Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość mozna zyc oszczedniej ....
no dokladnie. najlepiej jesc bezwonny plastik :o ja jem cos rybnego na sniadanie mniej wiecej co drugi dzien, myje kly i nikt nic nie wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbaly jestescie
wy od siebie, ze swoich ust nie czujecie tego "zapachu" ale wasz rozmowca lub osoba stojaca obok czuje to jak najbardziej a ze tego nie mowi wam wprost? niektorzy sa kulturalni i tyle :o nic nie mam przeciwko jedzeniu aromatycznych potraw, ale nalezy zwrocic uwage o jakiej porze je jecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna zyc oszczedniej ....
tak? i co jeszcze mozna, a czego nie mozna? masz chyba strasznego pecha w zyciu :o 🖐️ ps. zamkniej drzwi z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulę wcinam i rzodkiew
kę szef mój chwali zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuturuttuuu
ja mam piersi z kurczaka w sosie ziołowo śmietanowym z ryżem i marchewką z groszkiem mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na te informacje
piers z indyka marynowa smazona i duszona w sosie wlasnym, makaron, pieczarka smazona sernik na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalops czyli taki szwedzki gulasz z wolowego miesa z dodatkiem marchwi w kawalkach i marynowanej cebulki. Ziemniaki do tego i duuuuzo salaty lodowej z sosem musztardowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no normalnie, kaczkę do
zupa pomidorowa z makaronem, kotlety schabowe z ziemniakami i kapustą zasmażaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało trochę ryby i dokupiłam pierogi z mięsem, do tego sałata z rzodkiewkami na jutro będzie pieczony kurczak z pieczonymi ziemniakami i brokułami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczek szary.
Śliczniotka- jaką kupujesz maślankę? Chodzi mi o firmę Ja zawsze kupowałam z Łowicza, ale juz mi zbrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
Dziś były roladki z kurczaka z pieczarkami, gryczana i surówka z pora. Wczoraj zapiekanka z ziemniaków, pomidorów, mięsa mielonego, sera, śmietany.. tuczące to było, ale jakie smakowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie kurczaka, bo zapomniałam wyciągnąć z zamrażarki kupię jakieś mięso wracając z pracy, pewnie zestekowaną szynkę albo karkówkę i usmażę na szybko z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa
duzo masz jeszcze tych kurczakow ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiadekkk no i juz
kaczka marynowana w sosie curyy-miodowym na ostro,salata pekinska z papryka i jablkiem,kluski ciasto jogurtowe z jezynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie barszcz ukraiński
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u ewki to norma
kurczaki i karkowka i ten topik sama ewka chyba zalozyla aby dodac sobie splendoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jedną porcję z czterech zjedliśmy :) także jeszcze parę kilo zostało :) ale bardzo lubimy kurczaczki, więc w sumie to nie jest wielki problem ale pogoda - przed chwilką padało, teraz monitora nie widzę, tak słońce daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasange , sałata, totelini
mmmmmmmmmmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak karkówkę kupiłam, bo szynka była brzydka usmażyłam zestekowaną i dodusiłam z cebulką będzie jeszcze na jutro, a potem to kurczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczakiem mi się odbija
i mam gazy po kapuście i kalarepie jeszcze gorzej odmawiam obiadów u rodziny, bo biegam do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja cię nie kręcę
Temat topiku - Ewa 33 co masz dzis na obiad?????? Czy tu wszystkie osoby zdające precyzyjnie relacje ze swego menu nazywają się Ewa 33 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie temat jest hasłem - kopalnią pomysłów nt. obiadów każdy na ten temat może się wypowiedzieć, ew. skomentować cudzy obiad - od tego jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lecie jesien
każdy na ten temat może się wypowiedzieć, ew. skomentować cudzy obiad" skoment. moze, oby nie twoj obiad:D no! chyba ze skoment. pozytywnie i wpadac nad nim w zachwyty ochy achy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×