Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Ania282
olcik i barbera dziękuje za pocieszającą odp :) milenka to życzę fasolki :) mi tak coś nie pasowało w moim organiźmie,coś mi podpowiadało żeby ten test pierwszy zrobić no i zrobiłam,tak to pewnie do dziś bym na @ czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na @ :( dziś 43 dc i idę do gin :( testy negatywne, piersi mrowią i brzuch boli... nie wiem co jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no to sobie posapałam :) Milenkaaaaa życzę fasolki :) Xenia Ty to się na bete wybierz bo testy faktycznie nie muszą jeszcze nic pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do gina na 15:30 i ciekawa jestem co mi powie.Dzisiaj jest 36 dzień od ostatniej miesiączki i nic nawet brzuch mnie nie boli a zawsze z bólu umierałam.Jedynie mam od czasu do czasu takie kłócie w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wstałam wcześniej ale tak mnie jakoś muliło na spanie i położyłam się i dopiero wstałam i dalej bym się położyła bo nadal chce mi się spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenkaaaaa to jak tylko wrócisz to od razu daj znać co Ci lekarz powiedział :) I trzymam kciuki żeby to fasolka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - OCZEKUJĄCE to mamy niezły klub. A mam pytanie - jaki macie sluz? Jakis dziwny??? Bo ja mam taki jak by mi ktoś mleka ciągle dolewał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282
ja mam biały śluz.nie dużo ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia ja też mam taki śluz czasami sucho ale jak się już poleje to masakra biały trochę lepki ale robi wrażenie "mokro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sluzu to u mnie tez wrazenie mokro caly czas a czasami wrazenie, ze sie leje, a konsystencja i barwa przypomina lekko zageszczone mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie - trochę zagęszczone mleko...Nie wiem juz czy to dobrze czy żle... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze jak durna juz w podpasce - maz sie na mnie rano darł, ze wywołuję wilka z lasu, a ja mam tak mokro, ze cały czas juz mysle ze to krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- Ty to powinnas zrobic jutro test a jak nic nie pokarze to isc na bete a nie czekac. moze mialas tak niskie hcg ze nie wykazalo, a beta juz cos wykaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys z bólem miesiączkowym - to masakra byla - na studiach nie mogłam isc na zajecia nawet- tak mnie bolało. Odkąd urodziłam dziecko - nic mnie nie boli, dlatego nawet nie wiem czasami kiedy sie @ zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippelsweg nie mogę isc jutro ani pojutrze na bete bo jestem caly dzien w pracy. Dopiero w czwartek. Ale dzisiaj kupie testy i zrobię jutro. Boje sie ze znowu jedna kreche zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwszy dzien to jest masakra, doslownie mnie lamie. a teraz w sumie 2, albo 3 dzien mnie tak lapie, ze az sie kule, ale to trwa na szczescie gora 10-20 s i puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- jak zobaczysz jedna to tez nic nie znaczy, moze to oznaczac, ze wolno sie rozkrecasz. a skoro Ci sie kolejny dzien spoznia to znaczy ze cos jest tak czy inaczej nie tak, wiec bete trzeba zrobic, a pozniej odwiedzic gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam czy przed wizytą jeszcze jakiś badań nie zrobić... sama nie wiem. Poza tym piersi coraz bardziej bolą i brzuch tak dziwnie... ale to już 18 dni po owulacji to test by już pokazał coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin ja zawsze wierzyłam w te glupie testy, ale teraz to mi dziewczyny wodę z mózgu zrobiły i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u Ciebie to jeszcze możliwe :) tylko raz testowałaś a @ nadal nie ma. A ja testuję od 3 tygodni :P (bo nie byłam pewna kiedy owu była) więc raczej nie ma szans. Za to strasznie się martwię, że znów @ nie przyszła. Poszłabym na betę jakby był choć cień szansy, że wyjdzie pozytywna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg jesteś jeszcze ??? Miałam w zapasie jeszcze 6 testów owulacyjnych i z ciekawości teraz właśnie zrobiłam testa i wyszły dwie kreseczki tzn ta druga jest ale bardzo blada dosłownie cień cienia tej kontrolnej ale jest. co to może oznaczać??? A to wszystko przez sippelsweg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
czesc dziewczynki:)ale sobie dzis pospałam bo mam wolne;d hehe , przeczytałam ten pamietnik dzidzi rewelacja:) ;d Dzis planuje kolejny romantyczny wieczór z moim:D macie jakies pomysły na kolacje?:P kupie szampana moze wino hehe:P wlasnie sie ostatnio zastanawiałam czy alkohol ma cos do zaplodnienia?:P jestem w 15 dc jak myślicie? robic dziś sobie ten test owulacyjny czy już sie nie opłaca?? hmm pojde do rosmana:P i tam moze cos wybiore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- podobno wykrywa wczesna ciaze, mozna wykonac test ciazowy ale wcale nie musi byc pozytywny. gdzies czytalam, ze zeby test ciazowy byl pozytywny to te kreseczki musza byc wyrazne w miare. ja wieczorkiem zrobie, bo N mi kupil, a w pracy to tak nie bardzo;) zawesze tez mozna bete zrobic by miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×