Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem tym zniesmaczona

mój facet się masturbuje przy moich zdjęciach

Polecane posty

Gość gość
a ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do White tissues.ależ mnie suko ! .wk***ilas to facet od takiej szmaty powinien s*******ac .jak mu nie daje to nie ma mowy o zdradzie ! .jak jakaś c**a nie daje chlopakowi to normalne że idzie na boki . A cń za tym idzie c**a niedala musi to uszanować tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do White tissues.ależ mnie suko ! .wk***ilas to facet od takiej szmaty powinien s*******ac .jak mu nie daje to nie ma mowy o zdradzie ! .jak jakaś c**a nie daje chlopakowi to normalne że idzie na boki . A co za tym idzie c**a niedala musi to uszanować tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna co nie daje chłopakowi to lessbijka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie z tymi durnymi prowokacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał25
jak mu nie dajesz ! .to się nie dziw . Ja bym od takiej spierdalał ! . Chyba że jak napisałaś że dajesz mu do pupy .to zmienía sprawe bo anal M.K.to zajebista sprawa .ja lubię lizać wypiętą pupcie kobiety .mało tego nie raz jadłem kupę prosto z pupci dziewczyny po tem wylizanie.jej pupci to sama rozkosz .jak dziewczyna prupa mi do pyska to huj.staje mí na baczność twardnieje jak skała .ale warunek te przyjemności przed analem .nigdy po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał25
jak mu nie dajesz ! .to się nie dziw . Ja bym od takiej spierdalał ! . Chyba że jak napisałaś że dajesz mu do pupy .to zmienía sprawe bo anal M.K.to zajebista sprawa .ja lubię lizać wypiętą pupcie kobiety .mało tego nie raz jadłem kupę prosto z pupci dziewczyny po tem wylizanie.jej pupci to sama rozkosz .jak dziewczyna prupa mi do pyska to huj.staje mí na baczność twardnieje jak skała .ale warunek te przyjemności przed analem .nigdy po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał25
jak mu nie dajesz ! .to się nie dziw . Ja bym od takiej spierdalał ! . Chyba że jak napisałaś że dajesz mu do pupy .to zmienía sprawe bo anal M.K.to zajebista sprawa .ja lubię lizać wypiętą pupcie kobiety .mało tego nie raz jadłem kupę prosto z pupci dziewczyny po tem wylizanie.jej pupci to sama rozkosz .jak dziewczyna pruta mi do pyska to huj.staje mí na baczność twardnieje jak skała .ale warunek te przyjemności przed analem .nigdy po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa ! ,ślub po 80tce a sex dopiero w kostnicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki ! jeśli to prawda że dajesz mu do pupy .a on nie chce to mało tego że z tobą coś nie tak .ale jemu się we łbie pop********iło ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,zapomniałem dodać do autorki .to że coś z nią nie tak ! .to nie w tym sensie że daje mu do pupy ! .absolutnie nie o to chodzi ! .żeby ktoś tego nie odebrał inaczej . Mam na myśli to że nie daje mu też normalnie . Uważam takie podejście za mocno p.o. Je .b .a ne ! .p******e! .to.za mało .a może idź do klasztoru ? .tam dawać nie wolno ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak dawać nie ! .ale biorą za to ... Hi hi hi ,ha ! .ha ! . ha ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste jak c**a nie daje ! .chuj idzie gdzie indziej na boki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy nie spożywać wieprzowych wędlin i mięsa a problem odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×