martw się :) moja kumpela co niedawno urodziła (moja prywatna skarbnica wiedzy hehe) pierwsze ruchy dopiero poczuła w 20 tyg. Idę szykować się do pracy! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! mam nadzieje ze weekend minal wam przyjemnie. Grays, i jak trzyma sie szew? mam nadzieje ze wszystko u was w porzadku. drogo zaplacilas za dopler? tez chyba sobie kupie jak zajde w ciaze... w pierwszej ciazy to byl wlasnie dla mnie najwiekszy strach zanim poszlam na pierwsze usg ze nie bedzie bilo serce dziecka. co do mojej krotkiej fazy lutealnej, to nawet jesli sie skrocila, to ciagle miesci sie na granicy 10 dni, wiec niby wszystko w miare ok. na wszelki wypadek kupilam witamine B6 i lykam, jesli dostane okres to kupie tez Castagnusa na wyregulowanie owulacji. Anitia, 🖐️ nie matrw sie brakiem ruchow, w pierwszej ciazy zaczniesz je czuc z pewnoscia pozniej niz np Grays, ktorej to 3 ciaza. to zupelnie normalne. Limehouse, przelozylas sobie date usg? jesli nie, to nie przejmuj sie, mozesz pojsc teraz i bedziesz miec przynajmniej potwierdzony brak innych wad, jak np puste jajo plodowe itp. nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:) dalej masz nudnosci? BiBi, gratuluje wygranej wojny! a tak wlasciwie to zaciazone dziewczyny, jakie szpitale wybralyscie? wiem tylko o limehouse i St Mary's. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, nie mam żadnych nudności ;-), to chyba była autosugestia hyhyh, ale za to piersi mnie bolą i nic poza tym. BIBI gratuluje walkę z GP, ja mam pierwsza wizytę w ten piątek, pośmieje się co mój GP powie,a za wylewny nie jest. Go for it- nie przełożyłam, zobaczymy co tam wypatrzą? Tyle lat się starałam, a teraz "pękam", boję się czy sobie poradzę pod wszystkimi względami( czyt finansowe), czy może nie za szybko to się stało hmmm?(głupio to brzmi po tylu latach). A co najlepsze, ja nic nie czuję to znaczy cieszę się chyba, ale nie ma we mnie jakiegoś wybuchy macierzyńskich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus 30
witam mażę o dziecku tak bardzo chcę je mieć ,że zaczynam schizować jestem po inseminacji 7 dni robiłam test ciążowy dziś rano i na razie jest brak ciąży ,ale cały czas mam temperature 37 -37i2 kreski,no i lekko boli mnie dół brzucha ,czuję jak by coś się rozpychało no ale ten cholerny test nie chce pokazać dwóch kresek sama nie wiem co mam myśleć o tym,TO CZEKANIE MNIE WYKOŃCZY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus 30
dziewczyny proszę wesprzyjcie wariatke ,jestem nowa i o dziecko staramy się od miesiąca.........co z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Witam wszystkie panie piszące na tym forum. Przeczytałam wszystkie posty od początku i tak mnie wciągnęło, że postanowiłam się przyłączyć. Limehouse - tylko sie cieszyć i nie martwić! Tak się cieszę, że Ci się udało - znaczy się jest i nadzieja dla nas! Mam 29 lat (21 marca 30!). Jestem w 5tym cyklu starania sie o dzidziusia...i nic. Szlag mnie już bierze, bo nie sądziłam, że to tak ciężko. Nie wiem, jak można tak po prostu "wpaść" :) Czasami mam dołki, ale staram się trzymać głowę do góry i próbować dalej. Dziś mój 15ty dzień cyklu, stosuję testy owulacyjne ale w tym miesiącu jakoś ta owulacja nie przychodzi. Dodatkowo leczę nadżerkę u mojej pani gin w Polsce (smarowała mi ją jakimś lekarstwem). Zdołowałam się jak u niej byłam w zeszłym tygodniu, bo powiedziała, że jak chcę zajść w ciążę to powinnam zacząć brać hormony - tak bez żadnych badań, morfologii, testów itp. Nie za drastycznie? Nie chcę zaczynać od hormonów, ale postanowiłam, że będę brała wisiołka i coś co w UK nazywa się Agnus Castus, na uregulowanie hormonów. Biorę dopiero tydzień i wielkich nadziei w tym cyklu nie mam. Teraz @ powinnam mieć 29 marca. Do owulacji zawsze jako tako się trzymam, ale ta 2ga faza po prostu mnie rozstraja. Tak bardzo boję się rozczarowania. Pozdrawiam wszystkie starające się przyszłe mamy. W jedności siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Wirus 30 - jak długie masz cykle i kiedy spodziewaną miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nadzieja! napisz cos o sobie ;-). Nie martw sie, ja probowalam 3 lata, zaszlam dopiero po laparoskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Hej Limeshouse, W Londynie jestem od ponad 5,5 roku, po ślubie 3,5 roku. Pracuję koło St Pauls i codziennie mijam Limehouse :) Staramy się od 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus30, witaj! przede wszystkim daj sobie na luz, pierwszy cykl staran i to jeszcze dopiero 7 dni po inseminacji, jeszcze wszystko przed toba. swoja droga, to piszesz ze staracie sie od miesiaca, a tu od razu inseminacja? nie staraliscie sie przed tym naturalnie? Nadzieja E14, 🖐️ ! jestes z okolic docklands/isle of dogs/ poplar? damy rade dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe:) Wirus a ty piszesz o temp mierzonej w pochwie 37,2? musisz uzbroić się w cierpliwośc:)Ja za to kiedy starałam się zajśc w drugą ciążę, nie mogłam, miałam za wysoką prolaktynę i zaszłam to chyba był 9 cykl staranek, juz zaczynałam odpuszczac i wtedy się udało:)ale też schizowałam, tak chciałam już drugiego dzieciaczka go-for- it szew trzyma, na usg zbadali przepływ u maleństwa przez zastawkę trójdzielną i jest ok, chciałam podpatrzec czy widać siusiaczka ale tak się wiercił, że nic z tego, musze czekac na to usg połówkowe 8 kwietnia i wtedy już będzie wszystko jasne:) Dopler z żelem do usg 30 funtów, ale super słychać i codziennie słucham bicia serduszka.Maleństwo zasadza mi już kopniaki, przez te 3 tyg co czuje ruchy, są juz coraz silniejsze dzisiaj zaczełam 17 tyg i to wg ich usg 17 tydzień, bo wg miesiączki 17 tydzień zaczełabym dopiero w czwartek, a ty Anitia patrzę masz tydzień po mnie termin czyli 16 tydzień, jak na pierwszą ciąże to normalne, że tak wczesnie nie czujesz, ja też w pierwszej ciąży tak szybko nie czułam. A teraz mam kłopoty z zaśnięciem, bo kiedy kładę się spać to małe zaczyna się w najlepsze ruszać i jak tu zasnąć jak czujesz, że ci smyra koło pęcherza albo nóżką w stronę żeberek:) daję wam zdjęcie z dzisiaj:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c28a09dc 50bcd01.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś poszło nie tak wklejam jeszcze raz:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c28a09dc 50bcd01.html Nadzieje test Castagnus bo tak sie nazywa odpowiednik tego co dali Ci w uk jest bardzo dobry, słyszałam, że dziewczyny szybko na nim zachodzą, na np nie brałam wiesiołka bo wiesiołek bierze sie tylko do dnia owulacji a tu akurat trudno przewidziec, za to piłam syrop prawoślazowy na polepszenie śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Grays77, zlikwidujemy spacje i zdjecie sie wyswietla! bardzo mlodo wygladasz na tym zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Tak jest, mieszkam na Docklands :) Dzięki Grays77 za ten prawoślaz - nie słyszałam o nim, to poczytam. Mam taki plan brać tego wisiołka tylko do owulacji...kiedy wreszcie się pojawi! Mam nadzije, że te ziołowe specyfiki pomogą. Śliczna fotka, do twarzy Ci z tym brzuszkiem :) Ja stawiam na chłopaka Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiasz, że chcesz mieć chłopaka, czy że ja mam mieć chłopaka:) W poprzdnich ciążach wygladałam bardzo ładnie, w tej od samego poczatku wygladam źle, pryszcze, sińce pod oczami, i od 9 tyg az do teraz nudności, rano ledwie na nogach stoje tak sie kreci w głowie, tamte ciąże takie nie były, chociaż druga była pełnoobjawowa, dlatego jak mówisz, że dobrze, mi z brzuszkiem to chłopak, to mam nadzieję, że nie bo licze na dziewczynkę, chociażby z tego względu, że wygladam koszmarnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Grays, glupio wyszlo:). nie mialam na mysli absolutnie ze jestes stara!!! :D jakos tak sobie ciebie po prostu wyobrazalam inaczej, jako mame 14 latka. jestes z wieku mojej siostry, wiec mloda dupka z ciebie jest!:) zmykam bo jeszcze dzis palne jakies glupstwo po raz kolejny! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja tez jestem 5 lat w Londynie i 3 lata po slubie ehhe i moj post code jest E14 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi - fajnie, ze ci wyznaczyli to usg tak szybko, nie bedziesz sie denerwowac. limehouse - nie przejmuj sie brakiem objawow, ja do tej pory nie mam zadnych a juz koncze 17sty tydzien. I kochana nie przejmuj sie dasz sobie rade. Ja tez sie wszystkim martwie, ale sa rzeczy wazniejsze niz kasa, a jak zobaczysz swoje malenstwo to o niczym innym nie bedziesz juz myslec tylko o nim. Bedzie dobrze, musi byc.A macierzynskie odruchy tez przyjda. wirus - na test za wczesnie, poczkeaj jeszcze tydzien i powtorz test. Trzymam kciuki , powodzenia. Nadzieja - witamy w naszym gronie. Jak przeczytalas wszystkie posty to wiesz, ze ja pierwsze poronilam a o druga ciaze staralam sie prawie rok, a teraz juz koncze 17sty tydzien, juz prawie polowa. Czas szybko leci. Wierze ze i ty niedlugo zaciazysz. Mocno w to wierze. Grays - musze przyznac ze moj brzuchol jest wielkosci twojeo mniej wiecej :) no ale w koncu idziemy prawie leb w leb ;) z datami porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus 30
dziękuje dziewczyny zs tak duże wsparcie.o dziecku drogą naturalną nie ma szans bo mój mąż ma potwierdzoną niepłodność ,więc zdecydowałam się na inseminacje z dzwcą nasienia,była to trudna decyzja ,ale bardzo chcieliśmy mieć dziecko..... cykle miesiączkowe mam o.k.(bo to zawsze jest dla mnie niespodzianka) 33 dni. sama nie wiem czy to kwestja psychiki ,czy żeczywiście coś jest ma rzeczy ,ale wczoraj tak mnie zemdliło jak szykowałam mężusiowi kolacyjke .....szok.ja raczej nie mam iakich problemów że przeszkadza mi zapach jedzenia a tu wczoraj ........no w każdym razie jeszcze dziś pamiętam ten zapach. dziewczyny miacie racje ,głowa do góry pozytywne nastawienie i wiara w swoje marzenia to połowa sukcesu duży buziak dla starających się o małego berbecia.a te dopadające nas czasami doły trzeba zasypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tęskniłyście ? :) ja bardzo ale niestety doba ma tylko 24 h szkoda heh ;/ w ogóle ten tydzień zakręcony na maksa, w pracy zmieniają nam zmiany i zamiast pięć dni na 14 do 22 będziemy mieli 4 dni po 12 godzin i 4 dni wolnego i sama nie wiem co o tym myśleć bo fajnie że 4 dni wolnego ale te 12 godzin sama nie wiem okaże się czy to lepsze rozwiązanie czy nie. No i od kilku dni mieszka u nas koleżanka z pracy. Wynajmowała pokój u jakiejś babki Polki i nie dość że kobieta okropnie złośliwa i ciągle pijana tona dodatek pewnego dnia jak koleżanka poszła na zakupy to spakowała jej wszystkie rzeczy do reklamówek i wystawiła przed drzwi oznajmiając że już jej nie wynajmuje pokoju ;/ buty z rzeczami spakowała , jedzenie z kosmetykami mokre ręczniki szoooook że można komuś tak zrobić i wyrzucić jego rzeczy za drzwi jak jakieś śmieci. A ja znów nie wiem co mam myśleć dziś 6 dzień po owu ( tzn po 2 kreskach na teście i pierwszym skoku temperatury ) dotąd temperatura ładna o 0.3 albo 0.4 wyższa od podstawowej a tu dzisiaj psikus i mam podstawową czyli spadek ;/ i nie wiem czy @ przyjdzie wcześniej czy jak ale na razie nie mam żadnych @ oznak ;/ jedynie piersi już zaczynają pobolewać ,co myślicie? Witam nowe staraczki :) i polecam wskoczyć w naszą tabelkę :) Limehouse pewnie cię wcześniej na scan skierowali bo to klinika niepłodności i fajnie że już wcześniej będziesz miała jakieś informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×