Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ho ho tabeleczka się wypełnia :) super anvers ten termometr wystarczy ważne tylko by trzymać się zasad przy mierzeniu tempki ale wiesz co myślę że powinnaś kupić na allegro testy owu i spr czy rzeczywiście i kiedy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam po pismie, ze bardzo mlode osobki i sie nie mylilam jak zerknelam na tabelke, ja probuje temat nowy zalozyc ld a"pan w moim wieku" ale mnie wyrzuca ze niby juz pozakladalam 10 co jest nie prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam az zrobie test, a pozniej wybiore sie i kupie apteke mam blisko, ale mam nadzieje ze nie beda potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam zycze zeby was @ ominela wielkim lukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a nakoniec zeby pojawilo sie na swiecie upragnione dzieciatko :) napewno dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh a przede mną jeszcze cały cykl... dziś pierwszy dzień @, więc cały miesiąc ciężkiej pracy nas czeka... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym tego taka ciezka praca nie nazwala, ciezkim to mozna nazwac czas na ktory sie czeka zeby sprobowac ponownie bo teraz nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkiej :PP na pewno :D sama przyjemność te starania....teraz przytulamy się kiedy mamy ochotę czyli w sumie prawie codziennie :) ale jak przez kilka cykli nie poskutkuje to będę męczyć mojego Miśka co 2 dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka, a potem przychodzi czas kiedy sie robi przykro ze z tego przytulania nic nie wychodzi, albo.... przytulasz sie bo nastepny taki dzien to dopiero za miesiac i trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym rozwiazaniem dziewczyny byloby faceta przywiazac do lozka w dni plodne moze cos by pomoglo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite ale ja na razie przytulam się dla przyjemności a przykro jest mi jak dostaje @ jestem dopiero na początku starań i nie chce dać się zwariować ale mam świadomość że ten cykl raczej stracony i czekam aż dostanę jakieś leki na tarczycę :) i wiem że niektórym udaje się od razu a inni muszą czekać dłużej dlatego będę cierpliwie czekać na mojego aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki :) Moge dołączyć??? Ada witaj :) coś o mnie... imie tak jak w niku,mam 24 lata,w czerwcu ubiegłego roku w 10 tc straciliśmy maleństwo... 01.10.2011 bierzemy ślub,za jakieś 3-4 miesiące zaczynamy sie ponownie starać. A i jesteśmy razem od lipca 2004roku :) już staraliśmy sie 3 cykle w tamtym roku ale jak widać nie udało sie nam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia :) widzę że coraz więcej osób ma poronienia za sobą ja także ale już jakiś czas temu ;/ przykre to jest zapraszamy do nas i kobieto z nieba mi spadłaś my planujemy ślub na październik przyszłego roku :P i z racji tego że wychodzę za mąż 1 raz:D nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :P a tu prosze ktoś kto doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie pytania dotyczace slubu chetnie odpowiem, jestem mezatka od 1,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becikona20
Dziewczyny to ja dołaczam do Was jesli moge :) Wiec mam na imie Beata mam 21 lat, jestem jak to mowie niedoszłą mam po przejsciach bo moja ciąza obumarła i w 11 tygodniu miałam zabieg, ale własnie wrociłam od lekarza i moge juz zaczac dalej staranka :) tyklo ze niestety od marca bo za kilka dniu biore ślub i musze odczekac w czystosci do nastepnej spowiedzi :) wiec dziewczynki zycze Wam i sobie owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ja też pierwszy raz biore ślub :D zależy gdzie mieszkasz, więc przede wszystkim do zaklepania kościól,godzina mszy itp potem restauracja/sala,no a potem zespół/dj,fotograf,kamerzysta, i reszta jak kto uważa czyli alkohol,obrączki,zaproszenia itp. My pierwsze załatwiliśmy restauracje,potem kościół. To było 2 października 2010 a już był problem z godziną w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy już zacząć przygotowania do ślubu ponieważ mieszkamy w UK a ślub chcemy w PL więc myślę że 20 miesięcy prędzej to nie przesada bo w końcu w PL będziemy może z 5 lub 6 razy a nie wszystko da rade na odległość i szczerze nie wiem od czego zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kościól,restauracja/sala,i zorientujcie sie w kamerzystach,fotografach. Będziecie mieli niezły wybór przez to,że tyle czasu przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beatko :) My postanowiliśmy na przekór i najpierw dziecko później ślub :P no chyba że mi się nie uda zaciążyć do sierpnia tego roku to będzie pauza dziewczyny możecie dołączyć do naszej tabelki :) My mamy zamiar termin ustalić jak będziemy na Wielkanoc w PL ale najgorsze to że nie mam żadnego pomysłu na sale napisałam do kilku koleżanek co niedawno ślubowały i może któraś mi poleci miejsce,bo nauki i obrączki i stroje myślę że uda nam się tutaj załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka, racja, przykro sie robi, tym bardziej, ze non stop sie slyszy o tych co sie nie starali a im sie udalo, zawsze chcialam swiadomie, a mozliwe, ze juz na to za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite nie myśl tak. Nastawienie też robi swoje. ja nigdy nie myślałam,że mnie to spotka,że wogóle może tak sie stać,że serduszko przestanie bić. Zawsze mam pod górke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ ada111...........23........szczecin........4 anvers...........26........antwerpen......3 pablinka.........26........Manchester.....2 *Juliette*........23........Wrocław.........1 monia_aa........24........ok/Kalisza.......3/przerwa dopisałam sie:) i mam nadzieję,że dobrą tabelke wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikea82
hey mozna dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia najważniejsze że się nie poddaliście i próbujecie dalej nie można żyć przeszłością wiem że to przykre sama to przechodziłam i nie życzę nikomu ale na pewno jeszcze będziemy mamusiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×