Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smutne lecz prawdziwe

Faceci zawsze wolą młodsze..

Polecane posty

Gość Abd al-Aziz ibn Saud
A odnośnie braku środków finansowych u nastolatków...hm zostanę oskarżony o szowinizm, ale spora część tych dojrzałych kobiet, dzięki mężczyźnie pragnie uzyskać ustatkowane, wygodne życie, można dywagować, zasada to na pewno nie jest, bo generalizować nie można, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Dzieki,ale wychodzębo internet mam BARDZO DROGI ,ale na 1-szy miejscu mam zawsze ZDROWIE. DBAJMY O SIEBIE I PÓŻNIEJ WYMAGAJMY OD SIEBIE I POŁÓWKI tj. razem-basen,siłownia ,rower,kajak,lodowisko,rozmowa codzienna za stołem,spacer,Obróbka działek,wychowywanie wspólne dzieci.Tj ,jak mama powie, to jest święte! a jak Tata powie to jest święte to zadna ze stron nie podważa swego autorytetu .Młodośc nie leży tak naprawdę w ciele lecz w DUCHU. kONIEC KOCHAJMY SIĘ JAK BRACIA A LICZMY SIĘJAK ŻYDZI.Przeklęte słowa,ale toważyszą mi nonstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30stce
Ja wolę młodsze bo rówieśniczki już mnie nie pociągają i to chyba wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abd al-Aziz ibn Saud
po30tce, jeśli faktycznie jesteś po 30-stce, to całkowicie normalne, że Cię pociągają, nie oszukujmy się, ale kobiece wdzięki przygaszają szybciej niż męskie w myśl przysłowia: "Kobiety starzeją się jak mleko, a mężczyźni jak wino"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdgkuhgjhg
Młodsze lub stasze. Mam znaojomego lat 30, zona w domu A on zarywa do mnie o 8 lat młodszej i namawia na seks ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abd al-Aziz ibn Saud
jeżeli jesteś atrakcyjna, albo przynajmniej od żony młodsza, albo w ogóle jesteś inną kobietą, niż ta którą codziennie ogląda od lat...to się nie dziw, nie pochwalam go, ani nie próbuje tłumaczyć, ale mogę to zrozumieć, popędu nie da się powstrzymać, jest to całkowicie naturalna rzecz, choć teoretycznie powinniśmy być do tego zdolni...zwierzętami nie jesteśmy...niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30stce
Jestem po 30tce. Kobiety w moim wieku przestają być atrakcyjne. Jak czasem spotkam jakaś starą znajomą ze szkoły to niestety, ale już na nic jej namawiał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abd al-Aziz ibn Saud
młode jest piękne, trudno temu zaprzeczyć, sam jestem dużo przed 30echą (mówię szczerze, aby nie wyjść na dyletanta), ale nie brakuje mi empatii, aby wczuć się w tok myślenia (upodobań) kogoś starszego od siebie, tym bardziej,że 30parę, to nie 50siąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy masz obraz 20latek nie kazda mysli tylko o imprezach. w takim razie ty podaj konkretny argument: co można robic z 30latka a nie mozna z 20?" Ty jesteś głupia czy udajesz?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna nowosc spytajcie sie facetow ktorzy maja po 40 czy 50 lat o to jakie dziewczyny im sie podobaly i podobaja (w sensie spytajcie o wiek tych dziewczyn) gdy mieli 15 lat 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 itd i rozkoszujcie sie odpowiedziami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy p*********e przeciez to czysta biologia 20 latka jest najbardziej plodna i ma przed soba ze 30 lat rodzenia dzieci mezczyzna w ten sposob zwieksza swoje szanse reprodukcyjne. Nawet gimbusy z gimbazy wala konia myslac o 20 i to samo robia faceci po 50. Wiek w ktorym kobieta zaczyna tracic na atrakcyjnosci to 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 30 roku życia to już równia pochyła, jest takim przeciwieństwiem wina. Natomiast facet wręcz przeciwnie, najtrudniej ma w młodości a potem - jak wino, im starszy tym lepszy i większe branie. Taki 30 latek spokojnie może przebierać w 20 latkach itd. http://manosfera.pl http://manosfera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18, lubię seks ale nie chodzę nigdy na imprezy bo mam wyższe ambicje niż bezsensowne picie z dzieciakami:) i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że młodsze. złota zasada - twój wiek podzielić na pół + 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej: -10 :P oczywiście po pięćdziesiątce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy w mlodoscie czyli wtedy gdy najbardziej atrakcyjne olewacie rowiesniekow a latacie za starszymi wiec potem jest zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faceci którzy szukają dużo młodszej to po prostu są dziecinni i opóźnieni w rozwoju o te kilka lat. Normalny 30 latek powinien założyć rodzinę, ale jeśli nie chce, to nie szuka sobie 30 latki, bo jej się będzie spieszyło z założeniem rodziny. Szuka więc 20 latki, bo z nią może poczekać aż dobije prawie 40 stki i może wtedy będzie gotowy na rodzinę. Więc to ogólnie wynika z ich niedojrzałości.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przy piwie pytałam o to kolegów. Większość z nich twierdziła ze wolą te starsze o kilka lat. To ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×