Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Heheh Michasiu.... ;) Ale narobiłes mi smaka na takie jedzonkooooooo Ja niedługo wychodzę świętować dzien kobiet ;) A i nawet kwiatki dzisiaj dostałam, trochę wiosny w wazonie :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki za pamiec panowie:) za duzo ladnych ludzi ktorzy maja nosa do ubran , urody itp. a pstro w głowie! wola lans drogie rzeczy a nie widza uczuc ktorego pragna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czwóreczko, nie uważam abym z "brzydszą" partnerką miał większe szanse na wierność w związku. uważam, że mężczyźni mierzą siły na zamiary i nie porywają się z motyką na słońce. co sobie pomyśli standardowy polski facet o pięknej kobiecie mijanej w sklepie: "ona jest zbyt piękna. na pewno ma faceta. na pewno nie jest mną zainteresowana. pewnie używa perfum które kosztują dwie moje wypłaty..." itd. itp. znajdzie się też kilku macho/lovelasów którzy będą starali sie ją poderwać, zaimponować jej. ale myslę, że po "siemasz maleńka, Twój tato był chyba najlepszym złodziejem, skradł wszystkie gwiazdy z nieba i schował w twoich oczach" mogą liczyć tylko na: "mój tato był majorem UB i wyp...laj". większość mężczyzn marzy i fantazjuje o pięknej kobiecie, ale na fantazjach sie kończy. a taka brzydsza... zwykły facet pomyśli, że zła nie jest. ma dwie ręce, dwie nogi, głowę żeby jej deszcz do środka nie kapał... czemu nie spróbować. ;) zgadzam się z michasiem. dla każdego piękno może oznaczać coś innego. i to jest piękne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30... major UB...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czasami może się tak zdarzyć;) chociaż, tak naprawdę, nie znam kobiety, której po tekście o gwiazdach nie zmiękłyby kolana:P;) nie dadzą tego po sobie poznać, ale już ziarenko kiełkuje;) 4-eczko... jak tam impra??;) mam nadzieję, że udana.:) Szukam biletów na wielką krokiew na 26.. Nie wiecie, gdzie jeszcze można zakupić?? Szukałem już wszędzie i wszystko... poszło!! w polske..Ja nie wiem jak to było zorganizowane? Autobusy jakieś podstawili, czy co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś - no impreza była cudna :D Iri..super młody! :D ale przecież może mieć 4-5 lat...nie pościłabym mojego tak samego, o nie :D 30- zgadzam się...każdy ma swój ideał piękna, zewnętrznego i wewnętrznego...zresztą, każdy z nas szuka czegoś innego u tej drugiej osoby :) Impri....też nie rozumiem do czego ten post.. :P ale to może po prostu pms hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- zgadzam się...każdy ma swój ideał piękna, zewnętrznego i wewnętrznego...zresztą, każdy z nas szuka czegoś innego u tej drugiej osoby aaaa widzisz... ja nie mam idealnego ideału, jesli chodzi o wygląd zewnętrzny. zwracam tylko większą uwagę na ciemne włosy niż na jasne.jak mi się podoba kobieta, to chciałbym ją poznać, jej charakter, duszę, serce. mam przesyt tyk "najpiekniejszych" dzieł mistrzów makijażu czy photoshopu. lubię normalne kobiety z krwi i kości. lubię obudzic sie obok kobiety i poznac ją bez makijażu, a nie zastanawiac sie - gdzie podziała się ta "laska" z którą szedłem spać. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...rzadko się ze mną zgadzasz :P Ale jeśli chodzi o te "zrobione" dziewczyny, to mnie, jako totalnej hetero tez się to nie podoba :) a juz wydepilowani chłoptasie z podkładem na twarzy,kolczykiem w ustach, zafarbowanymi (tlenionymi) włosami, i w tych obcisłych spodniach to niestety, dla mnie karykatura mężczyzny. 30 lubi kobiety z krwi i kości, mnie za to podobają sie prawdziwi mężczyźni :) Szkoda, że tak się te płcie wymieszały, męskie kobiety, zniewieściali mężczyźni :o Nie podoba mi się ta nowoczesność, a jest tak lansowana w mediach Dobrze, wbiję gwóźdź do ściany, może jakoś udałoby mi się zmienić koło w samochodzie, ale jednak ja uważam, że powinien być jakiś podział ;) buziaczki A to budzenie się rano- czy nie najfajniejszym widokiem jest obraz tego błogiego uśmiechu po upojnie spędzonej nocy..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-eczko... oh si..!!;) uśmiech po spędzonej wspólnie super nocy... bezcenne..;) A jeszcze jak facet przyniesie do łóżka kawę i jajko na miękko grzankami, w super seksownym kuchennym fartuszku... Nieźle by było , co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 ale ty wredny jesteś:P widze ze za brunetkami sie oglądasz i blondynki nie sa mile widziane:D zreszta ja mam slabosc do blondynów!A tak ogólnie zgadzam sie z czworka ze wazne jest wnętrze i o to by dbać o siebie ale to charakter ma większe znaczenie obok wyglądu którego nie da sie ukryc. A gadanie ze wolalbym byc z brzydkim to sobie można między bajki włożyc:) bo i tak w to nie wierze;) michaś ty coraz częsciej tu wylewasz fantazje erotyczne:D w seksim fartuszku :D:D hehe zasmucę cie czwórko ale prawdziwi mężczyźni wymarli wraz z dinozaurami:D;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri.. hehehehehe.. fantazje erotyczne, powiadasz?? niestety moje fantazje są zarezerwowane dla tapmadl..:P;) poza tym... podobnie jak 30... wolę jednak brunetki;) a co do wnętrza... jest bardzo ważne!! szczególnie u kobiety..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężczyźni prawdziwi jeszcze się zdarzają ... trzeba tylko ich odnaleźć..;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś...no fajne masz pomysły ;) Ale mnie wystarczyłaby kawa z mlekiem :) Impri.. nie załamuj mnie, prosze Cię... Ja mam kolegów, którzy nawet spoko wyglądają, ale zastanawiam się czy jeden nie goli sobie klaty :D bo...brunet, mocne gęste włosy na nogach, przedramionach, na twarzy też....ciut łysiejący ( oo wysoki poziom testosteronu ;)) ale właśnie, na klacie, brzuchu -zero Dzisiaj mi chłopiec do pracy przyniósł kwiatka :D jakie to miłe było 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas74 4-eczko... oh si..!! uśmiech po spędzonej wspólnie super nocy... bezcenne.. A jeszcze jak facet przyniesie do łóżka kawę i jajko na miękko grzankami, w super seksownym kuchennym fartuszku... Nieźle by było , co?? michaś - uśmiech faceta po wspólnie spędzonej nocy... jajko na miękko... ja tam tolerancyjny jestem i mimo wszystko wolałbym jednak nawet tę męską kobietę z warszawskiej pragi. ;) ja tam wolę jajka i parówkę na twardo z rana mieć. ale ja podobno dziwny jestem. ;) czwórka z napędem Hmm...rzadko się ze mną zgadzasz serio? ja bym parę "zgodzeń" znalazł. :D Impressive 30 ale ty wredny jesteś widze ze za brunetkami sie oglądasz i blondynki nie sa mile widziane hehe nie napisałem, że "nie sa mile widziane". taki mam gust. dwie bliźniaczki różniące się tylko koleorem włosów, mnie interesuje ta ciemniejsza. tyle w temacei. mmmmm wnętrze kobiety... najlepsze jest, gdy jest... wilgotne. :D Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Dnia mężczyzn życzę Wam chłopaki wszystkiego najlepszego!! 🌻 Mam nadzieje, że się nie pomyliłam hehe :P bo wśród moich znajomych jedynym mężczyzną jest mój tato :D A i spóźnione dziękuje za życzonka :) Trochę się pochorowałam, nie wiem od czego ostatnio z facetem byłam w sobotę hehe a 4 zaraz następnego dnia była chora więc nie wiem jak to działa :P "ja tam wolę jajka i parówkę na twardo z rana mieć." Hahahaha 30 no to Ci wyszło i dopiero po tym wszystkim porządne śniadanko? :D 30 każdy jest dziwny na inny sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj 30 hahaha wnętrze jak wilgotna jest , czyli sugerujesz ze to masz byc kobieta do jednego choćbyś nie mowil to łatwo sie domyslić...ale manipulujesz:P...a czemu okreslasz sie ze podobno dziwny jestes?:P kto ci tak powiedział:P Helcia zyczenia dla facetów?! przeciez maja we wrzesniu:P czwórka dobra stopka;) bruneci sa bardzo owłosieni i napewno się golą w zaleznosci jaki ma stosunek do higieny , sa i tacy co przestrzegaja jej bardzo;) nie mam nic za złe jak lubi to dobrze ale owłosiony meski to przynajmniej facet, jak juz z seksownym odrostem;) to hoho to dopiero testosteron:P moj eks był wysoki i powiem szczerze niewiem co takiego jest w tych wysokich mężczyznach ale z srednim wzrostem facet tez jest ciekawy, wysocy zapewne maja powodzenie u kobiet ale nie sa inteligentni jak ci z srednim wzrostem ciekawe to jest:D nawet w badaniach potwierdzono:D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia biedaczko...ja nadal walczę z przeziębieniem Impri..cos jest w tych ciemnowłosych :D ja zawsze na takich zwracałam uwagę, no chyba że blondyn ale z pięknymi ciemnymi rzęsami :D 30 no chyba tak, cała wartość kobiety tkwi w jej wnętrzu :P jak to napisałeś ech mężczyźni.... Jutro idę do fryzjera, scinam włoski, już nudne odbicie w lustrze Potrzeba mi trochę zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa no i tutaj dla naszych topikowych mężczyzn najlepsze życzenia z okazji Waszego święta ( ja słyszałam,że to dzisiaj), abyście w życiu otaczali się tylko pięknymi i wspaniałymi kobietami... Takimi jak my :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri bo dziś jest dzień mężczyzny a we wrześniu dzień chłopaka :P podobno.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no dzisiaj jest dzień mężczyzny, ale że to gatunek na wymarciu tak tez niewielu ich jest więc się nie przejmuj :D 4 no mam anginę ropna więc chyba bez lekarza się nie obejdzie :/ Też wole brunetów niż blondynów i albo mają ciemne oczy albo tak niebieskie że ojej :D taki morski kolor, błękitny albo całkiem ciemne oczy innych nie lubię :P I oczywiście wysoki bo lubię na obcasach chodzić :P Ja jestem już niska, ale mało jest wysokich facetów, albo są za wysocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczynki:D:D:D Szczerze powiem, że na 12 esów wysłanych przedwczoraj, dostałem dzisiaj tylko 2.. Cóż, życie!!:P;) 4... blondynów z rzęsami, powiadasz?? ehhhh... czemu ja się urodziłem te parę lat za wcześnie??;) Helcia.. zdrowiej!! bo po co chorować, jak wiosna idzie??;) 30... no sam nie chciałem o tym kobiecym wnętrzu mówić na głos, ale zapomniałeś dodać, że oprócz tego, że wilgotne to jeszcze powinno być gorące i pachnące;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu łobuzie ;) widzisz jak to Bozia nas na świat posyła, jednego wczesniej drugiego później ;) Helcia, kurcze to faktycznie, koniecznie lekarz! Michasiu...czemu tak, czemu tylko to w nas doceniacie, wilgotne, gorące i pachnące wnętrze buuu Natura skazała kobiety na uprzedmiotowienie Robie sobie dzisiaj wieczór filmowy, wcześniej było SPA a teraz cos dla oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.. nie płakaj mi tu!! czasami zdarza się docenić też to, co poza cielesnością.. czasami nawet się poświęcić, chociaż później okazuje się, że nie warto było. Ale nie ma tego złego..;) Miłego oglądania!! A co zarzucasz na oko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri nie dąsaj sie kochana, sa faceci co lubia blondynki i tacy co lubią brunetki...nie zauwazylas jeszcze? ja mam kolege który tylko blondynki uważa...i mówił mi to gdy piliśmy razem piwo a ja mialam kruczo czarne włosy ;) :) a swoją droga kiedys mi sie wydawało,z e wole brunetów a zawsze trafiałam na blondynów, zawsze oni sie do mnie przyklejali i do nich serducho pukało...nie to żeby bylo ich wielu :P miałam dwóch narzeczonych blond i jeden jest moim mężem ;) no brunet był tylko jeden, moze dwóch...jeden to kumpel który nagle mnie zaskoczył wyznaniem, gdyż traktowałam go jak brata...a drugi to koles ktory mimo żony i dziecka zarywał mnie jak szalony i nadal czasem próbuje ... krejzol ...no przystojny typ nie powiem... ale jakos nigdy (nawet gdy ja bylam wolna) na cos takiego nie mogłam się skusić... taka jestem cholera porzadna, a nosze imie pierwszej grzesznicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś..kiedyś w końcu okazuje się, że WARTO było zobaczyć w tej kobiecie człowieka ;) Iri facet, w którym byłam na prawdę zakochana był blondynem, miał(ma) odstające uszy i jest b.przeciętny, ale był dla mnie najbardziej życzliwy, troskliwy i najlepszy z moich wszystkich facetów/związków. I chyba On szczerze kochał. Ale pamiętam Michała :D brunet z ciemna karnacją, szkoda było mi z nim zrywać, szłam na studia a poza tym nic do niego nie czułam, a on klęczał i płakał. Jednak teraz jest szczęśliwy :) Co do filmu to "Dziewczyna zawodowa" z '09r. Ale chyba jednak pójdę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się 4-eczko... szkoda tylko, że czasami się zdarzy, że w nas kobiety dostrzegaj tylko "cepy"... aaaaa!! mnie naszło dziś coś anty.. chyba za dużo kontaktów z eksami mam.. numer tel zmienię, czy jak??;) A ja sobie zarzucam właśnie "Diabeł ubiera się u Prady".. Zajebiocha filmik!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Co Tu dzisiaj taka pustka ? Czyżby to z powodu tego iż wiosna idzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×