Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

witam Ech no gratulacje !! zabieram się dziś za szafy , generalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dziś wstałam wcześnie ,tylko film ogladałam ,dziś jestem nastawiona bombowo wszystko się zdarzyć może " "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a powiedz mi proszę, co ty, jako przyszły socjolog sądzisz o fecebooku? Bo ja mam konto tam, jestem aktywnym użytkownikiem i lubie facebooka, oczywiście jestem świadoma jego minusów ale chętnie wykorzystuje plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo ja mam konto tam, jestem aktywnym użytkownikiem i lubie facebooka, oczywiście jestem świadoma jego minusów ale chętnie wykorzystuje plusy" Myślę identycznie :). No właśnie głównie uważam, że używany do właściwych celów i dozą rozsądku jest dobrym narzędziem do wielu rzeczy, np. praca, hobby, kontakt z ludźmi...ale to nie zastąpi realnego kontaktu z ludźmi, kto tak myśli ma problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się głównie sprawdza w kontakcie z ludźmi, którzy są zagranicą, w kontakcie z ludźmi odnoście hobby, bo jesteśmy nieco zrzeszeni ;). No i właśnie wydarzenia kulturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydzę się ekshibicjonizmem, tym że ludzie piszą, gdzie chodzą z kim, co robią, o dzieciach, mężach, żonach, tysiące zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jest, Wiele firm ma swoje konta tam, muzea galerie artysci, itp O wielu wydarzeniach wiem właśnie z facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie wiem tylko z FB o większości wydarzeń :D, do tego to jest wręcz idealne narzędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Wygodny jest nawet moje ulubione stacje radiowe mają profile mozna komentować na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim trójki ale też czwórki i chili zet czasem radiofoni, u was moze nie odbierać bo to chyba tylko lokalna stacja studencka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o tych zagrożeniach na portalach społecznościowych, o których ludzie mówią...to prawda jest taka, że jak ktoś będzie chciał, to Cię znajdzie i nie przez portal, dowie się dużo o Tobie, znaki czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre audycje w trójce mnie irytują, sa po prostu dla starszych słuchaczy wtedy przełączam na inną stacje lub włączam płyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w przede wszystkim trojki :D Czwórki to chyba nigdy nie słuchałam, czasem włączymy mi się dwójka, ale to już trzeba być na prawdę melomanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wystarczy wejść na cafe ja podałam ogromnie duzą ilość info o sobie jak ktoś mnie nawet ledwo zna, skojarzy fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skojarzy albo i nie ;) ja jestem dość ostrożna w kontakcie bezpośrednim, w necie, jak wiadomo prawo psychologii mniej, oczywiście bez przesady ;). ja na fb mam swoje zasady: nie podaje miejsca zamieszkania, pracy byłej i czym teraz się zajmuje, co zamierzam robić, nie dodaje rodziny i ich nie oznaczam, nie daje zdjęć gdzie jest ktoś oprócz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, działka kulturalna i reklamowa na fb jest bardzo rozwinięta Firma mojego meża na swoim profilu jest mega aktywna mają ogromny fanclub no i wiadomo, to sie przekłada na też na ich projekty, klientów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×