Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

nie wiem, gdzie mozna kupic w Polsce, bo nie probowalam. W Niemczech (gdzie mieszkam) jest do dostania w aptekach i skelpach ze zdrowa zywnoscia w postaci oleju lub kapsulek (tez z olejem). Kapsulki widzialam jak dotad w dwoch wariantach: od razu z folikiem lub bez foliku ale za to z witaminami ACE+selen+cynk. W Polsce czarnuszka rosnie w wielu ogrodkach i sluzy do robienia suczonych bukietow. Czy sa z niej preparaty - nie wiem. Kuracja na 2 miesiace kosztuje w przeliczeniu 40 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobilam bledow w pospiechu... suczone bukiety - udalam sie :-D Jeszcze raz i powoli: nie wiem, gdzie mozna kupic w Polsce, bo nie probowalam. W Niemczech (gdzie mieszkam) jest do dostania w aptekach i sklepach ze zdrowa zywnoscia w postaci oleju lub kapsulek (tez z olejem). Kapsulki widzialam jak dotad w dwoch wariantach: od razu z folikiem lub bez foliku ale za to z witaminami ACE+selen+cynk. W Polsce czarnuszke widzialam w wielu ogrodkach i sluzy do robienia suszonych bukietow. Czy sa z niej preparaty - nie wiem. Kuracja na 2 miesiace kosztuje mnie w przeliczeniu 40 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ah.. czyli u nas to jedynie folik mozna jesc... bo podejrzewam ze nie znajde nigdzie tej czarnuszki...widze ze @ masz miec 10 marca...? bo ja dzien przed Toba a juz sie kurcze zaczynam stresowac... choc pewnie nie potrzebnie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
nawet nie zauwazylam tych błedów.. :) skupiłam sie na treści a nie na bledach;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wygooglowalam, w Polsce tez jest czarnuszka, np. tu: http://sklep.spirulina.pl/olej-z-czarnego-kminku-czarnuszka-p-110.html Troche drogo ale za to duzo tabletek. Zreszta jak widze - produkt jest niemiecki (na opakowaniu widze Schawrzkummelol ale ja mam inny, firmy Fitne) Moze jak poszukasz dluzej, to znajdziesz cos lepszego. No ja sie tez nakrecam z ta @ ale nie wiem po co, bo owu (i seks) mialam dopiero 4 dni temu... Jak sie naczytalam w jakim stadium bylby po 4 dniach zarodek (jesli by z tego wogole byl zarodek) to studzi mi sie entuzjazm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jeżeli można to i ja się chętnie przyłączę. Staramy się z mężem niby od ślubu czyli ponad 7 miesięcy ale dokładnie to 2 cykl i już mam zrobione badania na tsh fsh i prolaktynę i ta ostatnia trochę za wysoka ale mam już bromergon i od 16 dc duphaston no i oczywiście folik. Życzę owocnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
a to 4 dni temu to juz chyba nie plodne mialas?... ja czytałam o wiesiołku jeszcze... duzo dziewczyn to stosowało i sobie chwala... moze by tego sprobowac... w ogole to musze sie do gina wybrac bo bylam z 8 msc temu... moze on cos poradzi... chociaz jak wtedy bylam to z godzine ze mna rozmawial... no i mowil o pozycjach jakie sa najlepsze... o dniach kiedy najlepiej sie kochac...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Witaj Beatko... ;)a kiedy masz spodziewana @?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem bo teraz mi się przesunęła nie było jej 15 dni i dlatego mam duphaston a potem zobaczymy mam co miesiąc po receptę się zgłosić bo jak powiedział mój gin w razie czego nie będzie mi się walało po domu a że po samą receptę jak idę to nic nie płacę to nie ma sprawy a w razie czego zawsze może mi zrobić usg ewentualnie jakieś inne badania zlecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11. ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11..........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11..........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................5...........29...............???..............Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................5...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2...........??...............???................????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
oo widze ze tabela sie uzupelnila ... dzieki za wpisanie... ;) moze wkoncu ten cykl staran zmieni sie tydzien ciazy... :) fajnie by bylo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Beatko :-D Kinga: plodne, plodne, mam cykle po 30 dni i owu mialam dokladnie jak w internetowej tabelce owulacyjnej: 16. dnia (potwierdzone testem). Jajniki ciagnely, sluz jak w podreczniku. Pozycja misjonarska, post factum lezenie z nogami w gorze - wszystko bylo jak trzeba. Ale to tylko 4 dni. Czyli nic. Na domieszke jestem podziebiona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
a data nasteonej @ na date porodu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie damy rade kobietki ja zrobie super tabelke dla mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
bo jak ja obliczam owulacje to niby jest okolo 12 dni od pierwszego dnia @, hmm jeszcze sie okaze ze zle 2 lata licze.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki007 chyba mamy podobne cykle :) tez mam takie co raz sa na czas raz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Hej Anvers... no ja mam nadzieje ze juz wkrotce sie cos pozmienia .. ;) :) ale kolezanka tez zaczela pisac na forum... zalozyly sobie z dziewczynami... tez byly jakko staraczki a teraz ma poltora rocznego synka...;) i zreszta te dziewczyny co tam pisaly to kazda zaciazyla.. wiec moze dobre samopoczucie i moznosc wygadania sie na forumtez nam cos pomoze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny jak my tez tak sie rozpiszemy to napewno wszystkie zajdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
oby bo kurcze ile mozna czekac.. :) a tesciowa mi wywrozyla 2 dzieci i pierwszego chlopca a druga dziewczynke wiec ja to w to wierzze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że u mnie brakuję danych wiek 22 lata mieszkam na Podkarpaciu okolice Dębicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby od internetu sie zachodzilo w ciaze, to bysmy sie chyba nie oderwaly od klawiatur ;-) Kinga - owu lepiej nie liczyc, tylko sprawdzac, bo ona lubi platac figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole nie wiem co z ta moja @, bo kurde nie wiem czy doszlo wkoncu do tej owulacji czy nie, ale codziennie kluje mnie na jajnikach po troszku, swedza mnie sutki ale nie zauwazylam zeby byly ciemniejsze, piersi mnie nie bola, czaem mam mdlosci lekkie, folik tez zazywam :) dzis zakupilam 2 testy, mam nadzieje ze beda to ostatnie hehe:) ale ze zrobieniem jeszcze sie wstrzymam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
no mnie te swedza piersi strasznie... ciagle drapie choc wiem ze nie powinnam .. ale nie umiem sie powstrzymac... latam ciagle siku .. ale to u mnie mylny objaw bo ja czesto sie zalatwiam wiec w sumie nie wiem... nie wiem czy to swedzenie moze byc objawem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................5...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???.. ...........okolice Dębicy poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na wiosne @ lubi sie spozniac, wiec sie boje, ze i tym razem wykreci mi taki numer, ja sobie narobie nadziei a tu guzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana na wiosne przylatuja bociany nie martw sie na pewno "podrzuca" ci zawiniatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
a i jeszcze mowiac po ktorce o mojej ostatniej @ to bylo tak... dostalam 9 lutego trwala ona caly 9 i caly 10 luty... pozniej jakby sie urwala tzn nigdy nie mialam tak ze nagle sie skonczyla i to po 2 dniach zawsze mam 4 dni... i ona po malu ustaje czyli leci coraz mniej. teraz tak nie bylo, po dwoch dniach miesiaczki mialam 3 dni spokoj i pozniej 1 dzien brazowego sluzu czy jak to tam mozna nazwac nie wiem... i dlatego sie schizuje teraz bo nie wiem co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta ma inny organizm, u jednej swedzace sutki moga byc oznaka ciazy a u drugiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×