Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

STARAMY SIĘ O DZIECKO W UK

Polecane posty

Gość Mili1988
Veg gratuluje! U mnie mdlosci zaczęły sie w 7 tygodniu i trwały cała ciaze ;) wymiotowalam w windzie w drodze na oddział i po porodzie czekolada jeszcze zaszkodziła;) Ale pierwsze 4 miesiące były gorsze niż porod. Dziewczynki moja mała to Anioł! Przesypia od samego początku cała noc budzi sie tylko na mleczko. Pobudka jest o 9-10 rano czasami da pospac mamusi do 12;) w dzien tez grzeczna ale trochę za często chce byc na rękach a najbardziej lubi zwiedzać dom albo patrzeć przez okienko. W niedziele bedzie juz 10 tyg:) Nadziejo trzymamy kciuki razem z Alicia!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili zazdroszke spiacej krolewny, moja w ogole nie spala, teraz ma 7 mce i ma 2 drzemki uwaga uwaga po POL GODZINY co do minuty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ! :) Cóż tu taka cisza ?:) Belle do jour zapraszamy i witamy :) Jestem po usg cały centymetr 7-mio tygodniowego szczęścia :D pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny, dlaczego tutaj tak cicho???:) Jak się Veg czujesz? Masz mdłości, wymioty?:) Dziewczyny które mieszkają w południowej Anglii mam do Was pytanko. Możecie mi napisać jak wygląda sytuacja z pracą w tamtych okolicach? Ja i mąż zastanawiamy się nad wyprowadzką, bo w Manchesterze jest troszkę nieciekawie. Chciałabym iść do pracy w nie długim okresie, tylko że tymczasowo poszukuję czegokolwiek. Mam przed sobą dużo pracy, chcę również iść na wolontariat do pracy w szkole, ale tutaj nawet takich nie potrzebują...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem obecna codziennie wchodze tu pare razy ale jak widze cisze to co bde monolog prowadzila :) u mnie jeszcze niecale 2 tygodnie do rozwiazania zgaga mnie okropnie meczy juz nie mam na nia pomyslow kosci miednicy i lonowe mnie strasznie bola ale zaciskam zęby Natka powiedz mi w jakim harakterze twoj maz chcial by pracowac ????? Veg gratuluje 7 tygodniowego szczesccia :) wiedzialam ze ci sie uda:) Belle de jour fajnie ze do nas dolaczylas :) czuj sie jak u siebie :) a gdzie mieszkasz jak mozna spytac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..1xIUI and CLO......31...... 18.8.2012.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles hesta............3..............30..............20-22.12. 201 1.. ...Bristol VEG.............10..............28..............24.09.12. ......Southampton BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn Mili1988.........2.........23......13.08.1012....6...... Portsmouth Wysoka_26.....duzo.....27........12.11.2012....37....Birmingham MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin.... go-for-it........1.01.2012............coreczka Sara.......3660/5.45 Limehouse......09,04,2012...........Lena................. ..3036/12,21 Mili1988........19.08.2012...........Alicia.............3 050/9:05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O męża się nie martwię, on ma pracę i będzie miał. Martwię się o siebie. Chcę zrobić wolontariat nauczyciela w szkole podstawowej i zacząć w końcu kurs ESOL. Potrzebuję zdać level 3. Do tego czasu chciałabym pracować jako teaching assistant, ale niestety w Manchester nie ma etatów:( Mój szwagier (anglik) pracował w szkole przez kilka lat i niedawno stracił etat i już nie znalazł, więc małe mam szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka trzymam kciuki za spokojny poród:) Dawaj znać co u Ciebie:) Będziesz miała chłopca czy dziewczynkę? Macie wybrane imię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka bedziemy mieli dziewczynke i imie juz dawno wybrane :) Małgorzata Nicola a porod bedzie spokojny bo mam cesarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super:) Śliczne imię:) A o cesarskim sama zadecydowałam czy masz takie zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie zalecienie ( jestem po dwoch operacjach kregoslupa i niestety moj kregoslup jest w tak zlej kondycji jak u 70-cio letniej Babinki i nie wytrzymal by wysilku przy porodzie a po za tym synka tez urodzilam przez ceasrskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Czesc dziewczynki, Wysoka - trzymam kciuki, bo to juz koncowka. Veg, jak sie czujesz? Jak badania w Polsce? Limehouse, co u Ciebie kochana? Witam tez nowe dziewczyny. U mnie porazka. Nie jestem negatywna osoba ogolnie, ale problemy mnie troche przerastaja. W zeszlym tygodniu w nocy mielismy wlamanie. Ukradli nam samochod, pieniadze, moje dokumenty, moja obraczke i pierscionek zareczynowy. Tak mi szkoda za te pierscionki. Zle spimy, ciagle sie budzimy. Zakladamy alarm (mam nadzieje, ze juz w tym tygodniu, ale juz po ptakach i co sie stalo to sie nie odstanie). Stres i strach przez ostatni tydzien byl ogromny. Poza tym meza wyniki wyszly slabe. 3% prawidlowej budowy. 97% ma wade glowki. Nie mam sily walczyc o to dziecko. Czlowiek sie stara a tu kicha kazdego miesiaca. Ciezko jest poprawic morfologie zolnierzykow. Niby dieta, suplementy, ale niewiele to daje. Pozostaje nam czekac na inseminacje, ale przy tak slabych wynikach nie wiem, czy ona ma sens. Bedziemy podchodzic (kiedys!) ale teraz czekam na list ze szpitala, mam miec usuwanego tego polipa, juz 2 tygodnie minely a listu nie ma (z data zabiegu). Wszystko jest jakies takie "pod gorke", nie ma nic latwo. Porazka normalnie. Tylko cod nam chyba moze pomoc, bo na pewno nie medycyna (zwlaszcza na NHS!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Nadzieja ten ostatni tydzień był naprawdę fatalny !Współczuje Ci tyle stresów mieliście :/ U mnie tez misie miał wypadek dobrze ze on cały ale samochód skasowany :( jeszcze biedak w szoku cały czas i powiedział ze boi sie do samochodu wsiąść.Tylko mnie braknie w UK to same klątwy egipskie go dosięgają. Zgłosił sie do jakiejś polskiej agencji odszkodowań zeby pozałatwiali za niego bo powiedział ze nie ma sił i czasu na to -no i oczywiście czekamy czy wezmą to sprawę czy nie eh Wysoka widzę ze walczysz dzielnie :) super ! Natka powiem Ci ze z pracą w Southampton - bez komentarza.Najlepsze miejsce to teraz podobno Bristol mam tam kumpla i powiedział ze tylko tam pracować bo najmniejszy odsetek bezrobocia tam jest. Sama bym się przeprowadziła bo mnie wqrza S'on ale Misiek nie chce bo sie boi wie ze ma stałą prace i ta praca zawsze była i będzie a jak sie przeprowadzi to co on zrobi ....a prawda jest taka ze jak sie ma fach w rękach to sie prace znajdzie no ale nie namówi sie go. Ja się czuje dobrze objawy ciąży ustąpiły :P jedynie jakieś kłucia w dole brzucha,pobolewanie jajnika i nic więcej.Nudności zniknęły, bóle piersi też i za 3 tyg pierwsze usg prenatalne :) Pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny mialam sie odezwac juz wczesniej ale jakos nie mialam weny nie moge sie na niczym skupic jutro porod a mnie dopadaja nerwy a co to bedzie w nocy pewnie nie bede mogla spac trzymajcie kciuki jutro za mnie i odezwe sie jak juz wroce do domku z malenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becias
Nic sie nie martw napewno wszystko bedzie dobrze I pamietaj ze stres nie jest dobrym doradca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w koncu znalazlam chwileczke czasu zeby sie odezwac :) Urodzilam coreczke Małgosie w zeszly poniedzialek o 9:50 z waga 3600 gr jest sliczna i kochana w szpitalu budzila sie co 5 godzin a teraz co 3 godzinki mialam maly kryzys z karmieniem piersia bo stranzie mnie bolaly ale teraz juz jest znacznie lepiej :) wogole zakochalam sie w niej jest taka slodziutka :) mialam cesarke ale Mala mi dawala tyle powera ze juz 2 godziny po niej chcialam wstac ale mi nie dali nic mnei nie bolalo przeciwbolowych nie chcialam a jak widzialam laski co mialy tez cesarke i plakaly z bolu to mi sie dziwili ze mnie nic nie boli praktycznie nie krwawilam wiec wogole jestyem jakis ewenement :) ale jak mialam poprzednio cesarke z synem to bolalo bardziej a teraz tyle co nic :) no to naskrobalam pare zdan teraz lece jakis obiad wstawic poki Malutka spi :) buzuaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............CYKL .........WIEK ........TERMIN @.......MIEJSCOWOŚĆ Nadzieja E14..1xIUI and CLO......31...... 18.8.2012.........Londyn elle80...........1.............31..............27.08.2011 ....Peebles hesta............3..............30..............20-22.12. 201 1.. ...Bristol VEG.............10..............28..............24.09.12. ......Southampton BRZUCHATKI NICK ......CYKL CUDU...WIEK ......TP........TC...........MIEJSCOWOŚĆ Pablinka...........3...... .26.......25.11.11.....41.........Manchestr Angelowa..........1........25.......26.03.2012...8...... ....Londyn Mili1988.........2.........23......13.08.1012....6...... Portsmouth MAMUŚKI NICK.......... DATA PORODU..........PŁEĆ/IMIĘ..........WAGA/GODZ KASIEŃKA......04.04.11..............ALEKSANDER........35 40gr/4.30 malunia333....11.04.11...............córeczka........... 2900/00.02 Grays77.........10.08.11..............synek Adam Alexander..3400gr/12.12 anitia............30.08.11.............synek Alex...........3386/18.50 Madziulka M.....23.10.11.......corka Maja........2410/5.08 Becias..........25.11.11......synek Benjamin.... go-for-it........1.01.2012............coreczka Sara.......3660/5.45 Limehouse......09,04,2012...........Lena................. ..3036/12,21 Mili1988........19.08.2012...........Alicia.............3 050/9:05 Wysoka_26......12.11.2012.....Małgorzata........3 600 / 9:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
Wysoka, Gratulacje! Wlasnie weszlam na forum, zeby zobaczyc co sie dzieje i prosze! Malgosia to sliczne imie. Ciesze sie, ze tak latwo Ci porod poszedl. wracaj do sil kochana i wpadaj do nas na forum. Chociazby po to, zeby dodac mi otuchy! :)))) U mnie nic nowego - czekam na odzew ze szpitala, kiedy mam isc na usuniecie polipa. Wlasnie konczy mi sie okres, wiec za 2 tygodnie znowu starania. Sciskam Was dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili1988
Wysoka gratuluje córeczki! Nadziejo wierzymy, ze sie uda:* Dziewczyny jak było u Was z miesiaczka po porodzie? Mija mi właśnie 35 dzien od ostatniej a tu ni widu ni slychu by miała sie pojawić! Zastanawiam sie czy odrazu jest regularna czy jeszcze zakrecona;) Czekam na odpowiedz:) Moja Alusia wczoraj skończyła trzy miesiące :) kruszynka wazy juz 4950 I zjadła dzis pierwsza lyzeczke marchewki, była w niebowzieta tak jej smakowala :) Pozdrawiam Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili1988
Mam głupie myśli, ze w ciazy jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili1988
Zapomniałam dodać, ze mała je tylko sztuczne mleko. Czytałam, ze jak karmi sie piersią to moze byc nieregularna ale jak butelka..? Chyba dzis test zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja mozna sie dolaczyc? Tez mieszkam w UK i bedziemy po nowym roku zaczynac staranka o drugie dziecko. Obecnie jestem szczesliwa mamuska 2-letniej dziewczynki :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :) Fajnie ze jest taki topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez jestem w uk, juz ostatni dzien i dziekuje za to Bogu, tu stracilam 3 ciaze, przez lub dzieki lekarzom, pierwsza w 7tc,druga w 9tc i teraz 20.11.12 w 14tc, lekarze zignorowali moje obawy, w ostatnim dosc swiezym przypadku dwa tyg temu mialam lekkie krwawienie, lekarz powiedzial ze sie zdarza, zbadal mnie,pobrali krew i mocz, kazali isc do domu bo panikuje, w nocy z poniedzialku na wtorek nie zapomne do konca zycia, ok 2 obudzil mnie straszny bol w plecach,pozniej w okolicy podbrzusza, bole powtarzaly sie coraz czesciej i naplywaly falami, po ok pol godzinie zaczelam mocno krwawic, wezwalam pogotowie, na ER polozyli mnie i kazali lezec, ok 4 poczulam parcie i tak urodzil sie w 14tc moj synek Jaś, dali mi leki, zrobili usg i powiedzieli ze to sie zdarza, blagam was, nie dajcie sie zignorowac, nie pozwolcie na to zeby wasze marzenia legly w gruzach a swiat sie zawalil jak moj teraz, ja dopiero po wszystkim dowiedzialam sie o polskiej przychodni w okolicy,jakies 90mil od miejscowosci w ktorej mieszkam,gdzie przyjmuje ginekolog i zajmuje sie ciezarnymi,jakbym wiedziala ze jest juz bym tam byla, pieniadze nie graja roli, 5 lat sie staramy o dziecko. wezcie pod uwage to co wam napisalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguszka przykro mi z powodu Twojej wielkiej straty :( Co do lekarzy w UK zgadzam sie jak najbardziej!!!! Oni sobie wszystko olewaja, wszystko u nich jest normalne!!! Trzeba niestety walczyc o swojebo sami od siebie to oni sie o ciebie dobrze nie zatroszcza! nistety dla NHS wszystko jest normalne a jak chcesz to sobie wez zloty srodek na wszystko czyli PARACETAMOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! moge sie do Was dolaczyc?? zaraz biore sie za czytanie watku od poczatku i napewno bede miala kilak pytan ;-) mam jedno pytanie teraz (pewnie znajde odp po przeczytaniu calosci - ale moze ktoras z Was bedzie mogla mi pomoc juz teraz :-) ) otoz czy wiecie o jakims odpowiendniku polskiej luteiny tutaj w UK?? wybieram sie do GP w poniedzialek i musze go zamolestowac o tabletki podobne do luteiny (z tego wzgledu ze moje cykle sa dlugie jak z UK do PL :-p ) - cykle mam kolo 50 dniowe a ten juz ciagnie mi sie 5 dzien.... mialam robione hormony tutaj (w normie) i usg aby wykluczyc PCO (tez wyszlo w normie) a cykle jak byly dlugie tak i sa. niestety nie mam mozliwosci udania sie do PL wczesniej niz w kwietniu wiec chce tutaj pokombinowac z tabletkami. jak wiecie cos na ten temat to plisss dajcie znac :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) Wysoka gratulacje :) dobrze ze wszystko się dobrze udało sfinalizować :) Kinguszka przykro mi :( dlatego ja już drugi miesiąc jestem w Polsce i tak mi zleci do samego porodu . Leci mi już 11 tc za tydzień pierwsze usg prenatalne :) Gabryśka w UK jest odpowiednik luteiny utrogestan w bootsie na receptę. Ale nie licz że GP da Ci recepte na to , są dziewczyny w ciąży które mają niedomogę progesteronowa i MUSZĄ brać progesteron ale niestety a co dopiero jak nie jesteś ciężarna. Potraktują to jako twoją fanaberie. Jak masz możliwość to lepiej zawitaj do polskiego ginekologa on prędzej Cie zrozumie i da receptę a jak nie to pozostanie Ci żeby ktoś z polski załatwił Ci luteine i przysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja E14
No i Kate Middleton jest w ciazy... Kurcze, a u mnie ciagle nic! Czekam na ten cholerny list ze szpitala na zabieg usuniecia tego polipa :( W polowie grudnia powinnam juz wiedziec co i kiedy. Dziewczyny, czy ja kiedys wreszcie bede mama? Moze jakies wrozki czy wizjonerki sa na tym forum? :) Zartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko kochana, ja jestem samozwancza wrozka i mowie Ci ze bedziesz mama! :) w taki czy inny sposob ale bedziesz. sciskam mocno i pozdrawiam wszystkie mamy i dzieci a staraczkom zycze pieknego prezentu pod choinke!!! maly updacik z mojej strony juz wkrotce. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×