Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość gość
Ewo niech pogoda będzie ładna, ciepła, warzywa z grilla są dobre:), odchudzasz się? wiosna to najlepszy czas, jak spędziłaś święta? pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron kasza ryż owoce warzywa mięso drobiowe ryba sałatka zupa pomidorowa ogórkowa ryżowa pietruszka koperek seler pomidor papryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosół naleśniki z dżemem porzeczkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie dziś botwinka z jajkiem, mlode ziemniaczki koniecznie orliki zasmażana młoda kapusta doprawiana stopioną słoninką i żurkiem oraz kotleciki z polędwiczki a na deser koktajl truskawkowy i lody czekoladowe z naturalną bitą śmietaną nie ta sztuczna ze sprayu z kawałkami bananów i orzechów włoskich z odrobiną wiśniówki :) jak świętować to całą gębą ;) miłej niedzieli dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubczykowy rosół,drugie daie z piekarnika -udka,papryka czerwona,pieczone ziemniaki i białe szparagi z masłem i płatkami migdałów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
mniam u mnie dziś sos mięsny z piesi kurczaka, kluski i brokuł grycany na deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze uwielbiałam schabowe. Nie ma nic pyszniejszego! Ale niestety raz były tłuste, innym razem przypalone... :/ Dlatego kupiłam patelnię teflonową. Kiedyś była znacznie droższa, ale dziś z czystym sumieniem polecam wam hendiego (http://www.rtvagd.sklep.pl/?q=patelnia+Hendi&m=b&x=0&y=0). Zawsze gdy brakuje mi czegoś w domu dzwonię do nich :) Czasem uda mi się nawet zyskać mały rabat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapuśniak, pulpety w sosie koperkowym z ziemniakami truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
Zupe grzybowa i miesko takie zawijane z ogorkiem i papryka w srodku, nie pamietam nazwy, jestem na wyjezdzie i obiadek mam podawany pod nos. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  z niedaleka
Ewa, Ty tu jeszcze jesteś? o rany, pamiętam nasze dyskusje na kafeterii sprzed tylu lat, heh, ja to chyba jakoś 2008-2010 tu siedziałam, może jeszcze później, a potem, jak kafe zaczęl remontować, zniknęłam stąd na dobre, a dziś sobie tak grzebię w necie i myślę, ze zajrze na kafe :))) udzielałam sie na tym forum ogrodowo-kuchennym własnie, jak zaczęłam urządzać się na swoim z mężem. Dzis jestem po rozwodzie i musiałam urządzać się na nowo :D Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z niedaleka
przypomnijcie mi, jak się robi tę emotkę, taka skrzywioną twarz, uwielbiałam ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: -o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×