Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

zaczelam mierzyc od wczoraj, ale co w takim razie mogl oznaczac ten pierwszy sluz plodny, wcale nie musiala byc to owulacja? dodam ze mialam troche stresow, az zaczynam sie przejmowac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie musiała być to owulacja masz rację a temperaturę warto mierzyć od początku cyklu żeby mieć się do czego odnieść a robiłaś ten test i o której dzisiaj mierzyłaś temperaturę i ile miałaś a ja już dołka załapuje bo za 5 dni @ i już wszystkie objawy na to wskazują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze o 7 rano zawsze przed wstaniem z lozka, wczoraj i dzis byla 36,5, test zrobilam ale wyszedl negatywnie, a te objawy moze mogly swiadczyc o nadchodzacej teraz owulacji?, ale podobne mialam przed ta pierwsza niby owulacja tyle ze trwaly one ze 2 czy 3 dni, a teraz prawie 2 tyg, przy pierwszej bolalmnie lewy jajnik a teraz bolalmnie prawy, a moze jakies cuda sie zdarzaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie wiem ale i tego ci życzę ale druga faza nie powinna trwać dłużej niż 16 dni i cykle powinny być regularne i jeśli naprawdę długo tak masz to może powinnas porozmawiać z lekarzem ale może taka Twoja uroda nie wiem ja jestem po prostu taka że lubię chuchać na zimne dlatego zanim zaczęłam starania poszłam do lekarza zrobić badania wyszły problemy z tarczycą ale przynajmniej mogę się od razu tym zająć a tak zamartwiałabym się co się dzieje i wymyślała 1000 powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mialam dluzsze cykle, raz mialam do 60 inny do 65,ale zwykle miedzy 30 a 40, a z ta owulacja to pierwszy raz mi sie zdarza teraz, chyba ze ze stresu wtedy nie doszlo do owulacji a nastapila teraz, poczekam do nastepnego cyklu i poobserwuje jesli znow mi sie to zdarzy to napewno wybiore sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze zadnych objawow juz nie mam,i mam nadzieje ze to byla teraz owulacja i ze z tego cos wyjdzie :) a dlaczego myslisz ze nadejdzie ci @ a moze jednac cos lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już myślę że to @ bo mam bóle brzucha już takie jak na okres od owulacji bolą mnie piersi a dzisiaj to już jest apogeum bólu ;/ a zbliża się termin więc tak sobie myślę poza tym mam problem z tą tarczycą a to może powodować problem z ciążą no ja bym pomyślała nad lekarzem bo cykle 60 dniowe to ie norma na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze to nie bedzie @, a te cykle zdarzaja sie ze 3 czy 4 razy w roku, nie ze zawsze, ale narazie poobserwuje siebie jeszcze, chyba ze cos bedzie nie tak to wybiore sie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może już nie będzie potrzeby bo pójdziesz do lekarza potwierdzić ciążę ale jeśli nie to proponuje następny cykl temperaturę i zamów sobie na allegro bo tam tani dostaniesz testy owulacyjne :) i sprawdź wszystko ja w przyszłym cyklu też robie testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no temp. teraz bede mierzyc az nie bedzie takiej potrzeby :) a z allegro to nie wiem czy wysylaja poza granice polski, ale mam apteke tuz za rogiem wiec wyskocze i kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam i teraz też mam test owulacyjny, coś ala Donna, wielorazowego użytku. Naprawdę działa. I w ogolnym rozrachunku wcyhodzi dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie juz troche jak to by bylo gdyby dziecko juz bylo w domu, co trzeba kupic i takie tam,i czy wolalybyscie dziewczynke czy chlpczyka? no bo ja tak mam czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Jasne że myślę czasem nawet sobie przeglądam łóżeczka i wózki chociaż mam tu kilka znajomych w ciąży lub z maluchami i pewnie trochę po nich bym odziedziczyła :) bo ogólnie to trochę kosztuje wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, raczej bym nie liczyła na dziedziczenie, bo z tym bywa różnie :). Umiesz liczyć licz na siebie :). To tak niezłośliwie. Ale ja jak starałam się o pierwsze dziecko, to tez przeglądałam, byłam ciekawa, sprawdzałam wszystko :). Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) ja większość rzeczy dostałabym od siostry,np nosidełko,leżaczek,duuuuużo ubrań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis temp. spadla mi o jedna kreseczke ale jeszcze mam sluz plodny, bede dzialac dzis znowu :) mysle ze poprzednia to miala byc owulacja ale zapewne do niej nie doszlo i wszystko mi sie przesuelo do teraz, no a ja niestety nie mam po kim odziedziczyc, ale nie martwie sie napewno dam se z tym rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) no i @ poszła sobie w sina dal :) co tu tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ada no cos ostatnio pusto, no to teraz mozesz niedlugo zaczac dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers ja tez nie umiem tycgh serduszek robic wiec nie jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monia za ta stronke, ale cos nie wyszlo mi wiec jeszcze raz 🖐️ hejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia u mnie to zaczynają sie kolejne staranka ❤️. a co tak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×