Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

a powiedzcie mi dziewczynki jak wasze polowki podchodza do bobo bo moj to mi zyc nie daje codziennie od mies jak wraca z pracy to pyta czy dzidzia bedzie jak mowie ze nie to chodzi zgaszony przez pol dnia a wieczorkiem tylko przytulal by sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz bardzo chce ale czasami boi sie ze jak wezmie takie malenstwo na raczki to zrobi mu krzywde, czy wszyscy faceci tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka no mój mąż bardzo chce dzidziusia..był taki szczęśliwy jak nam się wtedy udało..teraz przed okresem zawsze pyta i co: udało się? Jak się bobo pojawi to chyba oszaleje za szczęścia :) a skoro Twój chce to bierz się do dzieła :D zacznij akcję bobas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazdy facet sie boi maluszka na rece brac, Katie tylko ze u mnie to jest to ze w lipcu slub biore jest troche stresow z tym i w ogole z kiedka tez beda problemy a wiem ze napewno w 4 mies nie wejde w ta kiecke co chcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a po drugie moja rodzina wiem ze mnie meczyc na weselu bedzie wiec wolala bym by nikt o dzidzie sie nie obijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka ewentualnie możesz zacząć starania tak maj/czerwiec ale z drugiej strony faktycznie jak dużo stresów to może lepiej zaczekać i potem na spokojnie zacząć działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz pieknie wygladac jako pani mloda ale i chcesz slodkie malenstwo,to bedzie ciezki wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mieszkamy razem już jakieś 7 miesięcy :) i mamy akcje przedślubne docieranie się ale chyba nam dobrze idzie bo sprzeczek coraz mniej! Jestem zwolenniczką wspólnego mieszkania przed ślubem jeśli ma się taką możliwość bo naprawdę człowieka poznaje się jak się z nim zamieszka :) Moje przygotowania do ślubu oficjalnie rozpoczęte :) wysłałam 4 emaile to hoteli które nam się spodobały :) tak więc trzeba się ostro brać za bejbi bo jak do sierpnia się nie uda to przerwa :) Mój M tez chce dziecka :) i chyba wyjątkowo nie ma strachu przed nimi ale może dlatego że kiedyś opiekował się swoją siostrzenicą jak była malusia :) a swoją drogą to dziś jego oczko w głowie aż mnie denerwuje bo co lecimy do Polski to dla Marysi prezenty a o reszcie dzieiaków nie pamięta :P no ale od tego ma mnie co bym mu nawbijała do głowy że reszcie będzie przykro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez uwazam ze najlepiej poznac druga osobe mieszkajac z nia my z moim bardzo szybko razem zamieszkalismy chyba po mies bycia razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie juz czasem nad imionami dla dzieciatek? bo ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my poznaliśmy się w marcu od kwietnia razem a od czerwca razem mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana imiona to już miałam wybrane kilak lat temu jak jeszcze sama byłam :P niestety musiałam je zmodyfikować bo mojemu się nie widzą :P ale coś tam już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M. juz od jakiegos czas bardzo chcial bobo:) no to sie teraz decydujemy. zazdroszdcze wam dzis malego co nieco...;) ja czekam na mojego, bedzoe dopiero jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolta jak twoj M wroci to od progu ciagnij go do sypialnii i powiedz mu ze nakarmisz go tam.........miloscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia:) choc i tak teraz raczej nici, bo juz raczej mialam owulacje w tym cylku... ale od nastepnego staramy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chlopca Piotruś, dla dziewczynki jakos nie mozemy sie zdecydowac... kiedys rozwazalismy Dominikę, teraz bardziej nam po głowie chidzi Natalia, ale jakos nadal nie mamy ze "to jest to";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka michał tez mi sie podoba to imie a weronisie juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×