Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

u mnie jest doslownie to samo w grudniu bylam w szpitalu to przyszla do mnie tylko po to bo jej zabraklo kasy na lekarza bo buty sobie kupila ona nam odda do dzisiaj kasy nie widzialam nie wspomne o tym ze telewizor za 4 tys jej splacilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale dużo Frycia płacisz ja miałam za kościół 200 zł za sale 400 (wystrój) za bar miałam 123 od osoby dokładnie wyszło a co zostało to też zabierałam kamerzysta 520 zł a orkiestra 1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze jak bym miala opisac wszystkie sytuacje jakie u mnie byly to niezla telenowela by byla lepsza od tych brazylijskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to współczuję teściów ja na moich nie narzekam są spoko a nawet razem mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja teściowa jeszcze za kawalera coś próbowała od M wyciągac bo trochę lepiej zarabiał, ale jak się dowiedziałam że jej kasę daje to powiedziałam stop bo jak się nauczy to nie skończy a kasy im nie brakuje szczególnie na ich zachcianki bo żeby nam coś pomóc to zapomnij. Jak wspomnieliśmy o in vitro, ale nie mamy kasy to temat ucięty byleby nie wydać złotówki na coś co ich nie dotyczy a tym bardziej że przez jej zaniedbania mamy taką sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata nie lam sie u mnie sala 205 od osoby z poprawinami( w ten cenie mam apartament tort fajerwerki auto i dekoracje sali ) orkiestra 2500 kamerzysta od 1800 jak sie orientowalam do tego fotografa za 600 zl kiecka moja to jeszcze nie wiem ale max 5 tys moge dac garnitur dla miska + 4 sukieneczki dla druchenek tyle ze to tylko material kupie bo moja mama szyje kosciol sama bede ozdabiala wiec nie wiem ile mnie to wyniesie zalezy jak zaszaleje w hurtowni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
wspolcuje miec takich przyszlych tesciow ale naj wazniejsze ze wy sie kochacie, a oni niech udaja wielkich ludzi, moi sa inni traktuja mnie jak corke i tak samo przezywaja jak moi rodzice. No jak patrze na twoje ceny to tanio ale u mnie okolice slupska to tak wszystko kosztuje bo sie troche dowiadywalam. robie wesele na ok 130/140 osob i koszt to ponad 30 tys ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoich nie narzekam do moment kiedy o kase chodzi a tak to widzimy sie kilka razy w roku mi to nie przeszkadza mojemu tym bardziej ;p niezle musieli dac mu popalic, Ja mieszkam w dom ze swoimi rodzicami bratem mamy i siostra tyle ze to duzy dom podzielony na 4 mieszkania przynajmniej moge isc pozyczac np make na wieczne oddam;p wesolo jest jezeli chodzi o moja rodzine to bardzo zzyci jestesmy jak to sie smiejemy zyc ze soba nie umiemy ale bez siebie nie zyjemy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frycia ja tez nie wiem kiedy kiecke kupic wiec sama nie jestes tyle o tym czytalam i wszedzie inaczej pisze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a wodki ile?? ja myslalm zeby kupi 0.7 na glowe troche na brame no i w mojej rodzinie jest tak ze po poprawinach daje sie goscia 0.5 wodki i ciasto wiec nie wiem jak to bedzie. Kurcze kiedys byly wesela w domu, na dworze i tez bylo ok a teraz zeby zrobic jedno wesele to rodzice musza troche oszczedzac w moim przypadku jest tak ze mojego tate stac ale moich tesciow nie wiec tylko dadza ok 7 tys a reszte moi . Ja niestety jestem jedynaczka ( mozna tak powiedziec od 2 lat, poniewz brat zmarl na chorobe genetyczna gdy mial 20 lat:(:) i teraz mamy z rodzicami tylko siebie, ale braciszek czuwa i da sie to odczuc a 30 dni od smierci tak nam dal popalic ze gdybym to napisala to ciarki byscie dostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
dobrze ze na tym forum nie skupiamy sie tylko na jednym marzeniu, dzidziusiu tylko piszemy o wszystkim bo bysmy zwarjowaly, a tak chociaz mozemy sie wspierac we wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak stwierdzilam ze trzeba o czym innym popisac i zaczelam o weselu sugestie dawac bo zwariowac idze jak tylko piszemy o tym ze srake dostajemy by testa nie zrobic ;p moich tesciow tez nie stac by bog wie ile wydac, ale moi powiedzieli ze nie beda im pomagali bo oni tacy sa ze no powiem szczerze ze uwazaja skoro nas stac to mozemy sponsorowac tak bylo po przyjeciu cywilnym ze moi sponsorowali dlatego teraz powiedzieli nie na ile ich bedzie stac tyle osob zaprosza wszystko zostalo zliczone i zeby nie bylo ze moich jest 120 ich 65 i oni do moich sie dolkadaja wiec stwierdzilismy ze zliczamy ogolna pole dzielimy na osoby i wychodzi np 240 zl za osobe i tyle sie placi tescia wyszlo ok 15 tys najbardziej boje sie ze przed albo bo slubie bede sluchala sugestie by im pomoc splacac kredyt np z kasy z kopert moi powiedzieli ze jezeli bedziemy tescia pomagac to wtedy i ich mamy splacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem jak z ta wodka moj tata zaltwia ale chyba 07. tez na glowe + 100 butelek na poprawiny bo slub jest w piatek poprawina sobota wiec nikt sie nie bedzie spinal ze rano do pracy trza wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
no ja wtoim rodzica sie nie dziwie...to beda wasze pieniadze i macie na siebie je przeznaczyc. mozesz im za sugerowac ze pozniej nie bedziesz im pomagac, wy juz bedziecie mieli swoja rodzine i swoje problemy, mozesz w tedy powiedziec jezeli beda chcieli pomocy ze wplaciliscie pieniadze na lokate i nie mozecie ich wybrac. Co do moich tesciow jestem szczera i to co mnie boli to powiem tak samo jest z nimi. a co twoi tescie juz nie maja wiecej dzieci zeby im pomogli tylko twoj partner musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ja tez z nimi sie nie pieszcze ja jestem szczera do bolu powiedzialam im to wasz pierworodny mnie nie obchodzi jak i co zrobicie mozecie nikogo nie zapraszac albo rodzine o pozyczke poproscie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
ja tez robie, ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
uciekam robic dalej jedzenie..mam juz salatke gyrosa, sledzia w korzuszku, miesa zapeklowane, ciasto jest, jeszcze salatka jarzynowa z kurczakiem i schabowe z pieczarkami i serem no jakies koreczki, ogoreczki:) zapraszam na poczetunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
a i jeszcze kaczka pieczona z farszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie pieniadze przydadza chcemy dzidzie a wiem ze wyprawka tania nie jest tym bardziej ze ja jestem taka ze bubla nie kupie wole dluzej poczekac kase uzbierac i cos pozadnego kupic i oczywiscie nie mowie tu o ciuszkach, o wozku i rzeczach ktore na troche musza wystarczyc, na duza kase od rodziny to sie nie nastawiam bo tak szczerze to tylko rodzenstwo mojej mamy nie sa zlotowami a ini to na wyzere i popite przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak co do wyprawki moi teściowie mają już wnuka ale nie mieszka z nami dlatego teść już mówi że składa na wózek bo to on musi kupić ale większość będę miała po dzieciach z rodziny samych ubranek na dziewczynkę i chłopca więc nie mam co narzekać. A co do wesela ja nie narzekam wiem że mnie nawet tanio wyniosło bo moja siostra bierze ślub w lipcu i już płaci 2x tyle co ja za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce by ktos wyprawke robil mojemu maluchowi ciszki spoko moga mi dawac po dzieciach np moja siostra jak urodzi bo to normalne dziecko szybko wyrasta i to sie nie niszczy ale wozek luzeczko to wole sama kupic to samo z zabawkami moje dziecko ma miec swoje a nie wyciumkane przez inne dzieci, co innego jak bedzie drugie oczywiscie wiekszosc odziedziczy po siostrzyczce czy braciszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym wolała ale mój teść jest uparty a wiem że nie kupi byle czego tylko porządne rzeczy oni kupią wózek a my łóżeczko i resztę a i tak mimo tego co dostaniemy to bardzo dużo będzie do kupienia więc jak tylko chce to proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkie kobitki :) ledwno nadrobilam was, pechowa szczesciara nie wpisalam twojej @ bo nie wiedzialam kiedy bedziesz miala nastepna, a te daty co minely powstawiane maja ??? bo nie wiadomo czy nastepna @ przyjdzie, ale jest znasz date juz nastepnej to prosze wstaw, dziewczyny poprawiajcie bledy w tabelce, jesli zle cos wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×