Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamastrasznie martwiacasie

czy to normalne ze 2 letnie dziecko ciagle pije?Wielkie ilosci plynow?

Polecane posty

Gość mamastrasznie martwiacasie

prosze o odp. Od pewnego czasu moja coreczka ciagle chce pic je ale tylko troszke lecz tylko chce pic,pic i pic martwi mnie to...Moze mial ktos podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
No sprawdź cukier. Mój syn ma 2 lata i tez dużo pije, ale nie tak cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie spirytus salicylowy
dobrze ludzie ci radza, sprawdz glikemie moga to byc poczatki cukrzycy (bo pragienie wzmozone jest objawem) sprawdz cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
ok czyli jutro do lekarza pojde dzieki za odpowiedzi. A jakie jeszcze sa objawy cukrzycy?To moje 1 dziecko i wogole w chorobach jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może po prostu
masz za suche gorące powietrze w domu. oczywiście cukier trzeba sprawdzić ale moze to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie spirytus salicylowy
to nie musi byc cukrzyca ale wzmozone praggnienie moze wsakzywac, aa dziecko powinno do badania poziomu glikemii byc na czczo Częstymi objawami cukrzycy są następujące dolegliwości (z internetu): * Ciągłe zmęczenie i senność - te objawy często mogą być połączone z ogólną depresją i niechęcią do działania. * Zwiększone pragnienie, połączone z częstym oddawaniem moczu - nawet do 2-3 razy więcej moczu niż osoba zdrowa. Pragnienie może osiągać poziom, przy którym występuje suchość w ustach czasem utrudniająca spożywanie pokarmów. * Objawy skórne - takie jak zapalenia śluzówki, jamy ustnej i narządów płciowych. Należy tu wymienić trudno leczące się ropniaki przyzębne, i zakażenia drożdżakowe jamy ustnej, a w przypadku narządów płciowych - świąd pochwy lub członka. W przypadku cukrzycowych objawów skórnych często występują też czyraki, grzybica paznokci, wykwity oraz wypadanie włosów. * Bóle głowy. * Pogorszenie zdolności widzenia. * Objawy neurologiczne - mrowienie i drętwienie kończyn, kurcze łydek w nocy, osłabione czucie lub brak czucia w skórze, niedowłady mięśni. * Zwiększony apetyt bez przybierania na wadze. * Wolniejsze gojenie się ran. * Objawem zaawansowanej cukrzycy jest zapach acetonu z ust, a w bardzo zaawansowanych stadiach - utrata przytomności (śpiączka cukrzycowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
wlasnie mnie zastanawia ten zapach z buzki mimo mycia zabkow jest on taki nieprzyjemny to tyle ile moge dopasowac do tego A i jeszcze to jedzenie je owszem ale od 9 mc zycia przytyla ok.1 kg teraz ma 2 latka wazy 8950...boze troche sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie spirytus salicylowy
idz do lekarza z mala jutro, spokojnie zrobi badania, bedziesz wiedziec co i jak a lekarza nie zdziwilo ze tak malo wazy dwulatek? pamietaj zeby malej nie dawac nic do jedzenia przed badaniem najwyzej wode albo gorzka herbate, a do jedzenia nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Bardzo mało waży :( Mój syn ma 2 lata i 4 msce i waży ok 15 kilo. Wiadomo że dziewczynki są drobniejsze ale aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Dużo picia też nie możesz podać bo to może zafałszować wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
nie nie zdziwilo mala jest pod stala kontrola endokrynologa tagze waga sie zbytnio juz nie przejmuje takie chucherko. Kardiolog tez nic nie mowi na razie o jej wadze mowi ze ok Podejrzewa u malej arytmie..ale to picie mnie niepokoi pojde z nia jutro do lekazra tak jak radzicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
może dużo ale mój syn jest duży - wszyscy na oko dają mu co najmniej 3 latka więc nie jest gruby tylko po prostu duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
no to dodam jeszcze ze ma 81 cm wzrostu.Nie nie zachowuje sie jak chora tylko czesto budzi sie w nocy na picie budzi sie co godzine i wypija 250 za kazdym razem w sumie prze noc uzbiera sie tego ok z 2,5 litra a w dzien to juz dzis przestalam liczyc bo sie zgubila i dodam ze to nie jest jej przyzwyczajenie wczesniej przesypiala noce normalnie bez pica od 19 do 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Mój się urodził 24 września a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
no to jest bardzo dużo w samej nocy. Mój też się budzi w nocy ze dwa razy się napić ale u niego to jest przyzwyczajenie po tym upalnym lecie jakie było w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
A co jej dajesz do picia? Wodę czy jakieś słodkie napoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
nie nie danie jej picia powoduje jej placz nie pomaga wlasnie nawet mowienie ze pan zabral wode. nawet jej kran pokazywalam ale to pozniej nie spi ona do 4,5 rano pozniej zasypia z placzu i zmeczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
w nocy dostaje tylko wode chyba ze mamy kryzys z mineralna wtedy dostaje herbate nieslodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Boże no to faktycznie nie ma sensu jej tak męczyć. A nosi jeszcze pieluszki? Jak tak to chyba często musisz zmieniać nawet w nocy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
ja mam duże zapasy domowych soków więc mineralna z soczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamastrasznie martwiacasie
pieluszke jej zakladam dla bezpieczenstwa lóżka...ale mala wstaje w nocy i wola sii ok 6 razy 8 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×