Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość panterka1981
dobranoc tym które idą się tulić do swych mężczyzn :) ja dopiero będę sie tulić jak mężuś wróci z pracy :)więc mam jeszcze jakieś 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak mija wam wieczór,ja wrocilam do domku niedawno i zajrzałam tu do Was, jak zwykle mase zaleglosci,witam gości na forum i życze wszystkim testujjacym tych dwoch kreseczek,ja dziś mam 3 dzień krwawienia,ale wyjątkowo bezbolesny to okres...tylko różowa krew mi leci,czasami bardziej czerwona,ale ogólnie inny jest niż zwykle...pozdrawiam Was cieplutko nie wiem co jest grane ale chyba ta wiosna pomaga mi przetrawić fakt ze się znow nie udalo...sądzę ,że kiedyś przyjdzie ten upragniony czas.,,,nie jest to ze odpuszczam starania,ale jak sie uda to dobrze jak nie bedziemy miec znow kolejny cykl fajnego przytulania,nie cche sie dolowac,zloscic bo co to da,,,zloscia i stresami nie pomoge sobie zafasolkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
anvers nic nie tracisz, ale rzeczywiście masz objawy typowo ciążowe :) powodzonka w testowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zatestuje rano alenie bede miala czasu zeby napisac niestety dopiero popoludniu sie zjawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, nie badz sadystka - my jutro wyskakujemy na 2 dni i bede odcieta od netu, nie mozesz dac znac do poludnia, co Ci wyszlo na tescie? Ja bede chora przez dwa dni, ze na forum jest odpowiedz a ja jej nie znam :-( Witaj panterka. Ja jestem jeszcze starsza od Ciebie, bo 2 lata, jestesmy ciut ponad 1,5 roku po slubie a staralismy sie dopiero jeden cykl i juz musimy zrobic przerwe, bo moj cos zaczyna chorowac a mnie hormony bzikuja (w ciazy nie jestem na 1000%, bo mialam bete) :-o Takze uszy do gory, sa tu wsrod nas takie, ktore maja jeszcze gorzej ;-) Nasze forum jest rzeczywiscie fajne ale nie licz na to, ze dzieki nam sie bedziesz mniej dolowac - my sie tu nawzajem nakrecamy jeszcze bardziej :-p :-D W skrajnych przypadkach to sie nawet moze wydawac, ze objawy ciazowe sa zarazliwe przez lacza internetowe ;-) Szkoda, ze ciaza sie tak nie da "zainfekowac" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, ja sie zas postanowilam usportowic. Od kilku miesiecy prowadze w domu "terror zdrowego odzywiania" a teraz zamierzam go rozszerzyc o "terror sportu" :-p Dzis zawloklam swojego na basen :-D (przy okazji wybadalam, gdzie w rejonie jest aquagimnastyka dla ciezarnych :-p ) Zobaczymy jak dlugo wytrzymam w swoim postanowieniu (zaczelam od dzis :-p ) ale juz zaczelam nam (sobie i mezowi) tluc do glowy, ze to jest wazne dla naszych jajeczek/plemniczkow i ze nie ma sie na mnie zloscic, kiedy mu zabieram miski (zelki Haribo zawieraja substancje powodujaca meska bezplodnosc :-o ) i gonie do plywania a wrecz powinien byc mi wdzieczny i z radoscia "poswiecac sie" na rzecz swoich przyszlych dzieci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki zmeczona jestem i uciekam juz lulu dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny Ja czekam na swojego...i go pomaltretuje troszkę..a on się pluska i pluska i czas traci :-P. Ja owulacje będę miała jutro albo pojutrze bo już sluz się zmienia. Grzech byłoby niewykorzystac :-D Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak mnie dawno tu nie bylo, nie mam na nic czasu nadrobilam juz zaleglosci witam nowe kolezanki. Przyznam sie bez bicia ze mialam do przeczytania ok 3 dni waszego pisania i mam male luki bo umknelo mi to i owo anvers mi tez pachnie to fasolka, na twoim miejscu wybrala bym sie do lekarza bo jak nie fasola to przebada cie i sprawdzi czemy @ nie przychodzi. Od 3 dni wypisuje zaproszenia jak tylko mam czas paluchy tak mnie bola ze ledwo pisze hehe. Dzis bylam u ksiedza termin juz potwierdzony ;] Musze chyba odwiedzic swojego ginka bo kurcze jakies brazowe plamienia caly dzien mam czuje jak by @ miala zaraz sie pojawic ;/ a przeciez dopiero co sie skonczyla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na forum bo myślalam że anvers już dała znać co i jak;)) kreyzolka my robiliśmy sami zaproszenia, a bylo ich 200 w sumie bo na ślub tez robiliśmy osobne i powiem Ci,że to była masakra....wypisywać nie wypisywaliśmy bo wszystko było zrobione komputerowo, ale tak je sobie wymyśliliśmy,że miały doczepiane aniołki, wstążeczki i każde miało jeszcze bilecik, trzeba było je wyciąć, poskładać na 3 każde obwiązać wstążeczką, włożyć do troche ciasnej koperty;/ i przykleić aniołka...a wypisywaliśmy koperty...to był jakiś obłę,ale zaproszenia wyszły super, projektował je mój wtedy jeszcze narzeczony, miały kolor butelkowej zieleni;) Krejzolka kiedy termin?? dziś mam zacny plan zrobić wiosenne porządki,miałam myć okna ale trochę się zachmurzyło, mam całą listę co mam zrobić, narazie zrealizowałam dwa punkty hihiih kawę,śniadanie i włączyłam białe pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu ale u mnie dziś brzydko... spać sie tylko chce.. no ale jak się w nocy broi :P Anvers nas potrzyma w niepewności pewnie do późnego popołudnia..:( Ale może dobrymi wieściami wynagrodzi to wszystkim Kafeciociom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) weszlam bo pomyslalam ze bedziecie czekaly na wiesci, zrobiłam test,niestety nie zostaniecie kafeciociami :( jestem podlamana, zpowodu braku kreski nie poszlam do pracy, bede ryczec 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz Anvers :( ja od swojego buczenia w niedziele nie mogę sie pozbyć bólu zatok i umieram normalnie. Nic mi nie pomaga, ani paracetamol, ani ibuprofen. Wiem ze to załamka przez ta jedną kreskę, ale coz mamy zrobić, ja idę do lekarza za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego bólu głowy oczywiście zapomniałam powitać wszystkie nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Anvers trzymaj się kochana, wiem,że jest ciężko ale musisz być dzielna i silna żeby dalej próbować. U mnie też cisza, cycki bolą, hormonki szaleja , bo wszystko mnie wk....a, a @ jak nie było tak nie ma. Ale ja się nie zamartwiam bo to mi przecież nic nie da. Dziś idę na rozmowę w sprawie pracy, jak mi isę uda topoświęce się jej i nie będę miała czasu na rozmyślania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
część dziewczyny , anvers przykro mi . Ja dzisiaj umieram już nie pamiętam kiedy tak się źle czułam wczoraj na noc wzięłam pierwszą tabletkę bromergonu i dzisiaj padam na twarz łeb mi zaraz rozsadzi mdli mnie niesamowicie i nie mogę się zebrać do żadnej roboty ale takie uroki tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka--- jak od wczoraj jestem na norprolaku. w nocuy podobno mnie mdlilo przez sen i marudzilam, rano troche mnie bujnelo, ale ogolnie ok, ale na razie biore po pol, zeby organizm nie dostal szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ja właśnie sie naczytałam o tych tabletkach i babki pisały ze po nich od razu zaszły w ciąże. Na co Ty je dostałaś? Bo ja właśnie miałam zapytać o nie mojego gin. Sippelsweg witamy w naszych progach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
ja też test zrobię ale nie wiem kiedy bo testu jeszcze nie mam coś do jechać nie mogą już mnie to wkurza. temp miałam dzisiaj 36.8 jeszcze jakieś chyba przeziębienie mnie bierze nos mam zawalony chyba że to po tych tabsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
więc poszłam do gina bo w tamtym miesiącu też miałam taki skąpy @ i myślałam że to ciąża no ale nic nie znalazł i mówię mu że mi mleko robi to zbadał mi piersi prześwietlenie zrobil i też nic to dał mn właśnie te tabletki na zasuszenie tego mleka. jedną tabletkę na noc ale one są też na leczenie bezplodności też czytałam że dziewczyny nie mogly zajśc a jak dostały to nawet już w pierwszym cyklu zażywania od razu się udało ale też nie na każda kobietę tak działa. tabsy są tylko na receptę. zamulają masakrycznie w dzień najlepiej ich nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromergon ma tez drozsze zamienniki ktore maja wlasnie mniej efektow ubocznych np norprolak. dzialanie ogolniejest na obnizenie prolaktyny ktora powoduje nieplodnosc i mlekotok, a takze obnizone libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko właśnie muszę zapytac, bo jeżeli to wina np słabych plemników to mogę sobie brać tabsy do usran....ej śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippelsweg czyli najpierw idą hormony do badania - prolaktyna i progesteron tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×