Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

nie należe do nadętych bufonów, kariera naukowa też nie dla mnie (choć jest to świetna i prestiżowa sprawa) ja jestem hedonistą z natury i zawsze chodzę swoimi ścieżkami, które najczęściej są nie popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan a jak z twoim wykształceniem? Mieszkasz na ślunsku, jesteś górnikiem na emeryturze albo cuś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW gratulejszyn🌻 Wrocław najlepszym miastem dla tych co oczekują pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem więcej, Wrocław to w ogóle wspaniałe miasto, Kraków Wroclawowi pod wieloma względami do pięt nie dorasta. Lepsi ludzie są na Dolnym Śląsku. A to ściśle tajne iformacje są ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiązując do Twoich wywodów,taki niedouczony lekarz "załatwił "mi zonę ryzykując.Więc zastanawiam sie Qvo vadis Polsko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po obiedzie ,gdyz zaraz będzie rechabilitacja zony i musiałem sie "wyrobić";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan chyba nikt tego nie wie dokąd zmierze ten kraj, ja przestałam się zastanawiac i zaczełam myśleć o wyjeździe. Mam nadzieje, że wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo co za miraz dla żony za 4-5 lat jak teraz potrzebuje tego leczenia.Do roku i jak się nie sprawdzi rechabilitacja,pozostanę do końca swoich dni "ukarany".Pochodzi z rodziny długowiecznych,kobiety poniżej 80 lat nie odpuszczają ,Meni natomiast różnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel w 1984 r uciekł do Kanady.Dziś jest milionerem tylko za to ze uczciwie pracował.Miał firmę malarską zatrudniał 15 osób.Zaprosił mnie z żona w 2004 r,lecz żona odmówiła bojac sie przelotu.Wiec poleciałem sam.Zapłacił w obie strony ON.Byłem calutki miesiac i zwiedziłem "po drodze" US,(kalifornie) Kanadę i Meksyk. W tym roku zona była juz zdecydowana polecieć i mieliśmy spędzić Sylwka w Meksyku.Niestety nie dane było nam to,konował przeszkodził nam w tym.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego Fan kary za błąd w sztuce powinny być dotkliwe, a odszkodowania bardzo duże, ale lekarze to mafia, trzymają się razem, jeden poświadczy za drugiego itp. Dlatego musisz wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka niewiadoma.Czy moje serce wytrzyma to?Zdrowia tez już nie mam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co cie nie złamię to cie wzmocni, trzeba wierzyć, że tak jest do potem :) :) miłego południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne to było:classic_cool: Więc powiem Ci jeszcze coś "smieszniejszego".Policjant mający iść na emeryture jechał sobie po słuzbie swoim samochodem na % czyli cyku.Złapali go( a są 3 niezależne policje).Na drugi dzień miał papiery na łopacie.50 tysiecy dolarów kanadyjskich kary i do końca życia juz nie zobaczy Prawa Jazdy.Tak każdy jest karany jak wykryją u delikwenta alkohol ,który w tym stanie prowadzi samochód. czy w Tym Dzikim Kraju dojdzie kiedykolwiek do tego?Śmiem wątpić.Tam żadne nacje narodowościowe nie mają tyle nienawiści do siebie co polacy.Więc popularne powiedzenie cyt:Jak Ci Polak nie zaszkodził to Ci juz pomógł.Koles ma samych znajomych tylko nie Polaków.Chińczyk z Hong-Kongu,Rosjanin,Wegier oraz autochton Indianin.Bardzo przyjażnie sie odnosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątenie itp, koszmar nie lubie Czyli co? czysta jestes z gzaminami? finito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×