Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

czesc dziewczyny, przepraszam ze tak zniklam ale zupelnie zapomialam o tym ze jestem zalogowana na kafe :D wlasnie te testy sa dosyc drogie, mi chodzilo o taki mikroskop owulacyjny, wlasnie ten chce kupic :) Aniula ciesze sie ze Twojemu M wyniki wyszly dobrze :) wierze ze cosik sie w Twoim organizmie dzieje ;) i ze jakos pierwsza na tym topiku ( tak mysle ) zaiwtasz z dobra nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja bledy robie :P przepraszam :P wlasnie co do tamtego topiku, widze go w czarnych barwach narazie, malo kto sie na nim udziela.. jeszcze te pomaranczki, dziewczyny nam odchodza :( i z kim my bedziemy rozmawiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje tez widze ze tamten topik wygasa ale zobaczymy. Co do mikroskopu tez myslalam o tym moze kupie jak nic sie nie wydarzy w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia dawaj czadu 3 mamy kciuki ktory facio chcialby tam byc obrazony na swoja kicie tak długo DO DZIEŁA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ.port. a powiesz mi tak na zaś jak tego wiesiolka sie stosuje???? bo ja ciagle nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziękuje i czekam na dobre wieści od Ciebie .... Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dam znac zatestuje jak mi minie 32 dzien cyklu czekam na najdłuższy zobaczymy albo wcale nie zrbie:P bo @ zawita wczesnniej pewnie:D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mozna sie przylaczyc? Wprawdzie jestem na topicu na 2011, ale raz - ze dziewczyny cos mniej pisza. A dwa, ze juz chyba na porod 2011 sie nie zalapie :( Cos o mnie, wiek - w tym roku skoncze 29 lat, od 1,5 roku mezatka, mam cudownego Meza :) do pelni szescia brakuje nam tylko malenstwa :) mieszkamy w Londynie.. Staramy sie juz od poczatku pazdziernika, ja mam dlugie cykle, takie 35-44 dni, ostatnie dwa mialam krotsze, 35 dniowe.. wczesniej bylo zazwyczaj 44.. biore kwas foliowy, castagnus od tego cyklu(ale zaczelam od 6 dnia cyklu), olejek z wiesiolka Oeparol dwa razy dziennie. Pilam przez tydzien ziola Ojca Sroki, pozniej przerwalam..bo mialam przygotowanie do zabiegu laserowego na nczynka na buzi, wiec 2 tyg nie pilam (ponoc dziurawiec moglby spowodowac poparzenia). Takze ziola zaczynam pic ponownie. Co jeszcze? Ten moj terazniejszy 1 cykl z castagnusem i wiesiolkiem (dopiero zaczelam je lykac) - i jakos narazie owulacji nie widze, dzis jest 28 dzien cyklu..piersi nic mnie nie bola.. zawsze bolaly juz na 2 tygodnie przed @. Mialam tez raz sluz taki galaretkowaty - zelatynowy..ale tylko 3 kropelki..i jednego dnia.. pozniej nic, teraz mam taki bialawy..wiec pewnie juz po owulacji jest.. sama nie wiem.. hmm Temperaturki nie mierze.. Testy owulacyjne mam Clerblue digital, (ciazowe tez takie mam) juz zrobilam 7 w tym miesiacu..a poniewaz nic nie czuje ciezko mi trafic kiedy jest.. i wszystkie byly negatywne.. W poprzednich miesiacach mialam testy owu tej samej firmy, jak tylko mnie jajnik zaklul w 21 dniu cyklu robilam i dwa miesiace pod rzad w tym samym dniu cyklu wyszla mi usmiechenita buzka..mimo przytulanek w tym dniu + codziennych przez kolejne 4 po tescie.. i tak przez dwa kolejne cykle..ciazy brak.. Bedziemy w Polsce na kilka dni w marcu, chce sobie zrobic badania hormonalne (tylko nie wiem jakie.. prolaktyne..i cos jeszcze tak?) + pojsc z wynikami do gina. Bylam w styczniu u gina i robilam usg + cytologie i ponoc wszystko super pieknie, cytologia 1... i mam sie nie stresowac i nie przejmowac.. ale sie rozpisalam.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli zaczac brac od poczatku cyklu do owulki ok chyba sobie zakupie jak bedzie lipa w w tym cyklu dzieki za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kiki znamy sie z tego samego topiku tez zauwazylam ze tam juz smutno jest mi tak samo gin mowi wszystko jest ok ja mam owulke normalnie teraz zrobilismy badania na nasienie z miskiem i tez sa ok zobaczymy moze sie uda a moze rzeczywisci za bardzo chce baaa pragne tego jak cholera co mam zrobic czytam wszystko co sie da! ale ja tez mam to tylozgiecie i tule sie z miskiem od tylu tak mowia ze jest lepsze ulozenie i rzolnierzyka lepiej jest dotrzec do jajeczka nie wiem sama jak to juz mam robic na glowie chyba stane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - hej :) ja 3mam kciuki zeby @ nie przyszla :) skoro jest wszystko ok to powinno Wam sie udac w najblizszym czasie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa posrod nas :) pewnie ze mozesz sie przylaczyc :) kurcze cykle rzeczywiscie masz bardzo dlugie, ja z kolei mam krotkie.. teraz nieco sie unormowaly.. ale przewaznie wahaja sie miedzy 24 a 26dc nie powiem ci zbytnio jakie powinnas zrobic badania, ja jak poszlam do lekarza powiedzialam tylko ze chcialabym badania hormonalne bo nie moge w ciaze zajsc i ona dala mi skierowanie.. hormonow na karcie mialam mnostwo + morfologia, zajelo to ponad 3 strony wszystkie naszczescie byly w normie, mimo tego zajsc w ciaze jest mi bardzo trudno.. walcze juz poltory roku myslalam wlasnie ze to przez brak sluzu, w tym cyklu o dziwo pojawil sie plodny :) moglam sobie spokojnie wyznaczyc szczyt sluzu, wlasnie w tym dniu doskwieral mi strasznie lewy janik, oczywiscie przytulanko bylo tego samego dnia :D nastepnego dnia po jajniku nie bylo sladu, nic mnie nie klulo, jedynie piersi zaczely mnie wieczorem bolec i skoczyla mi temperatura o 2 stopnie :) dzis mam 17dc, szczyt sluzu byl dnia12 :) od 2 dni strasznie swedza mnie sutki, piersi nie bola w ogole i ciagnie mnie w dol podbrzusza zostal mi jakis tdzien moze 8 dni do terminu @ zostaje mi tylko czekac na rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka - hej :) kurcze, fajnie, ze Cie tak gin skierowal :) moj mi mowil, zeby sie nie martwic i nie wmawiac sobie, ze cos jest zle.. i ze jak przez rok sie nie uda to wtedy mozna zaczac robic badania ..od Meza nasienia.. no ale ja bym chciala wiedziec co i jak ;) Ja wczesniej normalnie mialam sluz itd, wiedzialam kiedy jest owu..tylko teraz jak zaczelam brac castagnusa i wiesiolek, to nic nie czuje.. i sluzu jakos brak plodnego.. Zaczne pic znowu ziola Ojca Sroki , bede dalej brala castagnus.. wiesiolka dzis zostawilam, bo juz 28 dzien cyklu czyli niedlugo moze byc owu.. jezeli cykl bylby 44 dniowy..poprzednie mialam 35 i w 21 testy owu pozytywne.. czyli moze jeszcze owu bedzie...poczekam moze cos z tego bedzie.. ;) kto wie.. 3mam mocno kciuki za Ciebie :) zazdroszcze krotkich cykli.. u mnie od 29 wrzesnia..dopiero 4ty cykl jest.. to czekanie jest najgorsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny uciekam lulac bo jutro na zajecia musze smigac na 8:P dam znac co i jak ale zabardzo sie nie napalam zawsze jestem tej gorszej mysli! ale mini nadzieja jest :) dobranoc:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje :) czytalam gdzies ze piersi powinny lekko zabolec zaraz dzien po owu, no i u mnie tak bylo :) a takiego bolu jajnika to ja nigdy nie mialam, rzeczywiscie mialam przeczucie ze cos mi peka :D , wczesniej przez jakies 4 dni odczuwalam lekkie klucia lewego jajnika, ale tego 12 dc byl dosc mocny ale krotkotrwaly :) moj M byl zdziwiony ze mam tak wilgotno w srodku tego dnia, nastepnego zawitala u mnie susza, pozniej juz byl bialy i gesty i taki mam do teraz wiem, ze nie powinnam sie nakrecac, w poprzednich cyklach praktycznie wszystko mialam gdzies.. ale w tym cyklu wszystko jest jakies takie inne, kurcze kiedy ja ostatnio w ogle mialam skoki temperatury hehe nie pamietam a w tym cyklu byly az 2, raz o 2 kreski nastepnego dnia o nastepne 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka - pozazdroscic lekarki rodzinnej :)) fajnie, ze taka mocno odczuwalna owu mialas.. beirzesz jakies "wspomagacze plodnosci"? ja nie wiem ile w Uk by kosztowaly takie badania.. wole isc w Polsce, jakos tam bardziej ufam lekarzom.. chce isc prywanie.. a na morfologie to tzrba tylko krew oddac? w ogole te wszystkie badania z krwi sa tak? - jeszcze nigdy takich nie robilam dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - dobrej nocki :)) ja tez mam na 8, ale do pracy ;) ehh.. ale ja tam malo sypiam ;) spac chodze o 24 a wstaje o 6.30 ;) za to w soboty zawsze odsypiam dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moimi jedynymi wspomagaczami byl wiesiolek no i te ziola ktore sobie popijam :) tak wszystkie badania byly z krwi, wiesz co ja akurat placilam grosze, w ogole w portugalii jest na tyle dobrze ze fakt placisz za kazda wizyte u swojego lekarza rodzinnego 2,75 euro ale za to masz wszystkie badania i lekarstwa 80% taniej, zdazylo mi sie wiele razy ze mialam za darmo antybiotyki na pecherz, albo masci na zapalenie pochwy, wiec ja za badania placilam moze ze 7 euro, juz nie pamietam nawet moj M np mial za darmo badania spermogramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka - super w tej Portugali macie :) moze te Ziola Ojca Sroki rzeczywiscie dzialaja :) bo ja po tygodniu picia czulam sie inaczej, szybsza przemiane materii zauwazylam ;) zaczynam je dzis pic znowu z Mezem - przed snem ;) znikam sie kapac, i do lozia ;) kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) widze nowe staraczki :) jeszcze jeden dzień i wad nadrbie buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki. Ja już niestety w pracy, ale telefon zawsze mam przy sobie wiec będę na bieżąco :) Wczoraj przystąpiłam do godzenia się ;) tak jak mi radziłyscie i chyba całkiem nieźle poszło :) Czasami kłócimy sie o pierdoły a każde jest uparte i zbyt dumne zeby przeprosić... Ufff, juz nie mogę się doczekać wieści od AniMyszuli i anvers, bo chyba one są najbliżej GODZINY ZERO ;) Witam nowe staraczki !!! Robiłam testy owulacyjne i jestem dalej w kropce. Te z Allegro wychodzą negatywne, a te które kupiłam w aptece - 2 krechy... :/ Dziewczyno Portugalczyka - masz super ta opiekę medyczna w Portugalii, Polska mam wrażenie jest jak zwykle "za Murzynami" nikogo nie obrażając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Witam dziewczynki :) Troszkę mnie nie było a tyle nowych koleżanek przybyło :D super :) Cieszę się ze jest nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×