Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wstyd sie zalogowac

Ewa 33 co masz dzis na obiad??????

Polecane posty

Gość wenb
Ja nagotowałam bigosu ;) Będzie na dzisiaj, na jutro a resztę zamroziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
papryka nadziewana i zapiekana z serem żółtym i szarlotka znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
no i byl dorsz, z mlodymi ziemniakami i salatka z pomidorow. a dzisiaj jem chinszczyzne na miescie, dla meza natomiast rano na szybko zgrillowalam w ziolach i pieprzu ziolowym, i zamarynowalam w czerwonym pesto kawalek poledwicy wieprzowej. a potem juz 4 dni wolnego, to sie pokombinuje cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dobrze, że mam tę botwinkę, bo tak mi sie nic robić nie chce, że zaraz zasnę nad tą klawiaturą... jeszcze 15 minuit do wyjścia, jakoś dotrzymam, a w domu to chyba od razu do wyrka się walnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzek&Łyczek
Jak macie ochotę to odwiedźcie mojego bloga o gotowaniu (www.kuchniablog.pl), może coś Was zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz mi malej
Troszke maly byl ten kawalek kotku no ale cos tam pojadlem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy możecie poswiecic 5 sekundek wejsc i zagłosowac na zdjecie :) http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1395375,zebralismy-zwierzaki-inne-niz-wszystkie-zaglosuj-na-najsympatyczniejszego-pupila-agamy-brodate-lacpogona-vitticeps-jaszczurki,galeria,2615909,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=9b17c4db0a986fc7a0d4dcd348c01642 byłabym wdzieczna:) Pozdrawiam :) Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
maz mi malej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad wchłonięty, z warzyw z zupy i innych zaraz zrobię sałatkę warzywną tylko jajka nastawić trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
a coz to za kretynski pomysl wyciagac warzywa z zupy i do tego z zupy botwinkowej?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj takie warzywa z zupy
rozgotowane, bezwartościowe nie nadają się na sałatkę :o z resztą one już nawet smaku nie mają :o Na sałatkę gotuje się warzywa w łupinach a takie gotowane w zupie nadają się tylko jako ewentualny dodatek do zupy albo do wyrzucenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta druga........
zgadzam sie, takie warzywa z zupy caly smak zostawiaja w zupie nie nadaja sie na salatki, ani to smaczne ani zdrowe do tego sloik majonezu i super salatka :o a tu sie ludzi czepia o lyzke maki w sosie... wstyd az mi sie niedobrze zrobilo na sama mysl o takiej "salatce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywa na salatke:
mozna warzywa na salatke ugotowac w wodzie, a wode uzyc jako wywar do zupy, a mozna ta wode wylac do zlewu. wg. was ta druga wersja lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa sałatki juz wrąbana możecie sobie darować te śmieszne teksty, bo dla mnie zadowolone miny zjadaczy sałatki mówią same za siebie :) na jutro jeszcze słoiczek został, załapię się na porcję do pracy, ale jak wrócę, to pewnie juz nic nie zostanie poza tym, może w przypływie dobrego humoru po waszych wynurzeniach napiszę, z czego robię sałatkę z zupy są tylko marchewki i pietruszki, do nich dodaję groszek, kukurydzę, ogórka kiszonego, cebulę i jajka nie wiem, jak wy robicie sałatki warzywne, że one smaku nie mają, moja wychodzi bardzo dobrze to by było na tyle w temacie sałatki z warzyw z zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzywa na salatke:
no, tak tez sie domyslalam, a oni chyba sadzili, ze wyciagnelas z zupy wszystkie warzywa pokrojone na kawaleczki lacznie z botwinka i zrobilas z nich salatke :D maja ci ja wyobraznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co one sądziły, nawet nie chce mi się wnikać, szkoda zachodu :) a teraz zmykam do łóżka, bo juz sie koty zlazły do spania i książka czeka dobranoc, warzywa na sałatkę: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj takie warzywa z zupy
hehe :D No groszek z puszki, kukurydza z puszki, majonez ze słoika i wygotowane warzywa z zupy to samo zdrowie i super smak :D A moje sałatki zawsze sa pyszne bo nie robię sałatek z rozgotowanych warzyw wyciągniętych z zupy :o A co do zadowolonych twoich domowników - mają wyjście? jak nie robisz nigdy niczego nowego oprócz 3 rodzaju zup jeszcze na 3 dni, karkówki, kurczaka i sałatki z warzyw ktore caly smak oddały zupie i tylko sa poprawione przyprawami i majonezem ze sklepu, żeby tylko sie napchać. Biedni faceci nie mają co jeść to jedzą te twoje nudne potrawy robione na odpierdol sie a ty twierdzisz ze sa zadowoleni :D wątpie, ze ktokolwiek byłby zadowolony jedząc non stop jedno i to samo, po prostu jedzą bo nie mają innego wyboru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci tak żal moich domowników, to zapraszam, najmij sie u mnie za kucharę spełnisz się w tym zapewne lepiej niż ja :) mi zostanie czas na ciekawsze zajęcia, domownicy wreszcie poznają supersmakowitą i urozmaiconą kuchnię a ty będziesz w siódmym niebie, mogąc im to zapewnić zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
mi zostanie czas na ciekawsze zajęcia, takie jak pierdolenie bez sensu na kafe:D i jeszcze taka malutka dygresja:p ewa 33 nie chodz tak z wysoko zadarta glowa, bo ci gołą na nia narobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
gołąb *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magłosia19283
To prawda ze Ewa 33 ma przeważnie to samo pieczarkowa na 3 dni, pomidorowa na 2 lub 3 dni, mocarella z bazylią, karkówka, ziemniaki pieczone lub inne warzywa mrożone. Czasem dostanie coś od przyszywanej teściowej. Do tego musi zajebiście czuć u niej kocim moczem. A te paprotki co masz to tak ozdabiało się mieszkanie 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magłosia19283
a gazy to pewnie macie zajebiste po tej sałatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszłam na bloga ewki i
kurwa :o Kot w kuchni po blacie chodzi! Obrzydliwe, pewnie w tych twoich trzydniowych zupach kłaki plywaja kotów, przy okazji masz dodatek do zupy :o Jesteś straszną fleją i brudasem, w mieszkaniu pewnie smierdzi jak w oborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pisz pisz, posmiejemy się wszyscy z twoich wypocin jak sie na to popatrzy przez pryzmat twojej choroby, to jest całkiem śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×