Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Troenna

15 kg od 8 lutego! Kto ze mną?

Polecane posty

Jak wyżej. Od jutra mam zamiar wziąć się za siebie: zestaw ćwiczeń co drugi dzień, plus dieta MŻ. ;) Na wakacje chcę móc bez wstydu nałożyć dwuczęściowy strój kąpielowy. Kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek81
a ja sie przylacze w sumie zaczelam od dzisiaj ale w towarzystwie razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie. Ile chcesz schudnąć? Ile ważysz? Ja wczoraj zobaczyłam 70 kg na liczniku wagi i myślałam, że padnę. W ciągu pół roku przytyłam 10kg. Mierzę 165cm - mój cel to 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 168 cm w niedziele zobaczylam rowniotkie 80????? az sie zalamalam bo wiedzialam ze przytylam ale nie ze az tak! wiec przedemna duza walka z kg, zaczelam od dzis choc jeszcze sie nie nmobilizowalam zeby zaczac cwiczyc ale to od jutra mam nadzieje, dzis ograniczylam jedzonko, rano musli z mlekiem pozniej jogurt i jablko, kubek zupy , a na kolacje jajko sadzone z czerw kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam 161cm wzrostu i waze 70 a chcialabym wrocic do swojej wagi czyli 55, musze uporac sie z 15kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja bede prawdziwym grubasem wsrod was;( planujesz jakas konkretna diete czy niezawodne mz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na kilku roznych dietach ale zawsze sie to konczylo rezygnacja albo efektem jojo pojakims czasie, dlatego teraz bede jadla do 1000 cal dziennie i bede zapisywala kazda kalorie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie rezygnacja ze slodyczy chipsow i tlustych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak samo jak u mnie np na kopenhadzkiej stracilam 12 kg ale w ciagu pol roku wrocilo 15! mam za soba tez kapusciana i south beach zawsze z efektem jojo:(choc naprawde sie ograniczam, jak dla mnie najgorsze sa zimy, bo latem to wiadomo dzien dluzszy chce sie gdzies wyjsc, pobiegac, duzo swiezych warzuwek a zima no coz moze i jest wybor ale juz nie ten smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
mozna?? :) 158 64kg:( przez rok przytylam 11kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
aha moj cel to 50kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodze na szaber
to ja tez , mam 30 lat 163 cm i waże koło 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodze na szaber
tez pzrytylam w pare miesięcy , mam strszny apetyt , po prostu jem jak chlop , więc tzreba sobie powiedziec stop , mja wymarzona waga 55 KILOSIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyyyyy mozecie sie smiac ale wyszlam za maz:) no i te domowe wspolne obiadki, ciasto na niedziele, winko itd a w dodoatku moj m jest straszynym lakomczuchem i ja przy mnim nie umialam sobie odmowic az do teraz dzis oparlam sie juz karpatce i czekoladzie, a mial mnie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
ch chcecie cwiczyc dziewczyny? ja mam orbitreka patrzy na mnie codziennie ale leniem jestem:( od jutra jednak mam plan sie za niego wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodze na szaber
JA ćwicze caly czas w zasadzie , chodze na silownie , mam tam też basen . Moj głowny problem to wilczy apetyt , nawet sie zasataniwalam czy moze jest cos nie tak z moim organizmem. Mieszkam za granica i nawet zbytnio nie wiem do jakiego lekrza sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
grubasek mam tak samo!!!!! dopoki nie poznalam faceta wazylam 50 kg:) jestem z nim 16 miesiecy -rok mieszkamy ze soba i tak sie utuczylam:( byl za dobry kupowal chipsy ,paluszki obiadki wieczorem ... bo lubie i chcial mi zrobic przyjemnosc.A teraz to sie wstydze na ulice wychodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytylam przez tabletki anty zebym wiedziala w zyciu ich bym nie brala, od jutra tez zamierzam cwiczyc brzuszki no i mam dodatkowo pas wibrujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
gdzie mieszkasz? ja w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam orbiterka i czasem sie na niego skusze:) ale pora robic to regularnie:) do tego hula hop, raz w tyg basen , ajak sie zrobi cieplo to pobiegac by sie przydalo zeby kondycja wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodze na szaber
mieszkam w USA , tabletek nidy nie bralam więc wiem ze to nie tabletki , ale tak jak wy wyszłam za mąz w zeszlym roku ! KURCZE DZIEWCZYNY TO JAKAŚ PLAGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
dokladnie!orbitrek moze zdzialac cuda-widzialam na wlasne oczy -moja mama z dieta i cwiczeniami 1 godz dziennie orbitreka pozbyla sie 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
w miesiac jak byla u mnie na odwiedzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjg
o żesz, niestety, nie da rady bo ja 14 kg i to od 9 lutego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×