Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

Klaudia wpisz sobie w dowolną wyszukiwarkę np banan kalorie i Ci wyskoczy tyle stronek , że spokojnie znajdziesz sobie ile co ma :D na necie jest pełno stron z wartością odżywczą produktów. A ja osobiście nie znam wartości wszystkich warzyw , owoców itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny nudny dzień w pracy - ja nie mogę gdzie są ludzie - w naszym centrum handlowym totalne pustki, pomimo tego że pogoda juz się lepsza zrobila, jest koniec miesiaca i ludzie po wyplatach a tu dalej tylko hula wiatr albo jakies niedobitki chodzą - a tu juz nastepny miesiac mija - i oplaty trzeba porobic - jak to dobrze, ze mialam kasę odłożoną to mam z czego poplacic rachunki.... ;/ esh... oj te własne biznesy to jednak ciężki chleb... a wszystkim się wydaje ze to tak kolorowo... ja dalej trwam na diecie - coraz bardziej widac efekty - nawet sama zauważam - np. po bieliźnie - jest swobodniejsza niz byla - no i ogolnie to juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio taką wagę miałam ;DDD tak sobie wyliczylam ze na diecie 1000 kcal bede na pewno do konca kwietnia - w sumie i tak post bedzie - wiec mozna sobie jakies postanowienie zrobić.... bedzie większa motywacja... tak jak myslalam moja waga na razie stanela w miejscu - zawsze w tygodniu ubywal mi kg - a teraz nic... trzeba poczekać aż coś się ruszy... myslę o kupnie roweru na wiosnę i dojezdzanie do pracy zamiast autka - oszczędnosc no i zdrowie - same zalety... tylko że do pracy mam 3 km w jedną stronę - ale z drugiej strony to 15 min rowerkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zjadłam podsumowując : 3 wasa z masłem i szynką - 300 kcal serek Danio 170 kcal gruszka 60 kcal 2 wasa z masłem i szynką - 200 4 pierogi 280 kcal piętka z chleba z masłem- 100 kcal Razem : 1110 kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kupilam sobie wagę do jedzonka - więc od jutra dokladne liczenie co i jak z tym jedzonkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebraczek zaczęłam się śmiać z tych 3 km ;), przecież to żaden dystans jak na rowerek, wsiadasz smigasz i jesteś na miejscu serio. Bardzo polecam jazde na rowerku :). Ja w lato to potrafiłam raz na jakis czas nawet jechać do miejscowości 30 km dalej i z powrotem ;D. Ja dziś w pracy miałam tyle do roboty, że myślałam, ze nie wyrobie isę z tym wszystkim. Jezu jak ja nie lubię pracować sama. Mam nadzieję, ze niedługo zatrudnią nową osoba, ale z drugiej strony boje się kto to może być. Nie wszystkim dziś można ufać no i tego się bardzo boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....... noooo wieeeem ze to nie duzo tak na prawde... ale wiesz jednak jade do pracy, a nie na przejazdzke... glupio byloby przyjechac spocona do roboty z rana :DDD no ale niech sie zrobi cieplej to zobaczymy - podejrzewam ze w marcu to jeszcze nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dalej trwam na diecie chodź moja waga stoi i mnie to troche a nawet bardzo demotywuje ehhhh... Został tylko miesiąc a tu ani drgnie cholera jasna :( Maskara... Zebraczek wiem cos o własnym biznesie bo tez taki mam i w 100% Cię popieram ze to wcale nie jest tak kolorowo jak niektórym sie wydaje ale wszystko trzeba sprawdzic na własnej skórze. Dorris gdzies Ty sie podziewała tyle czasu? Nie ładnie nas tak zostawiac! Jedyyny pozytyw z tego ze jest początek miesiąca to taki ze u mnie wreszcie słońce świeci i ten śnieg mam nadzieje juz pójdzie w cholere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolka - a co masz za biznesik? ja prowadzę taki maly butik z ciuszkami damskimi i dodatkami no i czasem się dołuje jak utargi marne... ;/ moja waga tez stoi - heh - mowilam ze nas to dotknie za jakis czas - no i kurcze wykrakałam... ale nie mozemy się lamac - to nawet powinnysmy sie zmotywowac wlasnie - to sygnał, ze organizm pozbyl sie zbednej wody z organizmu i zaczal sie buntowac, ze za malo mu dostarczamy - no a po przegranym buncie zacznie korzystac z zapasow - czyli naszego tluszczyku - i wtedy bedzie z górki....... wlasnie robię sobie gorący kubek knorra - ale wzbogacilam go o troszke wiecej makaronu ugotowanego w domu.... dzis na sniadanie do musli dorzucilam wiecej platkow owsianych - no i stwierdzam, ze jest roznica - bardziej syci i starcza na dluzej - dopiero teraz dopadl mnie glod - a standardowo po musli jestem glodna juz przed 12.... no i dopowiem, ze wreszcie trafilam na dobrą herbatę zieloną - jak do tej pory zadna mi nie smakowala - a ta ostatnia jest nawet nawet - kupiona w lidlu za 2 zl z sokiem z opuncji figowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebraczek ja prowadze salon fryzjerski ;) I znam dokładnie ten ból jak nie ma ruchu w co sie z tym wiąże utargu ;) Czasami takie doły z tego powodu łapie ze szok... Ale na szczęście nie dzis ;) Bo ruszyło sie nareszcie :) Ja dzisi wypiłam rano kakaoo iiii zjadłam teraz troche płatków z jogurtem naturalnym Mi mama dzis powiedziała ze nawet jak waga stoi to i tak sylwetka sie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też wlasnie myslę nad wizytą u fryzjera.... tylko nie wiem co sobie na tej glowie wykombinowac - chcialam zapuscic wlosy - ale chyba bede musiala sciąc bo mam zniszczone koncowki... a kolor -hmmm - mi się podobają rude - ale mojemu chlopakowi nie - wiec odpada... no chyba ze jakis taki karmelowy kolor... a na jakich farbach pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie musisz odraz usie ścinac na krótko tylko wystarczy podciąc końcówki ale wiem jak to z fryzjerami jest prosisz zeby obciął końcówki a upierdzieli pół włosów ;P Ja na szczeście tak nie mam :) A wiesz ze tez chce rude tylko mojemu męzowi podobają się takie wiesz stonowane rude kolory a ja wole tkaie ostrzejsze :) Ja pracuje na farbach z Artego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no dokladnie jak chcesz koncowki to pol dlugosci upierdzieli... dlatego sama nie wiem co z tymi wlosami zrobic - czy poczekac niech odpoczna od farbowania czy isc - ale jak juz pojde to i kolor i podcięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz chodzc do takich którzy Ci nie upierdzialą aż tyle ;) hehehe i masz racje ze jak robic to juz wszystko na cąłego :) Chętnie bym Ci doradziała co bys mogła zrobic ale nie wiem jak wyglądasz i jakie masz włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc - mam raczej cienkie wlosy, dlugosci do lopatek - jak wyprostowane są, a jak skrecą mi się to tak do lopatek.... kolor naturalny brąz.. raczej slabe - wiec nie wiem czy nie lepiej je potraktowac farbą czy np. casting creme glos z loreala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebraczek oczywiscie ze lepiej farbą daj spokój z tymi castingami miałam jedną klijentke bo tej farbie i jej włosy wcale nie były w dorej kondycji takze nie polecam. A Ty sama w tym butiku pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom sama siedze... ale czasem siostra po szkole mi pomaga jak mam cos do zalatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... hheh - no nie wiem wlasnie co on na to - pokaze mu jak zrobie ;DDD.... ciekawe czy taki kolor by mi w ogole wyszedl na moich wlosach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj a ja przyszalałam dzisiaj , poszłam z facetem na chińskie żarcie, ale było mega pyszne ;D jak przetrawię to idę na hula hoop i ćwiczyć faceta ;) a jutro dalej dietka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;). Dziś na mojej wadze 81,9 :d. To już duży sukces :D. Najgorsze jest to, ze na weekend jadę do mojego boya i do jego rodzinki i będą mnie chcieli tam upaś. Lece do pracy ;). Przepraszam, ze nie pisze zbyt często ale jak wracam z pracy to jestem taka zmęczona, ze lepiej nie mówić. Czytam was za to codziennie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki co tu tak pusto????? U mnie dziś z dietą bardzo dobrze. Obawiam sie tylko weekendu i tego, ze pojade do teściów i będą mnie karmić jakbym była wychudzona. Eh no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadszedl ten moment kiedy MissDancer musi sie pozegnac. Wpadne Was nie raz poczytac :D Powodzenia :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski!! ;* U MNIE DZIS NA WADZE KILO MNIEJ juuuuuuuupi!!!!! Nareszcie :D:D:D Hihihih no Sandruscia cicho cicho bo tłusty czwartek był i zadna sie nie chciała chwalic ile pączków pożera hehehe żartuje oczywiscie :) Ja nie zjadłam ani jednego :))))) Dasz rade jakos w ten weekend moze uda Ci sie jesc z umiarem :)) MissDancer a czemu sie z nami zegnasz co??!! Miłego Dzionka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :*** ja się nie przyznaje do pączków :D ale nie ukrywam że dałam sie skusić na dwa ... ale dzisiaj dalej cisne z dietką :D Zjadłam : serek wiejski light 120 kcal 3 plastry ananasa surowego- 130 kcal Dzisiaj chcę zjeść mniej niż 1000 bo muszę przetrawić jedzenie z dwóch dni " obżarstwa" ale ogólnie jestem super pozytywnie nastawiona do diety :) i mój facet mi powiedział , że widać że schudłam także dwa dni lenistwa zostały niezauważone ;)) chcę tak schudnąć jeszcze 10 kg ! dawno się nie ważyłam , jak pojadę w przyszłym tygodniu do domku to obiecuję się zważyć i zaraz Wam napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×