Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość mała mi to w ogóle
jak wyjedzie to wyjedzie jak Jagna na gnoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
pomaranczki, nigdy nie slyszalyscie o organicznych kurczakach karmionych kukurydza? ach no tak, to mieso dla elit...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej pory bardzo
cię ceniłam mała mi,ale teraz dałać ciała na całej lini - pani z elit i czym sie tak pysznisz? udajesz kogoś lepszego?Małe masz pojęcie o organicznym drobiu a udajesz znawczynię:p - gdyby kurczaki były hodowane jedynie kukurydzą,dawno by padły z przebiałkowania,nie wypowiadaj sie na tematy,o których nie masz pojęcia.Nie jestem elitą,nie kupiłabym tych organicznych sklepowych kurczaków,bo one takie ekologiczne jak słoń pilotem:o,ekologiczny kurczak to z wolnego wybiegu od rolnika:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
ales sie rozpisala. a wiesz chociaz, co to jest sarkazm i ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoooo
mi mala juz dawno wyjebali z uczuciowego za te pojebane wypowiedzi dostala w doope i tu przyszla "pomadrzyc sie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem to kukurydzy uzywa sie do tuczenia roznych zwierzakow, ale zeby mieso nie bylo zolte, to jakis czas przed ubojem zmienia sie pasze na "normalna". Tak jest tez z kurczakami. Nie dziwie sie, ze ludzie nie chca kupowac zoltego miesa:) Pomaranczki, wpadacie tutaj, zeby sie przyczepic raz mnie, raz Malej Mi, raz Ewy. To z nudow czy z zamilowania? Bo jakos nie blyszczycie wiedza, nie wykazujecie zainteresowania tematem, wasze posty to tylko i wylacznie dowalanie komus. Smiech bierze kiedy sie te wasze szpilki i szpileczki czyta. Takie to zalosne, ze macie takie "wysokoambicyjne" hobby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
Kantarella - to sa kury od rolnika wlasnie, wolno chodzace, kukurydza jest tylko dodatkiem smakowym i urozmaiceniem diety, nie tuczy sie nia ich w zaden sposob. Tak tak wiem pomaranczki, tesknilyscie za mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i tak jest z tymi kurami, ale wiem, ze sa tez takie fermy, na ktorych w ten sposob sie tuczy kurczaki. Po 10 tygodniach sa gotowe do wywiezienia do ubojni - niesamowite, prawda? Sama bylam zdziwiona. Kukurydza ma niesamowite wlasciwosci tuczace. Moze lepiej jej nie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gospodarstwo rolne
i kukurydze dajemy kurczakom ktore kupujemy na fermie i podajemy im kukurydze zeby mieso bylo zolte wtedy mieszczuchy mysla , ze tj kura "od rolnika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o k.wa o k.wa o k.wa o k.wa
wam, pseudorolnikom chetnie lby upierdolila i rzucila kurom do dziobania od was "bidulkow" nic juz wiecej nie kupie NIC-wystarczy oszustw na wszystkim-miesie, jajach, masle, serach, smietanie, mleku itd itp zeby jedna z druga staly na bazarkach skamlajac i zdychajac z glodu ! :D kupa oszustow i nic wiecej juz niejedna z tym swoim pozal sie boze swojskim towarem dostala takie opierdol od ludzi, ze wiecej odwagi nie miala pokazac sie na targowiskach!!! KONIEC !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z wychodka
dzis plaster salcesonu w miodzie A na deser ukochany zrobil piernik na wacie mmmm,uczta sie udala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem, czy kukurydza nie jest lepsza niz te wszystkie mieszanki-swinstwa z maczkami rybna i kostna. W koncu kukurydza to zwykle ziarno/warzywo, ktore nawet ludzie ze smakiem jedza, wiec czemu sie burzyc, ze kurczaki sie tym karmi? A ze ludziska chca sie za wszelka cene do elit zaliczac i kupuja "elitarne" zarcie, to juz ich problem, a nie rolnika, ktory na tych checiach korzysta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej
a rozróżniasz kukurydzę spożywczą od kukurydzy pastewnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała z domu
o rany, gwoli wyjasnienia. kurczaki kupuję z lokalnej znajomej farmy, gdzie bylam i widzialam. kury sa wolno chodzace, maja roznorodne pasze, w tym kukurydze, ktora zalicza sie do znakomitego wzbogacenia diety kurczaczej. jajka kupuje zerowki albo jedynki, i generalnie na zarcie dobrej jakosci wydaje sporo. zamykam temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w temacie na temat: rzeczona pieczeń rzymska sie dopieka, przy okazji kilka kawałków białej kiełbasy surowej też, bo nie weszły w brytfankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubie pieczen rzymska, bo nietrudna do zrobienia i mozna troche pofantazjowac. Czesto robie tradycyjna z jajkiem na twardo i groszkiem, ale czasami eksperymentuje i wtedy oliwki, pomidory suszone w sloncu itp. Smaczne i mozna jesc na cieplo i na zimno do kanapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gospodarstwo rolne
o k.wa o k.wa o k.wa o k.wa, do nas przyjezdzaja mieszczuchy do domu . Ja na targu nie stoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka podrożały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie mi mala u ciebie
zaopatrzenie robi swiecie przekonana o uczciwosci rolnikow i zdrowej zywnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Cytrusku kupię owoce
i warzywa ubranie przymierzę, oooooooo buty jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
nie sadze, zebym u niej kupowala - chyba ze jest angielskim farmerem ;) a u mnie dzisiaj dorsz + warzywa z patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka podrożały
tak, tak, wszyscy wiedza gdzie przebywasz, co jesz, co robisz, kiedy na kiblu siedzisz, mi mala juz tak nie powtarzaj sie do znudzenia a angielscy farmerzy oczywiscie sa naj naj naj boze co za obluda i niewiedza z ciebie bije nawet przez monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
straszna zaiste, straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzis polędwiczki w
sosie własnym z kaszą gryczaną i ogórkami kiszonymi własnej produkcji ;) Na deser lody z bitą śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chlop krowie przy rowie:
gwoli wyjasnienia, mi mala nie napisala, ze angielscy farmerzy sa najlepsi na swiecie, tylko ze akurat farma na ktora chodzi kupowac jest jej znana i sama widziala, jak sa hodowane te kurczaki. tu akurat nie ma znaczenia kraj, tylko istota rzeczy, no ale niektorych strasznie bije po oczach, jak ktos napisze, ze mieszka w kraju zachodnim :P niewiedza i zazdrosc to bija od ciebie, pani 'jajka podrozaly' :D a kiedy owa siedzi na nocniku, to pisza podobnie durne zawistne pomarancze, jak ty, mega-damo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
jak chlop krowie- wlasnie o to mi chodzilo;) ale nie ma sensu tlumaczyc, szkoda czasu. Sliczniotka, do tych plackow z jablkami dodajesz drozdze czy takie zwykle, nalesnikowe robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chlop krowie przy rowie:
mi mala, wiem, ze szkoda czasu, ale czasem jeszcze mam przeblyski nadziei, ze jak sie komus cos bardziej lopatologicznie przetlumaczy, to akurat trafi. dla tych mniej umyslowo zdolnych i do logiki przywyklych ... dzis mam wlasnie taki dzien, wiec po topikach skacze i wdziecznie tlumacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×