Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

witaj a możesz napisać jakie badania robiłaś? a miałaś robioną drożność jajowodów albo monitoring??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle sa od 30 do 40 zwykle i dlatego tak lekarz powiedzial, ale bywaja ze sa nawet do 65 moze rzeczywiscie to stres, ostatnio pobolewa mnie podbrzusze lekko, miewam lekkie mdlosci czasem zawroty kiedy powinnam zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze owulacje mialam pod koniec stycznia, ale nie wiem kiedy dostane okres, powinnam czekac na ten okres i wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze przed okresem zawsze bolaly mnie piersi, a teraz wogole ale sa jakby pelniejsze, codziennie miewam takie uczuce wzdetego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który masz teraz dzień cyklu? nie wiem ale jeśli owulacja była pod koniec stycznia to może być trochę za wcześnie na test powinnaś poczekać do planowanej @ albo chociaż odczekać 2 tyg od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 30 dzien,czytalam ze, test ciążowy mozna wykonać po tylu dniach od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ile trwał najdłuższy cykl, np. jeśli najdłuższy cykl trwał 40 dni to test ciążowy wykonać w 40 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cykle wszystkie ostatnio regularne. Ginekolog twierdzi, ze ze mna wszystko w porzadku. Wizyte mialam w czerwcu 2010, powiedzialam babce, ze sie staramy powiedzialam swoje obawy a ona mnie pozegnala, ze juz niedlugo przyjde z wizyta ciazowa, jak na razie na nic takiego sie nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers jeśli test cię uspokoi to zrób go ale jeśli twierdzisz że owulacja była na koniec stycznia to masz dopiero 10 11 dni po owu a do zapłodnienia zanim doszło no nie wiem jak dla mnie za wcześnie ale jeśli ma cię to uspokoić to zrób przestaniesz się martwić ale może wyjść negatywy i to wcale nie musi oznaczać braku ciąży :) sodalite nie wiem jak dla mnie staracie się już długo i powinnaś być przebadana wzdłuż i w szerz i jeśli hormony masz w porządku to hsg może monitoring nie wiem a może jeszcze jakiś czas próbujcie może blokujesz się psychicznie ale jeśli za jakiś czas nadal nic to zmień lekarza ale mam nadzieję i życzę ci z całego serca żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze troche poczekam z tym testem, a czy owulacja zawsze wystepuje 14 dni przed okresem? a czy ze stresu moze sie przesunac na wiecej dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz musiałam swojego tasiemca obejrzeć :) u mnie to ja sama nie wiem czy mam dni olodne czy nie bo nie mam żadnego śluzu a jak juz mam to raz na jakieś pól roku masakra lekarza się nie pytałam bo jakoś nie lubie lekarzy :) a może zrobimy sobie tabelke co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ ada111........23.......szczecin.......4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy gdybym byla w ciazy to po kilku dniach moglyby pojawic sie takie obajawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ ada111........23.......szczecin.......4 anvers........26.......antwerpen.....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers chociaż wiesz co ze moga bo jak ja bylam w ciązy z córką to po 2 tygodniach tak mnie bolały piersi ze myslałam ze umieram nawet ich dotknąć nie moglam a też przed miesiączka zawsze ma piersi takie pełne a po miesiące już opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ ada111........23.......szczecin.........4 pablinka......26.......Manchester......2 tak @ powinna występować maks po 16 dniach od owulacji jeśli ta faza się wydłuża to może być brak owulacji albo coś innego ale jeśli wiesz że masz owulacje to powinno być ok Ja też nie mam śluzu i nie wiedziałam nigdy czy mam owu czy nie bo jajnik mnie na owu też nie kłuje ale zaczełam mierzyć temperaturę i wiem teraz kiedy mam owu i kiedy powinny być staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki skopiowalam złą tabelke NICK..........WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ ada111........23.......szczecin.......4 anvers........26.......antwerpen.....3 pablinka......26.......Manchester....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich spostrzezen wynika ze owulacje mialam w dniach 27 a 30 stycznia,bolal lekko mnie lewy jajnik i sluz wydaje sie ze mialam plodny, chyba zaczne znowu mierzyc temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers widzę że nie daje Ci to spokoju :) więc zrób sobie rano testa i będziesz miała inny punkt widzenia a jak wyjdzie negatywny to powtórzysz za kilka dni :) może będziesz naszą pierwszą forumową mamuśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też liczyłam dni płodne...
a w koncu nic z wyliczen mi wyszło że zaszłam w ten dzień co dostałam okrez,tak jakoś rano z męzem dostalismy zapału w ten dam dzien dostałam okres robiłam też w ten dzien rano test i wyszedł negatywnie, stralismy sie 3 miesiące cały czas brałam kwas foliowy,mój mąz potem tak jakoś pracował że sexu nie było ta miałam okses długo bo 7 dni zawsze po 10 dniach od tedo stosunku powtórzyłam test i....2 kreseczki już były,za 3 yg. mam termin porodu więc dziewczyny nie liczcie tylko brać swoich facetów i do roboty rano czy wieczór:-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie daje mi to spokoju, ale jednak poczekam dla pewnosci jeszcze kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers teraz to już wszystko zależy od Twojej cierpliwości :P też liczyłam dni płodne..... nie jesteśmy szwajcarskimi zegarkami owu mogła ci się przesunąć i w dniu @ test mógł być jeszcze negatywny jakoś mało prawdopodna wydaje mi się twoja historia można zajść w ciążę podczas okresu ale w ostatnich dniach jeśli ktoś ma krótkie cykle ale nie zaprzeczam ja tam wole mierzyć temp i spr kiedy mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ja tam biore męża do roboty rano wieczór no i w nocy hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam testerow owulacyjnych, polecilam kilku osobom, ktorym wydawalo sie ze umia obliczac i wiedza kiedy maja owulacje a sie okazalo, ze nie za bardzo wiedzialy, kilka dziewczyn, nawet pudelka nie skonczylo i zaszly, a wczesniej staraly sie rok bezowocnie... no ja mam tych pudelek kilka na koncie, ostatnio nie kupuje bo po czasie stosowania wie sie co i jak i mozna tylko 2 testery w miesiacu uzyc wiecej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma owulacyjne testy ale jeszcze nie robiłam bo tak jakoś ten wyjazd w góry w zeszłym miesiącu później popołudniówki i jakoś jak się nie udało wypróbuje w następnym miesiącu mam nadzieję że nie będą potrzebne :P a testy zrobię sobie tylko dla pewności bo ja po temperaturze widzę kiedy mam owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam chybajakis niedobry termometr kurde bo jak mierzylam wczesniej to ciezko bylo wykryc kiedy owulacja, ktory termometr jest lepszy z podzialka czy elektr.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem rtęciowe są podobno najlepsze ale nim trzeba mierzyć dość długo ja mam elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku a mierzysz codziennie o tej samej godzinie zanim wstaniesz z łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie mierze chodzilo mi ze jakies 3 miesiace temu mierzylam, ale musze kupic lepszy termometr moj ma tylko jedno miejsce po przecinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się dopiszę do tabelki :D NICK..........WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ ada111........23.......szczecin.......4 anvers........26.......antwerpen.....3 pablinka......26.......Manchester....2 *Juliette*.....23.......Wrocław........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabetta
Badania które warto zrobić to: toksoplazmoza, borelioza, hormony tarczycy, bo złe wyniki tych badań mogą utrudniać zajście w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×