Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Ile ty masz tych ksywek przyznaj sie, mioch evoludków też masz kilka prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek-- jak udowodnisz mi,ze jest gdziekolwiek post Twój(podszyw) daje słowo honoru,ze przedstawie sie tutaj w całej okazałości.;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Fan, nie udowodnie, bo wydaje mi sie, ży ty bys sie chamsko nie podzszywał. tzn jesteś ironiczny i cyniczny, czasem bywasz nieznośny ale nie uważam żebyś był wredny. Chyba, że sie mylę, alę wtedy to już mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jesteś ironiczny i cyniczny, czasem bywasz nieznośny ale nie uważam żebyś był wredny.-- nic z tych rzeczy,które myślisz.Trzeba beczkę soli zjeść aby poznać drugiego człowieka.Jeśli przekaz mój jest nieadekwatny do tutejszej sytuacji to wynik bezgranicznęj tępoty mojej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pewnie, nawet dwie trzeba zjeść żeby poznać drugiego człowieka i pewnie trzeba jeszcze ze 3 beczki zjeść żeby go zrozumieć. Ale wiesz my tu na tym forum nigdy się w takim zakresie nie poznamy, dlatego wnioski jakie można wyciągnąć są tylko i wyłącznie na podstawie naszego zachowania, które może być wykreowane więc nie prawdziwe. Podsumowując ty możesz wcale nie być ironiczny i cyniczny itp. Nie wiem, nie znam cie. Oceniam tylko zachowanie na forum a nie twoją osobę. (a i tu mogę sie mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek-- tiaaaaaaaa taki ekscentryczny to znowu nie jestem,abym sie Twoim nickiem posługiwał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że twojego Fanfarona można tak samo podrobić jak mojego evolludka, tylko mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes intelektualistką i powinnas szybko mnie poznać.Jeśli nie Twoja strata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie nie podrobisz go.twój nick zabezpieczyłem tylko na jeden sposób przez 2 II.Jeszcze są 2 sposoby i jak nie zabezpieczysz je,bedziesz w błędzie jak ktoś złośliwy to uczyni i na moje konto będzie wygłupiał sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan pisałam Ci już, że akurat Ciebie o chamstwo nie będę podejżewała (choć mogę sie mylić) Wiesz ja jestem na kafe od miesiąca może, w życiu bym nie wpadła na to żeby swój nick na 100 sposobów zabezpieczać, bo nie wpadłabym na to, że ktoś zechce to przeciwko mnie wykorzystać. To jest naiwne wiem. I dziękuję, że mnie zabezpieczasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć mogę sie mylić)--po co ta dygresja:( Abym nie był zarozumiały?? Jestem i nie zmienisz tego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan, dzieciak mi sie obudził wiec lipa teraz z kombinacjami Fan ale jak ktoś jest świnią to jego problem nie mój, ja mam czyste sumienie i nie bede go chlapać, ja nie muszę być na kafe, jestem tu przypadkiem, mam rodzinę, przyjaciół jestem szczęśliwa, spełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek-- już Ci zabezpieczyłem i nie musisz sie martwić.To też w moim interesie było,gdyż różne pomysły kafeterian tych wyjątkowo złośliwych trapią.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan dzięki za zabezpieczenia Fan nie zasugerowałeś mi nigdzie, żeby było inaczej, pisałam to w konteksście tego, że gdyby jakaś kafeteryjna świnia zrobiła mi świństwo, to pewnie by mnie zabolało na początku ale nic więcej, bo mam szczęśliwe realne życie i na kafe nie muszę być. O to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 lat o tym zdaję sobie sprawe.Najpierw real a rozrywka pózniej tutaj.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolludek-- cóż są to osoby samotne,nieszczęśliwe i szukają tutaj aby namiastke mieć tego czego nie mają w realu.Poza tym moze małomiasteczkowość (brak rozrywki) ciągła pogoń za ułudą .Spotkanie sie z osobami i towarzysko spędzenia czasu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dobrze to ująłeś, i ja ich rozumiem A fan jesteś tu tyle czasu, nie wiesz przypadkiem, czy ludzie z kafe czasami spotykaja sie w realu? Zawsze mnie to ciekawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz parytet wieku byłby tak między 20 lat a 25.O starszych nie słyszałem choć napewno są lecz nie mówią tutaj tak otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie reszta sie podziała??:( Mól chyba do póżna sie uczyła i teraz odsypia.:classic_cool: powiedz mi evo czy w tej dobie nie za łatwo młodzi zdobywają status wyższego wykształcenia? Czy moze te pokolenie jest o wiele madrzejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan i tak i tak. Jest duża ilość prywatnych szkół wyższych i kierunków na których bez problemu zdobywa sie magistra, i mamy potem niedouczonych specjalistów, Ale sa nadal renomowane uczelnie, które mocno trzymają poziom i liczą sie w Europie. Właśnie gdzie wszyscy :) Bywasz jeszcze czasem u Koliberka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniwersytet Wrocławski ukończyłam, ma chyba 3 lub 4 miejsce w rankingu polskich uczelni, poziom ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×