Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

ale wasa z szynka to chyba nie ma 100 kcal co? bo np. plaster(12g) polędwicy sopockiej ma 20 kcal, a wasa max 30 kcal to jest 50 kcal... no chyba ze to jakas inna szynka jest... ja ogolnie kupuje zawsze krojona pakowana sopocka bo jest najdluzej swieża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem jak to jest z tą szynką ... raz jak sprawdzam to pisze , że 20 a na innych że 50 kcal ma . A wasa dzisiaj jadłam takie grubsze co ma po 35 kcal, do tego masło i szynka hmmm może zawyżam , już sama nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze to niż zaniżanie ;D hehe... oj te nasze kalorie... zastanawiam się nad kupnem wagi kuchennej - bylby mniejszy problem z liczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja nie mam wagi kuchennej i wszystko liczę " na oko" ;) dzisiaj zjadłam : 2 wasa z masłem 2 wasa z szynką serek wiejski grani talerz barszczu talerz jarzynowej Myślę ,że w 1000 się zamknęłam :D dzisiaj już nic nie jem :) jestem z siebie dumna bo pojechałam dzisiaj do siebie do domu i mama mnie namawiała na kotlety :D taka mądra bo szczupła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo no to tylko chwalić - bo kotlecików od mamy to baaardzo ciężko odmówić.... ja dzis zjadlam: musli tropikalne - nie wiem - ok 250 kcal kromka razowca z wedlina, salata, serkiem jogurtowym - 150 kcal goracy kubek pomidorowa - 130 kcal kiwi x 2 - 100 kcal razem: ok 630 kcal....... troche mało się zliczylo tych kalorii - no ale nie bylam glodna w sumie i cos co chwile jadlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też nie byłam głodna, ale w sumie stwierdziłam że coś mało zjadłam i wcisnęłam w siebie zupę ;) mam strasznie dobry humor po dzisiejszym zważeniu się ;) dalej dużo ważę ale zawsze to mniej niż 18 dni temu :P no i włosy sobie zafarbowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też podjadlam sobie jeszcze w domku.... przygotowalam makaron swiderki do tego plaster wedliny pokroilam przyprawilam czosnkiem i dodalam jogurtu naturalnego - mmmmm..... ssuuuuper - danie w 5 min a do tego wcale nie takie kaloryczne.... szklanka - 100 g - 110 kcal - danie to razem max 200 kcal a pyyyycha..... a tu macie link do strony gdzie fajnie są rozpisane kalorie (kromki, szklanki, sztuki, plastry): http://www.ilewazy.pl / moze się komuś przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit onekia
witajcie, mogę się przyłączyć? Mam zamiar od zaraz zrzucić 10-15 kg do lata... wiem, ze bedzie mi bardzo trudno bo od konca stycznia 2010 schudlam 26kg tak do pazdziernika a w listopadzie i grudniu trochę się zasiedziałam potem swieta... i 5 kg wrociło od stycznia co spadną 2 to wracają i tak waga pokazuje 75kg-73kg ... mam dużo mniej ruchu z racji pory roku, wiec postanowilam sie wziasc za cwiczenia i to konkretne przez 4 tygodnie od dzisiaj robie program Brazil Butt Lift i co 2-3 dni smaruje się zimt creme i owijam folią na godzinkę... no i dietka z tym gorzej z racji nawracających kompulusów, więc staram sie jesć zdrowo, chudo... pewnie wysiłek fizyczny i kasa wydana na krem mnie zmobilizują do rezygnacji z pokusy piersi z kurczaka w panierce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Bardzo dziękuje Wakacyjna A jeszcze mam takie pytanie czy jak ważyłam 50kg i nosiłam rozmiar 36 i czy jak schudne 6kg to czy weszła bym w 34 rozmiar spodni ?? JAk myślicie i czy dziewczyna nosząca rozmiar 34 ma szczupłe uda ?? jak myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja myślę , że Twoja waga jest jak najbardziej okej i nie powinnaś chudnąć, ale to jest moje zdanie . Ponad to waga nie jest gwarancją chudych ud, spójrz na niektóre piosenkarki np Rihanne , szczupła babka a uda ma ogromne :) Ja przy wadze 55 kg i wzroście moim 166 miałam super figurę, szczuplutkie nóżki i ogólnie taka drobniutka. Ale to zależy od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! u mnie dzis 7 kg mniej na wadze :DDDDD suuuupcio.... oby tak dalej...i byle do wiosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja wczoraj zjadłam troche zupki pomidorowej z makaronem plus dwie kluski na parze, później niestety kako i troche winogron no i tyle :) Dziś jogurt na sniadanie i na obiad rybka z surówką :) Zebraczek to ile Ty teraz w koncu wazysz bo gubie sie juz w tych Twoich kilogramach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mam 66 ;D, bylo 73, za mną 7 kg.... a do zgubienia jeszcze 7 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu ja tez cchce juz 66 ;(;(;( Jezzuuu a jakby było juz 65 to Mmmmmmmmm...... Suoer by było hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sie dołączyć??:D Tyle stosowałam tych diet , ze mam już dosyc i chce sie wziąć za siebie raz a porządnie!:D nadwagi nie mam na szczęście i gruba bardzo nie jestem ale za koścista kobitka też nie jestem , dlatego czas zacząć się brać za siebie ! koniec narzekania , tylko tyłek w troki i zaczynamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie diety stosujecie?? ja kombinuje od paru dni i nie wiem co zacząć. nawet o głodówce myślałam. kiedys stosowałam przez 6 dni. zgubiłam 4 kg a wrócił 1 więc tak źle nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie ;) Tutaj chyba ogólnie jest MŻ, DUKAN I 1000 kalorii :) A ile masz wzrostu i ile wazysz? Napisz cos więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie zastanawiam kiedy dopadnie mnie ten etap diety że waga stanie.... hmmm - wolalabym tego nie doczekać.... ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
173 cm , waga 60 . najgorzej u mnie jest z nogami. i to jest chyba moja obsesja:D mam dosyć już tego ciągłego zamartwiania sie i użalania nad sobą. chcę dobrą, EFEKTOWNĄ diete:D dukana sie boję , bo jednak efekty uboczne są. te nerki itp. nie mam pojecia jaką diete zacząć. może tak z 800kcal plus ćwiczenia. kupiłam też orbitreka specjalnie na te moje nogi i chcę zacząc regularnie cwiczyć i plus do tego dieta oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unikasz poewnie bialego pieczywa , ni jesz też ziemniaków itd tak ??? ile udało ci się zrzucić ? ćwiczysz coś do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam mleko z płatkami musli - 250 kcal wypiłam grzane winko - 150 kcal pomidorówka z makaronem- 250 kcal makaron ze szpinakiem - 250 kcal surowe ciasto hehe- 200 kcal to razem zjadłam 1100 kcal ale, że jeździłam dzisiaj na desce to mogę sobie odjąć z 200 :D dzisiaj już tylko jakiś owoc wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obamka - no nie jem bialego pieczywa, slodyczy, tlustych potraw, sera, ketchupu, b. ograniczylam jedzenie - w porownaniu do tego co żarlam wczesniej... no i piję zieloną herbatkę - 3-4 dziennie... nie cwiczę wcale - bo jestem okropnym leniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ziemniakow to jem - ale rzadko w sumie..i ja juz to tylko ziemnaki bez mięcha.... a jak mięcho - to z warzywkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obama jesli Ci to pomoże, ja stosuję dietę 1000 kcal . Nie jem pieczywa , tylko Wasa. Podobno do białego dodają karmel , zaciemniają, posypują otrębami i tak tworzy się "kaloryczne" ciemne pieczywo ;) Odrzuciłam makaron, ryż , ziemniaki ( jem raz na jakiś czas i małą porcję) Ogólnie skupiłam się na owocach i warzywach . Aha i zrezygnowałam z alkoholu, ew. winko ale to pierwszy raz się napiłam od prawie 3 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od kiedy tak sie odżywiasz ? ile schudłaś w jakim czasie ?? ja myślałam nad dietą 1000kcal plus ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety wakacyjnaakcja - ale masz racje... w wiekszości sklepów sprzedają pieczywo z dodatkiem barwnikow... osobiscie staram się kupować produkty w sklepie ekosmak w naszym miescie - są tam faktycznie regionalne produkty ekologiczne - sklep przystosowany jest takze dla alergikow - wiec mysle ze nie sciemniają co do jakości produktow - no ale ceny - wiadomo - praktycznie jeszcze raz takie... a co do wasa - to wlasnie czytalam na jednym z for, ze tez nie jest za dobrze jesc tylko i wylacznie takie pieczywo... ale z drugiej strony - czytalam tez ze diety 1000 kcal nie powinno sie stosowac dluzej niz 2 tyg - bo nie dostarcza sie wszystkich potrzebnych witamin organizmowi... eee tam ale jakby w ten sposob patrzec - to praktycznie nikt nie odzywia sie zdrowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Czy nosząc rozmiar spodni 34 nogi wyglądają szczupło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×