Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorisss26

CHUDNĘ OD ZARAZ !MOTYWUJMY SIĘ NAWZAJEM I CHUDNIJMY

Polecane posty

klaudia xx - 34? minimum szczuplo - powiedzialabym nawet ze dziewczyny z rozmiarem 34 wygladaja chudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś zgrzeszyłam......... wlasnie zeżarlam kawalek pizzy domowej roboty - no pyyyyszna byla.... ta moja mama to tak dogadza, że nie sposób sobie odmowic.... idzie weekend - bedzie ciezko z jedzonkiem - na szczescie jutro jestem caly dzien na uczelni i jutro pokutować.... ale za to niedziela w domku - oj nie wiem co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie wiem jakim cudem wrocilam do 82 kg, moze to przez te antybiotyki ktore biore. W kazdym razie mam juz tego dosyc i od poniedzialku wracam do tego jak kiedys bylo, bo wtedy bylam chudsza, widac regularne posilki nie sa dla mnie ;p W ogole jedzac 4 posilki dziennie strasznie zle sie czuje.. Od poniedzialku nowa stopka i nowa dieta, wkurzylam sie dzisiaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj ja też zgrzeszyłam :D dużo za dużo wczoraj zjadłam i wypiłam :( a dzisiaj nawet nawet , w 1000 się zamknęłam :D diety ciąg dalszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;). Przepraszam, ze te kilka dni mnie nie było. Myślami byłam cały czas z wami! Miałam wyjazd służbowy z pracy i dopiero teraz wróciłam. Powiem wam szczerze, ze jestem załamana zmianami jakie szykują się w firmie w której pracuje. To co będzie się działo jest nie do przyjęcia! Co do diety średnio. Dukan musiałam przerwać z czego jestem zła jak osa. Z powodu tego zarządu na który musiałam jechać. Musiałam jeść obiad kolacje i śniadanie z zarządem a nie wypadało mi powiedzieć ze nie jem bo jestem na diecie. No i dieta padła , ale obiecuje sobie że od dziż znowu zaczynam. Właśnie zaraz idę ugotować sobie obiad i będzie to połączenie pierwszej i drugiej fazy, czyli białko i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam piżamowy dzien... od rana paraduje w szlafroku po domu... wlasnie zjadlam obiadek - ziemniaki w przyprawach... a potem salateczke owocową z kiwi i jablka.... uffff - jak błogo się tak objesc.... a to wszystko razem to nawet nie cale 300 kcal... jutro ważenie - zobaczymy co z tego bedzie... chyba do tej pory moge zaliczyć moją dietę jako sukces - coraz więcej znajomych zauważa to, że schudlam... ;DDD Sandruśśśśka - nie martw się - bedzie dobrze - teraz to chyba wszedzie wprowadzaja reorganizacje - niestety kryzys i ciagle podwyzki wszyscy odczuwają.... no ale życ trzeba a wiem po sobie że przejmowanie się tym wszystkim dołuje jeszcze bardziej... i oby do wiosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwię się tak bardzo no ale musze zacząć szukać pracy bo niestety pogodziłam się już z myślą że mój oddział który prowadze nie będzie wykonywał takich planów jakie mi postawiono, to nie jest realne. Znam rynek w swoim mieście i wiem jakie jest zapotrzebowanie a jakie nie. Ehhh. Dziewczyny mam pomyśł ja zaczne może pierwasza a każda z was niech skopiuje i napisze o sobie, będzie wtedy łatwiej zapamiętać jaki nick kto jest kto ;). 1.Sandruśśśka...........23lata.......Skierniewice....Waga 84 kg....Cel 69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Wakacyjna Akacja ( Sabina) .... 21 lat ...Kraków ... waga 76,5 kg ... Cel : 68 kg A ja dzisiaj zjadłam : 2 talerze zupy pomidorowej :100kcal 2wasa z szynką 200 kcal serek Danio waniliowy - 170 kcal Razem 470 kcal ale dzisiaj już nie jem nic więcej bo : - nie jestem głodna - w pt i wczoraj zjadłam tyle co za 2 dni :D Ogólnie cieszę się z diety bo wszyscy mówią , że widać że schudłam mimo że to tylko 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
WItam dziewczyny Wakacyjna mam pytanie jaki ty jesz chleb wase bo ja sobie kupiłam sonko ze słonecznikem gdzie 1kromka ma 20kcal i one sa jasnego koloru i nie wiem właśnie czy dobre ?? Gratuluje zrzucenia 6kg w tak szybkim tępie ja od jutra zaczynam dietke i zostało mi juz tylko 4 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Pierdołka ;) (Agnieszka)..........20 Lat........Bielsko...WAGA 68kg.........CEL 60kg (cel główny a jak sie uda mniej to super ;)) Ja przez weekend znowu szaleje na dodatek dostałam @ i w ogóle załamka bo sie tak źle czuje i chce mi sie jesc ale od jutra znowu zaczynam ostro bo w kwietniu chce juz zobaczyc równe 60!!!!!!!!!!!!!!!! I musi mi sie udac!!!! ;] WakacyjnaAkcja a ile Ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka ja też jestem z Bielska :) ale że siedzę ciągle w Krk ( studia) to w zasadzie rzadko kiedy jestem w domu ;p mam 166 wzrostu :) chciałabym mieć 68 kg jak Ty :) to zawsze 8 kg mniej niż mam teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja już idę spać co by jutro wstać do pracy;). Muszę iść wcześniej co by zdążyć posprzątać kilka rzeczy, powinnam zrobić to w piątek ale tak szybko wychodziłam z pracy, że nawet nie pomyślałam. Jutro też zaczynam nowy tydzień białka i warzyw :). Nie wiem jak to pójdzie bo w weekend zamierzam jechać do mojego mężczyzny a on ma urodziny więc nie wiem jak to będzie. Pewnie zjem coś zakazanego chociażby tort który zrobię dla niego :). Do juterka :)! Buziaki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandruśka powodzenia w sprzątaniu, ja dzisiaj szorowałam całe mieszkanie :D w tygodniu to nigdy mi się nie chce, wczoraj cały dzień byłam poza Krakowem ale jestem z siebie dumna, mieszkanie aż błyszczy :) co do facetów...mój jest szczupły i ma taką przemianę materii , że może zjeść dosłownie wszystko a waga stoi w miejscu, codziennie katuje mnie widokiem czipsów, coli, paluszków , które ze smakiem przy mnie pałaszuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do facetow to mój tez ma dobrą przemiane materi i je i je i je i nic ;( na dodatek wazy 1,5kg mniej ode mnie ;) WakacyjnaAkcja no ładnie co za spotkanie hihihih Ty Ty chyba musisz miex drobne kosci nie? Bo ja jak mam teraz 68 to mam troce tego sadełka jeszcze a Tobie sie ti jakos rozchodzi po kosciach w sumie tez jestes troche wyzsza to tez plus dla Ciebie ;) Ja jeszcze nic nie jadłam za to juz jestem po rowerku :) i stwierdziałam ze mam ZERO kondycji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdołka ja mam taką budowę ciała, że jak ważyłam 70 kg to już dobrze wyglądałam.Chciałabym ważyć 66 bo to górna granica mojej prawidłowej wagi, chociaż mój cel to 68 , będę wtedy prze szczęśliwa :D a jakby się udało zejść do 66 to już w ogóle cud miód i orzeszki :D a dzisiaj zjadłam : dwa wasa z szynką :) to jakieś 200 kcal ( bo zapomniałam dodać ,że wasa smaruję masłem :P ) a o 12 lecę na uczelnię to wezmę sobie jakieś wafle ryżowe albo jogurcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WakacyjnaAkcja jak Ci dobrze ahhhhh tez bym chciałą jakos wyglądac przy 70kg hihihih a nie jak pączek ;) A powiedz mi jak to nie tajemnica gdzie w bielsku mieszkałas? Ja jeszcze nic dzis nie jadłam ale zaraz ide po jogurt Mmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Dziewczyny dzisiaj zjadłam 2 wasa z szynką bez masła 1jabłko 1 pomarańcza sałatka ( papryka troszke ,groszek mało , kukurydza, 2jajka ,ogórek kawałeczek ) 1 gruszka serek danio waniliowy Moje pytanie brzmi czy zmieściłam sie w 1000kcal?? Bardzo ważne bo chce zacząć tą dietke a nie wiem czy sie zmieściłam w tych kaloriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudiaxx - no mysle ze spokojnie sie zmiescilas - na moje oko tak 800-900 max kalorii naliczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od piatku zapisuję sobie w notatniku co zjadlam i ile mniej wiecej kalorii mialo potem zliczam dzien, zawsze jem mniej niz 1000 kcal jak do tej pory... dzis wlasnie mija miesiac jak jestem na diecie.... pierdolka - mi tez zalezy żeby dojsc do mojej upragnionej wagi do kwietnia.... zostal jeszcze tylko miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
dziekuje zebraczek za odpowiedz mam do Cb jeszcze jedno pytanko ile na twoje oko bym musiała stosować tą dietke żeby schudnąć 3/4kg Bo ja mysle że jakieś 2tygodnie A ty jak uważasz ?? Ty sie znasz lepiej niż ja ;) Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia xx hm... moim zdaniem bedzie Ci przede wszystkim troszke ciężej zgubić kg niż np mi - bo ja mialam nadwage już prawie dlatego jak zaczelam sie odchudzac i o wieeele mniej jesc to tak szybko waga poszla w dół... moze nie tyle co cięzej - co dluzej to potrwa - bo ty szczuplutka jestes i zbędnych kg nie masz zbyt dużo... a ile jadlas kcal przed rozpoczęciem diety???i czy wprowadzilas jakies cwiczenia? mysle ze musisz poczekać na efekt kolo miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Aha bardzo dziękuje za odpowiedz A zebraczek czy ta dieta jest odpowiednia ?? Czy nie ?? jak sądzisz I czy te 4 kg udało by mi sie zrzucić w miesiąc stosując tą dietke To jest bardzo ważne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ty już się mnie o to pytałaś 2 tygodnie temu, jakbyś się wtedy wzięła za dietę to już byś miała te 4 kg mniej :P 1000 kcal jest jak najbardziej odpowiednia :) A ja dzisiaj zjadłam: 4 wasa z masłem i szynką 400 kcal serek Danio 170 kcal 5 wafli ryżowych z polewą truskawkową 400 kcal pół gruszki 30 kcal 2 jajka 200 kcal Razem : 1200 kcal, ale za to biegałam po sklepach to trochę spaliłam i kupiłam sobie super szare buty na mega szpilce, ale takiej stabilnej i ładną bielizną :D a w Bielsku to mieszkam niedaleko centrum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;*. Ja jestem dziś wykończona. W pracy nie miałam nawet czasu żeby pomyśleć o jedzeniu a co dopiero coś zjeść. No ale nie ma co się martwić bo w domu troche nadrobiłam z tym, ze tylko i wyłącznie samo zdrowe białkowe jedzonko plus warzywka :D. Jutro mam jeszcze więcej pracy w pracy niż dziś XD, to będzie straszne. No ale muszę wziąć się w garść i coś wymyślić na zdobycie nowych klientów banku...tylko co może macie jakieś pomysły co???? Z dietką jutro też musi być dobrze, no bynajmniej nie gorzej niż dziś :D. WakacyjnaAkacja nie przejmuj się mój facet też sobie pozwala na wszystko ale nie ma możliwości śmiania się ze mnie albo dogryzania mi bo sam jest okrągły D:. Jakoś sie tak dobraliśmy D:. Zebraczek z tym zapisywaniem co sie je i ile kcal to dobry pomysł jest, ja też tak kiedyś robiłam tylko u mnie to jakoś mało dyscypliny jest i nigdy nie ma co czasu :). Do usłyszonka jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* Wracam chyba po kilku latach świetlnych przynajmniej takie mam wrażenie , ale nie było mnie troszkę w domu i wracam wytęskniona i ciekawa jak u was z postępami :) ja raczej się zapuściłam bo nie miałam kiedy ćwiczyć więc aż boje się stanąć na wadze tym bardziej , że okres już na dniach więc wyglądam niczym mały hipopotamek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliag0000
oo Doris gdzies Ty sie podziewała? byłas na wczasach? ja za niecałe 2 tyg śmigam na Malage:) miałam nadzieję, że uda mi się schudnąć , ale chyba się przeliczyłam;/w każdym bądź razie zaczęłam chodzić na siłownie i mam karnet do czerwca więc może coś sie zmieni i będę w końcu szczęśliwa:)podziwaiam Was Dziewczyny że tak dajecie sobie radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet uważa, że moja dieta to jakaś chwilowa nieuzasadniona zajawka i w ogóle ciągle mnie prosi żebym przestała bo on chce iść na pizze/ zapiekankę / kebaba a ale żebym ja też jadła bo samemu to on nie lubi i że ja się mu na prawdę podobam, a jak zaczęłam dietę to chyba z 100000 razy się pytał czy na pewno nic mi nie powiedział odnośnie mojej figury bo ja się mu podobam bla bla bla. Może łatwo mówić jak on ma z 182 i waży z 75 kg :/ a ja ważę tyle co on tylko mam 166 wzrostu :/ Dzisiaj zjadłam : 3 wasa z masłem i szynką 300 kcal serek Danio 170 kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia xx
Dziewczyny jak zjadam dzisiaj 3wasa z serkiem almette śmietankowym + plasterki pomidorka (tylko 3) 1jabłko 1banan 1 gruszka sałatka (brokuły mało , kukurydza z puszki 3łyżki, pomidor ,rukola , cebula) ie to kalori ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×