Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Mam jeszcze / do sierpnia :)/ 34 lata. Przeżyłam 3 straty, na różnych etapach ciąży. Właściwie dopiero przy Natalii widziałam uformowane już dziecko.... Od ostatniej straty minęło 7 miesięcy... Wydaje mi się jakby to było wczoraj. Po prostu maleńkiej przestało bić serduszko. Czułam, że coś jest nie tak, byłam u gina, a on stwierdził, że jestem przewrażliwiona, że przecież tydzień wcześniej widziałam maleńką na usg i było ok, więc na pewno teraz też jest i powinnam wytrzymać do wizyty.... Ona już wtedy prawdopodobnie nie żyła..... Nie umiem tego wyjaśnić, ale w pewnej chwili poczułam jakby ze mnie uszło powietrze....., wiedziałam że coś jest nie tak, ale nikt nie chciał mnie słuchać.... Dopiero jak dostałam krwawienia i zgłosiłam się /trzy dni przed umówioną wizytą/ do szpitala okazało się że niestety miałam rację... Wieczorem lekarz, który robił mi usg nic nie chciał mi powiedzieć. Dopiero zrobił to rano ordynator.... Widziałam ją dokładnie. Była taka maelńka. Natalcia leżała na boczku ze skulonymi rączkami i nóżkami. Ten widok będę mieć przed oczami do końca życia..... I ten głoś " Przykro mi, naprawdę bardzo mi przykro - ale pani dziecko nie żyje....".... Staram się jakoś żyć dalej....chociaż cholernie mi ciężko.... Od dwóch miesięcy "staramy się"... można tak powiedzieć... Wtedy zadecydował los.... Mam nadzieję, że mój synek będzie miał kiedyś rodzeństwo tutaj na ziemi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie stracilam dziecka ani jeszcze nie bylam w ciazy wiec nie wiem jakie to uczucie moge sie tylko domyslac po troszku, bardzo ci wspolczuje i zycze ci zeby tym razem sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia 27 lat od 3lat mezatka o dzidzi staramy sie od sierpmia 2010 jak narazie nic :( ale sie nie podajemy choć już miałam chwile załamania. nie robiliśmy jeszcze z M zadnych poważnych badań bo gin twierdzi ze do roku nie ma co panikować. zreszta koleżanka to samo usłyszała od gin a po 10mies zaszła w ciąże. co prawda nie mam cierpliwość i zmieniłam przychodnie zobaczę co teraz mi powie nowy gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia i misia macie ochote zapisac sie do naszej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie ale poczekam do nowej owulacji ja żyje nadzieja ze tym razem sie uda coś podobno jak sobie odpuścimy to prędzej sie udaje nawet jak sa przeszkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wszedzie slysze ze odpoczynek pomaga, ze w ciaze wtedy latwiej zajsc, czlowiek nie mysli wtedy ciagle o owulacji i @ tylko rozluznia sie odpoczywa zapomina na chwile o wszystkim, tylko ze ja nie mam kiedy odpoczac, dopiero w wakacje ehh a to jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie w tym miesiacu miałam takie zamieszanie ze sama nie wiem na jakim jestem teraz etapie mojej owulacji:P a po za tym przez te stresy miesiaczka mi świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ale macie tempo- nie nadazam czytać :) Witam wszystkie nowe staraczki. AniaMyszula nie przejmuj się - jak to mówią Coco Jambo i do przodu ;) Gosia34 trzymam kciuki i wiele z nas tutaj poronilo. Ja także znam ten ból i tez widziałam swoją istotne, chociaż to było w 15 tc. Śni mi się ten widok po nocach. Odczekalam 2 lata i próbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers ja już dzisiaj rano pisałam do dziewczyn ze wkrótce skrócony nowa tabelke i bedą funkcjonować dwie. Nick ........ Wiek ........... Ostatnia @ ...... Termin porodu ....... Miasto ......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem czytalam, jeszcze pozycja dziewczynka czy chlopczyk lub bliznieta hihi dodatkowo imie, no i cos mozna jeszcze wymyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - dzieki za wpisanie do tabelki ;) jednak musza ja poprawic, u nas dopiero 4ty cykl staran .. NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO ANUSIA86...........1.............25.........28.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. .........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana...............1............32..........10.03.11. ......pod Berlinem klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka.................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków AniaMyszula .......4.............23..........31.03.11..........Koszalin< br /> anvers.................3...............26............???. ............Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska kiki007..................4...........29...............??? ..............Londyn Beata127...............2............22...............???. . ...........okolice Dębicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Witam was kobietki :) Mongrana my mamy pieska rasy shit tsu czy jakos tak sie to pisze... fajnie taki mały, ale kurcze tAK rozpieszczony ze masakra i to nie przez nas tylko mojego tate.. juz widze kiedys mojego rozbestwionego dzieciaka.... heheh Frycia.. u osob ktore choruja na tarczyce czesto zdarzaja sie zaburzenia miesiaczki... tarczyca to choroba hormonalna wiec jest z @ mocno zwiazana... ja od 13 lat lecze sie na tarczyce.. ale na szczescie nigdy nie mialam problemow z @.. zawsze byla na czas.. A tak pozatym to WITAM NOWE OSOBY :) i zycze owocnych staran :) Widze ze Anvers szykuje nowa tabelke.. :) ciekawe ktora z nas sie pierwsza na nia wpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - przykro mi :( 3mam kciuki za nowy cykl :))) Tak poza tym to witam wszytskie dziewczyny :) super, ze tyle piszecie - jest co czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia dzieki za poprawienie humorku w sumie tak sie nie przejelam to dopiero 3 cykl mi minol dam czadu teraz w tym ale jak myslicie dziewczyny co ile sie kochac w okresie kołoowulacyjnym bo tu zdania sa różne a jak wy sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki007 bardzo dobrze ze poprawiasz, dziewczyny poprawiajcie jesli cos pomylilam lub zle napisalam,a co do tabelki nowej to poczekamy na nasza pierwsza mamusie, z tego co mowia to niby najlepiej co dwa dni, niektorym udaje sie zajsc po codziennym przytulanku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulajac sie co dwa dni zawsze trafisz na dzien przed owulka lub prosto w nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
ja to juz nie wiem jak mam sie kochac gdzie jak dlugo.. ehm... nieby z nami wszystko ok a tu nadal nic.. zastanawiam sie nad testami owulacyjnymi... probowala ktoras??/ bo ja nigdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie probowalam testow, ale jak @ nadejdzie to zakupie i sprobuje chociaz jeden cykl, zobaczymy co to da, jesli nic zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
wlasnie tez sie zastanawiałam nad kupieniem ale naraze czekam do 9 i bede probowala.. bo moze ja w zle dni trafiam... chociaz w tych dniach staram sie czesto.. ale nie wiadomo czy w ogole dochodzi do owulacji bo czasami moze jej nie byc nawet kilka miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
dobra nic trzeba uciekac powoli do wyrka... :) Dobrej nocki.. i do uslyszenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak teraz u mnie w tym cyklu, nie wiem czy doszlo do owulacjii robic juz testy, czy jeszcze czekac, z kolei zadnych powaznych objawow nie mam wiec z testami chyba jeszcze nie ma sensu, no niestety nasze organizmy nie sa nam posluszne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja robilam testy owulacyjne Clearblue digital, dwa ostatnie cykle czyli moj 2 i 3ci)pieknie mi pokazaly owulke - w 21 dniu cyklu buzki sie do mnie usmiechaly, i co? byly przytulanki przed pozytywnym testem owu dwa dni, dzien , w tym samy dniu, i pozniej jeszcze przed kolejne 4 dni po tescie pozytywnym, codziennie.. i niestety z ciazy narazie nici.. ale czytalam bardzo duzo pozytywnych opinii o tych testach na angielskich stronach, wiekszosci osob udawalo sie zajesc za 1wszym razem... moze mam cos nie tak z hormonami..kto wie.. macica , jajniki na usg ponoc "jak ta lala" - tak mi gin powiedzial.. cytologia 1 klasa.. ehh.. zaluje, ze od razu nie porobilam wszystkich badan jak bylismy w Polsce (2 tygodnie)>. teraz bedziemy na kilka dni i nie zdaze.. a tu w Uk nie mam czasu.. mam prace taka, ze w biurze caly dzien siedze od poniedzialku do piatku.. no nic, trzeba byc dobrej mysli.. pijemy z Mezem od wczoraj ziola Ojca Sroki.. biore Castagnus - wiesiolka ostawilam , zaczne brac jak przyjdzie @..no i lykam kwas foliowy z witaminami, kupilam Mezowi tez zestaw witamin Father to Be ;) ps. niejmniej jednak ja polecam testy owulacyjne, te digital Clearblue..naprawde sa ok, sama dalej kupuje ;) moja juz 3 paczka ( w kazdej jest 7 szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nas juz okolo trzydziecha na forum to i duzo czytania :-D Jako nowa nie moge sie oderwac od podczytywania. Wlasnie siedze z recznikiem na glowie, czekam az M wroci z nasza kudlata bestia ze spaceru i doczytuje nanjowsze posty. Gosia - bardzo, bardzo mi przykro. Mam nadzieje, ze ani Ty ani zadna z nas nie bedzie musiala tego przechodzic. Wiesz, dlaczego tak sie u Ciebie stalo az trzy razy? Moze byloby latwiej zapobiec. Z lekarzami ja mam tez rozne doswiadczenia. Aktualnie SAMA lecze sobie zab, ktory lekarze skreslili. Postawilam diagnoze i dzialam. A trzech dentystow rozkladalo bezradnie rece, nie wiedzac, co mi jest... Nie wiem, czemu oni nie sluchaja pacjentow, przeciez to podstawa diagnozy! Chyba sami najlepiej wiemy, co sie dzieje w naszych cialach a lekarz powinien to, korzystajac ze swojej wiedzy i doswiadczenia, umiec zinterpretowac. Jak bedzie z dzieckiem to nie wiem, bo niby gina jest fajna ale czeka sie 3 miesiace na wizyte... (w 14.000 miescie jest raptem dwoch ginekologow!!!! w analogicznym polskim miescie 4 czy 6, ze nie wspomne o swoim rodzinnym - tam juz liczba dwucyfrowa) To co ja mam robic - jezdzic uzupelniajaco do Polski i leczyc sie prywatnie? (na szczescie nie mamy daleko - godzine samochodem) Ja tez jestem goraca zwolenniczka testow. Jezeli sie bowiem okaze, ze owulki nie ma, mozna sie zaczac leczyc a nie frustorwac sie cykl za cyklem nie wiedzac, gdzie jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje puchacze (od slowa "puchaty" ;-) ) wrocily z wieczornej rudnki, wiec sie zbieram w bety. Dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki w słoneczny poranek, wczoraj jak anvers napisała o imionach to już sie oczywiście rozmarzyłam i zaczęłam wymyślać imiona.... :D i jak tu się nie nakręcac... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witam wszystkie staraczki:) u mnie @ nadal brak ale to dopiero 1 dzień po terminie a żadnego przeczucia nie mam,że udało nam się. Buziaki lece do pracy. Trzymajcie sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×