Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość mi mała niezalogowana
tapas, mmm:) a paellę lubisz? dzisiaj mąż znów gotował;) ja mam zapieprz w pracy, a on urlopował się 2 dni. zrobił pyszne danie - duszone kawałki polędwicy wieprzowej w sosie porto, podsmazone talarki ziemniaków, i surówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wielkiego, to hiszpań
ska potrawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki:
a co jest twoim zdaniem wielkie, na przyklad? bo gadasz tak bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała pieprzy trzy po trzy
o żarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie pieprzy
a pierdoli i to marnie pierdoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty no,
ty za to tam u gory wypowiadasz sie bardzo merytotycznie i produktywnie :P w przeciwienstwie to tych, ktorych krytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipik
ej ty no, znalazla sie ta co wypowiedzila sie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj na obiad grochówka
jw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelle baaardzo lubie, ale taka oryginalna z owocami morza:) Tappas to nie hiszpanska potrawA, ale jakby styl, bo to caly szereg "drobnych potraw" jedzonych jedna po drugiej i popijanych wspanialym winem. To celebrowanie posilku. A dzisiaj mialam karkowke - Ewa sie ucieszy:) Z brokulami w sosie cafe de Paris i mlodymi ziemniakami. Rano kupilam piekne kotlety wlasnie z karkowki i przyrzadzilam je na orientalny sposob: w polskiej kuchni najpierw sie mieso podsmaza i pozniej dusi, a ja najpierw ugotowalam w przyprawach do miekkosci i odparowania wody i dopiero wtedy dodalam troche oliwy i podsmazylam z cebulka. Takie mieso ma wszystkie smaki przypraw i rozplywa sie w ustach. Dla nowicjuszy rada: wody nalezy dac tyle, zeby mieso sie ledwie przykrylo i po okolo 40 minutach bylo wszysko odparowane - trzeba pilnowac, jesli sie nie ma wprawy, zeby sie nie wygotowalo i nie przypalilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapas a nie tappas, cieciu
jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie nazywa sie TAPAS
w angielskim tez, juz kurwa nie robcie z siebie takich swiatowych skoro nie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie wszedzie. Cos malo swiatowy sam jestes skoro nie wiesz, a przeciez tak latwo sprawdzic:P Inteligencji tez na to ci nie wystarcza, ale chamstwa na przeklinanie masz w nadmiarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko u pojebanych niemcow
jest "tappas"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jednak jest? Podpowiem ci, ze nie tylko u Niemcow. A czy po....nych? Zapewne ty nic z po...banoscia nie masz wspolnego skoro uzurpujesz sobie prawo do oceny. Jakis produkt partenogenezy jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapuśniak wyszedł palce lizać :) dobry patent z tym wędzonym żeberkiem szkoda, że nie da się takiego kupić w normalnym sklepie no, ale póki co, mam dostęp do wiejskiego targu, to mogę gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, probowalas gotowac zypy na wedzonym kurczaku? Bo ja tak wlasnie robie. Zeberka troszke za tluste dla mnie, a poza tym nie przepadam za smakiem gotowanych, wieprzowych kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi wędzonego kurczaka do zupy, zjadam takowego na poczekaniu :) te żeberka były całkiem "chude", poza tym zawsze można ściągnąć tłuszcz z wierzchu zupy, jak wystygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre teksty
dobre teksty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wędzonych żeberkach
kapuśniak jest lepszy ;) Ja np na wędzonych skrzydełkach z kurczaka ostatnio gotowałam barszcz, wyszedł pyszny, do tego ze smakowitą wkładką w postaci właśnie wędzonego skrzydełka ;) Dzisiaj u mnie na szybko kotlety mielone z ziemniakami i buraczkami na ciepło. Ewa - kapuśniak robisz z kapusty kiszonej czy ze świeżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle z mieszanki pół na pół, ale tym razem z samej kiszonej, bo mi dużo z surówki zostało i nie miałam też słodkiej wyszedł oczywiście bardziej kwaśny, niż zwykle, ale też bardzo dobry część mięsa z żeberek pokroiłam jeszcze przed gotowaniem w kostkę a część została na kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis na obiad
spagetti carbonara tj. sos smietanowy+boczek+cebula+pieczarki....mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heikik
w carbonarra nie ma pieczarek ani cebuli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaczapurrri
A mnie się dziś nic nie chce gotować. Wyjeżdżam do domu na święta za godzinę, a została mi jeszcze jedna jakaś sałatka węgierska Dega, gotowa do zjedzenia, więc ją wszamam za chwilę :) W rodzinnym domku, będzie czekał na mnie dwudaniowy obiad, a właściwie to pewnie już kolacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dzis na obiad
coz, moje carbonara ma cebule i pieczarki,bo lubie takie wariacje i nie trzymam sie scisle przepisow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×