Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

a do mnie tesciowa przyjechala i w tym miesiący ze staranek nici bo dni plodne mi przeleciały w marcu tez nici bo mąz na poligon jedzie na dwa tygodnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Mój też jedzie na poligon :( ale tylko na tydzień :) i akurat przyjedzie jak zaczną się dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
NEMI RACZEJ PRZYJDZIE MOJA @.:(((PEWNIE DOSTANE JĄ TAK OK 30.02 LUB JEDEN DZIEŃ RÓŻNICY. W ciąży póki co nie jestem na bank.Bo nic takiego nie czuje. Mój mąż póki co nie martwi się ale on nie siedzi na internecie i nie wie ile kobiet dzis ma problemy z zajściem w upragnioną ciążę//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia86 z tym czuciem to też różnie bywa. Ja miesiąc temu byłam przekonana że jestem w ciąży, oczywiście wysztkie możliwe objawy też niby odczuwałam ale @ przyszłą w terminie. Teraz już zaczynam myśleć że jak objawów żadnych nie będzie to będzie dobry znak:) trzymam kciuki, żeby wstrętna @ nie przyszłą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Zaopatrzyłam się już w termometr elektroniczny i od 1 dnia miesiączki zaczynam sie bardziej obserwować... Bedzie dobrze kobietki. Teraz moja koleżanka z pracy w wieku 40 lat zaszła w ciąże i urodziła zdorwego chłopca.I też bardzo długo sie leczyli z mężem,jezdzili do Poznania do lekarzy i już byli zrezygnowani,pojechali na urlop i nawet nie wiedziała ze jest w ciąży. Poszła do lekarza i okazało sie ze jest juz w 2 miesiącu ciąży:) x ^ Odpowiedz Skocz do: Wybierz działPolski Serwis Naukowy Strona Główna|--Na początek| |--REGULAMINY| |--Problemy i propozycje|--Przyrodnicze| |--Biologia, Biotechnologia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Geografia, Ochrona środowiska| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Medycyna| | |--Artykuły| | | |--Archiwum Naukowy.pl| | |--Dyskusje|--Ścisłe| |--Astronomia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | | |--SETI| |--Chemia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Fizyka| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Matematyka| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Zadania|--Techniczne| |--Architektura| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Korepetycje| |--Informatyka (IT)| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Technika| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| |--Telekomunikacja| | |--Artykuły| | |--Dyskusje|--Humanistyczne| |--Archeologia, Antropologia, Etnologia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Filozofia| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| |--Historia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Historia Sztuki| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| |--Język polski| | |--Dyskusje| | |--Kącik Twórczości| | |--Kompendium| | |--Korepetycje| | |--Prezentacje maturalne| | |--Zadania| |--Języki obce| | |--Angielski| | | |--Dyskusje| | | |--Kompendium| | | |--Korepetycje| | | |--Zadania| | |--Francuski| | | |--Dyskusje| | | |--Korepetycje| | | |--Zadania| | |--Niemiecki| | | |--Dyskusje| | | |--Kompendium| | | |--Korepetycje| | | |--Zadania| | |--Pozostałe| | | |--Korepetycje| | | |--Zadania|--Społeczne| |--Ekonomia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Zadania| |--Politologia / WOS| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Korepetycje| | |--Zadania| |--Szkolnictwo| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Egzamin gimnazjalny| | |--Sprawdzian| |--Psychologia / Socjologia| | |--Artykuły| | |--Dyskusje| | |--Kompendium| |--Prawo| | |--Dyskusje|--Pozostałe| |--Archiwum doniesień| | |--Doniesienia wydawnicze| |--Artykuly| |--Konkursy i nagrody| |--Wydarzenia| |--Zadania| |--Wymiana materiałami|--Tematyczne| |--Biografie| |--Wynalazki|--Na każdy temat| |--Film| |--Hobby| |--Humor| |--Imprezy| |--Manga i Anime| |--Media| |--Muzyka| |--Religia| |--Sport|--Matura| |--Matura 2010| |--Matura 2009| |--Matura 2008| |--Matura: Pozostałe informacje| |--Dyskusje| |--Matura 2011 Wyświetl posty z ostatnich: Wszystkie Posty15 Minut30 Minut1 Godziny2 Godzin6 Godzin12 Godzin1 Dzień2 Dni3 Dni4 Dni5 Dni6 Dni7 Dni2 Tygodnie1 Miesiąc3 Miesiące6 Miesięcy1 Rok Najpierw StarszeNajpierw Nowsze Ścisłe Matematyka Korepetycje Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum Wersja do druku Dodaj temat do Ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Coś mi sie wcisnęło///przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA86 z tą@ to chodzilo mi ze luty ma 28 a nie 30 dni - nie wiem moze ja cos pokręciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Pani biedronkowa dzięki bardzo za wsparcie. A ty łykasz coś dodatkowo czy tylko kwas foliowy i wiesiołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Nemi rzeczywiście:)ale jestem zakręcona:))) Poczekam jeszcze do marca i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
dziewczyny a łykacie może ten Castagnus? wchodziłam na różne fora i niektórym pomaga a innym szkodzi. Jeszcze innym dziewczynom ginekolog sam każe łykać. Także różne są zdania na jego temat. A co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej tylko folik ale teraz zamieniam na prenatal complex - moja pani gin powiedziała, że ma wszystkie niezbędne witaminy dla kobiet w ciąży i planujących. Wiesiołka nie próbowałam jeszcze. Ja zaraz do pracy wychodzę więc odezwę się jutro dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Ten prenatal to też poleciła mi ginekolog moja. Castagnusa na razie nie łykam odczekam pół roku. A na następnej wizycie u ginekologa sama spytam o ten lek. Miłej pracy biedronko:) ja mam dzis nocke////papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gin to inaczej ja lykam tylko foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedzial ze jak sie zdecyduje to folik lykac i wiesiolka, Co do posta wczesniejszego u moich rodzicow bylo podobnie jak u twojej kolezanki 11lat starali sie o drugie lekarze jakies leczenia kupe kasy stracili powiedzieli ze ciaza w mamy wypadku cudem by byla pojechali na tydzien w gory a we wrzesniu test pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
ada111 a Twój mąż na której służy jednostce w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyyyzolka a dlaczego bierzesz wiesiołka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zdaje sie ze ja chyba nie mam takiego problemu bo gin tylko mówila o kwasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz zastanawiam sie czy nie brac kwasu polaczonego z zalazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak urodzisz maleństwo to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czytałam ze w ciąży szybciej wywołuje skurcze a poza tym ze to niby najstarszy środek do przyspieszania porodu...ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwarantuje znam to ja tez tak miałam ...przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×