Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

a widzisz cats a ja pracuje od pon. do czw. do 16.30 a piatki luzik do 14 :) kurcze dzisiejszy bilans to bułka fit z pasta srodziemnomorska , jablko , 2 marchewki i ryba w galarecie !!!!!!!! jejku duzo tego jak sie przygladam ;( ale bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka - ja nie cwicze jak na razie, ale mam takie zamiary jak kupię sobie rower :D ale troche zimno jest jak na razie... od poniedzialku muszę się ograniczyć z jedzeniem bo znow zaczynam więcej wrzucac w siebie - co prawda nic szkodliwego ale zawsze to wiecej niz bylo.... pije za to b. duzo wody i zielonej herbaty... wczoraj gdzies tam wyczytalam, ze dobrze jest w diecie zjesc z rana 4-5 suszonych sliwek moczonych w wodzie... niby poprawia przemianę materii i powoduje uczucie sytosci na dluzej, dzieki temu ze maja sporo blonnika... no i od poniedzialku znow konkretnie biorę się za siebie... bo cos czuje ze na wadze zobacze wiecej niz ostatnim razem.... oby nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob jak na cały dzień to nie jest dużo :) Ja wytrwałam jak dotąd ale za chwile powrót do domu,mam sporo zajęcia więc i nadzieja,że nie będę myślec o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecieplecie
zaczynam jest 54 chcę49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja tez musze wsuwac te sliwki kiedys jadlamje codziennie przed pojsciem do pracy teraz szczegolnie musze o to zadbac bo po rzuceniu fajek mam zatwardzenia ;( ale bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;). Jak tam u was?? U mnie jak narazie waga stoi w miejscu i chyba to jest dla mnie najgorsze, ale wiem że za kilka dni znowu będę jeść tylko białko i waga znowu spadnie. Dziś kupiłam sobie książkę dr Dukana "Nie potrafię schudnąć" i zaraz biorę się za czytanie ;). Ostatnio polubiłam bardzo sałatkę z kurczaka i robie sobie codziennie w pracy,kurczaczka, pomidorka, ogóreczka i kukurydze z czerwoną fasolką, ale najgorsze jest to, ze dowiedziałam sie dziś że nie powinnam jeść kukurydzy ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodod kochana a powiedz te sliwki ci cos pomogly? bo mi sie wydaje ze ja niezbyt często sie wyprozniam .... a chcialabym co najmniej raz na dwa dni chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebraczek spróbuj otrębów owsianych ;). Ja robie sobie placki owsiane :). Dwie łyżki otrębów, dwie łyżki jogurtu naturalnego, dwie łyżki serka białego i jajko ;). Są pycha i pomagają sie wypróżniać regularnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtrudniej chyba w weekend się odchudzać,tyle pokus. Byle nie przybrać a od poniedziałku znów się przyciśnie z dietą. :) Czeka mnie jutro maminy obiad ale wybiore się do niej na pieszo więc połącze przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No płatki owsiane to płatki :), a Otręby owsiane to otręby :D. Otręby są dostępne w każdym sklepie gdzie jest zdrowa żywność. Nie są drogie, około 2 zł. Można kupić sobie żytnie pszenne i owsiane i wymieszać. Są super jak sie je wymiesza, ja robię sobie z tego placki z jogurtem i jajkiem. Jak tam u was z dietkami?? Ja to wczoraj jadłam jakbym jedzenia nie widziała, ale wszystko było z białka więc nie mam wyrzutów sumienia nawet troszeczkę :P:P:P. Dziś byłam w szkole, na wieczór umówiłam sie z koleżankami z którymi nie widziałam się już mega długo. Jutro znowu do szkoły :(:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otręby owsiane obecne są w diecie sportowców i osób odchudzających się. Ich bogaty skład działa korzystnie na układ pokarmowy oraz inne najważniejsze organy. Dobrze zbilansowane otręby kupowane w gotowych do użycia paczkach, mają w swoim składzie tłuszcze, węglowodany, błonnik, sole mineralne oraz cenne witaminy. Zawierają wszystko, czego nam trzeba, by zrzucić nadprogramowe kilogramy. Jak zauważają propagatorzy jedzenia otrębów, są one prostym sposobem na szczupłą sylwetkę. Regularnie dołączane do posiłków (mleka, jogurtu, sera, sosów) pozwalają uzyskać zadowalający efekty. Jakie? * zmniejszaj indeks glikemiczny posiłków, spowalniają wchłanianie cukrów, * obniżają wchłanianie złego cholesterolu, a tym samym przeciwdziałają miażdżycy, * podwyższają stężenie dobrego cholesterolu, * oczyszczają organizm z toksyn i metali ciężkich, * regulują wysokość ciśnienia krwi, * przeciwdziałają zakrzepom krwi, * regulują trawienie, zapobiegają zaparciom, * gwarantują szybsze poczucie sytości, * dzięki nim można zjeść mniej, a jednocześnie się najeść, * poprawiają pamięć i koncentrację, * zapobiegają nadmiernemu uczuciu zmęczenia, zmniejszają potrzebę snu, * chronią przed starzeniem, * pozytywnie wpływają na wygląd skóry. Płatki owsiane niedocenione źródło witamin Owsianka jest pełnowartościowym produktem idealnie nadającym się na pierwsze śniadanie. Niski indeks glikemiczny powoduje, iż jest stopniowo uwalniana, a następnie trawiona przez nasz organizm. Dzięki temu na długo pozostawia uczucie sytości. Węglowodany zawarte w owsiance dostarczają nam zastrzyk energii na cały dzień. Dostarcza nam cenne witaminy: E, PP, B1, B6 oraz minerały takie jak magnez, czy selen. Jest bogata w łatwostrawne białko, skrobie oraz nienasycone kwasy tłuszczowe (najkorzystniejsze dla naszego organizmu). Ponadto owies jest bogaty w błonnik. Jego działanie możemy przybliżyć do "szczotki" wymiatającej wszystkie szkodliwe produkty przemiany materii oraz toksyny zalegające w naszym organizmie niekiedy przez długie lata. Polecana jest szczególnie osobom mającym problemy z układem pokarmowym, gdyż doskonale radzi sobie z niestrawnością oraz zaparciami. Ponadto płatki owsiane opóźniają proces starzenia organizmu, dzięki zawartej w niej przeciwutleniaczy, które skutecznie zwalczają wolne rodniki. Właściwości owsianki : * obniża poziom złego cholesterolu we krwi * wpływa korzystnie na skórę i włosy ( głównie dzięki zawartości witamin z grupy B) * dostarcza nam niezbędnych witamin i minerałów * łagodzi stany depresyjne * skutecznie zwalczają zmęczenie * chronią przed nowotworami oraz miażdżycą * zapewniają większa sprawność fizyczną i psychiczną * skutecznie likwidują uczucie głodu * zapewniają uczucie sytości na wiele godzin ( 3-4 h) * wspomaga proces odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennnn
Zapraszam na blog z lekkimi przepisami, dzięki którym nie bedziesz rzucać się na jedzenie. Są to potrawy smaczne, zdrowe i niskokaloryczne. Sama jestem na diecie i dlatego takie właśnie przepisy zamieszczam. Są tu zarówno przepisy na słodkie przekąski jak i na dania obiadowe ;) www.kochamy-jedzenie.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :). Ja z każdym dniem odkrywam nowe przepisy :D! Dziś podesłała mi przyjaciółka przepis na deser bez kalorii a raczej deser od dr dukana bez cukru ale za to z dużą zawartością białka, jak cos to podam jeśli będziecie chciały D:. Wczoraj byłam u przyjaciółki i podała mi do próbowania placek czy chlebek, w każdym bądź razie było to tak pyszne ze musiałam zrobic jak wróciłam do domu :D. Tak samo pyszne a skład to jajka, otręby, ser biały chudy, przyprawy i to się miesza i piecze D:. Takie ekstra mówię wam super D:! Zaraz spadam do szkoły :D. Mam zapas jedzenia na wypadek gdybym była głodna, serek wiejski :D i jednego placka :D! A wy odezwijcie się co to za milczenia laski co??? PS. fajne te przepisy co podałaś Milennnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecieplecie
jem wszystko oprócz: słodyczy, zwykłego pieczywa, nie słodze napoji, nie jem potraw wzdymających, tłustych, dzisiaj jest 52, ale to pewnie dlatego, że spadła woda jeszcze 3 kg i będzie pełnia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ! ja wczoraj weszlam na wagę i o dziwo mialam 64 kg ;DDD ... wczoraj wieczorem bylam ze znajomymi w knajpie - glupio bylo nie jes - poza tym przykro byloby mi patrzec jak wpierdzielają pyszne żarcie, no i zjadlam pyszly makaronik w sosie smietanowym z pieczarkami - a co tam raz w tygodniu mozna zgrzeszyc .... dzis jadlam kurczaczka z rożna z surówka z feta - pyyyychota... a od jutra konkretnie - detoks - trzeba sie oczyscic - przez te pare dni musze sprobowac sporo mniej jesc niz jadlam do tej pory na diecie - hmm - zobaczymy czy to da rade i czy da jakies efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziś pięć dni białka... oj ciężko będzie :D. Ale waga zobowiązuje 81,3 dziś rano na wadze :D. Mam nadzieje ze na koniec tygodnia zobaczę 7 z przodu :D. Dziewczynki ja uciekam do pracy a wam zyczę miłego dnia :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebraczek jesli chodzi o przemiane materii to mi pomaga pita rano ciepla prawie goraca woda z cytryna i no i sliwki zamoczone na noc potem pije ten plyn czasem dodaje pol lyzeczki miodu i troche cytryny ja tez w weekend szalalam waga rano 57,2 ja bede tak sobie luzowac w weekendy to nigdy nie bedzie 53 !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez boje sie wejsc na wage dzisiaj mialam miec dzien sokowy ale wymieklam nie wiem co ze mna sie dzieje brak samozaparcia zero dyscypliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam kawalek kurczaka z surówka,malutka kromke chleba i jablko. Mam zamiar na tym poprzestac i jutro nie omijac już wagi. Czasem tak jest,że motywacja ulatuje. Byle nie popadać w obżarstwo w takich momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny,gdzie jesteście? :) Przejrzałam lodówke i postanowiłam na holoowdzkiej pociągnąć z 3-4 dni. Tak więc zaczęłam dzień od kawki,serek topiony sobie darowałam. O 12 jajko i pomidor,o 14 jabłko,o 16 twarożek z rzodkiewką(może być papryka,ogórek) wieczorem można lampke winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cats a co to za holywoodska ?? ja dzisiaj zjadlam bulke z ziarnami z pasta pomidorowa z ziolami i szyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w poprzednim poście napisałam to cały jadłospis,zaczynamy od kawy i trojkąta serka topionego o 10,potem jak już pisalam. Nie używa się soli i pije dużo wody. Dieta w zalożeniu powinna trwać 5 dni np.od poniedz.do piątku,potem 2 dni 1000kal i mozna od nowa. Ja tak restrykcyjnie do tego nie podchodze. Spróbuje dziś i jutro a dalej zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cats a gdzie o tym piszesz serek i co potem?? mozesz mi podac stronke albo jakos wiecej info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kawa i trójkąt serka topionego 12 jajko na twardo,pomidor 14 jabłko 16 twarożek z papryką,ogórkiem 20 kieliszek czerwonego wina Pić dużo wody. Można podobno schudnąć 5 kg. Stosowałam te dietę pod koniec stycznia 3 dni,schudłam 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo chudzinki co z wami co takie pustki ja staram sie ograniczac zarelko moze jutro pojde biegac zobaczymy jesli nie bedzie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też nie stosuje jej dłużej niż 2dni,nie daje rady więcej. Mogę sobie potem pozwolić na jakieś smakołyki a na wadze coś mniej zawsze zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×