Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Pewnie, że nie ma co się nakręcać :) Ja już sobie zaplanowałam, że jak za miesiąc znowu przyjdzie @ to sobie pójdę przynajmniej bezstresowo na koncerty na juwenalia :) Nie wiem dlaczego, ale jakoś tak przeszło mi już to takie wielkie parcie na ciążę. Jakoś będzie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
hej dziewczyny, zaczełam właśnie starania o dzidziusia:) przygarniecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
super:) ja staram sie dopiero pierwszy miesiąc więc motywacji jeszcze mam dużo, boje sie najbardziej zniechęcenia, i towarzysza mi zawsze dziwne uczucia raz bardzo bardzo chcę a potem przychodzi moment ze zastanawiam się czy podołam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu walczymy z różnymi obawami, emocjami i wspieramy się. Ja właśnie dzisiaj już po raz 3ci zobaczyłam 1 kreskę na teście. Zaczynam 4 mc prób. Napisz swoje dane to nasza anvers specjalistka od tabelki wpisze Cię tam jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
pewnie chętnie się wpisze do tabelki:) madzia_mi pierwszy cykl starań, wiek 21, Warszawa , okres 27.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
ja na razie pomalutku zaczynam:) chciałabym bardzo mieć dziewczynkę, naczytalam sie troche artykułów ale nie wiem wiem ile w tym prawdy jest. chociaż już sama nie wiem czy dobrze zrobiłam, wczoraj się kochaliśmy a dziś wypada mi w kalendarzyku owulacja,wiec pewnie chłopczyk jak by sie udało juz sama nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci z własnego doświadczenie żeby się nie nakrecac za bardzo bo potem są łzy niestety, ze się nie udało. Ja już po 3 miesiącach trochę się nauczyłam. Uciekam. Pa - jak będzie anvers to Cię wpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie świeci pięknie słoneczko aż szkoda siedzieć w domku. Xenia nie martw się może jeszcze jest zbyt wcześnie żeby test coś pokazał. Anvers nie przejmuj się nowy cykl - nowe nadzieje :) głowa do góry nie można się załamywać :) Ja chyba też dostanę okres w tym miesiącu wiem że będzie mi strasznie smutno ale załamywać się nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny mnie już można przenieść trochę niżej. Niestety nie udało się. zaczynam 8 cykl starań, planowana @ 08.05.2011. Dziewczyny głowy do góry. U Was 3 albo 4 cykle a co ja mam powiedzieć jak u mnie już 8. Czasami mam takie chwile ze zamykam się w łazience i płacze albo się modlę. Mąż na mnie krzyczy ze za bardzo się przejmuję. Ale my kobiety tak mamy. w środę mam jeszcze badania hormonów i w czwartek już do ginekologa z wynikami. Zobaczymy co mi powie. Ale pewnie dostanę jakieś hormony na tarczycę. Po świętach planuje męża zapisać na badanie nasienia. charlotte27 fajne że wyniki Twojego męża okej. Ile płaciłaś za badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mi
ja tez wszystkich witam!!:) dzieki za miłe przywitanie. dziewczynki zastanawiam sie jak najlepiej sie kochać? czy codzień czy w odsępach? a tym miesiacu zaplanowałam sobie ze raz zrobimy to w dni płodne i do konca:) ale nie wiem czy dobrze kalkuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madzia :) najlepiej to chyba wtedy kiedy macie ochotę :) Tak mi gin powiedział :) Że bez znaczenia czy co dzień czy co trzy. Aby chcieć :) klara za to dokładne badanie płaciliśmy 140 zł i takie Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa madzie :) zapisalam cie juz do tabeleczki, i nie przejmuj sie, dopiero masz pierwszy cykl staran, bedzie dobrze :) proponuje powolutku poczytac od poczatku tematu,wiem ze tego jest duzo,ale wtedy lepiej nas poznasz, i byc moze znajdziesz odpowiedzi na pytania ktore cie moga zainteresowac :) uaktualniam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11...........warszawa Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27..........8.05.11 . .........lubelskie NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........4/przerwa........26............1/4.05.11. .........Antwerpen Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk Karolka8512.........3 ..............25 ..........8.04.11 ..........ok.Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek no ja w tym miesiacu to pasuje, nici z cyklu bo mam teraz zazywac tabletki anty na miesiac,ale juz nastepny byc moze bedzie owocny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers jeszcze nie, jutro chyba zadziałamy, bo teraz jakoś na luzie do tego podchodzę i nie liczę :) nawet nie wiem który to dzień cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia-mi mi lekarz powiedział żebym zakupiła sobie testy owulacyjne i jak pojawią się dwie kreseczki to co dziennie do dnia spodziewanej @ :) więc tak właśnie zrobiłam zakupiliśmy testy i w marcu robiłam tylko na spróbowanie czy faktycznie wychodzą tak jak mają wychodzić bo w marcu mojego M nie było w domu. Teraz w sumie jak pojawiły mi się dwie kreseczki to przytulaliśmy się tylko dwa razy w dniu kiedy zobaczyłam dwie kreseczki i dzień później bo więc się już nie dało :( mój M jest żołnierzem i bardzo często Go nie ma w domu. W sumie to jest taki pierwszy cykl starań w którym sprawdzaliśmy kiedy są dni płodne i powiem szczerze że jakby się teraz udało to chyba jakiś cud by musiał być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SunshineE123
Witam! Jestem tu nowa I chcialabym zaczerpnac porady. Ostatnia miesiaczke mialam na poczatku lutego 2011, Moje cykle sa w miare regularne ale od lutego Nie dostalam okresu. Robilam juz test 3 razy I Wszystkie negatywne (pierwszy po tygodniu od Terminu spodziewanej @) dzisiaj zrobilam kolejny test ( nie z pierwszego moczu) I po ok 10 minutach Wyszla cienka chodz widoczna golym okiem druga Kreska! Czy to mozliwe ze test wyszedl pozytywnie Dopiero po miesiacu od spodziewanej @?? Czy jest on wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SunshineE123 Witaj :) trudno powiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie bo testu nie powinno się odczytywać po upływie 5 minut. Chyba że masz jakiś inny niż ja używałam. Najlepiej jak zrobisz badanie z krwi bete i będzie wszystko jasne :) Mimo wszystko trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac czasu od spodziewanej @ to sporo, radzilabym udac sie do gina, napewno cie zbada i powie co i jak, w razie czego potwierdzi ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Chciałabym również dołączyć do Waszego forum :) Postaram się trochę poczytać żeby czegoś się o Was dowiedzieć. My chcemy zacząć starania w czerwcu. Na razie czekam na wizytę u gina i chcę zrobić podstawowe badania żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Poza tym biorę na razie folik. Z tabelki anvers widzę że jest Was sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nadal czekam na @ i się wkurzam, bo 2 dni się spóźnia, test już mi powiedział ze i tak dostanę, a wole dostać dzisiaj niż jutro w pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć wam wybaczcie że tak długo trzymałam was w nie pewności . zrobiłam test tak jak mówiłam, nie pisałam nic wcześniej bo z samego rana popędziliśmy na giełdę potem byliśmy u rodziców na obiad i dopiero weszliśmy do domu więc do rzeczy zrobiłam test i ? wyszły dwie wyraźne kreski to mój 30dc dwa dni od terminu spodziewanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka8512 moje gratulacje :) no przetrzymałaś nas jak tak mogłaś :P Xenia a może test źle pokazał?? może jeszcze nic straconego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka gratuluje! Dobrze ze chociaż Ty, bo ja miałam jedna kreskę ;( A jaki mialas test ? Bo ja bobo test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka wylicz nam szybko date porodu to przeniesiemy cie do szczesliwej tabelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak troszeczkę poprawiłam :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........1..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Mloda Mama 2010....1.............26..........15.04.11............UK pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Charlotte27............4.............27.........29.04.11 . . ........Lublin Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............2.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin klara1984.............8..............27..........8.05.11 . .........lubelskie NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO anvers..........4/przerwa........26............1/4.05.11. .........Antwerpen Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk Karolka8512.........3 ..............25 ..........8.04.11 ..........ok.Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........???.............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×