Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kreyyyzolka moja koleżanka zaszła miesiąc przed ślubem i nawet nie wiedzieli ze na weselu bawią się w trójkę i świętują razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fajnie,że jeździsz bo ja mam prawko 8lat i jeżdżę tylko poza miastem, w Łodzi się boje,ale to kwestia tego,że nie potrzebuje bo mój mąż jeździ... dziewczyny byłam w biedronce i mnie zemdliło ledwo stałam bo dostałam zawrotów, teraz mi ciągle niedobrze, kurcze może to fasolinka się zagnieździła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola to teraz tylko poczekać chwilkę i testować trzymam kciuki żeby to była fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo świat jest mały, ja się przyprowadziłam do Łodzi 7 lat temu i tak już zostało choć zarzekałam się ,że nie chcę tu żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka dzięki, chcę poczekać przynajmniej do środy, ale...najchętniej to już bym testowała, pewnie się nakręcam,ale mam przeczucie że się udało...znowu pełna nadziei a pewnie będzie jak zawsze...noo ale pierwszy raz ciesze się z tak złego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do samej Łodzi raczej nie bo nie ma jednostki na którą mój narzeczony mógłby się przenieść,ale możliwe że będę mieszkała w Tomaszowie Mazowieckim a to blisko Łodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest już rzut beretem;) to życzę Wam by znalazła się praca bliżej centrum i Twoich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynym, Wa na prawde wierzycie, ze w dzien po przytulanku mozna juz czuc objawy ciazowe? Ja nie mam takich zludzen i wszystko zwalam u siebie na nadchodzaca wiosne (pies nam lnieje a ona sie nie myli :-p ). Dzisiaj rano obudzilam sie z niezlym bolem krzyza po lewej stronie i chodzialam przez pol dnia w pol zgieta. Myslalam, ze to od krzywo lezacej poduszki. Przeczytalam jednak, ze hormony tez moga powodowac bole krzyza (i ze bol krzyza w czasie porodu jest gorszy niz bol porodowy :-o ) Im wiecej sie obserwuje, tym bardziej chora sie czuje. Niedlugo zostane paranoiczka... Sluchajcie, ile kosztuja testy ciazowe w PL? Ja poszlam ogladac ceny u nas i za jeden od 10 zl (w przeliczeniu) do... 28 zl. Jesli w Polsce byloby taniej, to kupie zapas nastepnym razem, jak pojedzimy na drugo brzeg Odry :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy który test,ale ostatnio płaciłam 9 zł za pre test z rossmana i czeka ma mnie w łazience, mam ochotę jutro zrobić, bo mnie nosi już morgrana paranoiczka to i ja chyba jestem ;/ w 15 i 16 dc (czyli w czwartek i piątek)miałam plamienia z odrobinką żywej krwi,ale tak to brązowe i tylko tak do południa , wczoraj jeszcze miałam zawroty głowy, dziś jest mi niedobrze, boli glowa, mdli mnie i ciągle czuję głód....a teraz czuje ból jakby na okres ,a do okresu jeszcze 8/dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, widzę, że samopoczucie takie sobie.U nas narazie ok tylko pogoda już się zmienia:/ Zrobiłam obiadek objadłąm się i postanowiłam Was odwiedzić:) Testuje któraś jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja kupuje testy firmy Acon bo ma jako jeden z 2 znanych mi testów czułośc 10 czyli jest 2,5 razy bardziej czuły niż pozostałe. Drugi to bobo test niebieski. Kosztuje na Allegro ok 6,50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, ka byłam już u lekarza no i jestem w ciąży z @ powinien to być 6 lub 7 tydzień ale lekarz stwierdził że ok 3 4 bo pęcherzyk malutki jest, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze ;););) i życzę Wam Wszystkim szybkiego zaciążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistacja ogromne gratulacje, zycze ci zeby twoja ciaza przebiegala bezproblemowo i zebys urodzila zdrowego dzidziusia i najlepiej takiej plci jaka sobie wymarzylas na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) też mam nadzieję że wszystko dobrze będzie za 3 tygodnie idę do lekarza już badaniami, będe wiedzieć wiecej , narazie zmykam zajrzę wieczorkiem, pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11 . .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11. ..........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11... . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03. 11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Kosza lin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. .........Bielsko-Biała anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ................Londyn Beata127...............2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ............zielona góra syll......................5.............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............? ??................Gdańśk NICK..........WIEK........DATA PORODU........PŁEĆ.........MIASTO Fistacja..............25..............??? ...............????..........Skarżysk dziewczyny co sadzicie o takiej tabelce jedna pod druga??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×