Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Xenia33 taki ma zamiar. Upiekłam mu właśnie pizze, nafaszerowałam lekami a wieczorem do działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) moge sie do was dolaczyc? w zasadzie starania zaczelam duzo wczesniej.. bo to juz dobre poltory roku temu, ale mam nadzieje ze mnie przyjmniecie :) w tym cyklu walcze z wiesiolkiem i ziolami P. Sroki, poki co z tego co zaobserwowalam wszystko mi sie poprawilo :) i sluz i skoki temperatury, wydluzyla mi sie 1wsza faza cyklu, wiec jestem zadowolona :) teraz tylko czekam na efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie, bo właśnie przeczytałam gdzieś na necie że przeziębienie i gorączka bardzo osłabia plemniki a ja zamiast dać mężowi odpocząć to go męczę. Myślicie że jeśli by nawet doszło do zapłodnienia to ciąża by obumarła z uwagi na uszkodzony plemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dziewczyno portugalczyka. Jesteśmy z Toba i trzymamy kciuki ;) Nie sadze ze ciąża może obumrzec od tego ze plemniki są od przeziebionego mężczyzny. Po prostu natura radzi sobie sama i słabsze gorsze plemniki nie zaPladniaja tylkO te the best ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja mysle ze Ty powinnas wrzucic na luz.. skoro Twoj M jest chory, bo tak to zrozumialam, to po co go meczyc? seks ma byc przyjemnoscia.. a nie bo sa dni plodne i tak trzeba..przepraszam za uwagi ale to takie moje skromne zdanie co do plemnikow, to ze plemnik moze byc oslabiony nie oznacza odrazu ze jest uszkodzony.. fakt faktem chyba trudniej jest takiemu slabszemu plemnikowi dostac sie do komorki jajowej, ale wszystko jest mozliwe ciaza obumiera czasem z roznych innych powodow.. wiec jezeli mialoby sie to stac to i tak sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witaj dziewczyno portugalczyka:) Napisz coś o sobie ile masz lat,śkąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
wiesiołek łykasz w jakich dawkach?i tylko do owulacji? ja łykam kwas foliowy 2razy dziennie po 1 tabletce ale nie wiem czasem czy to nie za mało//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lykalam 2 kapsulki dziennie, tyle ze ja mam 1000czki, dlatego tylko 2 :) tak do owulacji, w zasadzie dzien przed domniemana owulka przestalam je brac, naczytalam sie ze powoduja skurcze macicy, wiec nie ryzykuje :) mysle ze wystaczajaco, jezeli chodzi o kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, a wiec jestem z Portugalii, znaczy sie mieszkam tutaj juz jakies 10 miesiecy :) w marcu koncze 22 lata ( wiem ze zaczelam wczesnie starania, ale jakos mialam przeczucie ze za latwo mi nie pojdzie ) Wlasnie zapisalam sie na kurs portugalskiego zeby dostac dyplom, pracowalam juz tutaj w barze ale niestety wyszlo jak wyszlo.. za duzo opowiadania ( przykre wspomnienia ) poki co dorabiam sobie na karykaturach :) Moj mezczyzna wlasnie zmienia prace na bardziej oplacalna finansowo, jestem dumna z niego ze mu sie udalo :) Bardzo tesknie za rodzina, niedawno bylam ich odwiedzic.. naszczescie mamy skypa i przynajmniej raz w tygodniu z nimi rozmawiam :) nie wiem co mam jeszcze napisac :) jak cos pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........?.............22..........6-7.03.11.....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa..... ...............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............24.0 2.11??. . .......Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............??.............??? .................????? barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
czytałam,że pijesz jeszcze ziółka ojca sroki? ja jak wczesniej pisałam mam przegrode w macicy więc tez troche sie boje bo moja gin mówiła ze moga byc problemy z donoszeniem i zajściemw ciąże//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Będe sie martwić za pół roku jak nie będzie rezultatów. Tylko dziwi mnie to ze cały czas chodziłam do ginekologów różnych i żaden mi tego wczesniej nie powiedział a teraz poszłam na kontrolna cytologie i takie wiadomości... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pije jej przykro mi ze taka diagnoze Ci przypisali.. :( moze sprobuj skonsultowac to z jeszcze innym lekarzem? mam nadzieje ze mimo tej przegrody uda Ci sie zajsc w ciaze.. najwyzej przez okres ciazy bedziesz w szpitalu na utrzymaniu i wszystko skonczy sie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Uaktualniam: NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO AniaMyszula .......3.............23..........28.02.11..........Koszalin< br ANUSIA86...........1.............25.........30.02.11.... ....zielona góra syll...................5..............28..........1.03.11 ... ........zachpom Nikea82.............28............28..........1.03.11... .......ŚLĄSKIE ewuś90.........wrzesień........21..........01.03.11.... ...Żory Pechowa.............1.............22...........02.03.11.. ......śląsk zolta..................0............25............02.03.1 1........Gdańśk ada111..............4..............23..........06.03.11 .... ...SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11..........st-g dz.portuga...........?.............22..........6-7.03.11. ....Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa..... ...............22..........7-8.03.11..........szczecin klara1984..............6.............27.........11.03.11. ..........lubelskie Xenia33.................4............33..........15.03.11 ........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11...........śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen.................8...........28...........19.03.11...........wielkopolska pani_biedronkowa.....3............24.........20.03.11.... .......gdańsk Rudka....................3.............33.........20.03.1 1.... ......Wawa pablinka..................3............27..........21.031 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa.......23...........21.03.11... .....O K/KALISZA Katie84..................5............27.........25/26.03 .11......Kraków anvers.................3...............26............24.0 2.11??. . .......Antwerpen frycia.1987.............1............24............???... .............słupsk Fistacja.................1.............??.............??? .................????? barbera.................70...........29............???... .............wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno Portugalczyka nie czuje się urażona i nie obrażam się. Potrzebowałam opinii i ją dostałam. Od tego mamy te forum żeby się poradzić wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, własnie robiłam test owulacyjny i jak już wcześniej pisałam odradzam Wam te testy kupowane na Alleegro. Już drugi cykl łapie się na tym, ze te z Allegro są beznadziejne pojawiła się dzisiaj jedna blada kreseczka, ale coś mi nie pasowało bo w czuje już ból owulacyjny i jutro najpóźniej w poniedziałek powinna wystąpić owulacja. Na szczęście miałam z poprzedniego miesiąca testy z apteki, droższe ale wyszły mi na nich dzisiaj DWIE GRUGE KRECHY. Jakbym się sugerowała taktyki testami, no byłoby niezłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, witam nowa, Ja dzis babski dzien mialam hehe dopiero do domu zawitalam ;] a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, Co tak ucichło? W niedziele wszyscy jeszcze śpią o tej porze? Ja leniuchuje w łóżeczku z laptopem;) Od jutra będą dni płodne także już się doczekać nie mogę. Tak sobie myślę że jak się nie uda tym razem to od następnego cyklu wiesiołka wypróbuję. Ile mniej więcej kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczunki nie mam tak teraz zabardzo czasu zeby pisac wszystko mi sie na głowe zlecialo jestem zabiegana nawet nie pospie sobie w niedziele eh samao zycie . witam nowe :) ja pije ziola ojca sroki juz prawie 3 tygodnie i widze zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja tez sobie dzisiaj dłużej pospałam, potem kościół i teraz wielka nuda bo mąż dalej chory leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ja dzisiaj mam niezły wk... Poklocilam się wczoraj z M i zamiast dni plodnych mam dni ciche. Będzie stracony miesiąc ale nie zamierzam mu odpuścić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×