Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Nikea82
niewem czy tu pasuje bo widze ze wy na poczatku waszej drogi o dzidzie a ja juz walcze 2 lata ponad wczesnije mnusto innych lekarzy diazgnoza taka siaka ale trafilismy na super lekarza mam w tym roku 29 staram sie o pierwszą dzidzie okazalo sie ze mąz ma slabe zolnierzyki tzntylko slaba ruchliowsc i od lutego zaczol kuracjie 3- mieszna i w maju powtórka badan jak nic sie nie poprawi to inseminacjia badz in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasujesz kochana :) my na początku drogi ale nie wiadomo jaka ta droga będzie i myślę że po takim czasie starań nabrałaś trochę dystansu i taka osoba jak najbardziej mile widziana kochana i soldapie też długo się stara poczytaj wcześniejsze stronki :) i jeśli chcesz wskakuj do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikea82
NICK............WIEK........MIASTO......CYKL STARAŃ.... ada111...........23........szczecin........4 anvers...........26........antwerpen......3 pablinka.........26........Manchester.....2 *Juliette*........23........Wrocław.........1 monia_aa........24........ok/Kalisza.......3/przerwa Nikea82..........28.........sląskie.........28 dzięki za mile przyjecie:)moze wpiszmy jeszcze date kolejnej@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikea witaj :) kobietki ja już mykam. Ale będe zaglądać tu :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23...........................SZCZECIN anvers...........3.................26...........................ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11........MANCHESTER *Juliette*........1.................23...........................WROCŁAW monia_aa......PAUZA.............23.........................OK/KALISZA Nikea82..........28...............28...........................ŚLĄSKIE zmienilam dziewczyny podajcie mi albo powpisujcie sobie terminy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Monia :) a ja czekam na swojego Miśka :) będzie przed 11 i jutro mam na 6 do pracy ;/ heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja @ nie będe pisać bo i tak teraz sie nie staramy,dopiero za 3-4 miesiące. teraz już ide :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikea82
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23..................... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.................... .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......PAUZA.............23....................... ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28...........1.03.11.........ŚLĄSKIE ja tez juz ide spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23..................... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.................... .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......PAUZA.............23..........PAUZA........ ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28..................... ......ŚLĄSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.pyta
A ja mam dziewczyny do Was takie pytanie. Stąd to pytanie ponieważ chciałabym już mieć dzidzię, a właściwie to zacząć się o nią starać. Jednak to czego mi brakuje to stałej pracy i pieniędzy. Moje kochanie pracuje ale to nie wystarczy... Jakie wy macie sytuacje, że możecie myśleć o dziecku... bo ja już czasem nie wiem co zrobić. Myślę już poważnie o życiu. Chciałabym założyć rodzinę, tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23..................... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.................... .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......PAUZA.............23........PAUZA.......... ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE no chyba teraz dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.pyta
czy ktoś mi odpowie i wesprze mnie trochę?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona pyta nie wiem co mogę ci poradzić. Wiadomo mieć prace i stabilizację każdy by chciał ale czasem jak małżeństwa chcą najpierw praca później samochód później dom i tak dalej i okazuje się późno na dziecko. Wiadomo trzeba mieć warunki by zapewnić dziecku byt i utrzymanie a jest trochę wydatków nie da się ukryć ale ja uważam że dziecko powinno być w międzyczasie dorabiania się chociaż praca jest konieczna! My mieszkamy w UK i wiem że jak zajdę w ciąży będę to będę musiała zrezygnować z pracy bo pracuje ciężko fizycznie ale wiem że wyżyjemy z jednej pensji ale tutaj w UK jest trochę łatwiej pod względem finansowym ale wiem że jak się pojawia dziecko to się robi wszystko by mu zapewnić jak najlepszy byt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim partnerem powiedzieć czego oczekujesz i razem dojdziecie do wniosku czy możecie się teraz zdecydować na dziecko czy nie to musi być wasza wspólna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.pyta
pablinka, właśnie... my też myślimy nad wyjazdem gdzieś. Bo tutaj w kraju może być ciężko.. Rozmawiałam z nim. Ja kończę już studia on już skończył naukę, ma pracę stałą, tylko ja nie mam. No i jest a kwestia, że nie mieszkamy razem (ale z tym to akurat nie jest największy problem w naszym wypadku) On twierdzi, że najpierw powinniśmy oboje mieć stałe prace i dopiero wtedy się pomyśli. Ogólnie planuje mieć dziecko za 2 lata, wtedy będzie najlepszy czas, jednak nie poradzę nic że moj instynkt się obudził. Niby czas szybko leci, ale to czekanie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana co czujesz ja od zawsze pragnęłam maleństwa i naprawdę długo czekałam na właściwego partnera i właściwy czas ale zmuszanie go naprawdę nic nie da ja mojemu długo wierciłam dziurę w brzuchu aż w końcu pewnego dnia nie sięgnął po gumki :P niestety nic innego nie mogę ci poradzić przytulam mocno i wierze że na pewno zostaniesz mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23..................... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.........niewiadomo. .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......PAUZA.............23........PAUZA.......... ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona.pyta -ja proponuje jak macie taka mozliwosc to wyjezdzajcie poki jest okzaja, poradzicie sobe lepiej niz w polsce, a napewno bedziecie mieli lepsza pomoc od panstwa na dziecko a przede wszystkim lepsza opieke w szpitalu, bedzie was stac nie tylko na jedno dziecko, w polsce moze byc z tym ciezko, jak partner twoj zoabzczy ze sytuacja finansowa jest dobra napewno zmieni zdanie na temat dzieciatka(jesli chodzi tylko o sytuacje finansowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers Ja wyjechałam i warto było bo tutaj poznałam mojego Miśka ale wiesz co tęsknie za Polską tzn za życiem tam i za przyjaciółmi rodziną bo jednak pod względem finansowym tutaj o niebo lepiej heh dobranoc dziewuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.pyta
Anvers Mamy możliwość wyjechania.Ale to dopiero w okresie lipca. Wiem, że gdzie indziej są lepsze warunki na dzieci. Choćby nawet w Norwegi. Tam nie ma problemów z przedszkolem. Można mieć nianię, za która płaci Państwo. I ogólnie... o warunkach medycznych nie wspomnę bo nie ma co porównywać. pablinka dziękuję za słowa otuchy. Właśnie nie chcę mu tak ciagle mówić o dzieciach bo rozumiem jego argumenty. On po prostu chce żeby nasze dziecko miało wszystko co będzie chciało, żebyśmy nie musieli na nim oszczędzać tylko mu dać to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznalam meza wpolsce wyjechalismy dorobic do wesela i tak juz zostalismy, znam ta tesknote za polska, ale niestety w polsce nie byloby mnie stac na takie zycie jakie mam teraz, ja tez uciekam dobrej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... To jednak chyba jednak była ciąża biochemiczna...krwawię, jak nigdy dotąd... ze strasznymi skrzepami... okropnie się czuję a to dopiero 1 dzień @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wpisuje daty nastepnej @ bo u mnie to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY widzę że tu cicho dzisiaj :) ja wróciłam z pracy i mam weekend co prawda będę sama w domu bo wszyscy pracują ale odpocznę przynajmniej. Szkoda że nie chcecie wpisać chociaż przybliżonych @ (rozumiem ole) wiadomo by było kiedy można się spodziewać u której testowania Julietta może rzeczywiście skoro miesiączka bardziej obfita a czy twoje cykle są regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablinka- Dotąd zawsze były regularne, co 28-30 dni. Teraz miałam 44 dc i dostałam @, więc możliwe, że się rozrogulował... no cóż... czas pokaże. co u was moje drogie? anvers, kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie dawno się obudziłam muszę pozmywać po obiadku a nie chce mi się okropnie potrzebuje jakiejś motywacji i później zakupy bo jutro robimy przyjęcie urodzinowe niespodziankę dla mojej kuzynki i trzeba coś przygotować! Juliette w takim razie może rzeczywiście nie doszło do zagnieżdżenia jak masz możliwość to idź po okresie na USG i powiedz lekarzowi że miałaś pozytywne testy i dostałaś mocniejszego niż zawsze krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×