Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

dziś rybka będzie, zapomniałam jaka, chyba miruna M. będzie pierwszy z pracy, to usmaży do tego warzywa z mrożonki na parze i kasza jakaś pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krupnik , naleśniki z serem Ewo kasza jaglana najlepsza:), rozgrzewa na zimę ryby też jem, morszczuk lub mintaj , surówka z marchwi lub buraczki z chrzanem latem moja ciocia robiła buraczki z czosnkiem, smaczne były gotowała pęczak , mięso drobiowe, leczo z cukinii, ja daję paprykę i mieszam jedno z drugim, jedzmy więcej warzyw, jest tyle dań fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryżowa i pierogi ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie lubię sprzątać 2. Zakupów 3. Gotowania obiadu 4. Głupich sąsiadów 5. Kierowców wariatów 6. Śmiecących w lesie 7. Hałasu maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sezon działkowy jak najbardziej rozpoczęty dziś ledwo chodzę po wczorajszym a na obiad - żeberka w kapuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzisiaj kurczak w sosie pomarańczowym i ryż, jutro będzie rosół, dawno nie robiłam i pierogi ze szpinakiem na życzenie córci, jeszcze mi mówi, cobym jakieś ciacho zrobiła.. ( za mną chodzą faworki.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosół, kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelia123456789
Moim zdaniem jecie za duzo miesa... Mieso zakwasza organizm i powoduje przez to mnostwo chorob. Do tego mieska z obiadu dochodzi kanapeczka z bialego chleba z szynka na sniadanie i kolacje, kawa czy czarna herbata (to wszystko zakwasza organizm!), i pozniej czlowiek nie wie czemu ciagle sie zle czuje. Ja dzis mialam komose ryzowa z warzywami i zupe curry z mleczkiem kokosowym, kalafioren i ziemniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację ale mięso robi się szybko i prosto, a syci na długie godziny to pewnie dlatego jak przejdę na emeryturę i praca nie będzie mi zajmować 10 godzin życia, to pewnie będę jeść bardziej jarsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomidorowa, gulasz ogórki, buraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krupnik z kaszą jaglaną i pietruszką kotlety mielone z marchwią i brokułami Polinezyjczycy jedzą owoce, ryby, bataty, jakieś bulwy, maniok Arabowie placki, mięso suszone Hindusi ryż z szafranem, owoce Japończycy zupę z owocami z morza, wodorosty, makaron z sosem sojowym Włosi spaghetii Brazylijczycy ryż z fasolą Meksykanie tortillę Polacy rosół , kurczaka Czesi knedliczki, zupę czosnkową Węgrzy gulasz z papryką Rosjanie bliny z kawiorem Eskimosi ryby Australijczycy steki z grilla Amerykanie hotdogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdu... Ewa33 jeszcze zyje :D pamiętam jak jakies 10 lat temu siedziałam na kafe bo miałam male dzieco i wtedy Ewa33 tutaj szalala. Teraz po tylu latach ona dalej tu jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty żyjesz i masz się dobrze,to Ewa pewnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×